vyberomat sk image

Bielkoviny v strave: Ako optimalizovať príjem pre vaše zdravie

Bielkoviny sú nevyhnutnou súčasťou vašej stravy, keďže tvoria základné stavebné bloky tela a sú dôležité pre rast, obnovu a udržiavanie všetkých tkanív. Vaše telo potrebuje bielkoviny nielen pre správne fungovanie svalov, ale aj pre imunitný systém, prenos kyslíka, hormonálnu rovnováhu a mnoho iných životne dôležitých funkcií. Dostatočný príjem bielkovín je kľúčový nielen pre športovcov, ale aj pre efektívne chudnutie a …

Čítať viac

vyberomat sk homeopatika

Najlepšie Homeopatiká – Prírodná Cesta k Zdraviu

Homeopatia je alternatívna forma medicíny, ktorá sa zameriava na celostnú liečbu človeka. Je založená na princípe, že podobné sa lieči podobným („similia similibus curentur“). Homeopatiká sú získavané z rastlín, minerálov, a zvierat, a sú potom zriedené a dynamizované na to, aby podporili schopnosť tela liečiť sa samo. V tomto článku predstavíme niekoľko z najpopulárnejších a najúčinnejších homeopatických liekov. Sédatif PC …

Čítať viac

vyberomat sk autodiagnostika

Ako vybrať najlepšiu autodiagnostiku

Automobily sú vybavené riadiacou jednotkou, ktorú môžeme nazvať mozgom auta. Riadi motor, brzdy, prevodovku, ale tiež obsahuje pamäť porúch a štatistiky. Práve preto je riadiaca jednotka základom pre autodiagnostiku. Dokáže z nej vyčítať údaje a vám prinesie potrebné informácie a zobrazí poruchu vo vašom aute. Autodiagnostika vypíše chybové hlásenie alebo kód chyby, čím vy môžete presne zistiť, čo sa v aute pokazilo. Zároveň slúži ako skvelá prevencia, ktorá vám dokáže ušetriť veľa peňazí. Včasne odhalí chyby, ktoré by po čase mohli spôsobiť oveľa väčší a nákladnejší problém.

vyberomat sk odzmolkovac

Ako vybrať najlepší odžmolkovač

Ku každodenným domácim povinnostiam patrí aj starostlivosť o oblečenie. Či už ide o pranie, sušenie a žehlenie, všetky tieto činnosti naše šaty postupne poškodzujú. Jedným zo znakov sú aj žmolky. Našťastie, je naozaj jednoduchý a cenovo dostupný prístroj, ktorý nám s nimi pomáha. V tomto článku sa dozviete ako si vybrať najlepší odžmolkovač a na čo, si pri výbere dávať pozor.

vyberomat sk drvic konarov

Ako vybrať najlepší drvič konárov

Ekologickosť a separovanie odpadu sú oprávnene často zmieňovanou témou. Pomôcť planéte, ako aj svojej peňaženke, môžete aj praktickým využitím záhradného odpadu. Drvič konárov alebo štiepkovačka vám umožní vytvoriť z konárov stromov a kríkov užitočný materiál. Môžete ho použiť ako súčasť kompostu, ako vykurovací materiál alebo ako okrasu pre skalky a jazierka. V tomto článku sa dozviete všetky potrebné informácie pre výber najlepšieho drviču konárov.

vyberomat sk damske plavky

Ako vybrať pánske a dámske plavky

Všetci chceme v plavkách vyzerať čo najlepšie. V dnešnej dobe je výber pánskych a dámskych plaviek naozaj neobmedzený. Nájdete stovky strihov, tvarov, farieb a štýlov na každom rohu. V takomto množstve je náročné vedieť akým smerom sa pri výbere uberať. Prečítajte si náš článok, v ktorom vám poradíme aké pánske a dámske plavky sú pre vás najvhodnejšie podľa typu vašej postavy a pleti.

vyberomat sk hotdogovac

Ako vybrať najlepší hotdogovač

Občas padne vhod mať poruke rýchly spôsob, ako si pripraviť jedlo. Keď máme veľa povinností, ale musíme doma nakŕmiť hladné krky, určite oceníme pomoc. Pre tieto prípady je skvelé mať doma kuchynský spotrebič – hotdogovač. Je skoro úplne samostatný a spraví väčšinu práce za vás. Vy sa zatiaľ s kľudným svedomím môžete venovať dôležitejším záležitostiam.

vyberomat sk vysavac do bazena

Ako vybrať najlepší vysávač do bazéna

Všetci sa už nevieme dočkať leta a teplého počasia. O to viac, pokiaľ máme doma bazén, v ktorom sa skvele schladíme a zažijeme veľa zábavy. S bazénom sa však spája aj pravidelná údržba a čistenie. V článku vám poradíme, ako vybrať najlepší vysávač do bazéna, aby ste sa mohli kúpať čo najskôr a nestrácali zbytočne veľa času s jeho čistením.

vyberomat sk macka v aute

Ako bezpečne cestovať s mačkou v aute

Mačky sú známe tým, že cestovanie moc nemajú rady. Preto či už beriete svojho mačacieho kamaráta len k zverolekárovi alebo na dlhšiu cestu, je vhodné mu ju čo najviac spríjemniť. Okrem psychickej pohody je potrebné mačke a ostatným pasažierom zabezpečiť aj bezpečnosť počas celej jazdy. Všetko potrebné, aby sa vaša mačka v aute cítila dobre a bola v bezpečí, sme vám spísali do nasledujúceho článku.

vyberomat sk alex litvin maysdoypguk unsplash

Ako vybrať správny projektor

Projektor je veľkou pomocou v práci pri premietaní rôznych firemných prezentácií alebo v školských učebniach. Množstvo ľudí si ho obľúbilo aj na osobné využívanie v domácnosti. Dokáže premietať filmy, obľúbené seriály aj športové prenosy. Na trhu dnes nájdete rôzne značky tohto jednoduchého zariadenia. Niektoré zvládajú len premietať, iné ponúkajú aj ďalšie užitočné funkcie.

Pin It on Pinterest