vyberomat sk cistenie kobercov

Účinné triky na čistenie kobercov

Určite sa aj u vás doma nájde aspoň jeden koberec. Či už menší, napríklad pod stolíkom v obývačke, alebo máte koberce po celej domácnosti. Pochopiteľne, ide o dizajnový kúsok, ktorým zútulníte a okrášlite váš domov. Na druhú stranu, si vyžadujú určitú starostlivosť. Hlavne pokiaľ chcete, aby ostali ako čerstvo kúpene, čo najdlhšiu dobu. Netreba zabudnúť aj na hygienu. Na kobercoch sa predsa len udrží špina lepšie, ako na podlahe. Preto sme si pre vás pripravili tento článok, v ktorom sa dozviete, účinné triky na čistenie kobercov.

vyberomat sk zazitkove darceky

Ako vybrať zážitkové darčeky pre všetkých

V živote si s pribúdajúcim vekom najviac ceníme nezabudnuteľné zážitky a spomienky. Také, na ktoré môžeme spomínať po celý život. Pokiaľ si lámete hlavu s darom pre svojich blízkych, vyskúšajte zážitkové darčeky. Môžeme vám zaručiť, že na takýto dar, len tak ľahko nezabudnú. Aby sme vám výber trošku uľahčili, prinášame vám najobľúbenejšie zážitkové darčeky pre mužov, ženy, páry či dokonca aj pre detičky.

vyberomat sk ako schudnut

Tipy a triky ako schudnúť

Ako schudnúť, najlepšie, čo najrýchlejšie a čo najviac kíl? Táto otázka trápi nejedného z nás. Pravdepodobne pre to ste aj vy skončili pri tomto článku. Bohužiaľ, hneď na začiatok musíme napísať, že vám nedokážem dať zázračnú radu, s ktorou zo dňa na deň dosiahnete vysnívanú postavu. Avšak, v tomto článku vám prinášame rady, tipy a triky ako sa ku nej krôčik po krôčiku môžete dopracovať. Taktiež sa dozviete, čo vám vo vašom boji s kilogramami pomôže.

vyberomat sk netflix serialy

Najlepšie Netflix seriály, ktoré by ste si nemali nechať ujsť

Svetoznámi poskytovateľ internetových streamovacích médií a filmov – Netflix, ponúka širokú škálu filmov, dokumentov a seriálov, z ktorých si každý vyberie niečo pre seba. V tomto článku sme sa zamerali na najsledovanejšie a najlepšie Netflix seriály, ktoré sme zoradili podľa hodnotení od užívateľov.

vyberomat sk ako na mravce

Mravce v domácnosti. Ako sa ich zbaviť?

Mravce v domácnosti nie sú nič príjemné. Či už sa vám usadili v záhrade alebo byte, dokážu narobiť poriadnu šarapatu. Sú naozaj usilovné, dostanú sa prakticky kamkoľvek a dokážu sa skvele zorganizovať. Pokiaľ si s nimi neviete poradiť, je tento článok venovaný práve vám. Prinášame vám prostriedky a spôsoby, ako s nimi bojovať.

vyberomat sk triedenie odpadu

Návod ako na správne triedenie odpadu

Napriek tomu, že sa Slovensko v triedení odpadu zlepšuje, stále je množstvo ľudí, ktorí nevedia ako na to. Preto sme si pre vás pripravili tento článok, v ktorom vám ponúkame návod, ako na správne triedenie odpadu.

vyberomat sk gelove nechty

35 inšpirácií na top gélové nechty pre rok 2022

Úprava nechtov je predovšetkým doménou žien. Väčšina si potrpí na svojom vzhľade, ktorého sú nechty neodškriepiteľnou súčasťou. Množstvo žien míňa veľa peňazí za profesionálne služby. Avšak krásne nechty si dokážete vyčarovať aj v pohodlí domova. Chce to len trochu praxe a kvalitné príslušenstvo. V tomto článku sa dozviete, ako si môžete svojpomocne vytvoriť nechty podľa vlastných predstáv. Zároveň vám predstavíme 35 inšpirácií na top gélové nechty pre rok 2022.

vyberomat sk cheesecake

10 receptov na najlepšie cheesecaky

Zbožňovanú sladkú dobrotku s názvom Cheesecake, dnes nájdete v každej cukrárni, kaviarni alebo reštaurácií. Keďže je jeho príprava naozaj jednoduchá, dopriať si ju môžete kľudne aj doma. V tomto článku sme si pre vás pripravili 10 receptov na najlepšie cheesecaky.

vyberomat sk uno pravidla

UNO pravidlá hry

Počuli ste už o spoločenskej hre UNO? Získala si obľubu naprieč celým svetom. Vďačíme za ňu holičovi Robbinsonovi z Ohia. Je to kartová hra, ktorú môžu hrať dospelí aj deti. Zažijete s ňou množstvo zábavy a môžete si ju vziať so sebou prakticky kamkoľvek. V článku, UNO pravidlá hry, sa dozviete všetky potrebné informácie, ktoré pri hraní budete potrebovať. Hra je pre 2 až 10 hráčov.

vyberomat sk obdobie sviatkov

Obdobie sviatkov na Slovensku

Väčšina sviatkov na Slovensku je nemenných, no občas sa nejaký ten pridá alebo sa zmení jeho názov. To sa stalo aj tento rok, keď sme po prvý krát slávili veľkonočné obdobie sviatkov pod inými názvami. Preto sme pre vás spracovali prehľadný súhrn všetkých štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Zároveň sa dozviete trošku z histórie a pôvod ich vzniku. V článku nechýbajú ani obľúbené tradície a zvyky.

Pin It on Pinterest