predajparfumov.sk recenzie a skúsenosti

PredajParfumov.sk je internetový obchod s kozmetikou a bohatou ponukou vôní. Na slovenskom trhu ho prevádzkuje česká spoločnosť PremierParfum s.r.o., ktorá spravuje aj vlastné internetové obchody v Česku: Parfémy-Premier.cz a vizuálne identický ProdejParfemu.cz.

Obľúbenosť spoločnosti českými zákazníkmi potvrdzujú mnohé ocenenia, ktoré spoločnosť za posledné roky získala. Český e-shop ProdejParfemu.cz sa zaradil medzi finalistov ankety ShopRoku 2018 v kategórii kvality a rok predtým sa stal víťazom rovnakej ankety v kategórii Krása a zdravie. Taktiež už dlhodobo patrí medzi finalistov ankety Heuréka – Cena popularity a cena kvality (2011 až 2018).

Podobné úspechy má na konte i slovenský e-shop PredajParfumov.sk. V rokoch 2013 až 2016 patril medzi finalistov súťaže ShopRoku, avšak v posledných ročníkoch sa neumiestnil, pravdepodobne kvôli silnejúcej konkurencii na poli internetového predaja parfumov a kozmetiky.

Parfumy a kozmetika všetkého druhu

Ako už naznačuje názov stránky, hlavnou zložkou predaja sú parfumy. Popri nich tu však nájdete aj širokú ponuku kozmetiky: od pleťových či telových krémov, cez dekoratívnu a vlasovú kozmetiku, po starostlivosť o ústnu hygienu. Samozrejmosťou sú darčekové sady a ponuku dopĺňajú aj vonné sviečky či vône do auta.

Jednoduchý katalóg

Na stránke PredajParfumov.sk sa pomerne ľahko zorientujete. Ak však nehľadáte nič konkrétne, ale pátrate po niečom novom, katalóg stránky vám pri výbere toho najvhodnejšieho veľmi nepomôže. Chýbajú totiž kategórie na filtrovanie vôní aj niektoré kategórie na efektívne filtrovanie kozmetiky. Prítomné je len základné rozdelenie na druh/účel produktu a typ pleti.

Po otvorení kategórie Parfumy si nevyberáte podľa druhu vône, ktorú preferujete, naopak, musíte kliknúť na konkrétnu značku a až v popise daného produktu nájdete špecifikáciu vône. Podobne nenájdete kategóriu detskej kozmetiky či pleťové toniká a ďalšie produkty rozdelené podľa odporúčaného typu pleti. Výber kozmetiky, pokiaľ ju vopred nepoznáte, môže byť pre vás naprieč bohatou ponukou veľmi zložitý.

Doprava od 2,90 €

Spoločnosť prevádzkujúca slovenský e-shop PredajParfumov.sk má jedinú prevádzku v Prahe, ktorá nie je dostupná pre osobný odber slovenských objednávok. Platiť objednávky je možné kartou priamo na stránke, bankovým prevodom alebo pri prevzatí objednávky. Služba platby na dobierku je spoplatnená sumou 1 €.

Doručenie objednávky netrvá dlho, práve naopak, dostanete ju do 2 až 3 pracovných dní. Doručenie prebieha prostredníctvom Slovenskej pošty. Za poplatok 3,90 € vám objednávku doručia na vašu adresu, alebo ju uložia do BalíkoBOXu na pošte podľa vášho výberu. Odtiaľ si balík môžete prevziať do 10 dní. Ďalšou možnosťou je osobný odber na niektorej z výdajní Zásielkovne, a to za poplatok 2,90 €.

Vrátenie tovaru a reklamácia

PredajParfumov.sk informuje na svojej stránke o možnosti vrátenia tovaru bez udania dôvodu do 14 dní od prevzatia objednávky. Výrobok je potrebné zaslať na adresu spoločnosti, ktorá sídli v Česku. Podobný postup je v prípade reklamácie, na ktorú máte nárok do 2 rokov od prevzatia výrobku alebo do dátumu exspirácie. Reklamovať môžete len vadu, za ktorú zodpovedá predávajúci, nie poškodenie, ktoré vzniklo zlým používaním produktu.

Zlacnený tovar

Stálou ponukou e-shopu je zlacnený tovar, ktorý si môžete objednať za veľkoobchodné ceny. Žiaľ, stránka neponúka informáciu o výške zľavy, ani o pôvodnej cene produktov alebo frekvencii obmieňania produktov v zľave. Zlacnený tovar je však v stálej ponuke.

Záver a zhrnutie

Internetový obchod PredajParfumov.sk je jedným z mnohých, ktoré dnes ponúkajú nákup kozmetiky a parfumov na slovenskom trhu. Vizuálne i obsahovo hodnotíme stránku ako nedostatočnú, nakoľko v katalógu na prehliadanie produktov chýbajú niektoré kategórie a filtre, ktoré by nákup výrazne uľahčili. Pri jednotlivých produktoch zasa chýbajú bližšie informácie o ich pôsobení a presnom zložení či akékoľvek recenzie zákazníkov.

Stránka neumožňuje registráciu konta, ktorým by ste získali prehľad v histórii svojich objednávok, a neponúka ani doplnkové extra služby či iné zvýhodnené služby a akcie, ktorými by sa odlíšila od konkurencie. Napriek tomu si však nachádza verných zákazníkov, a to najmä vďaka priaznivým cenám, ktoré sú často najvýhodnejšie na trhu.

Za zmienku stojí i komunikácia zákazníckeho centra smerom k negatívnym hodnoteniam na prehľadávači cien Heureka.sk. Je rázna, no zároveň vtipná, veď posúďte sami!

predajparfumov.sk reakcia

Všetky informácie spomenuté vyššie boli platné a aktuálne v čase písania tohto článku, avšak nemusia už byť aktuálne v tejto chvíli. Článok je spojením verejne dostupných informácií alebo hodnotení a osobného názoru autora. Účelom článku je agregovať čo najviac užitočných informácií na jednom mieste a zjednodušiť tak porovnanie a výber predajcu pre potencionálnych zákazníkov. Všetky ceny, služby a podmienky spomenuté v článku majú len informatívny charakter. Každý čitateľ je tak povinný overiť si všetky informácie uvedené v článku u daného predajcu. Jediným aktuálnym zdrojom informácií je vždy oficiálna stránka predajcu, ktorú nájdete na adrese:

https://www.predajparfumov.sk/

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest