4home.sk ÔÇô recenzie a sk├║senosti

┼ápecialista pre dom, byt a z├íhradu ÔÇö 4home p├┤sob├ş na trhu v ─îeskej republike u┼ż od roku 2004. V roku 2007 roz┼í├şril svoje p├┤sobenie aj na Slovensko. V─Ćaka rast├║cemu objemu predaja za─Źala spolo─Źnos┼ą vytv├íra┼ą v roku 2009 aj vlastn├ę vzory oblie─Źok a bytov├ęho textilu. O rok nesk├┤r otvorila prv├║ kamenn├║ prev├ídzku v ─îech├ích. Postupn├Żm skvalit┼łovan├şm slu┼żieb a roz┼íirovan├şm sortimentu sa 4home stal jedn├Żm z najzn├ímej┼í├şch e-shopov. Dnes pred├íva viac ako 10 000 rozli─Źn├Żch produktov zn├ímych aj menej zn├ímych zna─Źiek a expanduje aj na po─żsk├Ż trh. O kvalite a spokojnosti z├íkazn├şkov hovor├ş 1. miesto v s├║┼ąa┼żi Heureka Shop roku v kateg├│rii zameranej na bytov├ę doplnky a dizajn, ktor├ę 4home z├şskal v roku 2014.

Sortiment

Obchod prin├í┼ía origin├ílny a praktick├Ż tovar, ktor├Ż sa z├şde v ka┼żdej dom├ícnosti. V ponuke n├íjdete bytov├Ż textil, dekor├ície a doplnky. Nak├║pite tu tie┼ż vybavenie do kuchyne a jed├ílne, drobn├ę dom├íce spotrebi─Źe a pomocn├şkov na upratovanie. Do z├íhrady si na 4home vyberiete z├íhradn├ę n├íradie, pl├┤tiky, vonkaj┼íie osvetlenie, z├íhradn├║ techniku a n├íbytok. Sortiment zah┼Ľ┼ła tie┼ż baz├ęny, detsk├ę dom─Źeky, stany a hra─Źky na z├íhradu aj do interi├ęru. Ak potrebujete pom├┤cky na starostlivos┼ą o telo, osobn├║ v├íhu, n├íkupn├ę ta┼íky ─Źi zdravotn├ę pom├┤cky, tento tovar tie┼ż nak├║pite na 4home.

Na 4home sa iste nestrat├şte

Mno┼żstvo tovaru neznamen├í, ┼że si budete ten svoj nam├íhavo h─żada┼ą. V┼íetky produkty s├║ preh─żadne roztrieden├ę do kateg├│ri├ş. Ka┼żd├í kateg├│ria m├í vlastn├ę podkateg├│rie, v ktor├Żch si produkty m├┤┼żete filtrova┼ą upresnen├şm parametrov v├Żberu. Ak potrebujete ─Źo najr├Żchlej┼íie dodanie, m├┤┼żete si zobrazi┼ą len ten tovar, ktor├Ż je skladom. Po prejden├ş my┼íou po n├íh─żadovom obr├ízku sa v├ím tie┼ż zobrazia niektor├ę z├íkladn├ę inform├ície o v├Żrobku. Na 4home si v─Ćaka tomu r├Żchlo n├íjdete v┼íetko, ─Źo h─żad├íte a nebudete str├íca┼ą drahocenn├Ż ─Źas preklik├ívan├şm cez ostatn├Ż tovar.

Pre─Źo nakupova┼ą na 4home

Na 4home si m├┤┼żete vybera┼ą v┼żdy z mno┼żstva kvalitn├Żch produktov. Mnoho z nich nak├║pite vo v├Żhodn├Żch akci├ích. Ka┼żd├Ż de┼ł tu na v├ís ─Źak├í nov├Ż v├Żrobok v akcii d┼ła. ─îas┼ą z ponuky za zn├ş┼żen├ę ceny n├íjdete aj na hlavnej str├ínke e-shopu. Ak h─żad├íte 4home v├Żpredaj, prejdite do rovnomennej kateg├│rie obchodu. Chceli by ste, aby sa v├ím ─Źas┼ą sumy po n├íkupe vr├ítila sp├Ą┼ą? Zaregistrujte sa na niektorom zo zn├ímych cashback port├ílov a vyu┼żite aj t├║to mo┼żnos┼ą.

Ak m├íte radi ve─żk├ę n├íkupn├ę akcie, 4home v├ís nesklame ani v tomto oh─żade. V├Żrazn├ę z─żavy si m├┤┼żete u┼ż├şva┼ą ka┼żd├Ż rok v akcii Black Friday. Aby zliav bolo iste dos┼ą, na 4home pokra─Źuj├║ aj v akcii Cyber Monday.

V├Żhodn├Ż vernostn├Ż program Pohod├íci

Vernostn├Ż program Pohod├íci v├ís odmen├ş za ka┼żd├Ż n├íkup na 4home. Ko─żko Pohod├í─Źikov z├şskate, n├íjdete uveden├ę pri ka┼żdom produkte. A nielen to. Body na v├í┼í ├║─Źet v obchode m├┤┼żete zbiera┼ą aj za recenzie zak├║pen├ęho tovaru. Nazbieran├ę Pohod├í─Źiky si uplatn├şte ako z─żavu alebo za ne m├┤┼żete z├şska┼ą dar─Źek pri nasleduj├║com n├íkupe. Registr├íciou vo vernostnom programe z├şskate tie┼ż mo┼żnos┼ą z├║─Źast┼łova┼ą sa mimoriadnych akci├ş a s├║┼ąa┼ż├ş.

R├Żchla doprava zadarmo

Neradi dlho ─Źak├íte na dodanie tovaru? Na 4home v├ím to nehroz├ş. V─Ćaka ve─żkosti skladu a┼ż 5 000 m2 je 99 % tovaru skladom. Va┼ía objedn├ívka sa tak vyd├í na cestu k v├ím najnesk├┤r 2 dni od objednania. Pri objedn├ívke si m├┤┼żete vybra┼ą z nieko─żk├Żch sp├┤sobov dopravy.

 • Slovenskou po┼ítou, kedy cena po┼ítovn├ęho je 4,49 ÔéČ.
 • Najv├Żhodnej┼íie doru─Źenie na adresu, kedy cena dopravy je 4,49 ÔéČ.
 • Expresnou prepravou kuri├ęrom DHL za 4,99 ÔéČ.
 • Expresnou prepravou kuri├ęrom DPD za 4,99 ÔéČ.
 • Osobn├Ż odber je mo┼żn├Ż na jednej zo 681 pobo─Źiek Z├ísielkovne. Za dopravu zaplat├şte 2,99 ÔéČ.

M├┤┼żete si necha┼ą dopravi┼ą tie┼ż nadrozmern├ę z├ísielky. Pri doru─Źen├ş spolo─Źnos┼ąou Toptrans zaplat├şte 21,99. Ak si vyberiete doru─Źenie Najv├Żhodnej┼íou dopravou pre ve─żk├ę bal├şky, zaplat├şte 4,99 ÔéČ.

Na 4home sa v├Ą─Ź┼í├ş n├íkup oplat├ş. Pri ka┼żdej objedn├ívke nad 40 Eur z├şskate dopravu zadarmo. Na v├Żber pritom m├íte dopravu Slovenskou po┼ítou alebo osobn├Ż odber.

Sp├┤soby platby

Komfort pre ka┼żd├ęho z├íkazn├şka pon├║kaj├║ aj viacer├ę sp├┤soby platby, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą. Zaplat├şte tu pohodlne platobnou kartou VISA, VISA Electron, Maestrro a MasterCard. Jednoduch├Żm a r├Żchlym sp├┤sobom tie┼ż platba cez platobn├Ż syst├ęm PayU. Platba tak bude prip├şsan├í na ├║─Źet obchodu do nieko─żk├Żch min├║t. T├Żmto sp├┤sobom zaplat├şte cez Masterpass, V├ÜB, Slovensk├║ sporite─ż┼łu, UniCredit, Po┼ítov├║ banku, Fio banku a Tatra Banku.

Mo┼żn├í je aj platba na dobierku priamo prepravcovi pri preberan├ş z├ísielky. Tento sp├┤sob je spoplatnen├Ż sumou 1,50 ÔéČ.

Z├íruka vr├ítenia pe┼łaz├ş

Nevyhovuje v├ím vybran├Ż tovar? Na 4home m├íte mo┼żnos┼ą vr├íti┼ą ho do 14 dn├ş od jeho prevzatia. Najjednoduch┼í├şm sp├┤sobom, ako vr├ítenie tovaru vybav├şte, je vyplni┼ą online formul├ír. N├íjdete ho po prihl├ísen├ş do v├í┼ího ├║─Źtu na z├ílo┼żke Moje objedn├ívky. Formul├ír je mo┼żn├ę vyplni┼ą aj ru─Źne po vytla─Źen├ş. Tovar na vr├ítenie za┼ílite do 14 dn├ş od jeho prijatia alebo do 14 dn├ş od odoslania ozn├ímenia o odst├║pen├ş od zmluvy na adresu obchodu. Zasielajte len cez Slovensk├║ po┼ítu ako poisten├║ z├ísielku, nie na dobierku. Do bal├ş─Źka vlo┼żte vyplnen├Ż formul├ír o vr├íten├ş tovaru. Tovar na vr├ítenie mus├ş by┼ą kompletn├Ż, nepou┼ż├şvan├Ż a nepo┼íkoden├Ż. Va┼íe peniaze v├ím bud├║ vr├íten├ę do 14 dn├ş.

Reklamácia

Pri ka┼żdom tovare m├íte pr├ívo uplatni┼ą si reklam├íciu v z├íru─Źnej dobe 24 mesiacov. Pri reklam├ícii m├┤┼żete pre jednoduchos┼ą vyu┼żi┼ą online formul├ír. N├íjdete ho po prihl├ísen├ş do v├í┼ího ├║─Źtu alebo si ho m├┤┼żete a vytla─Źi┼ą. Vyplnen├Ż ho za┼ílete na adresu obchodu aj s tovarom na reklam├íciu. Ak bude mo┼żn├ę produkt opravi┼ą, bude opraven├Ż. Ak nie, dohodnete sa s obchodom na jeho vr├íten├ş a vr├íten├ş platby. Reklam├ícia bude vybaven├í do 30 dn├ş od jej doru─Źenia obchodu.

Z├íkazn├şcky servis

Ak sa potrebujete na op├Żta┼ą na nie─Źo oh─żadom tovaru, objedn├ívok, vr├ítenia tovaru alebo reklam├ície, m├┤┼żete si vybra┼ą z viacer├Żch sp├┤sobov kontaktovania e-shopu. M├┤┼żete vyu┼żi┼ą kontaktn├Ż formul├ír na str├ínke 4home, telef├│n alebo e-mail. Na e-mail dostanete svoju odpove─Ć do dvoch dn├ş. K dispoz├şcii je tie┼ż mo┼żnos┼ą kontaktovania cez Facebook.

V├Żhody

 • ┼íirok├Ż sortiment, na jednom mieste si tak nak├║pite v┼íetko pre dom├ícnos┼ą a z├íhradu
 • kvalita tovaru za rozumn├ę ceny
 • mno┼żstvo v├Żhodn├Żch akci├ş
 • ka┼żd├Ż de┼ł nov├ę z─żavy
 • preh─żadn├Ż katal├│g tovaru s viacer├Żmi mo┼żnos┼ąami filtrovania
 • vernostn├Ż program so skvel├Żmi z─żavami za body
 • mo┼żnos┼ą z├şska┼ą cashback
 • doprava zadarmo
 • r├Żchle doru─Źenie tovaru s exped├şciou u┼ż do 2 dn├ş
 • mo┼żnos┼ą v├Żberu z viacer├Żch sp├┤sobov dopravy aj platby
 • kvalitn├Ż z├íkazn├şcky servis
 • bezprobl├ęmov├ę vybavenie vr├ítenia tovaru

Nev├Żhody

 • niektor├ş z├íkazn├şci uv├ídzaj├║ probl├ęmy s dodan├şm tovaru
 • prie┼ąahy v reklama─Źnom konan├ş
 • neskor├í reakcia z├íkazn├şckeho servisu

Zhrnutie

Internetov├Ż obchod 4home sa po─Źas svojej existencie stal vyh─żad├ívan├Żm obchodom, kde si z├íkazn├şci m├┤┼żu vybra┼ą v┼íetko pre pohodlie domova. Pri n├íkupe si tovar m├┤┼żete prezera┼ą v preh─żadnom katal├│gu rozdelenom do viacer├Żch kateg├│ri├ş. Ak neradi dlho preh─żad├ívate str├ínky e-shopov, iste v├ís pote┼í├ş mo┼żnos┼ą filtr├ície produktov pod─ża viacer├Żch krit├ęri├ş. Pri h─żadan├ş tovaru sa tak zbyto─Źne nezdr┼ż├şte. Mo┼żnosti ┼íetrenia v r├┤znych predajn├Żch akci├ích a v├Żpredaji dop─║┼ła v├Żhodn├Ż vernostn├Ż program a cashback.

Na 4home m├┤┼żete navy┼íe z├şska┼ą dopravu zadarmo. Vybera┼ą m├┤┼żete z viacer├Żch mo┼żnost├ş dopravy aj platby. Ak sa na tovare vyskytne nejak├í chyba, m├┤┼żete ho reklamova┼ą. Vr├ítenie tovaru je mo┼żn├ę v z├íkonnej lehote 14 dn├ş. Napriek drobn├Żm nedostatkom, s ktor├Żmi sa z├íkazn├şci ob─Źas stretn├║, m├┤┼żeme skon┼ítatova┼ą, ┼że si 4home ocenenie z├íkazn├şkmi z├şskan├ę v roku 2014 zasl├║┼żi.


V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

4home.sk

vyberomat sk outfit

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Zateplen├í b├ę┼żov├í bunda v├ís ├║─Źinne zahreje aj po─Źas chladn├Żch zimn├Żch dn├ş.vyberomat sk outfitvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: Hned├í, ─Źierna, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk novy projekt

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Nesmrte─żn├í kombin├ícia bielej a ─Źiernej vhodn├í na ka┼żd├Ż de┼ł.vyberomat sk novy projektvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: ─îierna, hned├í, ─Źerven├í, ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest