inSPORTline.sk recenzie a sk├║senosti

Spolo─Źnos┼ą inSPORTline s.r.o. funguje na slovenskom trhu od roku 1999 ako dc├ęrska spolo─Źnos┼ą ─Źeskej spolo─Źnosti Seven Sport s.r.o., ktorej za─Źiatky sa via┼żu na rok 1995. V s├║─Źasnosti t├íto spolo─Źnos┼ą operuje ┼íirokou eur├│pskou distribu─Źnou sie┼ąou. V r├ímci Slovenska prev├ídzkuje e-shop a 3 kamenn├ę predajne: v Bratislave, Ko┼íiciach a Tren─Ź├şne. K dispoz├şcii je ┼íirok├í ponuka v┼íetk├ęho, ─Źo sa ┼íportu t├Żka. Ak h─żad├íte kolobe┼żku, be┼żiaci p├ís, krokomer, d├ímsky alebo p├ínsky bicykel ─Źi prilbu, in├ę ┼íportov├ę vybavenie a motocyklov├ę doplnky, to v┼íetko n├íjdete v ponuke spolo─Źnosti inSPORTline.

E-shop InSPORTline je z├íkazn├şkmi zna─Źne ob─ż├║ben├Ż, ─Źo dokazuj├║ mnoh├ę kladn├ę recenzie spokojn├Żch z├íkazn├şkov a zaradenie medzi finalistov s├║┼ąa┼że ShopRoku 2014, 2015, 2016 a 2018.

Distrib├║cia a v├Żroba ┼íportov├Żch potrieb

─îesk├í spolo─Źnos┼ą zastre┼íuje okrem spolo─Źnosti inSPORTline aj nieko─żko zna─Źiek. Rovnomenn├║ zna─Źku inSPORTline, ktor├í sa s├║stre─Ćuje na v├Żrobu fitness pr├şslu┼íenstva, ak├Żmi s├║ be┼żeck├ę p├ísy, rotopedy, eliptick├ę trena┼ż├ęry, trampol├şny, posil┼łovacie stroje a in├ę doplnky. Zna─Źku WORKER orientovan├║ na ┼íportov├ę potreby ako kolieskov├ę kor─Źule a kolobe┼żky. A zna─Źku W-TEC, pod ktorou vyr├íba potreby pre motork├írov, teda prilby, oble─Źenie a in├ę doplnky.

Platba a doru─Źenie

Va┼íu objedn├ívku na inSPORTline m├┤┼żete zaplati┼ą online, pri prevzat├ş objedn├ívky na kamennej predajni alebo pri doru─Źen├ş kuri├ęrom na dobierku. N├íkup je taktie┼ż mo┼żn├ę zak├║pi┼ą na spl├ítky s vlastn├Żm nastaven├şm v├Ż┼íky spl├ítok a doby spl├ícania. Priemern├í doba doru─Źenia je 2 pracovn├ę dni. Doru─Źenie domov zabezpe─Źuje kuri├ęrska spolo─Źnos┼ą, pri─Źom tovar v├ím vylo┼żia k prv├Żm uzamykate─żn├Żm dver├ím alebo br├íne.

Vynesenie tovaru

V pr├şpade z├ísielky s hmotnos┼ąou 50 a┼ż 120 kg je k dispoz├şcii spoplatnen├í doplnkov├í slu┼żba vynesenia tovaru a┼ż na miesto jeho bud├║ceho pou┼ż├şvania. Slu┼żba v┼íak po─Ź├şta s pomocou pr├şjemcu. Taktie┼ż je potrebn├ę zak├║pi┼ą ju vopred u┼ż pri k├║pe tovaru.

Odborn├í mont├í┼ż zadarmo

Ku ka┼żd├ęmu produktu v cene nad 1 150 ÔéČ z├şskavate zdarma slu┼żbu mont├í┼że v├Żrobku. Nejde o automatick├ę priradenie slu┼żby. Z├íujem o slu┼żbu je potrebn├ę potvrdi┼ą priamo v objedn├ívke alebo nesk├┤r mailom zaslanom na adresu servis@insportline.sk. Mont├í┼ż vykon├íva servisn├Ż technik, ktor├Ż v├ís kontaktuje do dvoch pracovn├Żch dn├ş od doru─Źenia tovaru k v├ím domov a dohodne sa s vami na term├şne. Aby mohla by┼ą mont├í┼ż vykonan├í, mus├ş by┼ą tovar umiestnen├Ż na po┼żadovanom mieste bud├║ceho pou┼ż├şvania. Mont├í┼ż produktu v cene do 1 150 ÔéČ je spoplatnen├í. 

Pred─║┼żen├í lehota na vr├ítenie tovaru a pred─║┼żen├í z├íruka

Pri n├íkupe v spolo─Źnosti inSPORTline sa m├┤┼żete te┼íi┼ą z pred─║┼żenej lehoty na vr├ítenie tovaru a odst├║penie od zmluvy. V pr├şpade, ┼że v├ím tovar nevyhovuje, je mo┼żn├ę jeho vr├ítenie a┼ż do 30 dn├ş od jeho prevzatia. ─Äal┼íou v├Żhodou je pred─║┼żen├í z├íruka na 36 mesiacov, ktor├í plat├ş pre moto v├Żrobky zna─Źky W-TECH.

V├Żmena ve─żkosti

Pre komfort n├íkupu ┼íportov├ęho odevu a in├Żch potrieb, ktor├ę si z├íkazn├şk vyber├í aj pod─ża ve─żkosti, je k dispoz├şcii slu┼żba V├Żmena ve─żkosti. Garantuje mo┼żnos┼ą v├Żmeny tovaru za in├║ ve─żkos┼ą, za podmienky, ┼że tovar je na sklade. Slu┼żba je k dispoz├şcii do 30-tich dn├ş od prevzatia tovaru. Aby ju z├íkazn├şk vyu┼żil, mus├ş tovar, ktor├Ż chce vymeni┼ą, zasla┼ą spolu so ┼żiados┼ąou na adresu spolo─Źnosti alebo adresu predajne, kde bol n├íkup zrealizovan├Ż. Vymenen├Ż tovar za┼íle spolo─Źnos┼ą n├ísledne z├íkazn├şkovi zadarmo kuri├ęrom. A┼ż pri opakovanej v├Żmene toho ist├ęho n├íkupu si spolo─Źnos┼ą ├║─Źtuje poplatok za dopravu.

Vernostn├Ż syst├ęm

V r├ímci vernostn├ęho programu odme┼łuje spolo─Źnos┼ą vern├Żch z├íkazn├şkov z─żavami do 10 % z ceny n├íkupu. Aktu├ílna z─żava sa po─Ź├şta z celkovej v├Ż┼íky n├íkupov uskuto─Źnen├Żch na danom pou┼ż├şvate─żskom ├║─Źte za posledn├Żch 730 dn├ş. Z├şskan├║ z─żavu je mo┼żn├ę kombinova┼ą s in├Żmi z─żavami a v├Żpredajmi, ale nie so z─żavov├Żmi kup├│nmi.

Zhrnutie

Z├íkazn├şkom vyhovuje preh─żadn├ę spracovanie e-shopu, ktor├Ż poskytuje potrebn├ę inform├ície o v├Żrobkoch, kvalita tovaru, d─║┼żka doru─Źenia a bezprobl├ęmov├í komunik├ícia person├ílu a servis. Kritika, ktor├í sa objavuje sk├┤r ojedinele, sa vz┼ąahuje na dlh├ę dodanie a s t├Żm spojen├║ absenciu vysvetlenia zo strany spolo─Źnosti. Negat├şvom je i mal├ę mno┼żstvo kamenn├Żch predajn├ş a taktie┼ż nutnos┼ą reklam├ície alebo vr├ítenia tovaru k├║pen├ęho cez e-shop na adresu spolo─Źnosti, bez mo┼żnosti rie┼íenia situ├ície priamo na predajni.

vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.insportline.sk/

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest