vyberomat sk triedenie odpadu

Návod ako na správne triedenie odpadu

Napriek tomu, že sa Slovensko v triedení odpadu zlepšuje, stále je množstvo ľudí, ktorí nevedia ako na to. Preto sme si pre vás pripravili tento článok, v ktorom vám ponúkame návod, ako na správne triedenie odpadu.

vyberomat sk gelove nechty

35 inšpirácií na top gélové nechty pre rok 2022

Úprava nechtov je predovšetkým doménou žien. Väčšina si potrpí na svojom vzhľade, ktorého sú nechty neodškriepiteľnou súčasťou. Množstvo žien míňa veľa peňazí za profesionálne služby. Avšak krásne nechty si dokážete vyčarovať aj v pohodlí domova. Chce to len trochu praxe a kvalitné príslušenstvo. V tomto článku sa dozviete, ako si môžete svojpomocne vytvoriť nechty podľa vlastných predstáv. Zároveň vám predstavíme 35 inšpirácií na top gélové nechty pre rok 2022.

vyberomat sk cheesecake

10 receptov na najlepšie cheesecaky

Zbožňovanú sladkú dobrotku s názvom Cheesecake, dnes nájdete v každej cukrárni, kaviarni alebo reštaurácií. Keďže je jeho príprava naozaj jednoduchá, dopriať si ju môžete kľudne aj doma. V tomto článku sme si pre vás pripravili 10 receptov na najlepšie cheesecaky.

vyberomat sk uno pravidla

UNO pravidlá hry

Počuli ste už o spoločenskej hre UNO? Získala si obľubu naprieč celým svetom. Vďačíme za ňu holičovi Robbinsonovi z Ohia. Je to kartová hra, ktorú môžu hrať dospelí aj deti. Zažijete s ňou množstvo zábavy a môžete si ju vziať so sebou prakticky kamkoľvek. V článku, UNO pravidlá hry, sa dozviete všetky potrebné informácie, ktoré pri hraní budete potrebovať. Hra je pre 2 až 10 hráčov.

vyberomat sk obdobie sviatkov

Obdobie sviatkov na Slovensku

Väčšina sviatkov na Slovensku je nemenných, no občas sa nejaký ten pridá alebo sa zmení jeho názov. To sa stalo aj tento rok, keď sme po prvý krát slávili veľkonočné obdobie sviatkov pod inými názvami. Preto sme pre vás spracovali prehľadný súhrn všetkých štátnych sviatkov a dní pracovného pokoja. Zároveň sa dozviete trošku z histórie a pôvod ich vzniku. V článku nechýbajú ani obľúbené tradície a zvyky.

vyberomat sk disney rozpravky

Najobľúbenejšie Disney rozprávky. Videli ste už všetky?

Asi sa všetci zhodneme, že tie najlepšie a najobľúbenejšie rozprávky patria do repertoára svetoznámej spoločnosti Disney. Všetko sa začalo prvou megaúspešnou rozprávkou o Snehulienke a siedmich trpaslíkoch. Od vtedy, už prešlo veľa času a Disney naďalej produkuje jednu úspešnú rozprávku za druhov. V tomto článku vám prinášame najobľúbenejšie Disney rozprávky, ktoré sme zoradili podľa roku ich vzniku.

vyberomat sk bylinky

Ako pestovať bylinky

Prichádza jar, počasie sa otepľuje a príroda sa pomaly prebúdza z dlhého zimného spánku. A to je presne ten najlepší čas pre bylinky a vytvorenie si svojej vytúženej voňavej záhradky. Neváhajte a pustite sa do toho spolu s našimi radami a typmi. V tomto článku sme si pre vás pripravili základné informácie, ktoré vám pri ich pestovaní, prídu vhod.

vyberomat sk fit recepty

Rýchle a zdravé recepty na obed, raňajky a večere

Skúste vaše varenie spestriť a vylepšiť o zdravé jedlá, ktoré sú jednoduché na prípravu a nestrávite pri nich celý deň v kuchyni. Inšpirovať sa môžete našim článkom, kde sme pre vás zo stránky fitrecepty.sk vybrali rýchle a zdravé recepty na obed, raňajky a večere.

vyberomat sk prirodne esencialne oleje

Prírodné esenciálne oleje – veľký prehľad ich účinkov

Jedným z darov, ktorými nás naša príroda obdarovala sú esenciálne oleje. Ich vynikajúce liečivé účinky využívajú ľudia na rôzne psychické a fyzické problémy po celom svete. Už dávno sa zistilo, že prírodnými esenciálnymi olejmi môžete prirodzenou cestou utíšiť bolesť, ukľudniť myseľ a nervy, zbaviť telo toxínov a mnoho mnoho ďalšieho. Prírodné esenciálne oleje sa získavajú ovocia, kvetín, drevín, korenín alebo byliniek. Aby ste si mohli vybrať správny olej s účinkami presne pre vaše potreby, pripravili sme pre vás veľký prehľad 34 esenciálnych olejov a ich účinkov.

vyberomat sk najlepsie rozpravky

30 top najlepších rozprávok

Rozprávky sú milovaným žánrom nie len pre deti. Či už animované alebo hrané, zahraničné alebo československé rozprávky si našli svojich fanúšikov aj medzi dospelými. Niekedy nám dobre padne, pozrieť si príbeh so šťastným koncom, ktorý so sebou (vo väčšine prípadov) prináša aj nejakú tú hlbšiu myšlienku alebo ponaučenie. Alebo sa chceme len tak zasmiať, nechať hlavu oddýchnuť a sledovať veselé postavičky. Ak máte chuť pozrieť si rozprávku, no neviete akú, ste na správnom mieste. V našom článku nájdete najlepšie rozprávky, ktoré sme zozbierali na základne hodnotení a recenzií divákov.

Pin It on Pinterest