TPD.sk recenzie a sk├║senosti

Spolo─Źnos┼ą TPD otvorila svoju prv├║ prev├ídzku v roku 1991 v Bratislave a ako pomenovanie pou┼żila skratku zo slovn├ęho spojenia Tovar Pre Dom├ícnos┼ą.  Zo za─Źiatku pred├ívala v├Żhradne produkty od slovensk├ęho v├Żrobcu bielej techniky Calex Zlat├ę Moravce. Postupne svoju ponuku roz┼í├şrila a stala sa jedn├Żm z prv├Żch slovensk├Żch distrib├║torov zna─Źky Samsung. V roku 2004 vst├║pila do siete EURONICS, ktor├í je najv├Ą─Ź┼íou elektro sie┼ąou na Slovensku a zdru┼żuje elektropredajne po celej Eur├│pe. Spolo─Źnos┼ą TPD t├Żm z├şskala z├íruku stabiln├ęho partnera, kvality slu┼żieb i poz├íru─Źn├ęho servisu a prijala n├ízov Euronics TPD.

V roku 2002 otvorila spolo─Źnos┼ą TPD br├íny najv├Ą─Ź┼íej predajne elektroniky na Slovensku MultiElektro TPD, ktor├í je s├║─Źas┼ąou obchodn├ęho centra v petr┼żalskej ─Źasti Bratislavy. Nasledovali ─Ćal┼íie prev├ídzky, a┼ż sa ich s├║─Źasn├Ż po─Źet ust├ílil na 7 dostupn├Żch predajn├ş po celom Slovensku.

O ├║spechu spolo─Źnosti medzi z├íkazn├şkmi sved─Ź├ş mno┼żstvo v├Żznamn├Żch ocenen├ş, medzi in├Żm napr. titul ShopRoku 2010 v kateg├│rii Elektro a Najlep┼íie multielektro na Slovensku, ktor├ę TPD z├şskalo za roky 2003, 2004 a 2007 od Asoci├ície spotrebite─żov. Neprehliadnute─żn├Żm je i ocenenie Priate─ż detsk├Żch domovov od nad├ície ├Üsmev ako dar alebo Osobnos┼ą Petr┼żalky, ktor├║ z├şskali majitelia spolo─Źnosti v roku 2003.

TPD ÔÇô V┼íetko pre va┼íu dom├ícnos┼ą

Spolo─Źnos┼ą TPD prev├ídzkuje e-shop s bohatou ponukou dom├ícich potrieb od elektroniky, n├íbytku a z├íhradnej techniky a┼ż po dom├íce n├íradie, drog├ęriu a hra─Źky. ┼áirok├║ ponuku prezentuje aj na ploche kamennej predajne. Pritom ka┼żd├Ż produkt pon├║ka v rovnakej cene cez e-shop aj na predajni a nevytv├íra cenov├ę rozdiely.

Jednoduch├í dostupnos┼ą inform├íci├ş

U┼ż nemus├şte chodi┼ą ┼żiada┼ą o radu do predajne, v┼íetky potrebn├ę inform├ície n├íjdete na str├ínke e-shopu. Pri ka┼żdom produkte je uveden├í dostupnos┼ą, pribli┼żn├í d─║┼żka dodania a cena n├íkupu na spl├ítky. K dispoz├şcii je aj mo┼żnos┼ą porovnania podobn├Żch v├Żrobkov v preh─żadnej tabu─żke. Pre viac inform├íci├ş m├┤┼żete vyu┼żi┼ą komunik├íciu cez chat alebo zavola┼ą na z├íkazn├şcku linku, na ktorej v├ím ochotne poradia.

Vyzdvihnutie na predajni alebo doru─Źenie domov

TPD pon├║ka viac mo┼żnost├ş prevzatia objedn├ívky. Ak si tovar vopred rezervujete na predajni, mo┼żnos┼ą vyzdvihnutia v├ím potvrdia pribli┼żne do 2, nanajv├Ż┼í do 4 hod├şn v r├ímci otv├íracej doby predajne. Ak si ┼żel├íte objedna┼ą doru─Źenie a┼ż k v├ím domov, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą slu┼żby kuri├ęrskej spolo─Źnosti, pri─Źom pri objedn├ívke nad 199 ÔéČ je doprava zadarmo. V pr├şpade objedn├ívky ┼ąa┼żk├ęho produktu je dostupn├Żm typom dopravy tpdCARGO. To je zadarmo pri objedn├ívke nad 299 ÔéČ, inak ide o spoplatnen├║ dopravu. Tovar je odovzdan├Ż pri aute kuri├ęra. Doru─Źenie je mo┼żn├ę aj do ─îeskej republiky alebo pohrani─Źn├Żch oblast├ş Ma─Ćarska.

Doprava TpdKOMFORT aj s vynáškou

Pre komfortn├ę vynesenie tovaru a┼ż k v├ím domov a na miesto bud├║ceho pou┼ż├şvania je dostupn├í slu┼żba tpdKOMFORT s vyn├í┼íkou. V Bratislave a jej okol├ş je t├íto slu┼żba zabezpe─Źovan├í rozvozom s dvoma kuri├ęrmi, teda bez pomoci pr├şjemcu tovaru. Mimo Bratislavy sa predpoklad├í pomoc z├íkazn├şka s vynesen├şm tovaru. Extra doplnkom k slu┼żbe je mo┼żnos┼ą vynesenia star├ęho spotrebi─Źa, ktor├║ je v┼íak nutn├ę objedna┼ą u┼ż pri objedn├ívke nov├ęho tovaru, nie je mo┼żn├ę spravi┼ą tak dodato─Źne.

─Äal┼íie extra slu┼żby pri objedn├ívke

S├║─Źas┼ąou ponuky spolo─Źnosti TPD je mo┼żnos┼ą pred─║┼żenia z├íruky vz┼ąahuj├║cej sa na tovar o 1, 2 alebo 3 roky alebo poistenie n├íhodn├ęho po┼íkodenia a kr├íde┼że. Tieto slu┼żby v├ím u┼íetria peniaze v pr├şpade poistnej udalosti alebo po┼íkodenia po uplynut├ş z├íkonnej z├íruky.

Garancia najni┼ż┼íej ceny

Ka┼żdodenn├ę v├Żpredaje a limitovan├ę akcie, spravidla na tovar z ka┼żdej jednej kateg├│rie v ponuke sortimentu, zabezpe─Źuj├║ st├ílu n├ív┼ítevnos┼ą e-shopu. Navy┼íe, ak zist├şte, ┼że v inej maloobchodnej prev├ídzke je cena vami vybran├ęho produktu ni┼ż┼íia, TPD v├ím ho pon├║kne v rovnako n├şzkej sume.

Klub TPD Rodina

Po bezplatnej registr├ícii do klubu TPD Rodina sa m├┤┼żete te┼íi┼ą na exkluz├şvne z─żavy a in├ę ┼ípeci├ílne akcie len pre ─Źlenov klubu. Ako registrovan├Ż u┼ż├şvate─ż z├şskavate taktie┼ż preh─żad o va┼íich objedn├ívkach a n├íkupoch. V pr├şpade s├║hlasu budete dost├íva┼ą aj e-mailov├ę upozornenia na nov├ę z─żavy.

Záver a zhrnutie

Dostupnos┼ąou siete predajn├ş a ponukou cenov├Żch v├Żpredajov sa spolo─Źnos┼ą TPD pribli┼żuje ostatn├Żm ve─żk├Żm hr├í─Źom na trhu s elektronikou. Jej v├Żhodami je preh─żadn├Ż e-shop s aktu├ílnou ponukou doplnkov├Żch slu┼żieb pri ka┼żdom produkte, ─Źo v├Żrazne zjednodu┼íuje n├íkup. Medzi kladn├Żmi hodnoteniami spokojn├Żch z├íkazn├şkov sa taktie┼ż spom├şna kvalita v├Żrobkov, r├Żchlos┼ą dodania a r├Żchle vybavenie reklam├íci├ş. Spomedzi negat├şvnych hodnoten├ş m├┤┼żeme spomen├║┼ą dlh┼íie ─Źakanie na v├Żdaj tovaru na pobo─Źk├ích, neinformovanos┼ą person├ílu alebo nedodr┼żanie doby na doru─Źenie tovaru.


V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.tpd.sk/

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest