TPD.sk recenzie a skúsenosti

Spoločnosť TPD otvorila svoju prvú prevádzku v roku 1991 v Bratislave a ako pomenovanie použila skratku zo slovného spojenia Tovar Pre Domácnosť.  Zo začiatku predávala výhradne produkty od slovenského výrobcu bielej techniky Calex Zlaté Moravce. Postupne svoju ponuku rozšírila a stala sa jedným z prvých slovenských distribútorov značky Samsung. V roku 2004 vstúpila do siete EURONICS, ktorá je najväčšou elektro sieťou na Slovensku a združuje elektropredajne po celej Európe. Spoločnosť TPD tým získala záruku stabilného partnera, kvality služieb i pozáručného servisu a prijala názov Euronics TPD.

V roku 2002 otvorila spoločnosť TPD brány najväčšej predajne elektroniky na Slovensku MultiElektro TPD, ktorá je súčasťou obchodného centra v petržalskej časti Bratislavy. Nasledovali ďalšie prevádzky, až sa ich súčasný počet ustálil na 7 dostupných predajní po celom Slovensku.

O úspechu spoločnosti medzi zákazníkmi svedčí množstvo významných ocenení, medzi iným napr. titul ShopRoku 2010 v kategórii Elektro a Najlepšie multielektro na Slovensku, ktoré TPD získalo za roky 2003, 2004 a 2007 od Asociácie spotrebiteľov. Neprehliadnuteľným je i ocenenie Priateľ detských domovov od nadácie Úsmev ako dar alebo Osobnosť Petržalky, ktorú získali majitelia spoločnosti v roku 2003.

TPD – Všetko pre vašu domácnosť

Spoločnosť TPD prevádzkuje e-shop s bohatou ponukou domácich potrieb od elektroniky, nábytku a záhradnej techniky až po domáce náradie, drogériu a hračky. Širokú ponuku prezentuje aj na ploche kamennej predajne. Pritom každý produkt ponúka v rovnakej cene cez e-shop aj na predajni a nevytvára cenové rozdiely.

Jednoduchá dostupnosť informácií

Už nemusíte chodiť žiadať o radu do predajne, všetky potrebné informácie nájdete na stránke e-shopu. Pri každom produkte je uvedená dostupnosť, približná dĺžka dodania a cena nákupu na splátky. K dispozícii je aj možnosť porovnania podobných výrobkov v prehľadnej tabuľke. Pre viac informácií môžete využiť komunikáciu cez chat alebo zavolať na zákaznícku linku, na ktorej vám ochotne poradia.

Vyzdvihnutie na predajni alebo doručenie domov

TPD ponúka viac možností prevzatia objednávky. Ak si tovar vopred rezervujete na predajni, možnosť vyzdvihnutia vám potvrdia približne do 2, nanajvýš do 4 hodín v rámci otváracej doby predajne. Ak si želáte objednať doručenie až k vám domov, môžete využiť služby kuriérskej spoločnosti, pričom pri objednávke nad 199 € je doprava zadarmo. V prípade objednávky ťažkého produktu je dostupným typom dopravy tpdCARGO. To je zadarmo pri objednávke nad 299 €, inak ide o spoplatnenú dopravu. Tovar je odovzdaný pri aute kuriéra. Doručenie je možné aj do Českej republiky alebo pohraničných oblastí Maďarska.

Doprava TpdKOMFORT aj s vynáškou

Pre komfortné vynesenie tovaru až k vám domov a na miesto budúceho používania je dostupná služba tpdKOMFORT s vynáškou. V Bratislave a jej okolí je táto služba zabezpečovaná rozvozom s dvoma kuriérmi, teda bez pomoci príjemcu tovaru. Mimo Bratislavy sa predpokladá pomoc zákazníka s vynesením tovaru. Extra doplnkom k službe je možnosť vynesenia starého spotrebiča, ktorú je však nutné objednať už pri objednávke nového tovaru, nie je možné spraviť tak dodatočne.

Ďalšie extra služby pri objednávke

Súčasťou ponuky spoločnosti TPD je možnosť predĺženia záruky vzťahujúcej sa na tovar o 1, 2 alebo 3 roky alebo poistenie náhodného poškodenia a krádeže. Tieto služby vám ušetria peniaze v prípade poistnej udalosti alebo poškodenia po uplynutí zákonnej záruky.

Garancia najnižšej ceny

Každodenné výpredaje a limitované akcie, spravidla na tovar z každej jednej kategórie v ponuke sortimentu, zabezpečujú stálu návštevnosť e-shopu. Navyše, ak zistíte, že v inej maloobchodnej prevádzke je cena vami vybraného produktu nižšia, TPD vám ho ponúkne v rovnako nízkej sume.

Klub TPD Rodina

Po bezplatnej registrácii do klubu TPD Rodina sa môžete tešiť na exkluzívne zľavy a iné špeciálne akcie len pre členov klubu. Ako registrovaný užívateľ získavate taktiež prehľad o vašich objednávkach a nákupoch. V prípade súhlasu budete dostávať aj e-mailové upozornenia na nové zľavy.

Záver a zhrnutie

Dostupnosťou siete predajní a ponukou cenových výpredajov sa spoločnosť TPD približuje ostatným veľkým hráčom na trhu s elektronikou. Jej výhodami je prehľadný e-shop s aktuálnou ponukou doplnkových služieb pri každom produkte, čo výrazne zjednodušuje nákup. Medzi kladnými hodnoteniami spokojných zákazníkov sa taktiež spomína kvalita výrobkov, rýchlosť dodania a rýchle vybavenie reklamácií. Spomedzi negatívnych hodnotení môžeme spomenúť dlhšie čakanie na výdaj tovaru na pobočkách, neinformovanosť personálu alebo nedodržanie doby na doručenie tovaru.


Všetky informácie spomenuté vyššie boli platné a aktuálne v čase písania tohto článku, avšak nemusia už byť aktuálne v tejto chvíli. Článok je spojením verejne dostupných informácií alebo hodnotení a osobného názoru autora. Účelom článku je agregovať čo najviac užitočných informácií na jednom mieste a zjednodušiť tak porovnanie a výber predajcu pre potencionálnych zákazníkov. Všetky ceny, služby a podmienky spomenuté v článku majú len informatívny charakter. Každý čitateľ je tak povinný overiť si všetky informácie uvedené v článku u daného predajcu. Jediným aktuálnym zdrojom informácií je vždy oficiálna stránka predajcu, ktorú nájdete na adrese:

https://www.tpd.sk/

1 komentár k “TPD.sk recenzie a skúsenosti”

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest