Vivantis.sk recenzie a sk├║senosti

Korene spolo─Źnosti Vivantis siahaj├║ do roku 2001, kedy bola spolo─Źnos┼ą zalo┼żen├í ─Źesk├Żm podnikate─żom Martinom Rozho┼łom ako bezplatn├í internetov├í lek├írska, psychologick├í a v├Ż┼żivov├í porad┼ła na port├íli celostnimedicina.cz. V nasleduj├║cich rokoch spolo─Źnos┼ą roz┼í├şrila svoje z├íujmy:

V roku 2003 uviedla na trh vlastn├║ zna─Źku pr├şrodn├Żch stravovac├şch doplnkov Natural Medicaments a postupne spustila viacero e-shopov pon├║kaj├║cich kozmetiku, zdravotn├ę pom├┤cky a lifestyliv├ę doplnky na ─Źeskom, slovenskom i rumunskom trhu.

Slovensk├Ż e-shop Vivantis.sk pon├║ka tovar od roku 2013 a od roku 2014 je n├ím k dispoz├şcii aj ÔÇ×sestersk├ŻÔÇť e-shop Prezdravie.sk. V roku 2017 pre┼ílo vlastn├şctvo spolo─Źnosti Vivantis do r├║k dovtedy siln├ęho partnera Mall Group, ktor├Ż je z├írukou jej ─Ćal┼íieho rastu.

Všetko pre zdravie a krásu

Dnes je spolo─Źnos┼ą Vivantis popredn├Żm ─Źesk├Żm internetov├Żm predajcom a distrib├║torom pr├şrodn├Żch produktov pre zdravie. Kamenn├Żm a internetov├Żm obchodom dod├íva doplnky stravy, bylinn├ę ─Źaje, pr├şpravky na chudnutie, kozmetiku a ┼ípeci├ílne zdravotn├ę pom├┤cky. Pon├║ka v┼íak aj zna─Źkov├ę m├│dne doplnky, ┼íperky, hodinky, kabelky a parfumy. To v┼íetko na jednom mieste a za dostupn├ę, ve─żkoobchodn├ę ceny.

Vivantis m├í k dispoz├şcii viac ne┼ż 50 000 polo┼żiek od svetozn├ímych zna─Źiek overenej kvality, ak├Żmi s├║ Morellato, S.Oliver, Desigual a mnoh├ę ─Ćal┼íie. Na Vivantis.sk ich m├┤┼żete nakupova┼ą vo v├Żhodn├Żch cen├ích, pravideln├Żch v├Żpredajoch a l├íkav├Żch z─żav├ích. Dar─Źek zak├║pen├Ż na Vivantis.sk zaru─Źene pote┼í├ş srdce ka┼żdej d├ímy.

┼áirok├Ż v├Żber platby a sp├┤sobu doru─Źenia

Vybera┼ą si m├┤┼żete z obvyklej ponuky mo┼żnost├ş platby a ┼íirokej ponuky sp├┤sobov doru─Źenia za po┼ítovn├ę u┼ż od 2 ÔéČ. K dispoz├şcii je platba kartou, prevodom alebo v hotovosti na dobierku za poplatok 1 ÔéČ, doru─Źenie domov ─Źi osobn├Ż odber na v├Żdajnom mieste. Ku ka┼żdej objedn├ívke je za├║─Źtovan├ę baln├ę 1 ÔéČ, ktor├ę je odpusten├ę pri objedn├ívke nad 12 ÔéČ.  

Blesková doprava

Takmer 80 % z pon├║kan├ęho tovaru je k dispoz├şcii na sklade, ─Źo znamen├í, ┼że po vytvoren├ş va┼íej objedn├ívky je tovar expedovan├Ż u┼ż na ─Ćal┼í├ş de┼ł. Doru─Źenie trv├í 1 a┼ż 2 pracovn├ę dni, v z├ívislosti od v├Żberu typu dopravy. Objedn├ívku je mo┼żn├ę prevzia┼ą osobne na v├Żdajn├Żch miestach spolo─Źnosti Ulo┼żenka, ktor├Żch je v r├ímci ─îeska a Slovenska vy┼íe 1 300. Poplatok za osobn├Ż odber je 2 ÔéČ a o mo┼żnosti prevzatia tovaru v├ís informuje SMS notifik├ícia.

Osobn├Ż odber je taktie┼ż mo┼żn├Ż v r├ímci siete Parcel Shop, po doru─Źen├ş kuri├ęrskou spolo─Źnos┼ąou UPC, za poplatok po┼ítovn├ęho 2,90 ÔéČ, pri─Źom v├Ą─Ź┼íina z t├Żchto v├Żdajn├ş je otvoren├í aj cez v├şkendy. V pr├şpade v├Żberu doru─Źenia a┼ż k v├ím domov je k dispoz├şcii doru─Źenie slovenskou po┼ítou alebo kuri├ęrskou spolo─Źnos┼ąou za poplatok 3,50 ÔéČ. Na v┼íetky typy doru─Źenia sa vz┼ąahuje doprava zdarma pri objedn├ívke nad 75 ÔéČ.

2 mesiace na vr├ítenie a pred─║┼żen├í z├íruka

Vr├íti┼ą neporu┼íen├Ż tovar bez udania d├┤vodu je mo┼żn├ę a┼ż do 2 mesiacov od prevzatia. To z├íkazn├şkovi v├Żrazne zjednodu┼íuje v├Żber, nako─żko m├í dostatok ─Źasu na vr├ítenie tovaru, ktor├Ż mu nesadne. Okrem toho sa na tovar vz┼ąahuje vopred avizovan├í z├íruka pod─ża obchodn├Żch podmienok dod├ívate─ża tovaru od 6 do 24 mesiacov.

Z├íkonn├║ z├íruku trvaj├║cu 24 mesiacov si za doplatok m├┤┼żete pred─║┼żi┼ą a┼ż na 5 rokov, v r├ímci ktor├Żch je mo┼żn├ę po┼íkoden├Ż tovar vr├íti┼ą, a t├Żm si u┼íetri┼ą n├íklady na opravu ─Źi zabezpe─Źenie n├íhrady. Z├íruka sa vz┼ąahuje na v├Żrobn├ę vady, nevz┼ąahuje sa na mechanick├ę po┼íkodenie produktu.

Dar─Źekov├ę poukazy

Neviete, ak├║ ve─żkos┼ą, ak├Ż parf├ęm ─Źi ak├Ż typ ┼íperkov k├║pi┼ą? Dar─Źekov├Ż poukaz je v tomto pr├şpade ide├ílnou vo─żbou, ktor├Ż v├ís zbav├ş zodpovednosti za nespr├ívny odhad ve─żkosti alebo vkusu. S poukazom darujete nielen hodnotu, ale i mo┼żnos┼ą vybra┼ą si to, ─Źo pote┼í├ş najviac.

Dar─Źekov├Ż poukaz je mo┼żn├ę vystavi┼ą na ak├║ko─żvek sumu s platnos┼ąou 1 rok. Jeho vyu┼żitie je mo┼żn├ę na port├íli Vivantis.sk a Prezdravie.sk, av┼íak len v r├ímci 1 n├íkupu. Je potren├ę naraz min├║┼ą cel├║ ─Źiastku a pr├şpadn├Ż rozdiel doplati┼ą. Pr├şpadn├Ż zostatok na dar─Źekovom poukaze nie je mo┼żn├ę nesk├┤r vyu┼żi┼ą alebo pe┼ła┼żne vyplati┼ą.

Dobro─Źinn├í ─Źinnos┼ą spolo─Źnosti

Spolo─Źnos┼ą Vivantis sa z├║─Źast┼łuje dobro─Źinn├Żch projektov na podporu humanit├írnej pomoci a poskytuje finan─Źn├║ a produktov├║ pomoc t├Żm, ktor├ş to potrebuj├║. Pr├şkladom je pr├şspevok na chr├ínen├ę b├Żvanie pre osoby s ment├ílnym postihnut├şm a autizmom v Brne alebo vecn├Ż dar v podobe kojeneckej v├Ż┼żivy ─żu─Ćom z oblasti juhov├Żchodnej ├üzie, po zasiahnut├ş vlnami tsunami. V ponuke e-shopu n├íjdete taktie┼ż produkty podporuj├║ce princ├şpy Fair Trade. Ide o princ├şpy spravodliv├ęho obchodu, smeruj├║ce k zlep┼íeniu soci├ílnych a ekonomick├Żch podmienok v rozvojov├Żch krajin├ích z├║─Źastnen├Żch na v├Żrobnom procese dan├ęho produktu.

Záver a zhrnutie

Spolo─Źnos┼ą Vivantis prin├í┼ía na slovensk├Ż trh produkty svetozn├ímych zna─Źiek za v├Żhodn├ę ceny, ktor├ę s├║ e┼íte o nie─Źo l├íkavej┼íie v ─Źase zliav a v├Żpredajov. Vo ve─żkom v├Żbere na jednej str├ínke n├íjdete v┼íetko od kozmetiky a┼ż po pono┼żky najnov┼íieho trendu. V├Żhodou je taktie┼ż relat├şvne n├şzka cena za doru─Źenie a r├Żchle dodanie, hoci v sporadicky sa opakuj├║cich negat├şvnych hodnoteniach je me┼íkanie doru─Źenia asi naj─Źastej┼íia v├Żhrada.


V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.vivantis.sk/

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest