Vivantis.sk recenzie a skúsenosti

Korene spoločnosti Vivantis siahajú do roku 2001, kedy bola spoločnosť založená českým podnikateľom Martinom Rozhoňom ako bezplatná internetová lekárska, psychologická a výživová poradňa na portáli celostnimedicina.cz. V nasledujúcich rokoch spoločnosť rozšírila svoje záujmy:

V roku 2003 uviedla na trh vlastnú značku prírodných stravovacích doplnkov Natural Medicaments a postupne spustila viacero e-shopov ponúkajúcich kozmetiku, zdravotné pomôcky a lifestylivé doplnky na českom, slovenskom i rumunskom trhu.

Slovenský e-shop Vivantis.sk ponúka tovar od roku 2013 a od roku 2014 je nám k dispozícii aj „sesterský“ e-shop Prezdravie.sk. V roku 2017 prešlo vlastníctvo spoločnosti Vivantis do rúk dovtedy silného partnera Mall Group, ktorý je zárukou jej ďalšieho rastu.

Všetko pre zdravie a krásu

Dnes je spoločnosť Vivantis popredným českým internetovým predajcom a distribútorom prírodných produktov pre zdravie. Kamenným a internetovým obchodom dodáva doplnky stravy, bylinné čaje, prípravky na chudnutie, kozmetiku a špeciálne zdravotné pomôcky. Ponúka však aj značkové módne doplnky, šperky, hodinky, kabelky a parfumy. To všetko na jednom mieste a za dostupné, veľkoobchodné ceny.

Vivantis má k dispozícii viac než 50 000 položiek od svetoznámych značiek overenej kvality, akými sú Morellato, S.Oliver, Desigual a mnohé ďalšie. Na Vivantis.sk ich môžete nakupovať vo výhodných cenách, pravidelných výpredajoch a lákavých zľavách. Darček zakúpený na Vivantis.sk zaručene poteší srdce každej dámy.

Široký výber platby a spôsobu doručenia

Vyberať si môžete z obvyklej ponuky možností platby a širokej ponuky spôsobov doručenia za poštovné už od 2 €. K dispozícii je platba kartou, prevodom alebo v hotovosti na dobierku za poplatok 1 €, doručenie domov či osobný odber na výdajnom mieste. Ku každej objednávke je zaúčtované balné 1 €, ktoré je odpustené pri objednávke nad 12 €.  

Blesková doprava

Takmer 80 % z ponúkaného tovaru je k dispozícii na sklade, čo znamená, že po vytvorení vašej objednávky je tovar expedovaný už na ďalší deň. Doručenie trvá 1 až 2 pracovné dni, v závislosti od výberu typu dopravy. Objednávku je možné prevziať osobne na výdajných miestach spoločnosti Uloženka, ktorých je v rámci Česka a Slovenska vyše 1 300. Poplatok za osobný odber je 2 € a o možnosti prevzatia tovaru vás informuje SMS notifikácia.

Osobný odber je taktiež možný v rámci siete Parcel Shop, po doručení kuriérskou spoločnosťou UPC, za poplatok poštovného 2,90 €, pričom väčšina z týchto výdajní je otvorená aj cez víkendy. V prípade výberu doručenia až k vám domov je k dispozícii doručenie slovenskou poštou alebo kuriérskou spoločnosťou za poplatok 3,50 €. Na všetky typy doručenia sa vzťahuje doprava zdarma pri objednávke nad 75 €.

2 mesiace na vrátenie a predĺžená záruka

Vrátiť neporušený tovar bez udania dôvodu je možné až do 2 mesiacov od prevzatia. To zákazníkovi výrazne zjednodušuje výber, nakoľko má dostatok času na vrátenie tovaru, ktorý mu nesadne. Okrem toho sa na tovar vzťahuje vopred avizovaná záruka podľa obchodných podmienok dodávateľa tovaru od 6 do 24 mesiacov.

Zákonnú záruku trvajúcu 24 mesiacov si za doplatok môžete predĺžiť až na 5 rokov, v rámci ktorých je možné poškodený tovar vrátiť, a tým si ušetriť náklady na opravu či zabezpečenie náhrady. Záruka sa vzťahuje na výrobné vady, nevzťahuje sa na mechanické poškodenie produktu.

Darčekové poukazy

Neviete, akú veľkosť, aký parfém či aký typ šperkov kúpiť? Darčekový poukaz je v tomto prípade ideálnou voľbou, ktorý vás zbaví zodpovednosti za nesprávny odhad veľkosti alebo vkusu. S poukazom darujete nielen hodnotu, ale i možnosť vybrať si to, čo poteší najviac.

Darčekový poukaz je možné vystaviť na akúkoľvek sumu s platnosťou 1 rok. Jeho využitie je možné na portáli Vivantis.sk a Prezdravie.sk, avšak len v rámci 1 nákupu. Je potrené naraz minúť celú čiastku a prípadný rozdiel doplatiť. Prípadný zostatok na darčekovom poukaze nie je možné neskôr využiť alebo peňažne vyplatiť.

Dobročinná činnosť spoločnosti

Spoločnosť Vivantis sa zúčastňuje dobročinných projektov na podporu humanitárnej pomoci a poskytuje finančnú a produktovú pomoc tým, ktorí to potrebujú. Príkladom je príspevok na chránené bývanie pre osoby s mentálnym postihnutím a autizmom v Brne alebo vecný dar v podobe kojeneckej výživy ľuďom z oblasti juhovýchodnej Ázie, po zasiahnutí vlnami tsunami. V ponuke e-shopu nájdete taktiež produkty podporujúce princípy Fair Trade. Ide o princípy spravodlivého obchodu, smerujúce k zlepšeniu sociálnych a ekonomických podmienok v rozvojových krajinách zúčastnených na výrobnom procese daného produktu.

Záver a zhrnutie

Spoločnosť Vivantis prináša na slovenský trh produkty svetoznámych značiek za výhodné ceny, ktoré sú ešte o niečo lákavejšie v čase zliav a výpredajov. Vo veľkom výbere na jednej stránke nájdete všetko od kozmetiky až po ponožky najnovšieho trendu. Výhodou je taktiež relatívne nízka cena za doručenie a rýchle dodanie, hoci v sporadicky sa opakujúcich negatívnych hodnoteniach je meškanie doručenia asi najčastejšia výhrada.


Všetky informácie spomenuté vyššie boli platné a aktuálne v čase písania tohto článku, avšak nemusia už byť aktuálne v tejto chvíli. Článok je spojením verejne dostupných informácií alebo hodnotení a osobného názoru autora. Účelom článku je agregovať čo najviac užitočných informácií na jednom mieste a zjednodušiť tak porovnanie a výber predajcu pre potencionálnych zákazníkov. Všetky ceny, služby a podmienky spomenuté v článku majú len informatívny charakter. Každý čitateľ je tak povinný overiť si všetky informácie uvedené v článku u daného predajcu. Jediným aktuálnym zdrojom informácií je vždy oficiálna stránka predajcu, ktorú nájdete na adrese:

https://www.vivantis.sk/

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest