protein.sk recenzie a skúsenosti

Ste ostrieľaný športovec a kulturista, alebo len začínate s predsavzatím zdravo sa stravovať, schudnúť a viac športovať? Na stránke Protein.sk ste správne. Obchod spravujú odborníci na kulturistiku a fitness s vyše 15-ročnou trénerskou praxou a nech cvičíte pravidelne alebo len rekreačne, tu nájdete všetko, čo k tomu potrebujete. Kvalitu obchodu potvrdzuje miesto víťaza v súťaži ShopRoku 2013 až 2016 a pozícia finalistu za ostatné dva roky.

Všetko pre začínajúcich športovcov aj profesionálnych kulturistov

V ponuke internetového obchodu nájdete kvalitné výživové doplnky, proteíny, gainery, aminokyseliny, sacharidy, zdravé tuky, predtréningové nápoje, kreatíny, stimulanty, spaľovače tukov či náhrady steroidov, ale aj výživu pre kĺby, fitness stravu, vitamíny, fitness tyčinky a iné doplnky. A to všetko spolu s odborným poradenstvom pre čo najvhodnejší výber.

V sekcii „Čo vás trápi“ sa ľahko zorientujete a vyhľadáte si prípravky, ktoré vám pomôžu zahnať nespavosť či nechuť do jedla, znížiť cholesterol či predchádzať svalovým kŕčom. Na Protein.sk nakúpite aj ak trpíte celiakiou. Okrem toho je ponuka rozšírená o fitness príslušenstvo, posilňovacie stroje a náradie, fľaše a športové oblečenie či potreby pre beh a cyklistiku.

Predajný sortiment pochádza od originálnych výrobcov alebo overených dodávateľov. V ponuke sú známe značky odporúčané odborníkmi na šport, celosvetovo známe produkty i novinky od Whey, MyProtein, Nutrend, Biotech USA, GymBeam, Best Nutrition a mnohých ďalších.

Individuálne poradenstvo zdarma

Ak so športom len začínate, ale aj v prípade, že cvičíte pravidelne, poradenstvo od odborníkov pri výbere produktu je jedným z predpokladov k úspechu. Na stránke Protein.sk nájdete odporúčania a tipy, ako schudnúť či pribrať na váhe, ako si vybrať vhodný proteín, kreatín či aminokyseliny a iné výživové doplnky, na čo slúžia a ako ich využívať čo najefektívnejšie. No ak by vám obsiahly blog a informácie ku každému produktu nestačili, môžete využiť bezplatné poradenstvo od kondičného trénera, ktorého kontakt je uvedený priamo na stránke.

Platba aj na dobierku

Nakúpiť na Protein.sk je jednoduché. Stránka umožňuje uhradiť objednávku bankovým prevodom, kartou, alebo zaplatiť v hotovosti pri prevzatí tovaru od prepravcu či na odbernom mieste. Za úhradu na dobierku sa k objednávke prirátava poplatok 1 €.

Doprava kuriérom nad 60 € zdarma

Všetok tovar v ponuke na Protein.sk je k dispozícii na sklade o rozlohe 2200 m2. Vďaka výborne riešenej logistike je zabalený už do 10 minút od potvrdenia objednávky a pripravený na expedovanie zo skladu. V závislosti od vybraného spôsobu doručenia ju máte v rukách približne o 1 až 3 dni.

Ak cena vašej objednávky presiahne 60 €, dopravu kuriérom GLS máte zadarmo. V prípade nižšej sumy nákupu zaplatíte poštovné 2,90 €. Objednávka je kuriérom doručená zvyčajne do 1 pracovného dňa, pričom zákazník je vopred informovaný SMS notifikáciou.

Doprava zadarmo sa nevzťahuje na zásielky doručované Slovenskou poštou. Tu naopak platí, že čím je zásielka ťažšia, cena poštovného je vyššia (e-shop automaticky počíta váhu objednávky a informuje vás o konečnej cene poštovného). Pri objednávke do 20 kg je cena za doručenie 2,90 €, pričom doručenie Slovenskou poštou prebieha do 2 dní od vytvorenia objednávky. V prípade neprevzatia vás objednávka čaká na pošte 18 nasledujúcich kalendárnych dní.

Osobný odber v Poprade a Kežmarku

Protein.sk poskytuje 2 vlastné odberné miesta, ktoré sú vám k dispozícii v pracovné dni počas otváracích hodín. Ide o predajne v Poprade a Kežmarku, v ktorých si objednávku prevezmete zdarma. Možná je i platba na mieste, na prevádzke v Kežmarku len v hotovosti a v Poprade v hotovosti aj kartou. Objednávka vás na zvolenom mieste počká 7 pracovných dní a o možnosti prevzatia ste informovaní SMS notifikáciou alebo emailovou správou.

Doručenie aj do zahraničia

Objednávku vytvorenú na Protein.sk vám radi doručia aj do zahraničia. Doručenie do Českej republiky stojí 3,90 €, do Rakúska, Poľska, Maďarska a Rumunska 9,90 €. Za doručenie do Nemecka, Holandska, Belgicka a Bulharska zaplatíte minimálne 12,90 € a za doručenie do Írska, Talianska, Dánska a Francúzska až 15,90 €. Uvedené poplatky platia pre balík s maximálnou hmotnosťou 23 kg. V prípade objednávky, ktorá túto hranicu presiahne, je zásielka rozdelená na potrebný počet balíkov (do 23 kg) a rovnaký počet poplatkov za doručenie. Platba na dobierku nie je pri objednávke do zahraničia možná.

Vernostná a okamžitá zľava

Zľavy a akcie na rôznorodý tovar nájdete na Protein.sk počas celého roka. Takto môžete nakúpiť nielen tovar za výpredajové ceny, ale i tovar v špeciálnej akcii 1+1 zadarmo a získať hodnotné produktové darčeky.

Ako registrovaný zákazník môžete využiť výhody Okamžitej a Vernostnej zľavy. Vernostná zľava vás odmeňuje za vernosť a rastie spolu s vašimi nákupmi do výšky od 1 až do 10 % (pre dosiahnutie zľavy 10 % musí mať história vašich nákupov hodnotu 10 000 €). Podmienkou pre okamžitú, resp. množstevnú zľavu je vytvorenie objednávky v minimálnej sume 500 €, čím automaticky získavate nárok na zľavu vo výške 5 %, alebo vytvorenie objednávky v minimálnej hodnote 1000 €, pri ktorej získavate nárok na zľavu až 10 %. Uvedené zľavy sa vzťahujú na celý nákup, aj na tovar v akcii. Nie je však možné kombinovať vernostnú a okamžitú zľavu a v prípade využitia okamžitej zľavy sa tento nákup nezarátava do súhrnu nákupov pre vypočítanie vernostnej zľavy.

Reklamácia zaslaním produktu poštou

Ak si želáte tovar reklamovať, je potrebné tento tovar osobne doručiť alebo zaslať na adresu spoločnosti. Reklamovaný tovar musí byť riadne zabalený a zásielka musí obsahovať kópiu dokladu o kúpe a vyplnený reklamačný formulár. Podanie reklamácie formou e-mailu spoločnosť neakceptuje.

Záver a zhrnutie

Internetový obchod Protein.sk ponúka športový sortiment už niekoľko rokov a napriek silnej konkurencii zastáva pevnú pozíciu na trhu. Výhodou obchodu je široká ponuka a rýchle dodanie objednávky, no taktiež vybudované renomé v komunite športovcov a zástancov zdravého životného štýlu. Protein.sk totiž vydáva vlastný internetový časopis o kulturistike Kulturistika.sk a spravuje i najväčšie fórum o posilňovaní Posilnovanie.sk. Je však na škodu, že dané stránky fungujú samostatne bez pevnejšieho prepojenia, ktoré by znamenalo viac informácií o produktoch a užitočných rád od aktívnych športovcov z praxe pod adresou Protein.sk

Hodnotenia zákazníkov sú zväčša pochvalné. Oceňujú ceny, dostupnosť a bezproblémové dodanie. Zriedkavo sa vyskytujúce negatívne recenzie upozorňujú na chyby dopravnej spoločnosti, ktoré Protein.sk nevie ovplyvniť, no zmieňujú i nespokojnosť s pribaleným darčekom, ktorý zákazníkovi nevyhovoval, alebo vzorkou, ktorá zákazníkovi nepostačovala. Tieto hodnotenia narážajú na zvyšujúcu sa konkurenciu na poli internetového predaja, s čím sa zvyšuje aj očakávanie dnešného zákazníka.


Všetky informácie spomenuté vyššie boli platné a aktuálne v čase písania tohto článku, avšak nemusia už byť aktuálne v tejto chvíli. Článok je spojením verejne dostupných informácií alebo hodnotení a osobného názoru autora. Účelom článku je agregovať čo najviac užitočných informácií na jednom mieste a zjednodušiť tak porovnanie a výber predajcu pre potencionálnych zákazníkov. Všetky ceny, služby a podmienky spomenuté v článku majú len informatívny charakter. Každý čitateľ je tak povinný overiť si všetky informácie uvedené v článku u daného predajcu. Jediným aktuálnym zdrojom informácií je vždy oficiálna stránka predajcu, ktorú nájdete na adrese:

https://www.protein.sk/

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest