aboutyou.sk – recenzie a sk├║senosti

AboutYou je jednou z najr├Żchlej┼íie rast├║cich spolo─Źnost├ş, ktor├ę sa zaoberaj├║ online obchodom, v Eur├│pe. Vznikla len pred piatimi rokmi ako dc├ęrska spolo─Źnos┼ą nemeckej skupiny Otto Group a v s├║─Źasnosti p├┤sob├ş u┼ż v jeden├ístich krajin├ích. Hoci na Slovensko pri┼ílo About You len minul├Ż rok, tento eshop si u┼ż stihol z├şska┼ą srdcia mnoh├Żch z├íkazn├şkov. S├║─Źas┼ąou filozofie obchodu je dosiahnu┼ą, aby sa ka┼żd├Ż vo svojom oble─Źen├ş c├ştil skvele. Preto si kladie za cie─ż prij├şma┼ą a podporova┼ą ─żud├ş pri vyjadrovan├ş ich osobnosti prostredn├şctvom m├│dy.

Sortiment obchodu

V bohatom sortimente n├íjdete viac ako 600 zna─Źiek. V s├║lade s filozofiou obchodu si tu m├┤┼żete vybra┼ą m├│dne oble─Źenie, obuv a doplnky v r├┤znych ┼ít├Żloch. Ponuka je preh─żadne rozdelen├í na v┼íetko pre mu┼żov, ┼żeny a deti. V ka┼żdej hlavnej kateg├│rii sa nach├ídzaj├║ podkateg├│rie, ktor├ę v├ím u─żah─Źia h─żadanie. Tak napr├şklad pod kateg├│riou bundy, si m├┤┼żete prezrie┼ą len zimn├ę, prechodn├ę, ko┼żen├ę, rif─żov├ę ─Źi nepremokav├ę bundy. A to sme e┼íte z─Ćaleka nevymenovali v┼íetko. Toto preh─żadn├ę triedenie v├ís ochr├íni pred t├Żm, aby ste museli prezera┼ą aj tovar, o ktor├Ż nem├íte z├íujem.

Samostatn├ę kateg├│rie m├í ka┼żd├í hlavn├í skupina oble─Źenia, obuvi a doplnkov. Dop─║┼łaj├║ ich sekcie V├Żpredaj Premium. V ─Źasti Premium n├íjdete produkty najvy┼í┼íej kvality za vy┼í┼íie ceny. Samostatn├║ kateg├│riu m├í tie┼ż Sport.

Kompletn├Ż outfit

About You mysl├ş aj na t├Żch, ktor├ş nechc├║ str├íca┼ą ─Źas kombinovan├şm jednotliv├Żch k├║skov. V eshope n├íjdete sekciu Outfity, v ktorej si m├┤┼żete vybra┼ą ┼íportov├Ż, elegantn├Ż ─Źi biznis look. Alebo outfit v r├┤znych farb├ích. Napr├şklad v m├│dnej ru┼żovej a ┼żltej. Po kliknut├ş na vybran├Ż outfit sa v├ím zobrazia jednotliv├ę k├║sky, vy u┼ż len zad├íte svoju ve─żkos┼ą a tovar vlo┼ż├şte do ko┼í├şka.

Mno┼żstvo zna─Źiek na jednom mieste

Ke─Ć┼że obchod pon├║ka mno┼żstvo tovaru zn├ímych zna─Źiek, nakupova┼ą m├┤┼żete aj pod─ża nich. Kv├┤li vysok├ęmu po─Źtu ich nem├┤┼żeme v┼íetky spomen├║┼ą. Ich zoznam v┼íak n├íjdete abecedne zoraden├Ż v sekcii Zna─Źky. V─Ćaka nemu si m├┤┼żete na About You prezera┼ą v┼íetok tovar vybranej zna─Źky.

Nebude to drah├ę?

S kvalitou zna─Źiek s├║vis├ş aj vy┼í┼íia cena. Neplat├ş to ale pri ka┼żdom k├║sku. V ka┼żdej kateg├│rii oble─Źenia a obuvi si m├┤┼żete vybera┼ą tie┼ż z k├║skov za viac ne┼ż prijate─żn├ę ceny. M├│dne tri─Źko tak zak├║pite pokojne len do 5 ÔéČ, kra┼ąase do 7 ÔéČ a pohodln├ę baler├şnky za 12 ÔéČ. Tieto ceny platia na v├Żpredajov├Ż tovar, ktor├ęho je na ABOU YOU v┼żdy ve─żk├ę mno┼żstvo. N├íjdete tu tie┼ż obuv za vy┼íe 400 ─Źi bundy za 700 ÔéČ, na ktor├ę si be┼żne zar├íbaj├║ci z├íkazn├şk mus├ş najsk├┤r naspori┼ą. V├Żhodou je, ┼że si pri n├íkupe m├┤┼żete vybran├Ż tovar zoradi┼ą aj pod─ża ceny. Budete si tak prezera┼ą len vybran├║ cenov├║ kateg├│riu.

Dostupnos┼ą tovaru

V┼íetok zobrazen├Ż tovar je na sklade. Pri ka┼żdom k├║sku sa zobrazuj├║ dostupn├ę ve─żkosti u┼ż v  katal├│gu tovarov. Sta─Ź├ş, ak prejdete my┼íou po n├íh─żadovom obr├ízku. Nemus├şte sa tak pre kontrolu dostupnosti va┼íej ve─żkosti preklik├íva┼ą a┼ż na str├ínku vybran├ęho tovaru a u┼íetr├şte mno┼żstvo ─Źasu.

Objednanie tovaru a doprava zadarmo

Na About You m├┤┼żete nakupova┼ą len ako registrovan├Ż z├íkazn├şk. V jednotliv├Żch krokoch si postupne vyberiete sp├┤sob dodania a platby. Ka┼żd├Ż z├íkazn├şk m├í v─Ćaka registr├ícii v obchode pri ka┼żdej n├ív┼íteve k dispoz├şcii preh─żad svojich predch├ídzaj├║cich objedn├ívok.

V┼íetky objedn├ívky s├║ z About You doru─Źovan├ę zadarmo. Nez├íle┼ż├ş pritom na hodnote objednan├ęho tovaru. Doba dodania je 2 ÔÇô 6  pracovn├Żch dn├ş a bal├şky s├║ doru─Źovan├ę Slovenskou po┼ítou. M├┤┼żete si ich necha┼ą posta┼ą do bal├şkoboxu alebo na po┼ítu.

Sp├┤soby platby

Na About You si m├┤┼żete vybra┼ą z troch sp├┤sobov platby. Budete si tak m├┤c┼ą vybra┼ą ten, ktor├Ż je pre v├ís najv├Żhodnej┼í├ş:

 • platobnou kartou,
 • cez PayPal,
 • na dobierku.

Vrátenie tovaru

V eshope je mo┼żn├ę stornova┼ą objedn├ívku, ak e┼íte nebola odoslan├í. Na storno objedn├ívky vyu┼żite telefonick├Ż alebo emailov├Ż kontakt.

Na vr├ítenie u┼ż prijat├ęho tovaru m├íte na About You neuverite─żn├Żch 100 dn├ş. Tak ako doprava, tak aj vr├ítenie tovaru je celkom zadarmo. Jednoduch├Ż je tie┼ż sp├┤sob vr├ítenia. V ka┼żdej objedn├ívke sa nach├ídza formul├ír na vr├ítenie tovaru. Sta─Ź├ş, ke─Ć ho vypln├şte, a nepo┼íkoden├Ż a nepou┼ż├şvan├Ż tovar za┼ílete na adresu obchodu v p├┤vodnej krabici. V z├ísielke n├íjdete tie┼ż etiketu so spiato─Źnou adresou, ktor├║ jednoducho nalep├şte na va┼íu z├ísielku. Ak ste medzi─Źasom u┼ż prilo┼żen├ę dokumenty vyhodili, m├┤┼żete si ich znovu vytla─Źi┼ą po prihl├ísen├ş do v├í┼ího z├íkazn├şckeho ├║─Źtu v eshope.

Kvalitn├Ż z├íkazn├şcky servis

Pri n├íkupe na About You v├ím na v┼íetky ot├ízky oh─żadom objedn├ívania, vr├ítenia tovaru a reklam├ície odpovedia pracovn├şci z├íkazn├şckeho servisu. M├┤┼żete ho kontaktova┼ą emailom alebo telefonicky. Bezplatn├í telef├│nna linka je v prev├ídzke v pracovn├ę dni aj cez v├şkend od 9 ÔÇô 22 hod.

V├Żhody pre vern├Żch z├íkazn├şkov

Tak ako mnoh├ę eshopy, aj About You poskytuje vern├Żm z├íkazn├şkom v├Żhody pri n├íkupe. Ak sa zaregistrujete pre odber newslettra, z├şskate inform├ície o aktu├ílnych akci├ích a s├║┼ąa┼żiach medzi prv├Żmi. U┼ż samotn├ę prihl├ísenie k odberu v├ím prinesie prv├║ z─żavu na n├íkup.

Akcie, z─żavov├ę k├│dy a in├ę z─żavy

Na About You m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą r├┤zne akcie a z─żavy. Stretnete sa tu so z─żavnenou ponukou po─Źas sez├│nnych v├Żpredajov a s mnoh├Żmi zn├ímymi akciami. V├Żhodn├Ż n├íkup tu na v├ís ─Źak├í na ├║vod predviano─Źnej n├íkupnej hor├║─Źky v akci├ích Black Friday a Cyber Monday. Na jese┼ł nak├║pite za zn├ş┼żen├ę ceny v akcii Dni Marianne. Pri n├ív┼íteve obchodu m├┤┼żete vyu┼żi┼ą tie┼ż r├┤zne z─żavov├ę k├│dy na cel├Ż n├íkup alebo vybran├Ż druh tovaru. Ak chcete u┼íetri┼ą e┼íte viac, nezabudnite vyu┼żi┼ą cashback.

V├Żhody

 • ┼íirok├Ż v├Żber oble─Źenia, obuvi a doplnkov
 • kvalita viac ako 600 zn├ímych zna─Źiek
 • preh─żadn├ę zobrazenie kateg├│ri├ş tovaru s mo┼żnos┼ąami ─Ćal┼íieho filtrovania
 • mo┼żnos┼ą zoradi┼ą tovar pod─ża ceny, z─żavy alebo ┼ít├Żlu
 • zobrazenie zodpoved├í skuto─Źnosti
 • mno┼żstvo outfitov, ktor├ę si m├┤┼żete zak├║pi┼ą bez zd─║hav├ęho vyh─żad├ívania jednotliv├Żch k├║skov
 • mo┼żnos┼ą v├Żhodn├ęho n├íkupu tis├şcov vybran├Żch produktov
 • nak├║pi tu ka┼żd├Ż bez oh─żadu na rozpo─Źet
 • doprava tovaru aj jeho vr├ítenie je celkom zadarmo
 • r├Żchle dodanie v garantovanej dobe dodania
 • v├Żber sp├┤sobu platby
 • tovar je skladom, nemus├şte sa b├í┼ą dlh├ęho ─Źakania na jeho naskladnenie
 • vr├ítenie tovaru a┼ż do 100 dn├ş, peniaze budete ma┼ą sp├Ą┼ą na ├║─Źte u┼ż o nieko─żko dn├ş
 • vr├ítenie tovaru je jednoduch├ę ÔÇô v┼íetky dokumenty sa nach├ídzaj├║ v prijatej objedn├ívke
 • obchod pon├║ka z─żavy a akcie takmer nepretr┼żite
 • mo┼żnosti ┼íetrenia aj cez cashback
 • na z├íkazn├şcku linku sa dovol├íte nie len po─Źas pracovn├Żch dn├ş ale aj cez v├şkend
 • mo┼żnos┼ą kontaktova┼ą obchod viacer├Żmi sp├┤sobmi

Nev├Żhody

 • na str├ínke ch├Żbaj├║ ve─żkostn├ę tabu─żky, rozmery v┼íak sedia na be┼żne pou┼ż├şvan├ę ve─żkostn├ę ozna─Źenie
 • ch├Żbaj├║ rozmery pri kabelk├ích a ta┼ík├ích

Zhrnutie

Eshop About You pri┼íiel na slovensk├Ż trh len ned├ívno, u┼ż si v┼íak stihol z├şska┼ą svoje postavenie medzi najob─ż├║benej┼í├şmi eshopmi. V─Ća─Ź├ş za to nielen ┼íirok├ęmu v├Żberu sortimentu. Z├íkazn├şci oce┼łuj├║ najm├Ą r├Żchle dodanie tovaru a mo┼żnos┼ą v├Żberu vybran├Żch modelov za zv├Żhodnen├ę ceny. Aj ke─Ć sa slovn├ę spojenie zna─Źkov├í kvalita sp├íja s vysokou cenou, About You dokazuje, ┼że to nemus├ş by┼ą v┼żdy tak. Zna─Źkov├ę oble─Źenie si tu m├┤┼że nak├║pi┼ą naozaj ka┼żd├Ż.

Zobrazenie tovaru na About You je preh─żadn├ę. V jednotliv├Żch kateg├│ri├ích sa nach├ídza viacero podkateg├│ri├ş, ktor├ę u─żah─Źuj├║ vyh─żad├ívanie. Vr├ítenie tovaru prebieha bez probl├ęmov a celkom bezplatne. Bezplatn├í je tie┼ż doprava v┼íetk├Żch objedn├ívok bez oh─żadu na ich cenu. Recenzie z├íkazn├şkov vyzdvihuj├║ tie┼ż mno┼żstvo v├Żhodn├Żch akci├ş a zliav a ├║stretovos┼ą pracovn├şkov z├íkazn├şckeho servisu.

vyberomat sk outfit

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Zateplen├í b├ę┼żov├í bunda v├ís ├║─Źinne zahreje aj po─Źas chladn├Żch zimn├Żch dn├ş.vyberomat sk outfitvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: Hned├í, ─Źierna, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk novy projekt

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Nesmrte─żn├í kombin├ícia bielej a ─Źiernej vhodn├í na ka┼żd├Ż de┼ł.vyberomat sk novy projektvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: ─îierna, hned├í, ─Źerven├í, ÔÇŽ
Read More

V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

aboutyou.sk

1 koment├ír k “aboutyou.sk – recenzie a sk├║senosti”

 1. Ja som objednaval 3 x ale sorry su to fakes alebo dohoda s vyrobcami ze nekvalitnejsie materialy ako v obchodoch ale u Benetton a AF je to uplne jasne.

  Odpoveda┼ą

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest