O nás

Cieľom webu výberomat.sk je zjednodušiť rozhodovanie pri výbere rôznych produktov a spotrebného tovaru, či sa už jedná o spotrebiče do domácnosti, ktoré vám uľahčia život, nový telefón, vďaka ktorému budete mať svojich blízkych na dosah alebo o pneumatiky, ktoré vám zaistia bezpečnejšiu jazdu automobilom. 

Vieme, že človek nemôže byť expert na všetko. Ponuka tovaru na trhu je natoľko široká, že je veľmi ťažké sa správne rozhodnúť, ktorý produkt je najlepší práve pre vás. 

Neraz sa mnohým z nás stalo, že pred kúpou nového televízora alebo sporáku sme strávili dlhé hodiny a dni hľadaním informácií na internete, prezerali sme množstvo užívateľských recenzií a hodnotení, porovnávali desiatky rôznych parametrov, ale ani tak sme nakoniec neboli na 100% presvedčení, že sme si vybrali správne. Hoci má zákazník pri nákupe cez internet právo na vrátenie tovaru, kto z nás by chcel absolvovať tieto starosti? Zvlášť pri veľkých spotrebičoch ako sú napr. umývačka alebo chladnička. 

Tak sa zrodila myšlienka na službu, ktorá by nám i vám uľahčila výber a rozhodovanie. Stránka, na ktorej by ste ľahko a rýchlo našli maximum informácií o produktoch, ktoré vás zaujímajú a ktoré plánujete kúpiť. Premýšľali ste niekedy o tom, čo všetko si musíte premyslieť, než si kúpite napr. práčku? Čo ak si ju objednáte a ona sa vám potom nezmestí do dverí? Keby vám to tak napadlo skôr… 

A práve preto vznikol Výberomat. 

Výberomat.sk je súkromná misia každého člena našej redakcie. Chceme vytvárať službu, ktorá je užitočná a pomáha ľuďom rozhodnúť sa. Vieme, že cesta k cieľu je ešte dlhá a my sme len na začiatku. Budeme radi, keď sa zapojíte aj vy a pomôžete nám našu službu zdokonaľovať. Zdieľajte, prosím, svoje skúsenosti s produktami v komentároch. Uvítame každý nápad alebo podnet, ktorý nám pošlete. Spoločne urobíme výberomat.sk najužitočnejším miestom na internete.  

Prajeme vám, aby ste si vybrali vždy správne! 

Tím projektu výberomat.sk 

Pin It on Pinterest

Share This