answear.sk – recenzie a sk├║senosti

Answear bol zalo┼żen├Ż na konci roka 2010. Svoje p├┤sobenie za─Źal v Po─żsku a po ve─żkom ├║spechu sa rozr├ístol aj na ─Źesk├Ż a slovensk├Ż trh. Dnes u┼ż p├┤sob├ş v siedmich ┼ít├ítoch Eur├│py. Za ├║spechom obchodu stoj├ş filozofia pon├║ka┼ą oble─Źenie najm├│dnej┼í├şch svetov├Żch zna─Źiek, kvalita pon├║kan├ęho tovaru, v├Żhody a slu┼żby pre z├íkazn├şkov. Okrem n├íkupu sa tu dozviete o novink├ích z oblasti m├│dnych trendov, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu pri v├Żbere.

Sortiment obchodu

Answear pon├║ka ┼íirok├Ż sortiment oble─Źenia, obuvi a doplnkov pre cel├║ rodinu. N├íjdete tu viac ako 75 000 produktov viac ako 300 zna─Źiek. V ponuke obchodu si vyberiete m├│dny tovar zn├ímych zna─Źiek, ak├Żmi s├║ Mango, Vero Moda, Levi┬┤s, Diesel, Guess Jeans a Tommy Hilfinger. Pre t├Żch, ktor├ş h─żadaj├║ ┼íportov├ę oble─Źenie a obuv, s├║ tu zna─Źky Adidas, Nike, New Balance ─Źi Fila. So svojou bohatou ponukou sa Answear neuspokojuje. Neust├íle vyh─żad├íva nov├ę kvalitn├ę zna─Źky, o ktor├ę svoj sortiment postupne roz┼íiruje.

Preh─żadn├ę zobrazenie, ktor├ę ┼íetr├ş ─Źas

Eshop je rozdelen├Ż na sekcie zvl├í┼í┼ą pre mu┼żov, ┼żeny a deti. Sta─Ź├ş si vybra┼ą t├║ spr├ívnu a m├┤┼żete za─Źa┼ą nakupova┼ą. V ka┼żdom oddelen├ş n├íjdete viacero kateg├│ri├ş: Oble─Źenie, Obuv, Doplnky, ┼áport, Premium a Sale. Ka┼żd├í z nich je ─Ćalej rozdelen├í na viacero podkateg├│ri├ş.

Rozdelenie a zobrazovanie v├Żrobkov je preh─żadn├ę. Pri vyh─żad├ívan├ş m├┤┼żete pou┼żi┼ą filtrovanie pod─ża ve─żkosti, zna─Źky, farby a ceny. Dostupn├ę ve─żkosti sa zobrazuj├║ v hlavnom katal├│gu tovaru. Sta─Ź├ş, ke─Ć prejdete kurzorom po n├íh─żadovom obr├ízku. Pre zobrazenie dostupn├Żch ve─żkost├ş tak nemus├şte prech├ídza┼ą na str├ínku prezeran├ęho produktu, ─Źo v├ím u┼íetr├ş mno┼żstvo ─Źasu.

Answear si dal za ├║lohu pripravi┼ą v┼íetko pre pohodln├Ż n├íkup z domova. Okrem delenia tovaru do kateg├│ri├ş a podkateg├│ri├ş tu vyh─żad├íte tovar aj pod─ża jednotliv├Żch zna─Źiek. Na tento ├║─Źel sl├║┼żi sekcia obchodu Zna─Źky. V abecednom zozname tu vyh─żad├íte svoju ob─ż├║ben├║ zna─Źku a ─Ćalej si u┼ż len pohodlne prezer├íte jej kompletn├║ ponuku. Zauj├şmav├í je tie┼ż sekcia Novinky, kde si m├┤┼żete prezrie┼ą v┼íetky najnov┼íie m├│dne pr├şrastky obchodu.

V├Żhody n├íkupu na Answear

Na Answear sa ka┼żd├Ż t├Ż┼żde┼ł stretnete s nov├Żmi, v├Żhodn├Żmi akciami na vybran├Ż tovar. Nakupova┼ą lacnej┼íie tak m├┤┼żete nielen v sez├│nnych v├Żpredajoch. Bohat├Ż v├Żber z─żavnen├ęho tovaru na v├ís ─Źak├í po─Źas novembrov├ęho Black Friday alebo v novoro─Źnom v├Żpredaji. Samozrejmos┼ąou s├║ zn├ş┼żen├ę ceny na valent├şnske dar─Źeky, fin├ílne v├Żpredaje alebo akcie na vybran├ę zna─Źky so z─żavami a┼ż do 70 %. Okrem toho m├┤┼żete pri n├íkupe vyu┼żi┼ą aj cashback.

Navy┼íe, ak sa prid├íte medzi odberate─żov newslettra obchodu, z├şskate ako odmenu 10 ÔéČ na svoj prv├Ż n├íkup v hodnote minim├ílne 50 ÔéČ.

┼áetrite s Answear Club

Extra v├Żhody m├┤┼żu vyu┼ż├şva┼ą v┼íetci ─Źlenovia Answear Clubu. Jeho ─Źlenom sa st├ívate automaticky po  registr├ícii v obchode. Nemus├şte kv├┤li tomu vyp─║┼ła┼ą ┼żiadne ─Ćal┼íie ├║daje. 10 % z ka┼żdej va┼íej objedn├ívky sa n├ísledne prip├ş┼íe na v├í┼í osobn├Ż z├íkazn├şcky ├║─Źet ako Answear Club body. Nazbieran├ę body vyu┼żijete na zn├ş┼żenie ceny tovaru po─Źas ─Ćal┼íieho n├íkupu. A to nie len na nezlacnen├Ż ale aj na zlacnen├Ż tovar. Ke─Ć nazbierate dostatok bodov, m├┤┼żete nakupova┼ą a┼ż o 50 % lacnej┼íie.

Ak chcete tieto v├Żhody vyu┼ż├şva┼ą naplno, nezabudnite na pravidl├í, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ uplatnenie bodov len do 180 dn├ş od prip├şsania na v├í┼í ├║─Źet.

R├Żchla doprava zadarmo

N├íkup z Answear v├ím bude doru─Źen├Ż prostredn├şctvom kuri├ęra DPD alebo spolo─Źnos┼ąou Z├ísielkov┼ła. Pri oboch sp├┤soboch doru─Źenia je v├Ż┼íka po┼ítovn├ęho 2,50 ÔéČ. Doprava zadarmo je v├ím k dispoz├şcii u┼ż od objedn├ívky v hodnote 25 ÔéČ.

Doru─Źenie objednan├ęho tovaru je r├Żchle. Ak stihnete svoj n├íkup dokon─Źi┼ą do 12:00, bude odoslan├Ż e┼íte v ten ist├Ż de┼ł. Podmienkou je, aby bola v tomto ─Źase prip├şsan├í na ├║─Źet obchodu aj va┼ía platba. Objedn├ívky uskuto─Źnen├ę po 12:00 sa odosielaj├║ nasleduj├║ci pracovn├Ż de┼ł. Ak nakupujete cez v├şkend, va┼ía objedn├ívka bude odoslan├í v nasleduj├║ci pracovn├Ż de┼ł.

Sp├┤soby platby

V eshope Answear zaplat├şte nieko─żk├Żmi sp├┤sobmi. M├┤┼żete si tak vybra┼ą ten, ktor├Ż v├ím najviac vyhovuje. Zaplat├şte:

 • online platobnou kartou,
 • r├Żchlym online prevodom z vybran├Żch b├ínk,
 • bankov├Żm prevodom (peniaze bud├║ prip├şsan├ę do 24 hod├şn),
 • pomocou elektronickej platby Gopay,
 • hotovos┼ąou alebo platobnou kartou na dobierku.

Bezprobl├ęmov├ę vr├ítenie tovaru

Ak v├ím zak├║pen├Ż tovar nebude vyhovova┼ą, m├┤┼żete ho vr├íti┼ą v pred─║┼żenej lehote 30 dn├ş od prijatia z├ísielky. Vr├ítenie tovaru m├┤┼żete uskuto─Źni┼ą bez udania d├┤vodu. Ak ste v obchode registrovan├ş a hodnota va┼íej objedn├ívky bola vy┼í┼íia ako 25 ÔéČ, vr├ítenie tovaru m├íte zadarmo. Neregistrovan├ş z├íkazn├şci vracaj├║ tovar na vlastn├ę n├íklady. Za vr├ítenie n├íkupu zaplatia aj zaregistrovan├ş z├íkazn├şci s hodnotou objedn├ívky pod 25 ÔéČ.

Bezplatn├ę vr├ítenie tovaru je mo┼żn├ę cez spolo─Źnos┼ą Z├ísielkov┼ła alebo kuri├ęrom DPD. Presn├Ż postup n├íjdete na str├ínke obchodu. Peniaze za vr├íten├Ż tovar v├ím bud├║ zaslan├ę do 14 dn├ş.

Reklamácia

Na v┼íetky v├Żrobky zak├║pen├ę v eshope Answear sa vz┼ąahuje z├íru─Źn├í doba 2 roky. Reklamova┼ą je mo┼żn├ę v┼íetky vady, ktor├ę vznikli pri v├Żrobe. T├íto mo┼żnos┼ą sa nevz┼ąahuje na be┼żn├ę opotrebenie ─Źi mechanick├ę po┼íkodenie tovaru. Pre bezprobl├ęmov├ę vybavenie reklam├ície si nezabudnite na str├ínke eshopu stiahnu┼ą reklama─Źn├Ż formul├ír. Bez neho va┼ía reklam├ícia nebude prijat├í. Tovar spolu s vyplnen├Żm formul├írom za┼ílite na adresu obchodu. Reklam├ícia bude vybaven├í do 30 dn├ş od jeho prijatia.

Z├íkazn├şcka podpora pre ka┼żd├ęho

Na Answear m├┤┼żete vyu┼żi┼ą dva sp├┤soby komunik├ície. K dispoz├şcii je v├ím kontaktn├Ż formul├ír na str├ínke eshopu alebo telefonick├í linka. Z├íkazn├şcku podporu na telef├│ne m├┤┼żete kontaktova┼ą v pracovn├ę dni od 9:00 do 17:00. Odpovede na mnoho va┼íich ot├ízok n├íjdete aj na podstr├ínke ─îasto kladen├ę ot├ízky.

V├Żhody

 • preh─żadn├Ż katal├│g tovaru s viacer├Żmi mo┼żnos┼ąami filtrovania
 • kvalitn├ę zna─Źkov├ę produkty
 • bohat├Ż v├Żber zna─Źiek
 • mo┼żnos┼ą v├Żberu tovaru v r├┤znych cenov├Żch kateg├│ri├ích
 • dobr├í komunik├ícia s obchodom
 • z├íkazn├şcka podpora na telef├│ne
 • doru─Źenie zadarmo u┼ż od 25 ÔéČ
 • r├Żchle dodanie tovaru
 • mo┼żnos┼ą v├Żberu sp├┤sobu doru─Źenia
 • v├Żber z viacer├Żch mo┼żnost├ş platby
 • mno┼żstvo akci├ş a zliav pri ka┼żdom n├íkupe
 • v├Żhodn├ę ┼íetrenie s Answear Clubom pre ka┼żd├ęho registrovan├ęho z├íkazn├şka
 • z─żavy Answear Club aj na zlacnen├Ż tovar alebo tovar v akcii
 • odmena za prihl├ísenie pre odber newslettra
 • r├Żchle vybavenie vr├ítenia tovaru
 • mo┼żnos┼ą vyu┼żi┼ą bezplatn├ę vr├ítenie tovaru
 • bezprobl├ęmov├Ż priebeh reklam├ície

Nev├Żhody

 • napriek pon├║kanej kvalite sa m├┤┼że sta┼ą, ┼że bude v├Żrobok po┼íkoden├Ż, reklam├ícia v┼íak v takomto pr├şpade prebieha bez probl├ęmov
 • niektor├ş z├íkazn├şci uv├ídzaj├║ probl├ęm so zdr┼żan├şm dodania objedn├ívky
 • medzi negat├şvne sk├║senosti z├íkazn├şkov patr├ş aj dodanie nekompletnej objedn├ívky alebo dodanie nespr├ívnej ve─żkosti

Zhrnutie

Ak h─żad├íte obchod, kde na jednom mieste nak├║pite zna─Źkov├ę oble─Źenie, obuv a doplnky pre cel├║ rodinu, vysk├║┼íajte eshop Answear. V Answear si vyberiete z ponuky viac ako 300 m├│dnych zna─Źiek. M├┤┼żete si pri tom vybera┼ą pod─ża va┼íich finan─Źn├Żch mo┼żnost├ş z pr├ęmiov├Żch aj lacnej┼í├şch zna─Źiek. Zobrazenie tovaru a jeho zaradenie do kateg├│ri├ş je ve─żmi preh─żadn├ę. Ne─Źak├í na v├ís ┼żiadne prehliadanie produktov, o ktor├ę nem├íte z├íujem. V ka┼żdej kateg├│rii sa nach├ídza viacero podkateg├│ri├ş s ─Ćal┼í├şmi mo┼żnos┼ąami filtrovania aj zoradenia pod─ża po┼żadovan├Żch krit├ęri├ş.

Celkovo hodnot├şme obchod Answear ako miesto pripraven├ę na pr├şjemn├Ż n├íkup pre ka┼żd├ęho z├íkazn├şka. Okrem preh─żadnosti ocen├şte r├Żchlu dopravu, dopravu zadarmo a ├║stretovos┼ą pracovn├şkov z├íkazn├şckeho servisu. Niektor├ş z├íkazn├şci maj├║ napriek tomu s Answear negat├şvne sk├║senosti kv├┤li dodaniu nespr├ívneho alebo po┼íkoden├ęho tovaru. V takomto pr├şpade je mo┼żn├ę eshop po┼żiada┼ą o n├ípravu.

vyberomat sk outfit

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Zateplen├í b├ę┼żov├í bunda v├ís ├║─Źinne zahreje aj po─Źas chladn├Żch zimn├Żch dn├ş.vyberomat sk outfitvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: Hned├í, ─Źierna, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk novy projekt

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Nesmrte─żn├í kombin├ícia bielej a ─Źiernej vhodn├í na ka┼żd├Ż de┼ł.vyberomat sk novy projektvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: ─îierna, hned├í, ─Źerven├í, ÔÇŽ
Read More

V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

answear.sk

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest