protein.sk recenzie a sk├║senosti

Ste ostrie─żan├Ż ┼íportovec a kulturista, alebo len za─Ź├şnate s predsavzat├şm zdravo sa stravova┼ą, schudn├║┼ą a viac ┼íportova┼ą? Na str├ínke Protein.sk ste spr├ívne. Obchod spravuj├║ odborn├şci na kulturistiku a fitness s vy┼íe 15-ro─Źnou tr├ęnerskou praxou a nech cvi─Ź├şte pravidelne alebo len rekrea─Źne, tu n├íjdete v┼íetko, ─Źo k tomu potrebujete. Kvalitu obchodu potvrdzuje miesto v├ş┼ąaza v s├║┼ąa┼żi ShopRoku 2013 a┼ż 2016 a poz├şcia finalistu za ostatn├ę dva roky.

V┼íetko pre za─Ź├şnaj├║cich ┼íportovcov aj profesion├ílnych kulturistov

V ponuke internetov├ęho obchodu n├íjdete kvalitn├ę v├Ż┼żivov├ę doplnky, prote├şny, gainery, aminokyseliny, sacharidy, zdrav├ę tuky, predtr├ęningov├ę n├ípoje, kreat├şny, stimulanty, spa─żova─Źe tukov ─Źi n├íhrady steroidov, ale aj v├Ż┼żivu pre k─║by, fitness stravu, vitam├şny, fitness ty─Źinky a in├ę doplnky. A to v┼íetko spolu s odborn├Żm poradenstvom pre ─Źo najvhodnej┼í├ş v├Żber.

V sekcii ÔÇ×─îo v├ís tr├ípiÔÇť sa ─żahko zorientujete a vyh─żad├íte si pr├şpravky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zahna┼ą nespavos┼ą ─Źi nechu┼ą do jedla, zn├ş┼żi┼ą cholesterol ─Źi predch├ídza┼ą svalov├Żm k┼Ľ─Źom. Na Protein.sk nak├║pite aj ak trp├şte celiakiou. Okrem toho je ponuka roz┼í├şren├í o fitness pr├şslu┼íenstvo, posil┼łovacie stroje a n├íradie, f─ża┼íe a ┼íportov├ę oble─Źenie ─Źi potreby pre beh a cyklistiku.

Predajn├Ż sortiment poch├ídza od origin├ílnych v├Żrobcov alebo overen├Żch dod├ívate─żov. V ponuke s├║ zn├íme zna─Źky odpor├║─Źan├ę odborn├şkmi na ┼íport, celosvetovo zn├íme produkty i novinky od Whey, MyProtein, Nutrend, Biotech USA, GymBeam, Best Nutrition a mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch.

Individuálne poradenstvo zdarma

Ak so ┼íportom len za─Ź├şnate, ale aj v pr├şpade, ┼że cvi─Ź├şte pravidelne, poradenstvo od odborn├şkov pri v├Żbere produktu je jedn├Żm z predpokladov k ├║spechu. Na str├ínke Protein.sk n├íjdete odpor├║─Źania a tipy, ako schudn├║┼ą ─Źi pribra┼ą na v├íhe, ako si vybra┼ą vhodn├Ż prote├şn, kreat├şn ─Źi aminokyseliny a in├ę v├Ż┼żivov├ę doplnky, na ─Źo sl├║┼żia a ako ich vyu┼ż├şva┼ą ─Źo najefekt├şvnej┼íie. No ak by v├ím obsiahly blog a inform├ície ku ka┼żd├ęmu produktu nesta─Źili, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą bezplatn├ę poradenstvo od kondi─Źn├ęho tr├ęnera, ktor├ęho kontakt je uveden├Ż priamo na str├ínke.

Platba aj na dobierku

Nak├║pi┼ą na Protein.sk je jednoduch├ę. Str├ínka umo┼ż┼łuje uhradi┼ą objedn├ívku bankov├Żm prevodom, kartou, alebo zaplati┼ą v hotovosti pri prevzat├ş tovaru od prepravcu ─Źi na odbernom mieste. Za ├║hradu na dobierku sa k objedn├ívke prir├ítava poplatok 1 ÔéČ.

Doprava kuri├ęrom nad 60 ÔéČ zdarma

V┼íetok tovar v ponuke na Protein.sk je k dispoz├şcii na sklade o rozlohe 2200 m2. V─Ćaka v├Żborne rie┼íenej logistike je zabalen├Ż u┼ż do 10 min├║t od potvrdenia objedn├ívky a pripraven├Ż na expedovanie zo skladu. V z├ívislosti od vybran├ęho sp├┤sobu doru─Źenia ju m├íte v ruk├ích pribli┼żne o 1 a┼ż 3 dni.

Ak cena va┼íej objedn├ívky presiahne 60 ÔéČ, dopravu kuri├ęrom GLS m├íte zadarmo. V pr├şpade ni┼ż┼íej sumy n├íkupu zaplat├şte po┼ítovn├ę 2,90 ÔéČ. Objedn├ívka je kuri├ęrom doru─Źen├í zvy─Źajne do 1 pracovn├ęho d┼ła, pri─Źom z├íkazn├şk je vopred informovan├Ż SMS notifik├íciou.

Doprava zadarmo sa nevz┼ąahuje na z├ísielky doru─Źovan├ę Slovenskou po┼ítou. Tu naopak plat├ş, ┼że ─Ź├şm je z├ísielka ┼ąa┼ż┼íia, cena po┼ítovn├ęho je vy┼í┼íia (e-shop automaticky po─Ź├şta v├íhu objedn├ívky a informuje v├ís o kone─Źnej cene po┼ítovn├ęho). Pri objedn├ívke do 20 kg je cena za doru─Źenie 2,90 ÔéČ, pri─Źom doru─Źenie Slovenskou po┼ítou prebieha do 2 dn├ş od vytvorenia objedn├ívky. V pr├şpade neprevzatia v├ís objedn├ívka ─Źak├í na po┼íte 18 nasleduj├║cich kalend├írnych dn├ş.

Osobn├Ż odber v Poprade a Ke┼żmarku

Protein.sk poskytuje 2 vlastn├ę odbern├ę miesta, ktor├ę s├║ v├ím k dispoz├şcii v pracovn├ę dni po─Źas otv├írac├şch hod├şn. Ide o predajne v Poprade a Ke┼żmarku, v ktor├Żch si objedn├ívku prevezmete zdarma. Mo┼żn├í je i platba na mieste, na prev├ídzke v Ke┼żmarku len v hotovosti a v Poprade v hotovosti aj kartou. Objedn├ívka v├ís na zvolenom mieste po─Źk├í 7 pracovn├Żch dn├ş a o mo┼żnosti prevzatia ste informovan├ş SMS notifik├íciou alebo emailovou spr├ívou.

Doru─Źenie aj do zahrani─Źia

Objedn├ívku vytvoren├║ na Protein.sk v├ím radi doru─Źia aj do zahrani─Źia. Doru─Źenie do ─îeskej republiky stoj├ş 3,90 ÔéČ, do Rak├║ska, Po─żska, Ma─Ćarska a Rumunska 9,90 ÔéČ. Za doru─Źenie do Nemecka, Holandska, Belgicka a Bulharska zaplat├şte minim├ílne 12,90 ÔéČ a za doru─Źenie do ├Źrska, Talianska, D├ínska a Franc├║zska a┼ż 15,90 ÔéČ. Uveden├ę poplatky platia pre bal├şk s maxim├ílnou hmotnos┼ąou 23 kg. V pr├şpade objedn├ívky, ktor├í t├║to hranicu presiahne, je z├ísielka rozdelen├í na potrebn├Ż po─Źet bal├şkov (do 23 kg) a rovnak├Ż po─Źet poplatkov za doru─Źenie. Platba na dobierku nie je pri objedn├ívke do zahrani─Źia mo┼żn├í.

Vernostn├í a okam┼żit├í z─żava

Z─żavy a akcie na r├┤znorod├Ż tovar n├íjdete na Protein.sk po─Źas cel├ęho roka. Takto m├┤┼żete nak├║pi┼ą nielen tovar za v├Żpredajov├ę ceny, ale i tovar v ┼ípeci├ílnej akcii 1+1 zadarmo a z├şska┼ą hodnotn├ę produktov├ę dar─Źeky.

Ako registrovan├Ż z├íkazn├şk m├┤┼żete vyu┼żi┼ą v├Żhody Okam┼żitej a Vernostnej z─żavy. Vernostn├í z─żava v├ís odme┼łuje za vernos┼ą a rastie spolu s va┼íimi n├íkupmi do v├Ż┼íky od 1 a┼ż do 10 % (pre dosiahnutie z─żavy 10 % mus├ş ma┼ą hist├│ria va┼íich n├íkupov hodnotu 10 000 ÔéČ). Podmienkou pre okam┼żit├║, resp. mno┼żstevn├║ z─żavu je vytvorenie objedn├ívky v minim├ílnej sume 500 ÔéČ, ─Ź├şm automaticky z├şskavate n├írok na z─żavu vo v├Ż┼íke 5 %, alebo vytvorenie objedn├ívky v minim├ílnej hodnote 1000 ÔéČ, pri ktorej z├şskavate n├írok na z─żavu a┼ż 10 %. Uveden├ę z─żavy sa vz┼ąahuj├║ na cel├Ż n├íkup, aj na tovar v akcii. Nie je v┼íak mo┼żn├ę kombinova┼ą vernostn├║ a okam┼żit├║ z─żavu a v pr├şpade vyu┼żitia okam┼żitej z─żavy sa tento n├íkup nezar├ítava do s├║hrnu n├íkupov pre vypo─Ź├ştanie vernostnej z─żavy.

Reklam├ícia zaslan├şm produktu po┼ítou

Ak si ┼żel├íte tovar reklamova┼ą, je potrebn├ę tento tovar osobne doru─Źi┼ą alebo zasla┼ą na adresu spolo─Źnosti. Reklamovan├Ż tovar mus├ş by┼ą riadne zabalen├Ż a z├ísielka mus├ş obsahova┼ą k├│piu dokladu o k├║pe a vyplnen├Ż reklama─Źn├Ż formul├ír. Podanie reklam├ície formou e-mailu spolo─Źnos┼ą neakceptuje.

Záver a zhrnutie

Internetov├Ż obchod Protein.sk pon├║ka ┼íportov├Ż sortiment u┼ż nieko─żko rokov a napriek silnej konkurencii zast├íva pevn├║ poz├şciu na trhu. V├Żhodou obchodu je ┼íirok├í ponuka a r├Żchle dodanie objedn├ívky, no taktie┼ż vybudovan├ę renom├ę v komunite ┼íportovcov a z├ístancov zdrav├ęho ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu. Protein.sk toti┼ż vyd├íva vlastn├Ż internetov├Ż ─Źasopis o kulturistike Kulturistika.sk a spravuje i najv├Ą─Ź┼íie f├│rum o posil┼łovan├ş Posilnovanie.sk. Je v┼íak na ┼íkodu, ┼że dan├ę str├ínky funguj├║ samostatne bez pevnej┼íieho prepojenia, ktor├ę by znamenalo viac inform├íci├ş o produktoch a u┼żito─Źn├Żch r├íd od akt├şvnych ┼íportovcov z praxe pod adresou Protein.sk

Hodnotenia z├íkazn├şkov s├║ zv├Ą─Ź┼ía pochvaln├ę. Oce┼łuj├║ ceny, dostupnos┼ą a bezprobl├ęmov├ę dodanie. Zriedkavo sa vyskytuj├║ce negat├şvne recenzie upozor┼łuj├║ na chyby dopravnej spolo─Źnosti, ktor├ę Protein.sk nevie ovplyvni┼ą, no zmie┼łuj├║ i nespokojnos┼ą s pribalen├Żm dar─Źekom, ktor├Ż z├íkazn├şkovi nevyhovoval, alebo vzorkou, ktor├í z├íkazn├şkovi neposta─Źovala. Tieto hodnotenia nar├í┼żaj├║ na zvy┼íuj├║cu sa konkurenciu na poli internetov├ęho predaja, s ─Ź├şm sa zvy┼íuje aj o─Źak├ívanie dne┼ín├ęho z├íkazn├şka.


V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.protein.sk/

vyberomat sk outfit

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Zateplen├í b├ę┼żov├í bunda v├ís ├║─Źinne zahreje aj po─Źas chladn├Żch zimn├Żch dn├ş.vyberomat sk outfitvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: Hned├í, ─Źierna, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk novy projekt

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Nesmrte─żn├í kombin├ícia bielej a ─Źiernej vhodn├í na ka┼żd├Ż de┼ł.vyberomat sk novy projektvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: ─îierna, hned├í, ─Źerven├í, ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest