gymbeam.sk recenzie a sk├║senosti

Nielen milovn├şci cvi─Źenia a fitness, ale i milovn├şci zdrav├ęho stravovania poznaj├║ zna─Źku GymBeam, ktor├í do sveta prerazila pr├íve z v├Żchodn├ęho Slovenska. Za jej ├║spechom stoj├ş premyslen├Ż business koncept a predch├ídzaj├║ce sk├║senosti s desiatkami e-shopov, ktor├ę zakladate─ż Dalibor Cicman spravoval. Akon├íhle v┼íak spozoroval potenci├íl str├ínky GymBeam.sk, s├║stredil svoje z├íujmy na predaj v├Ż┼żivov├Żch doplnkov. Dnes je GymBeam najr├Żchlej┼íie rast├║cou fitness zna─Źkou v E├Ü a najv├Ą─Ź┼í├şm distrib├║torom v├Ż┼żivov├Żch doplnkov na Slovensku.

GymBeam vznikla v roku 2013 a r├Żchlo sa rozr├ístla. Okrem slovensk├ęho trhu s fitness potrebami obsadila trh v susednom Ma─Ćarsku a ─îesku, nesk├┤r v Po─żsku, Rumunsku, Nemecku, Chorv├ítsku, Bulharsku a udom├ícnila sa i na Ukrajine. V roku 2018 mesa─Źn├şk Forbes zaradil zakladate─ża GymBeam do prest├ş┼żneho rebr├ş─Źka 30 pod 30.

Netradi─Źn├Ż model business inteligencie

Na rozdiel od konkurencie, ktor├í vyu┼ż├şva tradi─Źn├Ż business model a rastie pomaly a postupne, GymBeam vyu┼ż├şva dynamiku a nad┼íenie mlad├Żch odborn├şkov vo svojom odbore a inovat├şvne d├ítov├ę a digit├ílne prostriedky. I tie najv├Ą─Ź┼íie rozhodnutia, ak├Żmi s├║ v├Żvoj produktov, v├Żber nov├ęho tovaru a jeho ─Źasov├ę umiestnenie do predaja alebo cenotvorba produktov, podliehaj├║ obsiahlej anal├Żze spr├ívania z├íkazn├şkov. Nazbieran├ę d├íta vyhodnocuj├║ ve─żk├ę mno┼żstv├í automatizovan├Żch skriptov a umel├í inteligencia. ─îo to v praxi znamen├í? GymBeam vie vopred predpoklada┼ą, kedy je najvhodnej┼í├ş ─Źas na uvedenie tej ktorej novinky, ─Źoho pr├şkladom s├║ ─Źist├ę orie┼íkov├ę masl├í, ktor├ę str├ínka pon├║kla ako jeden z prv├Żch predajcov na Slovensku.

┼áirok├í ponuka za f├ęrov├ę ceny

V ponuke GymBeam n├íjdete vy┼íe 9 000 zauj├şmav├Żch produktov od viac ne┼ż 120 zna─Źiek, spomedzi ktor├Żch s├║ mnoh├ę celosvetovo popul├írne. V─Ćaka politike cenotvorby, ktor├í podlieha rozsiahlej anal├Żze d├ít, s├║ tieto produkty dostupn├ę i pre n├ís, a to vo f├ęrovej cene vzh─żadom na kvalitu produktu a podmienky trhu. Na str├ínke GymBeam takto nak├║pite v├Ż┼żivov├ę doplnky a prote├şny, r├┤zne tr├ęningov├ę, predtr├ęningov├ę a regenera─Źn├ę n├ípoje, ale i ┼íportov├ę oble─Źenie a pr├şslu┼íenstvo na cvi─Źenie.

Produkty vlastnej zna─Źky GymBeam

U┼ż rok po vstupe na trh spustila GymBeam v├Żvoj a predaj vlastn├Żch produktov. Moment├ílne m├í v ponuke a┼ż 3 vlastn├ę zna─Źky a vy┼íe 400 produktov, ktor├Żch v├Żroba prebieha v nemeck├Żch laborat├│ri├ích. Predstavuj├║ cenovo dostupnej┼íiu, no kvalitn├║ alternat├şvu k drah├Żm produktom lukrat├şvnych zna─Źiek. V─Ćaka tomu tvoria a┼ż 57 % z tr┼żieb spolo─Źnosti. Pri ich v├Żvoji spolo─Źnos┼ą spolupracuje s profesion├ílnymi a vrcholov├Żmi ┼íportovcami. Tak dok├í┼że navrhova┼ą produkty spl┼łuj├║ce o─Źak├ívania a potreby i t├Żch najn├íro─Źnej┼í├şch z├íkazn├şkov.

V portf├│liu vlastnej zna─Źky GymBeam n├íjdete prote├şny, spa─żova─Źe tukov, gainery a sacharidy, kreat├şn, v├Ż┼żivu pre nam├íhan├ę k─║by, BCAA a amynokyseliny, anaboliz├ęry a stimulanty, vitam├şny, miner├íly, ale i fitness jedlo a pr├şsady na varenie, r├┤zne snacky a superfoods, ak├Żmi s├║ 100 % ara┼íidov├ę maslo, para orechy, mandle, quinoa, chia semienka a ─Ćal┼íie. Pod zna─Źkou GymBeam Clothing je do ponuky zaraden├ę ┼íportov├ę oble─Źenie pre mu┼żov aj ┼żeny, od fitness leg├şn a tepl├íkov, cez tri─Źk├í, tielka a ┼íportov├ę podprsenky, a┼ż po mikiny a kompresn├ę oble─Źenie. Vlastn├í v├Żroba spolo─Źnosti GymBeam pokr├Żva takmer v┼íetky potreby zo sveta ┼íportu.

R├Żchle doru─Źenie u┼ż do 24 hod├şn

Sklad o rozlohe pribli┼żne 7 700 m2 expeduje objedn├ívku u┼ż do nieko─żk├Żch hod├şn od ├║hrady. V─Ćaka polohe v Ko┼íiciach ju doru─Ź├ş u┼ż do 24 hod├şn od objednania do ktorejko─żvek oblasti Slovenska.

K dispoz├şcii je nieko─żko mo┼żnost├ş doru─Źenia. Za poplatok 1,90 ÔéČ v├ím bal├şk doru─Źia na po┼ítu, za poplatok 2,90 ÔéČ a┼ż k v├ím domov. Vybra┼ą si m├┤┼żete doru─Źenie kuri├ęrom Slovenskej po┼íty, spolo─Źnosti GLS alebo SPS. Za rovnak├Ż poplatok 2,90 ÔéČ si objedn├ívku prevezmete na niektorom z odbern├Żch miest parcelshopu SPS. Pre v┼íetky tipy doru─Źenia plat├ş, ┼że pri objedn├ívke nad 70 ÔéČ je po┼ítovn├ę zadarmo.

Osobn├Ż odber v Ko┼íiciach

GymBeam je obchod orientovan├Ż na internetov├Ż predaj. Pre z├íkazn├şkov z okolia ko┼íick├ęho skladu v┼íak pon├║ka aj mo┼żnos┼ą osobn├ęho prevzatia tovaru zdarma. Objedn├ívka je na sklade GymBeam Ko┼íice ulo┼żen├í po dobu 7 dn├ş a po ich uplynut├ş sa rezerv├ícia zru┼í├ş. Mo┼żnos┼ą prevzatia rezervovan├ęho tovaru je potvrden├í e-mailovou spr├ívou. Objedn├ívku s osobn├Żm odberom m├┤┼żete zaplati┼ą vopred alebo a┼ż na mieste, a to v hotovosti alebo kartou.

Vrátenie tovaru a reklamácia

Do 30 dn├ş od prevzatia tovaru je mo┼żn├ę nepo┼íkoden├Ż tovar vr├íti┼ą zaslan├şm na adresu spolo─Źnosti v Ko┼íiciach. Zaslanie produktu Slovenskou po┼ítou na adresu spolo─Źnosti si rovnako vy┼żaduje aj reklam├ícia produktu. Ozn├ími┼ą reklam├íciu m├┤┼żete vopred mailom alebo telefonicky.

Slu┼żba v├Żmenn├Ż bal├şk

Nevyhovuje v├ím produkt, ktor├Ż ste si objednali? Ak m├íte z├íujem o in├Ż, m├┤┼żete vyu┼żi┼ą slu┼żbu tzv. v├Żmenn├ęho bal├şka. Z├íujem o slu┼żbu ozn├ímite mailom, spr├ívou na facebooku alebo telefonicky i s ─Ź├şslom objedn├ívky a n├ízvom produktu, ktor├Ż by ste si ┼żelali. Z├íkazn├şcka podpora n├ísledne zabezpe─Ź├ş v├Żmenu produktu pod─ża v├í┼ího ┼żelania. Bal├şk je doru─Źen├Ż nasleduj├║ci pracovn├Ż de┼ł. Pri jeho prevzat├ş odovzd├íte kuri├ęrovi dobre zabalen├Ż produkt z va┼íej p├┤vodnej z├ísielky. Takto sa vyhnete starostiam so sp├Ątn├Żm zasielan├şm nevyhovuj├║ceho produktu, pri─Źom z├şskate i nie─Źo navy┼íe.

Všetky informácie na jednom mieste

Ste za─Ź├şnaj├║ci ┼íportovec? Na str├ínke GymBeam.sk n├íjdete mno┼żstvo inform├íci├ş a kvalitn├ęho obsahu, ktor├ę v├ím u─żah─Źia vstup do sveta ┼íportu. Produkty s├║ ├║h─żadne delen├ę do jednotliv├Żch kateg├│ri├ş so stru─Źn├Żm popisom. Pri ka┼żdom produkte n├íjdete jeho z├íkladn├ę ├║daje, ale i obsiahlej┼íie inform├ície o tom, pre─Źo, ako a kedy produkt pou┼ż├şva┼ą, ─Źi pre koho je produkt ur─Źen├Ż. Pre poznatky nemus├şte chodi┼ą ─Ćaleko, o v┼íetkom sa dozviete priamo tu.

S├║─Źas┼ąou str├ínky je obsiahly blog, na ktor├Ż prispievaj├║ re├ílni ┼íportovci. Na GymBeam.sk n├íjdete komplexn├Ż n├ívod k tomu, ako efekt├şvne a zdravo ┼íportova┼ą a stravova┼ą sa, ako schudn├║┼ą, ─Źi ako si zostavi┼ą tr├ęningov├Ż pl├ín. Okrem tipov na cviky na chrb├ít, spodn├ę brucho a ─Ćal┼íie telesn├ę partie, ur─Źite neprehliadnete recepty, napr├şklad na chia puding, prote├şnov├ę palacinky a r├┤zne smoothie recepty, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu dosta┼ą sa do formy. Samozrejmos┼ąou je taktie┼ż BMI kalkul├ítor.

Záver a zhrnutie

V─Ćaka moderne nastaven├ęmu business pl├ínu, sa internetov├Ż obchod GymBeam stal popredn├Żm predajcom v├Ż┼żivov├Żch doplnkov a fitness potrieb na Slovensku. Spolo─Źnos┼ą je zn├íma ┼íirokej ┼ík├íle z├íkazn├şkov a vy nemus├şte by┼ą ┼íportovcom, aby ste ich produkty poznali.

V─Ćaka cenovo dostupn├ęmu sortimentu a produktom s logom spolo─Źnosti sa zna─Źka ─żahko dost├íva do povedomia st├íle nov├Żch z├íkazn├şkov. Priaze┼ł z├şskava i vplyvom kladn├Żch referenci├ş ┼í├şren├Żch svetom soci├ílnych siet├ş. Tie hovoria napr├şklad o f├ęrovosti cien, r├Żchlosti a bezprobl├ęmovosti komunik├ície a doru─Źenia objedn├ívky ─Źi o ├║stretovosti a profesionalite z├íkazn├şckej podpory. V neposlednom rade sved─Źia o kvalite vlastn├Żch produktov spolo─Źnosti GymBeam.

Z├íporn├ę reakcie, ktor├ę sa vyskytuj├║ len zriedkavo, upozor┼łuj├║ na ob─Źasn├ę nedodr┼żanie term├şnu doru─Źenia objedn├ívky, zaslanie chybn├ęho produktu alebo absenciu vzoriek pri objedn├ívke nad 40 ÔéČ. Zriedka sa taktie┼ż t├Żkaj├║ nesplnen├ęho o─Źak├ívania pr├ştomnosti dar─Źeka, ktor├Ż sa zvykne objavova┼ą v z├ísielke vy┼í┼íej hodnoty alebo v z├ísielke vern├ęho z├íkazn├şka. Dan├í reakcia v┼íak nakoniec predsa len poukazuje na cielen├Ż waw efekt, jeden z prim├írnych komunika─Źn├Żch z├ímerov spolo─Źnosti GymBeam.


V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://gymbeam.sk/

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest