9 x najlep┼íie online zoznamky na Slovensku – vyberie si ka┼żd├Ż

Zoznamovanie sa cez internetov├Ż svet sa stalo u┼ż ak├Żmsi novodob├Żm trendom. Online zoznamky vyu┼ż├şva st├íle viac a viac ─żud├ş, ktor├ş h─żadaj├║ ur─Źit├║ formu kontaktu. Je jedno ─Źi ide o kamar├ítstvo, flirt alebo dokonca v├í┼żny vz┼ąah. Prostredn├şctvom nich sa v├ím otv├íraj├║ nov├ę mo┼żnosti komunik├ície a m├┤┼żu v├ís spoji┼ą s ─żu─Ćmi, ktor├Żch by ste inak nestretli.
V s├║─Źasnosti ich je naozaj ve─ża a je n├íro─Źn├ę si z tak├ęho mno┼żstva vybra┼ą. Niektor├ę s├║ ur─Źen├ę na h─żadanie v├í┼żnej zn├ímosti, in├ę zase len na nez├ív├Ązn├Ż pokec alebo pre sexu├ílne pote┼íenie. Aby sme v├ím pomohli zorientova┼ą sa vo svete online zoznamovania, vybrali sme tie najlep┼íie a najob─ż├║benej┼íie online zoznamky na Slovensku.

1. EliteDate

vyberomat sk elitedate
vyberomat sk elitedate

Jedna z najzn├ímej┼í├şch online zoznamiek EliteDate je zameran├í na ─żud├ş, ktor├ş h─żadaj├║ v├í┼żnu zn├ímos┼ą. Medzi jej u┼ż├şvate─żmi preva┼żuj├║ stredo┼íkol├íci, vysoko┼íkol├íci a podnikatelia. Zoznamka prostredn├şctvom psychologick├ęho testu a va┼íich odpoved├ş, vyfiltruje t├Żch najvhodnej┼í├şch potenci├ílnych partnerov pre v├ís.

Online zoznamku si m├┤┼żete prepoji┼ą s va┼íim facebookov├Żm ├║─Źtom, ─Źo v├ím e┼íte viac u─żah─Ź├ş jej pou┼ż├şvanie. Z├írove┼ł v─Ćaka funkci├ş ÔÇ×mali o m┼ła z├íujemÔÇť z├şskate preh─żad o u┼ż├şvate─żoch, ktor├Żch ste zaujali.

vyberomat sk elitedate
vyberomat sk elitedate

Registrácia

EliteDate si od v├ís pri registr├íci├ş vy┼żiada z├íkladn├ę ├║daje vr├ítane priezviska, no nemus├şte sa b├í┼ą. Va┼íe priezvisko nebude nikde zverejnen├ę. Po vyplnen├ş nasleduje psychologick├Ż test. Ten pom├┤┼że k v├Żberu partnerov, s ktor├Żmi by ste si mohli najviac rozumie┼ą.

─îlenstvo

Tak ako v├Ą─Ź┼íina zoznamiek, aj EliteDate pon├║ka funkcie, za ktor├ę si budete musie┼ą zaplati┼ą. Vybra┼ą si m├┤┼żete z trojmesa─Źn├ęho, ┼íes┼ąmesa─Źn├ęho alebo ro─Źn├ęho ─Źlenstva. V├Żhodou je, ┼że sa ─Źlenstvo automaticky nepredl┼żuje a pokia─ż neprebehne platba, zru┼í├ş sa sam├ę. Po k├║pe budete ma┼ą mo┼żnos┼ą kontaktova┼ą ktor├ęhoko─żvek u┼ż├şvate─ża bez obmedzen├ş. Taktie┼ż uvid├şte fotky ostr├ę bez rozmazania.

V├ŻhodyNev├Żhody
– r├Żchla registr├ícia
– vyv├í┼żen├Ż pomer ┼żien a mu┼żov
– inteligentn├í anal├Żza osobnosti
– n├ívrh partnerov po podrobnej anal├Żze
– pozit├şvne recenzie  
– fotografie bez ─Źlenstva sa zobrazuj├║ len rozmazane  

2. iDates

vyberomat sk idates
vyberomat sk idates

iDates.sk je online zoznamka vhodn├í pre ┼żeny a mu┼żov vo veku 18 rokov a vy┼í┼íie. Vybra┼ą si m├┤┼żete aplik├íciu alebo internetov├║ str├ínku. Jej pou┼ż├şvanie je intuit├şvne a jednoduch├ę. Dizajn str├ínky je prisp├┤soben├Ż tak, aby aj menej zdatn├ş u┼ż├şvatelia internetu dok├ízali ─Źo naj─żah┼íie ovl├ída┼ą a spozn├íva┼ą mo┼żnosti, ktor├ę pre nich pon├║ka.

vyberomat sk idates
vyberomat sk idates

Registrácia

Registr├ícia na tejto online zoznamke je r├Żchla a zadarmo. Po zaregistrovan├ş v├ím syst├ęm automaticky navrhne meno, ktor├ę si samozrejme m├┤┼żete zmeni┼ą, a heslo v├ím za┼íle na email. Po obdr┼żan├ş mailu mus├şte svoju identitu potvrdi┼ą kliknut├şm na zaslan├Ż link. Ten v├ís presmeruje na str├ínku, kde m├┤┼żete doplni┼ą svoj profil a pomocou filtra za─Źa┼ą s h─żadan├şm partnera. Na ├║vod ako dar─Źek dostanete 100 minc├ş zdarma.

─îlenstvo

Zoznamka funguje na princ├şpe minc├ş. Mince si je potrebn├ę dok├║pi┼ą. N├ísledne za ne m├┤┼żete posiela┼ą spr├ívy. Na v├Żber m├íte z viacer├Żch bal├ş─Źkov, napr. k├║pou najni┼ż┼íieho dostanete 200 minc├ş + 20 bonusov├Żch, za ktor├ę m├┤┼żete nap├şsa┼ą pribli┼żne 4 a┼ż 5 spr├ív.
Okrem spr├ív v├ím iDates pon├║ka aj mo┼żnos┼ą lajkovania. Tento sp├┤sob komunik├ície vyu┼ż├şva viacero zoznamiek. U┼ż├şvate─żom, ktor├ş sa v├ím p├í─Źia m├┤┼żete da┼ą lajk, a ak sa v├ím lajk vr├íti nasp├Ą┼ą, automaticky sa otvor├ş chatovacie okno. V tejto sekci├ş z├írove┼ł n├íjdete v┼íetky profily, ktor├Żm sa p├í─Źite a dali v├ím lajk.

V├ŻhodyNev├Żhody
– jednoduch├ę pou┼ż├şvanie
– r├Żchla registr├ícia
– 100 minc├ş zadarmo pri registr├íci├ş
– ve─żk├ę mno┼żstvo u┼ż├şvate─żov
– v├Żber komunik├ície o ─Źomko─żvek (nielen sexu├ílne)
– nutnos┼ą dokupova┼ą mince
– zoznamka neoveruje u┼ż├şvate─ża (anonymita)
– existencia fikt├şvnych profilov

3. Partner na ├║rovni

vyberomat sk partner na urovni
vyberomat sk partner na urovni

Zn├íma online zoznamka Partner na ├║rovni je ur─Źen├í pre u┼ż├şvate─żov v┼íetk├Żch vekov├Żch kateg├│ri├ş, ktor├ş maj├║ naozaj v├í┼żny z├íujem o zozn├ímenie. Pon├║ka v├ím prepracovan├Ż syst├ęm anal├Żzy osobnosti, v─Ćaka ktor├ęmu v├ím vyfiltruje vhodn├Żch partnerov. Pripojen├Ż m├┤┼żete by┼ą kdeko─żvek, ke─Ć┼że zoznamku m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą aj prostredn├şctvom aplik├ície.

vyberomat sk partner na urovni
vyberomat sk partner na urovni

Registrácia

Napriek tomu, ┼że samotn├ę registrovanie je r├Żchle, vytvorenie profilu v├ím potrv├í dlh┼í├ş ─Źas. Po zaregistrovan├ş v├ís ─Źak├í osobnostn├Ż test. Na z├íklade va┼íich odpoved├ş n├ísledne s├ím vyhodnot├ş a vyfiltruje polovi─Źky, ktor├ę sa ku v├ím najviac osobnostne hodia. Preto na ot├ízky odpovedajte ─Źo najviac ├║primne. Registr├ícia na tejto zoznamke je zadarmo, ale pokia─ż chcete vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky jej funkcie, budete si musie┼ą zaplati┼ą VIP ─Źlenstvo.

─îlenstvo

Zvoli┼ą si m├┤┼żete z 3 bal├şkov VIP ─Źlenstva, pri─Źom ─Źasovo najdlh┼íie predplatn├ę (1 rok) je cenovo najv├Żhodnej┼íie. V─Ćaka nemu z├şskate mo┼żnos┼ą neobmedzenej komunik├ície, prezeranie fotiek u┼ż├şvate─żov, preh─żad o n├ív┼ítev├ích profilu a potvrdenie po pre─Ź├ştan├ş spr├ívy.

V├ŻhodyNev├Żhody
– r├Żchla registr├ícia
– ┼íirok├í ┼ík├íla u┼ż├şvate─żov
– detailn├í anal├Żza osobnosti u┼ż├şvate─ża
– n├ívrhy vhodn├Żch partnerov
– dlh├ę vyp─║┼łanie osobnostn├ęho dotazn├şku
– pre aktivovanie funkci├ş je nutn├ę dok├║pi┼ą VIP ─Źlenstvo
– ─Źlenstvo sa d├í zru┼íi┼ą iba p├şsomne

4. Nájdi svoje flirty

vyberomat sk najdi svoje flirty
vyberomat sk najdi svoje flirty

Online zoznamka v├ím pon├║ka pr├şjemn├Ż dizajn s prepracovan├Żmi profilmi a kvalitn├Żmi fotografiami. Je ur─Źen├í pre v┼íetky vekov├ę kateg├│rie, ako aj pre star┼í├şch u┼ż├şvate─żov, ktor├ş nemaj├║ ve─ża sk├║senost├ş s pou┼ż├şvan├şm internetu. Pou┼ż├şvanie zoznamky je naozaj jednoduch├ę a intuit├şvne.

vyberomat sk najdi svoje flirty
vyberomat sk najdi svoje flirty

Registrácia

Registr├ícia je r├Żchla a bez probl├ęmov. Na za─Źiatku si vyberiete va┼íe pohlavie ako aj pohlavie polovi─Źky, ktor├║ h─żad├íte. Zoznamka si n├ísledne vy┼żaduje v├í┼í d├ítum narodenia, bydlisko, email a prihlasovacie ├║daje. Potom, u┼ż iba potvrd├şte pomocou emailu spracovanie osobn├Żch ├║dajov a registr├ícia je hotov├í. Pokia─ż v┼íak odmietnete, registr├ícia sa nedokon─Ź├ş, a vy nebudete m├┤c┼ą pokra─Źova┼ą.

─îlenstvo

Za najv├Ą─Ź┼íiu nev├Żhodu zoznamky m├┤┼żeme pova┼żova┼ą nutnos┼ą platby hne─Ć po registr├íci├ş. Funguje na z├íklade kreditov, ktor├ę sa po zaslan├ş ka┼żdej spr├ívy zn├ş┼żia. Po ├║plnom vy─Źerpan├ş, v├ís syst├ęm nepust├ş ─Ćalej a nebudete sa m├┤c┼ą zoznamova┼ą. Na za─Źiatok m├┤┼żete vyu┼żi┼ą akciov├Ż bal├ş─Źek 3 kreditov za 1,99 ÔéČ.
Po zak├║pen├ş kreditov m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą funkcie ako hist├│riu va┼íich konverz├íci├ş, preh─żad u┼ż├şvate─żov zodpovedaj├║cich va┼íim krit├ęri├ím a preh─żad profilov, ktor├ę nav┼ít├şvili v├í┼í profil. Taktie┼ż sa v├ím zobrazia lajky (flirt) od u┼ż├şvate─żov, ktor├Żch ste zaujali.

V├ŻhodyNev├Żhody
– r├Żchla registr├ícia
– zobrazenie u┼ż├şvate─żov z v├í┼ího okolia
– u┼ż├şvatelia v┼íetk├Żch vekov├Żch kateg├│ri├ş
– dizajnovo pekne spracovan├ę profily
– nutnos┼ą k├║penia kreditov hne─Ć na za─Źiatku
– absencia kreditov zadarmo
– zoznamka neoveruje u┼ż├şvate─ża (anonymita)
– existencia fikt├şvnych profilov

5. Miestny flirt

vyberomat sk miestny flirt
vyberomat sk miestny flirt

Internetov├í zoznamka miestny flirt je zameran├í na n├íjdenie zn├ímosti na jednu noc alebo nez├ív├Ązn├ęmu vz┼ąahu ─Źi flirtu. N├íjdete tu ┼íirok├║ ┼ík├ílu u┼ż├şvate─żov, a to heterosexu├ílov ale aj GBLT komunitu. V pr├şpade, ┼że h─żad├íte v├í┼żny vz┼ąah, odpor├║─Źame v├ím nav┼ít├şvi┼ą in├ę zoznamky. Miestny flirt sa sk├┤r zameriava na ukojenie t├║┼żob a preposielanie ┼ítekliv├Żch fotiek.

vyberomat sk miestny flirt
vyberomat sk miestny flirt

Registrácia

Registr├ícia na zoznamke je r├Żchla a bezplatn├í. Na za─Źiatku sa v├ím zobraz├ş dotazn├şk. Po zadan├ş z├íkladn├Żch ├║dajov, ako je d├ítum narodenia, miesto, email a u┼ż├şvate─żsk├ę meno a heslo, v├ím pr├şde potvrdzovac├ş mail. Po jeho schv├ílen├ş si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą zoznamovanie naplno.

─îlenstvo

Po zak├║pen├ş ─Źlenstva sa v├ím otvor├ş ┼íirok├í ┼ík├íla v├Żhod, ako je prij├şmanie a odosielanie spr├ív, preh─żad u┼ż├şvate─żov, ktor├ş videli v├í┼í profil a prezeranie ─Źi odomknutie fotiek u┼ż├şvate─żov. Na v├Żber m├íte z 1 mesa─Źn├ęho 3 mesa─Źn├ęho alebo ro─Źn├ęho predplatn├ęho.

V├ŻhodyNev├Żhody
– registr├ícia zadarmo
– zobrazenie u┼ż├şvate─żov z v├í┼ího okolia
– spoplatnen├ę odosielanie spr├ív
– existencia fikt├şvnych profilov

6. L├íska v okol├ş

vyberomat sk laska v okoli
vyberomat sk laska v okoli

Ak h─żad├íte rozpt├Żlenie, pobavenie, vzru┼íuj├║cu komunik├íciu ─Źi sexu├ílneho partnera, ste na spr├ívnom mieste. Online zoznamka je ur─Źen├í pre ┼żeny a mu┼żov ka┼żdej orient├ície s ak├Żmiko─żvek sexu├ílnymi hobby. Jej nev├Żhodou je nevyv├í┼żenos┼ą pohlav├ş. Na zoznamke toti┼żto vo ve─żkej miere preva┼żuje ┼żensk├ę pohlavie. So zoznamkou nebud├║ ma┼ą probl├ęm ani star┼íie ro─Źn├şky alebo menej zdatn├ş internetov├ş u┼ż├şvatelia. Ovl├ída sa jednoducho a je prieh─żadn├í s pr├şjemn├Żm neprekombinovan├Żm dizajnom.

vyberomat sk laska v okoli
vyberomat sk laska v okoli

Registrovanie

Aj v tomto pr├şpade je registr├ícia r├Żchla a zadarmo. Po vyplnen├ş z├íkladn├Żch inform├íci├ş, ako je vek, pohlavie, meno, email a pohlavie o ktor├ę sa zauj├şmate, v├ím pr├şde potvrdzovac├ş mail. Po kliknut├ş na link v├ís email presmeruje u┼ż na samotn├║ zoznamku, kde mus├şte vyplni┼ą krat┼í├ş dotazn├şk. V ┼łom n├íjdete ot├ízky, ktor├Żmi potvrd├şte, ┼że m├íte viac ako 18 rokov a s├║hlas├şte so sexu├ílnym obsahom str├ínky. Potom u┼ż z├íle┼ż├ş len na v├ís, ─Źi si v├í┼í profil dopln├şte o ─Ćal┼íie ├║daje a prid├íte fotografie.

─îlenstvo

Str├ínka pon├║ka mo┼żnos┼ą zak├║pi┼ą si ─Źlenstvo na 1, 3, 6 mesiacov alebo na jeden rok. V─Ćaka nemu budete m├┤c┼ą odosiela┼ą a prij├şma┼ą spr├ívy, vidie┼ą kto je moment├ílne online, z├şskate preh─żad o u┼ż├şvate─żoch, ktor├ş videli v├í┼í profil. Z├írove┼ł budete m├┤c┼ą odomyka┼ą s├║kromn├ę fotografie u┼ż├şvate─żov a vidie┼ą ich v plnej kvalite. Na posielanie spr├ív si v┼íak budete musie┼ą znova priplati┼ą, aj ke─Ć budete ma┼ą zak├║pen├ę ─Źlenstvo. Za ka┼żd├║ sa v├ím strhne jeden kredit. Kredity si viete k├║pi┼ą prostredn├şctvom 3 bal├ş─Źkov.

V├ŻhodyNev├Żhody
– registr├ícia zadarmo
– zobrazenie u┼ż├şvate─żov z v├í┼ího okolia
– vhodn├í pre ak├ęko─żvek sexu├ílne hobby
– spoplatnen├ę odosielanie spr├ív aj napriek zak├║peniu ─Źlenstva
– existencia fikt├şvnych profilov

7. RichMeetBeautiful

vyberomat sk richmeetbeautiful
vyberomat sk richmeetbeautiful

RichMeetBeautiful nie je klasickou online zoznamkou. T├íto je toti┼ż zameran├í pre mu┼żov a ┼żeny nad 18 rokov, ktor├ş h─żadaj├║ luxus a finan─Źn├ę benefity. M├┤┼żete na nej n├íjs┼ą tzv. Sugarbabies a Sugarmamas, s ktor├Żmi sa m├┤┼żete dohodn├║┼ą na podmienkach v├Żhodn├ęho vz┼ąahu. Na jednej strane s├║ tu dobre finan─Źne zabezpe─Źen├ş u┼ż├şvatelia, ktor├ş s├║ ochotn├Ż zaplati┼ą a finan─Źne rozmazn├íva┼ą svojho partnera za ur─Źit├ę slu┼żby. Na druhej strane atrakt├şvni p├┤vabn├ş ─żudia, ktor├ş radi poskytn├║ slu┼żby za finan─Źn├ę benefity.

vyberomat sk richmeetbeautiful
vyberomat sk richmeetbeautiful

Registrácia

Na zoznamku sa m├┤┼żete registrova┼ą zadarmo a anonymne. Na za─Źiatku si ur─Ź├şte o ak├ę pohlavie m├íte z├íujem a ak├║ ├║rove┼ł ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu o─Źak├ívate. Potom, si od v├ís str├ínka vyp├Żta email, d├ítum narodenia a prihlasovacie ├║daje. Na mail v├ím za┼íle potvrdzovac├ş mail. N├ísledne po prelinkovan├ş v├ís vyzve na doplnenie v├í┼ího profilu.

─îlenstvo

RichMeetBeautiful pon├║ka ─Źlenstvo, bez ktor├ęho nebude m├┤c┼ą vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky jej funkcie. Vybra┼ą si m├┤┼żete z jeden, tri, ┼íes┼ą alebo dvan├ís┼ą mesa─Źn├ęho. Po zak├║pen├ş budete m├┤c┼ą posiela┼ą a ─Ź├şta┼ą spr├ívy, sledova┼ą n├ív┼ítevy profilu a posiela┼ą dar─Źeky. ─îlenstvo sa automaticky predl┼żuje, av┼íak d├í sa jednoducho vypn├║┼ą.

V├ŻhodyNev├Żhody
– registr├ícia zadarmo
– atrakt├şvny a finan─Źne zabezpe─Źen├ş u┼ż├şvatelia
– neobmedzen├ę posielanie a prij├şmanie spr├ív preh─żadn├ę profily
– drah├ę premium ─Źlenstvo
– automatick├ę obnovovanie ─Źlenstva

8. Badoo

vyberomat sk badoo
vyberomat sk badoo

Badoo patr├ş medzi najviac roz┼í├şren├ę a najob─ż├║benej┼íie zoznamky. N├íjdete tu u┼ż├şvate─żov r├┤znych vekov├Żch kateg├│ri├ş z cel├ęho sveta. Je jedno ─Źi h─żad├íte flirt, kamar├ítstvo alebo v├í┼żnu zn├ímos┼ą, ka┼żd├Ż si pr├şde na svoje. Zoznamka je zadarmo, ─Źo m├┤┼że by┼ą ─Ćal┼í├şm d├┤vodom pre─Źo je u ─żud├ş tak├í ob─ż├║ben├í. Dok├í┼żete ju bez probl├ęmov vyu┼ż├şva┼ą aj bez platen├ęho ─Źlenstva. Zobraz├ş v├ím u┼ż├şvate─żov aj s ich fotografiami a vyh─żad├í ─żud├ş z okolia, s ktor├Żmi si m├┤┼żete zadarmo p├şsa┼ą spr├ívy. Zoznamka n├íjdete aj ako aplik├íciu, v─Ćaka ─Źomu m├┤┼żete by┼ą neust├íle pripojen├Ż, sta─Ź├ş v├ím v├í┼í telef├│n.

vyberomat sk badoo
vyberomat sk badoo

Registrácia

Registr├ícia je ├║plne zadarmo. Sta─Ź├ş pokia─ż vypln├şte z├íkladn├ę ├║daje ako meno, d├ítum narodenia, pohlavie, bydlisko a email. Zoznamka pon├║ka mo┼żnos┼ą prihl├ísi┼ą sa aj pomocou soci├ílnej siete Facebook. Potom u┼ż len potvrd├şte svoju identitu zadan├şm telef├│nneho ─Ź├şsla a ste zaregistrovan├Ż.

─îlenstvo

Aj ke─Ć sa d├í plnohodnotne vyu┼ż├şva┼ą bez platenia, m├┤┼żete si zak├║pi┼ą ─Źlenstvo. Otvor├şte si n├şm ─Ćal┼íie mo┼żnosti zoznamovania. Zobraz├ş sa v├ím komu sa p├í─Źite, m├┤┼żete si nastavi┼ą nevidite─żn├Ż re┼żim alebo odvola┼ą posledn├Ż hlas.

V├ŻhodyNev├Żhody
– registr├ícia zadarmo
– bezplatn├ę prij├şmanie a odosielanie spr├ív
– ┼íirok├í ┼ík├íla u┼ż├şvate─żov
– mno┼żstvo funkci├ş
– zobrazenie profilov spolu s fotkami
– drah├ę premium ─Źlenstvo
– ka┼żd├Ż uvid├ş va┼íe fotografie
– ─Źlenstvo sa automaticky obnovuje

9. Tinder

vyberomat sk tinder
vyberomat sk tinder

Tinder je ob─ż├║benou mobilnou platformou pre mlad├Żch zozn├ímenia chtiv├Żch u┼ż├şvate─żov. Je skvel├Żm prostriedkom pre z├şskanie nov├Żch kamar├ítov alebo pre nez├ív├Ązn├Ż pokec. V├Żhodou je, ┼że v├ím hne─Ć po registr├íci├ş zobraz├ş profily z v├í┼ího okolia. Tie m├┤┼żete lajkova┼ą a v pr├şpade zhody, sa m├┤┼żete pusti┼ą do spolo─Źnej konverz├ície. Pou┼ż├şvanie zoznamky je jednoduch├ę a porad├ş si s n├şm ka┼żd├Ż.

vyberomat sk tinder
vyberomat sk tinder

Registrácia

Registrovanie je zadarmo. Po stiahnut├ş aplik├ície v├ís zoznamka vyzve k registr├íci├ş bu─Ć prostredn├şctvom telef├│nneho ─Ź├şsla, alebo Facebooku. Po zvolen├ş ─Ź├şsla v├ím pr├şde SMS s registra─Źn├Żm k├│dom a n├ísledne m├┤┼żete vyplni┼ą po┼żadovan├ę z├íkladn├ę ├║daje. V pr├şpade registr├ície cez Facebook, si aplik├ícia automaticky stiahne v┼íetky potrebn├ę ├║daje.

─îlenstvo

Aplik├íciu dok├í┼żete bez probl├ęmov pou┼ż├şva┼ą aj ako neplaten├Ż ─Źlen. Napriek tomu pon├║ka mo┼żnos┼ą sta┼ą sa premium ─Źlenom. S k├║pou z├şskate mo┼żnos┼ą neobmedzen├ęho po─Źtu lajkov, neobmedzen├Ż po─Źet Rewindov, mo┼żnos┼ą skry┼ą reklamy a mnoho ─Ćal┼íieho. Vybra┼ą si m├┤┼żete z troch ├║rovn├ş predplatn├ęho. ─î├şm vy┼í┼íia ├║rove┼ł, t├Żm viac v├Żhod.

V├ŻhodyNev├Żhody
– registr├ícia zadarmo
– jednoduch├ę pou┼ż├şvanie
– bezplatn├ę prij├şmanie a odosielanie spr├ív
– ┼íirok├í ┼ík├íla u┼ż├şvate─żov
– mno┼żstvo funkci├ş
– zobrazenie profilov spolu s fotkami
– ka┼żd├Ż uvid├ş va┼íe fotografie
– ─Źast├ę a otravn├ę v├Żzvy na hodnotenie aplik├ície
– str├ínka u┼ż├şvate─żov nepreveruje
– existencia fikt├şvnych profilov
vyberomat sk pansky sluha

Ako vybra┼ą najlep┼íieho nem├ęho sluhu

Nem├Ż┬ásluha┬ávie by┼ą┬áve─żk├Żm┬ápomocn├şkom do va┼íej dom├ícnosti. Napriek tomu mnoho ─żud├ş e┼íte nepozn├í tento jednoduch├Ż kus n├íbytku, ktor├Ż v├ím prinesie ve─ża v├Żhod. Niektor├ş maj├║┬ámiln├║┬ámienku a zamie┼łaj├║ si ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk outfit

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

vyberomat sk outfit vyberomat sk novy projekt Colourful Rebel Zimn├í bunda Stef (About You) Cena:139,00 ÔéČFarebn├ę varianty: BielaStrih: ┼átandardn├Ż fitVatovanie: 100% Polyester, 100% Polyester, 100% Polyester, 100% PolyesterKrajina p├┤vodu: ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk novy projekt

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł – mu┼żi

vyberomat sk outfit org vyberomat sk novy projekt Polo Ralph Lauren Ko┼íe─ża vo farbe ─îierna, ─îerven├í (About You) Cena: 249,00 ÔéČFarebn├ę varianty: ─îerven├í/─ŹiernaD─║┼żka ruk├ívu: Dlh├Ż ruk├ívStrih: Rovn├Ż strihMateri├íl: 100% ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest