mojalekaren.sk recenzie a sk├║senosti

Slogan ÔÇ×Zdravie n├ís bav├şÔÇť zn├ímeho internetov├ęho obchodu odkazuje na pr├şstup k zdraviu ako sp├┤sobu ┼żivota. Hravo nadv├Ązuje na nov├ę logo Mojej Lek├írne a pripom├şna jej prim├írny cie─ż: predch├ídza┼ą ochoreniu a a┼ż v poslednom, nevyhnutnom rade lie─Źi┼ą chorobu. Tomu je podriaden├Ż i predajn├Ż sortiment, ktor├Ż sa zameriava nielen na vo─żnopredajn├ę lieky, ale celkovo na zdrav├Ż ┼żivotn├Ż ┼ít├Żl.

MojaLekaren.sk je internetov├Ż obchod s ─Źesk├Żmi kore┼łmi. V roku 1999 lek├írnik Vladim├şr Finsterle zalo┼żil informa─Źn├Ż port├íl o liekoch Lekarny.cz, z ktor├ęho sa v roku 2003 vyvinul internetov├Ż obchod s lie─Źivami a v├┤bec prv├í lek├íre┼ł na ─Źeskom internete.

O tri roky nesk├┤r vst├║pila spolo─Źnos┼ą na slovensk├Ż trh a do konkuren─Źn├ęho prostredia vniesla inovat├şvne prvky online poradenstva od certifikovan├Żch lek├írnikov. Moja Lek├íre┼ł doteraz zast├íva jedno z popredn├Żch miest internetov├ęho obchodu so zdravotn├Żmi pom├┤ckami na Slovensku a je v├ş┼ąazom Ceny kvality v kateg├│rii Zdravie s├║┼ąa┼że ShopRoku 2018.

Všetko pre zdravie vašej rodiny

V ponuke str├ínky MojaLekaren.sk n├íjdete vo─żnopredajn├ę lieky r├┤zneho druhu, napr├şklad proti bolesti hrdla, chr├şpke a prechladnutiu, ─Źi vo─żnopredajn├ę lieky podporuj├║ce imunitu, na mo─Źov├ę cesty, hna─Źku, alergie a ─Ćal┼íie ochorenia.

Predajn├Ż sortiment dop─║┼łaj├║ r├┤zne doplnky stravy, vitam├şny a miner├íly, napr├şklad na posilnenie k─║bov, svalov, kost├ş, tr├ívenia, zdravotn├şcke pom├┤cky, ale i kozmetika, pr├şpravky pre zubn├║ hygienu, produkty pre dom├ícnos┼ą a dom├ícich mil├í─Źikov, biopotraviny, bezlepkov├ę potraviny a potraviny pre diabetikov. 

Osobitn├í sekcia patr├ş detsk├ęmu sortimentu a sortimentu pre matky, ─Źo predstavuje ┼íirok├║ ponuku od tehotensk├Żch testov cez oble─Źenie po detsk├ę cuml├şky ─Źi f─ża┼íe. Vybera┼ą si m├┤┼żete z komplexnej ponuky viac ne┼ż 24 000 produktov od 2 500 v├Żrobcov, pri─Źom nech├Żbaj├║ ani inform├ície pre ─Źo najvhodnej┼í├ş v├Żber.

Odborn├ę online poradenstvo

Na str├ínke sa ve─żmi ─żahko zorientujete. Osobn├Ż kontakt s lek├írnikom na kamennej prev├ídzke vynahrad├ş preh─żadn├í ponuka so sekciou ÔÇ×Tr├ípi maÔÇť, kde si vyber├íte pod─ża bolesti ─Źi ochorenia a zdravotn├ęho probl├ęmu, ktor├Ż v├ís tr├ípi. Z├írove┼ł v┼íak m├íte aj mo┼żnos┼ą poradi┼ą sa s kvalifikovan├Żm lek├írnikom, prostredn├şctvom on-line ─Źetu, ka┼żd├Ż pracovn├Ż de┼ł zadarmo. Odborn├şci v├ím radi poradia oh─żadom v├Żberu lieku, jeho d├ívkovania ─Źi kontraindik├íci├ş. Tie najfrekventovanej┼íie ot├ízky a odpovede n├íjdete u┼ż priamo na str├ínke.

Bohat├í ponuka akci├ş a zliav

Osobitn├║ pozornos┼ą pri┼ąahuje sekcia zliav, ktorej ponuka je nezvy─Źajne ┼íirok├í a l├íkav├í pre r├┤znorod├║ ┼ík├ílu z├íkazn├şkov a z├íkazn├şckych potrieb. Obsahuje akcie 1+1 zadarmo (pri k├║pe jedn├ęho produktu ─Ćal┼í├ş zadarmo) ─Źi 2+1 zadarmo (pri k├║pe dvoch produktov ─Ćal┼í├ş produkt zadarmo). N├íjdete tu aj ponuku Dar─Źek zadarmo, V┼íetko za 3,99 ÔéČ, Doprava zadarmo (napr. automaticky pri k├║pe niektor├ęho produktu), Mimoriadne z─żavy, ─Źi cenovo zv├Żhodnen├ę Novinky. V ponuke s├║ aj Dar─Źekov├ę balenia ─Źi V├Żhodn├ę balenia a tovar s po┼íkoden├Żm obalom vo zv├Żhodnen├Żch cen├ích, pri─Źom po┼íkodenie neznehodnocuje obsah dan├ęho produktu.

Platba aj zamestnaneck├Żmi benefitmi

Na MojaLekaren.sk m├┤┼żete plati┼ą ┼ítandardn├Żmi sp├┤sobmi, teda bankov├Żm prevodom, kartou online alebo okam┼żitou platbou online. Za dodato─Źn├Ż poplatok 1 ÔéČ (pri objedn├ívke nad 30 ÔéČ bez poplatku) je okrem toho k dispoz├şcii aj platba na dobierku alebo platba s vyu┼żit├şm zamestnaneck├Żch benefitov, ak s├║ tieto benefity poskytovan├ę cez konto spolo─Źnosti Benefit Plus alebo Benefity a.s.

Doprava pri objedn├ívke nad 30 ÔéČ zdarma

Objedn├ívku si m├┤┼żete vyzdvihn├║┼ą na niektorej z v├Żdajn├ş Z├ísielkovne, ktor├Żch je k dispoz├şcii vy┼íe 200 po celom Slovensku. Osobn├Ż odber je spoplatnen├Ż sumou 1,99 ÔéČ, ak hodnota objedn├ívky nedosahuje 15 ÔéČ. Pri osobnom odbere objedn├ívky od 15 ÔéČ sa suma zni┼żuje na 1,50 ÔéČ. Pri objedn├ívke nad 30 ÔéČ je osobn├Ż odber zadarmo. O mo┼żnosti prevzatia objedn├ívky v├ís informuje SMS notifik├ícia alebo e-mailov├í spr├íva, zvy─Źajne u┼ż do 2 pracovn├Żch dn├ş od vytvorenia objedn├ívky.

Ak si ┼żel├íte doru─Źenie k v├ím domov, k dispoz├şcii je doprava kuri├ęrom spolo─Źnosti GLS s doru─Źen├şm nasleduj├║ci de┼ł po exped├şcii zo skladu. Objedn├ívku v hodnote pod 15 ÔéČ v├ím kuri├ęr doru─Ź├ş za poplatok 2,99 ÔéČ. Ak je va┼ía objedn├ívka drah┼íia, poplatok sa zni┼żuje na 2,50 ÔéČ. Pri objedn├ívke nad 30 ÔéČ je doprava automaticky zadarmo.

Reklam├ícia tovaru zaslan├şm na adresu

Nako─żko je Moja Lek├íre┼ł internetov├Żm obchodom, je v pr├şpade reklam├ície potrebn├ę reklamovan├Ż tovar odosla┼ą na adresu spolo─Źnosti. Z├ísielka mus├ş by┼ą bezpe─Źne zabalen├í v krabici ozna─Źenej n├ípisom ÔÇ×reklam├íciaÔÇť. Z├ísielka m├í pod─ża pokynov predajcu obsahova┼ą list s inform├íciou o d├┤vode reklam├ície.

Magaz├şn MojaLekaren.sk

Trendom s├║─Źasn├ęho internetov├ęho obchodu je pr├ştomnos┼ą blogu s ponukou l├íkav├Żch inform├íci├ş. Inak tomu nie je ani na str├ínke MojaLekaren.sk. V r├ímci e-shopu ─żahko n├íjdete odkaz na internetov├Ż magaz├şn Moja Lek├íre┼ł, teda blog s ─Źl├ínkami, ktor├ę v├ís m├┤┼żu zauja┼ą. Popri odbornosti ot├ízok a odpoved├ş od kvalifikovan├Żch lek├írnikov v├ís t├íto sekcia uvedie do nov├Żch trendov v oblasti zdravia a kr├ísy, zozn├ími so zdrav├Żmi receptami a poskytne rady, napr├şklad oh─żadom byliniek.

Záver a zhrnutie

Preh─żadnos┼ą str├ínky a v├Żhodn├ę ceny, ale i informovanos┼ą a odborn├ę poradenstvo hovoria v prospech predajcu Moja Lek├íre┼ł. Za zmienku stoj├ş i fakt, ┼że majite─ż Vladim├şr Finsterle je s├ím lek├írnikom, a teda Moja Lek├íre┼ł je jednou z m├íla najv├Ą─Ź┼í├şch online lek├írn├ş v strednej Eur├│pe, ktor├ę s├║ veden├ę odborn├şkom z povolania.

U┼ż├şvate─żnos┼ą e-shopu pre z├íkazn├şka je jednoduch├í, k dispoz├şcii je hist├│ria n├íkupov (Radi nakupujete) a ob─ż├║ben├Żch polo┼żiek (Zaujalo v├ís). Vyh─żad├íva─Ź str├ínky rozumie aj preklepom, ─Źo n├íkup v├Żrazne ur├Żch─żuje. ─îast├ę spokojn├ę recenzie hovoria o r├Żchlosti dodania, dostupnej cene a seri├│znom jednan├ş obchodu.

Tie negat├şvne upozor┼łuj├║ na dlh├ę ─Źakanie na z├ísielku, doru─Źenie po┼íkodenej z├ísielky alebo nespr├ívneho tovaru, v r├ímci hodnoten├ş v┼íak tvoria v├Żrazn├║ men┼íinu. Ako negat├şvum je mo┼żn├ę hodnoti┼ą taktie┼ż ch├Żbaj├║ce inform├ície o presnom zlo┼żen├ş kozmetick├Żch produktov.


V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.mojalekaren.sk/

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest