predajparfumov.sk recenzie a sk├║senosti

PredajParfumov.sk je internetov├Ż obchod s kozmetikou a bohatou ponukou v├┤n├ş. Na slovenskom trhu ho prev├ídzkuje ─Źesk├í spolo─Źnos┼ą PremierParfum s.r.o., ktor├í spravuje aj vlastn├ę internetov├ę obchody v ─îesku: Parf├ęmy-Premier.cz a vizu├ílne identick├Ż ProdejParfemu.cz.

Ob─ż├║benos┼ą spolo─Źnosti ─Źesk├Żmi z├íkazn├şkmi potvrdzuj├║ mnoh├ę ocenenia, ktor├ę spolo─Źnos┼ą za posledn├ę roky z├şskala. ─îesk├Ż e-shop ProdejParfemu.cz sa zaradil medzi finalistov ankety ShopRoku 2018 v kateg├│rii kvality a rok predt├Żm sa stal v├ş┼ąazom rovnakej ankety v kateg├│rii Kr├ísa a zdravie. Taktie┼ż u┼ż dlhodobo patr├ş medzi finalistov ankety Heur├ęka ÔÇô Cena popularity a cena kvality (2011 a┼ż 2018).

Podobn├ę ├║spechy m├í na konte i slovensk├Ż e-shop PredajParfumov.sk. V rokoch 2013 a┼ż 2016 patril medzi finalistov s├║┼ąa┼że ShopRoku, av┼íak v posledn├Żch ro─Źn├şkoch sa neumiestnil, pravdepodobne kv├┤li silnej├║cej konkurencii na poli internetov├ęho predaja parfumov a kozmetiky.

Parfumy a kozmetika v┼íetk├ęho druhu

Ako u┼ż nazna─Źuje n├ízov str├ínky, hlavnou zlo┼żkou predaja s├║ parfumy. Popri nich tu v┼íak n├íjdete aj ┼íirok├║ ponuku kozmetiky: od ple┼ąov├Żch ─Źi telov├Żch kr├ęmov, cez dekorat├şvnu a vlasov├║ kozmetiku, po starostlivos┼ą o ├║stnu hygienu. Samozrejmos┼ąou s├║ dar─Źekov├ę sady a ponuku dop─║┼łaj├║ aj vonn├ę svie─Źky ─Źi v├┤ne do auta.

Jednoduch├Ż katal├│g

Na str├ínke PredajParfumov.sk sa pomerne ─żahko zorientujete. Ak v┼íak neh─żad├íte ni─Ź konkr├ętne, ale p├ítrate po nie─Źom novom, katal├│g str├ínky v├ím pri v├Żbere toho najvhodnej┼íieho ve─żmi nepom├┤┼że. Ch├Żbaj├║ toti┼ż kateg├│rie na filtrovanie v├┤n├ş aj niektor├ę kateg├│rie na efekt├şvne filtrovanie kozmetiky. Pr├ştomn├ę je len z├íkladn├ę rozdelenie na druh/├║─Źel produktu a typ pleti.

Po otvoren├ş kateg├│rie Parfumy si nevyber├íte pod─ża druhu v├┤ne, ktor├║ preferujete, naopak, mus├şte klikn├║┼ą na konkr├ętnu zna─Źku a a┼ż v popise dan├ęho produktu n├íjdete ┼ípecifik├íciu v├┤ne. Podobne nen├íjdete kateg├│riu detskej kozmetiky ─Źi ple┼ąov├ę tonik├í a ─Ćal┼íie produkty rozdelen├ę pod─ża odpor├║─Źan├ęho typu pleti. V├Żber kozmetiky, pokia─ż ju vopred nepozn├íte, m├┤┼że by┼ą pre v├ís naprie─Ź bohatou ponukou ve─żmi zlo┼żit├Ż.

Doprava od 2,90 ÔéČ

Spolo─Źnos┼ą prev├ídzkuj├║ca slovensk├Ż e-shop PredajParfumov.sk m├í jedin├║ prev├ídzku v Prahe, ktor├í nie je dostupn├í pre osobn├Ż odber slovensk├Żch objedn├ívok. Plati┼ą objedn├ívky je mo┼żn├ę kartou priamo na str├ínke, bankov├Żm prevodom alebo pri prevzat├ş objedn├ívky. Slu┼żba platby na dobierku je spoplatnen├í sumou 1 ÔéČ.

Doru─Źenie objedn├ívky netrv├í dlho, pr├íve naopak, dostanete ju do 2 a┼ż 3 pracovn├Żch dn├ş. Doru─Źenie prebieha prostredn├şctvom Slovenskej po┼íty. Za poplatok 3,90 ÔéČ v├ím objedn├ívku doru─Źia na va┼íu adresu, alebo ju ulo┼żia do Bal├şkoBOXu na po┼íte pod─ża v├í┼ího v├Żberu. Odtia─ż si bal├şk m├┤┼żete prevzia┼ą do 10 dn├ş. ─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou je osobn├Ż odber na niektorej z v├Żdajn├ş Z├ísielkovne, a to za poplatok 2,90 ÔéČ.

Vrátenie tovaru a reklamácia

PredajParfumov.sk informuje na svojej str├ínke o mo┼żnosti vr├ítenia tovaru bez udania d├┤vodu do 14 dn├ş od prevzatia objedn├ívky. V├Żrobok je potrebn├ę zasla┼ą na adresu spolo─Źnosti, ktor├í s├şdli v ─îesku. Podobn├Ż postup je v pr├şpade reklam├ície, na ktor├║ m├íte n├írok do 2 rokov od prevzatia v├Żrobku alebo do d├ítumu exspir├ície. Reklamova┼ą m├┤┼żete len vadu, za ktor├║ zodpoved├í pred├ívaj├║ci, nie po┼íkodenie, ktor├ę vzniklo zl├Żm pou┼ż├şvan├şm produktu.

Zlacnen├Ż tovar

St├ílou ponukou e-shopu je zlacnen├Ż tovar, ktor├Ż si m├┤┼żete objedna┼ą za ve─żkoobchodn├ę ceny. ┼Żia─ż, str├ínka nepon├║ka inform├íciu o v├Ż┼íke z─żavy, ani o p├┤vodnej cene produktov alebo frekvencii obmie┼łania produktov v z─żave. Zlacnen├Ż tovar je v┼íak v st├ílej ponuke.

Záver a zhrnutie

Internetov├Ż obchod PredajParfumov.sk je jedn├Żm z mnoh├Żch, ktor├ę dnes pon├║kaj├║ n├íkup kozmetiky a parfumov na slovenskom trhu. Vizu├ílne i obsahovo hodnot├şme str├ínku ako nedostato─Źn├║, nako─żko v katal├│gu na prehliadanie produktov ch├Żbaj├║ niektor├ę kateg├│rie a filtre, ktor├ę by n├íkup v├Żrazne u─żah─Źili. Pri jednotliv├Żch produktoch zasa ch├Żbaj├║ bli┼ż┼íie inform├ície o ich p├┤soben├ş a presnom zlo┼żen├ş ─Źi ak├ęko─żvek recenzie z├íkazn├şkov.

Str├ínka neumo┼ż┼łuje registr├íciu konta, ktor├Żm by ste z├şskali preh─żad v hist├│rii svojich objedn├ívok, a nepon├║ka ani doplnkov├ę extra slu┼żby ─Źi in├ę zv├Żhodnen├ę slu┼żby a akcie, ktor├Żmi by sa odl├ş┼íila od konkurencie. Napriek tomu si v┼íak nach├ídza vern├Żch z├íkazn├şkov, a to najm├Ą v─Ćaka priazniv├Żm cen├ím, ktor├ę s├║ ─Źasto najv├Żhodnej┼íie na trhu.

Za zmienku stoj├ş i komunik├ícia z├íkazn├şckeho centra smerom k negat├şvnym hodnoteniam na preh─żad├íva─Źi cien Heureka.sk. Je r├ízna, no z├írove┼ł vtipn├í, ve─Ć pos├║─Ćte sami!

predajparfumov.sk reakcia

V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.predajparfumov.sk/

vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest