Alza.sk recenzie a sk├║senosti

Zelen├Ż mimozem┼í┼ąan vyvol├ívaj├║ci ÔÇ×masaker cienÔÇť je mierne agres├şvna, no efekt├şvna reklama, ktor├í zabezpe─Źila, ┼że e-shop Alza.sk pozn├í dnes ka┼żd├Ż spotrebite─ż ako miesto s naj┼íir┼íou ponukou elektronick├ęho ─Źi in├ęho tovaru od svetov├Żch zna─Źiek. Z├írove┼ł je to v┼íak spolo─Źnos┼ą, ktor├í vo ve─żkom investuje do sledovania potrieb z├íkazn├şkov a na trh prin├í┼ía inovat├şvne slu┼żby a nov├ę postupy v pro-z├íkazn├şckom servise.

├Üspech v─Ćaka slu┼żb├ím pre z├íkazn├şka

─îesk├í firma Ale┼ía Zavorala vznikla v roku 1994 a od roku 2004 ma pevn├ę miesto aj na slovenskom trhu. Okrem preh─żadn├ęho e-shopu disponuje kamenn├Żmi predaj┼łami v najv├Ą─Ź┼í├şch mest├ích po celom Slovensku. Centr├ílny showroom v Bratislave m├í rozlohu 1 100 m2 a strategick├║ polohu hne─Ć ved─ża hlavnej autobusovej stanice. Do portf├│lia produktov Alza.sk patr├ş ┼íirok├í ponuka elektroniky, ale i ┼íportov├ę a outdoorov├ę produkty, tovar zo sveta automobilov, drog├ęria a hra─Źky. Ponukou ÔÇ×navy┼íeÔÇť s├║ extra doplnkov├ę slu┼żby, ktor├ę je mo┼żn├ę dok├║pi┼ą pri k├║pe tovaru alebo nesk├┤r.

Kr├ítko po vstupe na Slovensko zaviedla Alza.sk n├íkup na spl├ítky. Bol to jeden z prv├Żch z ├║stretov├Żch krokov vo─Źi z├íkazn├şkom a netrvalo dlho, k├Żm pri┼íli ─Ćal┼íie. Spolo─Źnos┼ą sa zamerala na to, ─Źo n├ís pri k├║pe elektroniky zauj├şma najviac: cena, z├íruka, sp├┤sob reklam├ície, r├Żchlos┼ą dodania a doplnkov├Ż servis.

Predl┼żen├í z├íruka ─Źi zjednodu┼íen├í reklam├ícia tovaru

Nesta─Ź├ş v├ím z├íruka, ktor├í sa na tovar be┼żne vz┼ąahuje? V tom pr├şpade v├ís pote┼í├ş, ┼że Alza.sk pon├║ka pri k├║pe tovaru aj mo┼żnos┼ą jej pred─║┼żenia. ─Äal┼í├şm inovat├şvnym doplnkom je dok├║penie z├íruky okam┼żit├ęho rie┼íenia reklam├ície ÔÇô v pr├şpade poruchy tovar prinesiete na prev├ídzku, kde v├ím ho okam┼żite vymenia. Okrem toho je v ponuke aj pred─║┼żenie doby, na vr├ítenie tovaru bez udania d├┤vodu, a to a┼ż na 2 mesiace od k├║py, ─Źi poistenie proti po┼íkodeniu alebo kr├íde┼żi tovaru.

Servisn├ę extra slu┼żby

Aby bol z├íkazn├şk dokonale spokojn├Ż, poskytuje Alza.sk servisn├ę extra slu┼żby s individu├ílnym pr├şstupom. Objedna┼ą si m├┤┼żete pr├ícu technika, profesion├ílny servis, prv├ę spustenie, zostavenie PC na mieru pre v├ís, in┼ítal├íciu ochrannej f├│lie alebo skla na mobile ─Źi navrhnutie vlastn├ęho dizajnu na kryt. Nech u┼ż ide o v├í┼í mobil, tablet, notebook ─Źi in├ę zariadenie, na Alza.sk je to mo┼żn├ę.

Ak v├ím be┼żn├í ponuka nesta─Ź├ş a chcete viac, Alza.sk pon├║ka ─Źlenstvo v klube Alza Premium. Ako ─Źlen pr├ęmiov├ęho klubu m├íte zaru─Źen├║ dopravu zadarmo na v┼íetko, exkluz├şvne z─żavy, 18 mesiacov na vr├ítenie tovaru, osobn├ęho asistenta a prednostn├ę vybavenie na prev├ídzke ─Źi telef├│nnej linke. Prv├Ż, sk├║┼íobn├Ż mesiac ─Źlenstva je zadarmo, potom je cena ─Źlenstva 9,50 ÔéČ mesa─Źne alebo 95 ÔéČ na cel├Ż rok.

U┼ż├şvate─żsky preh─żadn├Ż web a modern├í mobiln├í aplik├ícia

Objedn├íva┼ą m├┤┼żete na webovej str├ínke Alza.sk alebo v preh─żadnej mobilnej aplik├ícii. S v├Żberom produktu v├ím pom├┤┼żu recenzie od z├íkazn├şkov, ktor├Żch je v─Ćaka ob─ż├║benosti e-shopu na str├ínke dostato─Źn├ę mno┼żstvo. Samotn├Ż n├íkupn├Ż proces je zjednodu┼íen├Ż do najvy┼í┼íej mo┼żnej miery a odoslan├í objedn├ívka potvrden├í sp├Ątn├Żm mailom so s├║hrnn├Żmi inform├íciami. Ako u┼ż├şvate─ż konta na Alza.sk m├┤┼żete sledova┼ą svoju objedn├ívku od jej vybavenia na sklade a┼ż po odoslanie k v├ím domov, na po┼ítu alebo na osobn├Ż odber. O mo┼żnosti prevzatia v├ís spolo─Źnos┼ą informuje SMS notifik├íciou a mailovou spr├ívou.

Prevzatie objedn├ívky bez ─Źakania aj na pobo─Źke

Svoju objedn├ívku si m├┤┼żete vyzdvihn├║┼ą priamo na pobo─Źke s ├║hradou a┼ż na mieste alebo v tzv. AlzaBoxe. Ide o schr├ínky, ktor├ę s├║ rozmiestnen├ę po celom Slovensku na miestach s mo┼żnos┼ąou parkovania. Ani na pobo─Źke sa nemus├şte b├í┼ą ─Źakania v rade. Proces vyzdvihnutia sa toti┼ż v├Żrazne zjednodu┼íil v─Ćaka platobn├Żm termin├ílom Alza PayBox, na ktor├Żch objedn├ívku, u┼ż pripraven├║ na vyzdvihnutie, zaplat├şte. N├ísledne si ju pohodlne prevezmete od person├ílu prev├ídzky.

R├Żchle dodanie objedn├ívky

Ve─żk├Żm ktorom v ├║strety potreb├ím z├íkazn├şka je zavedenie nonstop z├íkazn├şckej podpory a pred─║┼żenie otv├íracej doby kamenn├Żch prev├ídzok na jednotn├Ż ─Źas po─Źas cel├ęho t├Ż┼żd┼ła, aj v soboty a nedele. Alza.sk skr├ítila dobu dodania objedn├ívky, tovar doru─Źuje aj po─Źas v├şkendov a pon├║kla aj mo┼żnos┼ą expresn├ęho doru─Źenia do 24 hod├şn od odoslania objedn├ívky. Ak ste z Bratislavy a tovar je dostupn├Ż na bratislavskej predajni, v─Ćaka slu┼żbe Expresn├Ż kuri├ęr, m├┤┼żete ma┼ą tovar doma u┼ż do 90 min├║t od jeho objednania.

Black Friday, Masaker cien a in├ę skvel├ę v├Żpredaje

Zelen├Ż mar┼ąan, ktor├Ż je maskotom spolo─Źnosti, sa na na┼íich telev├şznych obrazovk├ích prv├Żkr├ít objavil v roku 2008. Odvtedy n├ís ─Źasto a miestami a┼ż otravne informujte o pravideln├Żch v├Żpredajoch, ÔÇ×Masakroch cienÔÇť a s├║┼ąa┼żiach (napr. ÔÇ×Sto tabletov t├Ż┼żdenneÔÇť). V├Żhodou oproti konkurencii je aj tzv. ÔÇ×Black FridayÔÇť, ktor├Ż k n├ím Alza.sk doniesla ako novinku z americk├ęho trhu. Ide o v├Żpredaj so z─żavami a┼ż do 80 %, ktor├Ż prebieha na konci augusta. ─îlenovia pr├ęmiov├ęho klubu m├┤┼żu z v├Żpredaja nakupova┼ą u┼ż o de┼ł sk├┤r.

Alza.sk nezab├║da ani na ┼ítudentov a pon├║ka ┼ípeci├ílne ┼ítudentsk├ę z─żavy na vybran├Ż tovar. Podmienkou je registr├ícia platn├ęho ISIC/ITIC preukazu. Okrem toho nenech├íva ni─Ź na n├íhodu a priamo v n├íkupnom ko┼í├şku na webovej str├ínke alebo mobilnej aplik├ícii v├ís v┼żdy informuje o pr├íve prebiehaj├║cej akcii.

Z├ívere─Źn├ę hodnotenie

V├Żsledkom neust├ílej snahy o roz┼í├şrenie slu┼żieb a zr├Żchlenie procesu dodania je spokojn├Ż z├íkazn├şk, ktor├Ż nakupuje jednoducho z pohodlia domova a svoju objedn├ívku obdr┼ż├ş bezkonkuren─Źne r├Żchlo. V─Ćaka tomu z├şskala Alza.sk v priebehu posledn├Żch rokov mno┼żstvo cien oce┼łuj├║cich obchodn├ę zru─Źnosti spolo─Źnosti. Sporadick├í nespokojnos┼ą, ktor├í sa objavuje v recenzi├ích u┼ż├şvate─żov, sved─Ź├ş o ob─Źasn├Żch pochybeniach v dodan├ş tovaru alebo probl├ęmoch pri reklam├ícii. Aj napriek tomu zost├íva Alza.sk modern├Żm a atrakt├şvnym predajcom a zamestn├ívate─żom a jednou z prv├Żch volieb pri n├íkupe elektroniky.

alza.sk – ┼íirok├Ż sortiment produktov a bezpe─Źn├Ż n├íkup

V├Żhody

 • naj┼íir┼íia ponuka elektroniky a in├ęho tovaru svetov├Żch zna─Źiek
 • pravideln├ę z─żavy a s├║┼ąa┼że
 • mno┼żstvo recenzi├ş produktov na webovej str├ínke e-shopu
 • preh─żadnos┼ą a funk─Źnos┼ą e-shopu
 • r├Żchlos┼ą dodania
 • r├Żchlos┼ą prevzatia na pobo─Źke
 • dodanie aj po─Źas v├şkendov
 • doplnkov├ę servisn├ę slu┼żby (prv├ę spustenie a in┼ítal├ícia programov)
 • extra doplnkov├ę slu┼żby pri k├║pe tovaru (pred─║┼żenie z├íruky, poistenie proti po┼íkodeniu a kr├íde┼żi, pred─║┼żenie doby na vr├ítenie tovaru)
 • preh─żadn├í mobiln├í aplik├ícia, kde viete kontrolova┼ą stav va┼íej objedn├ívky
 • n├ípomocn├Ż person├íl, ktor├ęho je na prev├ídzke dostato─Źn├ę mno┼żstvo

Nev├Żhody

 • me┼íkanie dodania tovaru ÔÇô pos├║vanie term├şnu v pr├şpade, ┼że sa tovar vypred├í u dod├ívate─ża
 • ─Źakanie na pobo─Źke a in├ę mo┼żn├ę komplik├ície v pr├şpade reklam├ície
 • chyby pri dodan├ş tovaru
 • pred─║┼żen├í z├íruka sa nevz┼ąahuje na niektor├ę ─Źasti v├Żrobku, ktor├ę sa m├┤┼żu opotrebova┼ą
 • ─Źasto spom├şnan├í nemo┼żnos┼ą vyrie┼íi┼ą reklam├íciu a in├Ż pr├şpadn├Ż probl├ęm na linke z├íkazn├şckeho servisu

V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

www.alza.sk

vyberomat sk outfit

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Zateplen├í b├ę┼żov├í bunda v├ís ├║─Źinne zahreje aj po─Źas chladn├Żch zimn├Żch dn├ş.vyberomat sk outfitvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: Hned├í, ─Źierna, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk novy projekt

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Nesmrte─żn├í kombin├ícia bielej a ─Źiernej vhodn├í na ka┼żd├Ż de┼ł.vyberomat sk novy projektvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: ─îierna, hned├í, ─Źerven├í, ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest