inSPORTline.sk recenzie a skúsenosti

Spoločnosť inSPORTline s.r.o. funguje na slovenskom trhu od roku 1999 ako dcérska spoločnosť českej spoločnosti Seven Sport s.r.o., ktorej začiatky sa viažu na rok 1995. V súčasnosti táto spoločnosť operuje širokou európskou distribučnou sieťou. V rámci Slovenska prevádzkuje e-shop a 3 kamenné predajne: v Bratislave, Košiciach a Trenčíne. K dispozícii je široká ponuka všetkého, čo sa športu týka. Ak hľadáte kolobežku, bežiaci pás, krokomer, dámsky alebo pánsky bicykel či prilbu, iné športové vybavenie a motocyklové doplnky, to všetko nájdete v ponuke spoločnosti inSPORTline.

E-shop InSPORTline je zákazníkmi značne obľúbený, čo dokazujú mnohé kladné recenzie spokojných zákazníkov a zaradenie medzi finalistov súťaže ShopRoku 2014, 2015, 2016 a 2018.

Distribúcia a výroba športových potrieb

Česká spoločnosť zastrešuje okrem spoločnosti inSPORTline aj niekoľko značiek. Rovnomennú značku inSPORTline, ktorá sa sústreďuje na výrobu fitness príslušenstva, akými sú bežecké pásy, rotopedy, eliptické trenažéry, trampolíny, posilňovacie stroje a iné doplnky. Značku WORKER orientovanú na športové potreby ako kolieskové korčule a kolobežky. A značku W-TEC, pod ktorou vyrába potreby pre motorkárov, teda prilby, oblečenie a iné doplnky.

Platba a doručenie

Vašu objednávku na inSPORTline môžete zaplatiť online, pri prevzatí objednávky na kamennej predajni alebo pri doručení kuriérom na dobierku. Nákup je taktiež možné zakúpiť na splátky s vlastným nastavením výšky splátok a doby splácania. Priemerná doba doručenia je 2 pracovné dni. Doručenie domov zabezpečuje kuriérska spoločnosť, pričom tovar vám vyložia k prvým uzamykateľným dverám alebo bráne.

Vynesenie tovaru

V prípade zásielky s hmotnosťou 50 až 120 kg je k dispozícii spoplatnená doplnková služba vynesenia tovaru až na miesto jeho budúceho používania. Služba však počíta s pomocou príjemcu. Taktiež je potrebné zakúpiť ju vopred už pri kúpe tovaru.

Odborná montáž zadarmo

Ku každému produktu v cene nad 1 150 € získavate zdarma službu montáže výrobku. Nejde o automatické priradenie služby. Záujem o službu je potrebné potvrdiť priamo v objednávke alebo neskôr mailom zaslanom na adresu [email protected]. Montáž vykonáva servisný technik, ktorý vás kontaktuje do dvoch pracovných dní od doručenia tovaru k vám domov a dohodne sa s vami na termíne. Aby mohla byť montáž vykonaná, musí byť tovar umiestnený na požadovanom mieste budúceho používania. Montáž produktu v cene do 1 150 € je spoplatnená. 

Predĺžená lehota na vrátenie tovaru a predĺžená záruka

Pri nákupe v spoločnosti inSPORTline sa môžete tešiť z predĺženej lehoty na vrátenie tovaru a odstúpenie od zmluvy. V prípade, že vám tovar nevyhovuje, je možné jeho vrátenie až do 30 dní od jeho prevzatia. Ďalšou výhodou je predĺžená záruka na 36 mesiacov, ktorá platí pre moto výrobky značky W-TECH.

Výmena veľkosti

Pre komfort nákupu športového odevu a iných potrieb, ktoré si zákazník vyberá aj podľa veľkosti, je k dispozícii služba Výmena veľkosti. Garantuje možnosť výmeny tovaru za inú veľkosť, za podmienky, že tovar je na sklade. Služba je k dispozícii do 30-tich dní od prevzatia tovaru. Aby ju zákazník využil, musí tovar, ktorý chce vymeniť, zaslať spolu so žiadosťou na adresu spoločnosti alebo adresu predajne, kde bol nákup zrealizovaný. Vymenený tovar zašle spoločnosť následne zákazníkovi zadarmo kuriérom. Až pri opakovanej výmene toho istého nákupu si spoločnosť účtuje poplatok za dopravu.

Vernostný systém

V rámci vernostného programu odmeňuje spoločnosť verných zákazníkov zľavami do 10 % z ceny nákupu. Aktuálna zľava sa počíta z celkovej výšky nákupov uskutočnených na danom používateľskom účte za posledných 730 dní. Získanú zľavu je možné kombinovať s inými zľavami a výpredajmi, ale nie so zľavovými kupónmi.

Zhrnutie

Zákazníkom vyhovuje prehľadné spracovanie e-shopu, ktorý poskytuje potrebné informácie o výrobkoch, kvalita tovaru, dĺžka doručenia a bezproblémová komunikácia personálu a servis. Kritika, ktorá sa objavuje skôr ojedinele, sa vzťahuje na dlhé dodanie a s tým spojenú absenciu vysvetlenia zo strany spoločnosti. Negatívom je i malé množstvo kamenných predajní a taktiež nutnosť reklamácie alebo vrátenia tovaru kúpeného cez e-shop na adresu spoločnosti, bez možnosti riešenia situácie priamo na predajni.


Všetky informácie spomenuté vyššie boli platné a aktuálne v čase písania tohto článku, avšak nemusia už byť aktuálne v tejto chvíli. Článok je spojením verejne dostupných informácií alebo hodnotení a osobného názoru autora. Účelom článku je agregovať čo najviac užitočných informácií na jednom mieste a zjednodušiť tak porovnanie a výber predajcu pre potencionálnych zákazníkov. Všetky ceny, služby a podmienky spomenuté v článku majú len informatívny charakter. Každý čitateľ je tak povinný overiť si všetky informácie uvedené v článku u daného predajcu. Jediným aktuálnym zdrojom informácií je vždy oficiálna stránka predajcu, ktorú nájdete na adrese:

https://www.insportline.sk/

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest