Gorila.sk recenzie a sk├║senosti

Gorila.sk vznikla ako internetov├Ż obchod zameran├Ż na predaj CD, DVD nosi─Źov a PC hier. Zakladate─ż a nad┼íenec do filmov J├ín Budaj si zaumienil spr├şstupni┼ą filmov├ę umenie cel├ęmu Slovensku a tomu prisp├┤sobil aj cenotvorbu tovaru. Nesk├┤r sa k nemu pridali ─Ćal┼í├ş podnikatelia a pon├║kan├Ż sortiment sa roz┼í├şril o knihy. Odvtedy bola Gorila.sk internetov├Żm obchodom, ako ho pozn├íme dodnes ÔÇô sprievodcom d┼żung─żou r├┤znorod├Żch pr├şbehov.

Prelomov├Żm bol rok 2013, kedy sa bratislavsk├í kamenn├í predaj┼ła Gorila Megastore pres┼ąahovala na ru┼ín├ę N├ímestie SNP. Predstavila ob─ż├║ben├Ż koncept spojenia kn├şhkupectva, kaviarne a v├Żdajn├ęho miesta pre internetov├ę objedn├ívky. ┼át├Żlov├Ż priestor sa naz├Żval Gorila Urban Space a poskytoval miesto pre kult├║rne vyst├║penia spisovate─żov, ale aj hudobn├şkov a divadeln├şkov. V rovnakom roku sa Gorila predstavila ako spoluvydavate─ż knihy zn├ímeho blogera Sama Marca – This Is Hardcore.

Druh├ę miesto na internetovom kni┼żnom trhu

V─Ćaka najv├Żhodnej┼í├şm cen├ím sa Gorila.sk stala 2. najv├Ą─Ź┼í├şm internetov├Żm predajcom na kni┼żnom trhu. Uspela i v predaji filmov, hudby, hier a doplnkov├Żch v├Żrobkov od slovensk├Żch dizajn├ęrov. V roku 2017 bolo online kn├şhkupectvo Gorila.sk odk├║pen├ę konkuren─Źn├Żm obchodom Martinus. Obchod sa v┼íak zachoval a doteraz funguje samostatne pod vlastn├Żm menom.

Osobn├Ż odber v Bratislave, ┼Żiline, Tren─Ź├şne a Ko┼íiciach

Hoci kamenn├í predaj┼ła Gorila Urban Space na N├ímest├ş SNP v Bratislave zanikla, internetov├Ż obchod prekvit├í i na─Ćalej. Miesto osobn├ęho odberu pre Bratislavu sa posunulo len o k├║sok. Nahradil ho osobitn├Ż priestor v budove Slovenskej po┼íty na rovnakom n├ímest├ş, vyhraden├Ż len pre objedn├ívky z Gorila.sk. Nemus├şte sa preto b├í┼ą, ┼że budete ─Źaka┼ą v rade. Osobn├Ż odber je na tomto mieste zadarmo.

─Äal┼í├şmi partnersk├Żmi miestami osobn├ęho odberu s├║ kaviare┼ł Caf├ę Republika v ┼Żiline, pra┼żiare┼ł L├íkav├í v Tren─Ź├şne a prev├ídzka Tryyo v Ko┼íiciach. Osobn├Ż odber na t├Żchto miestach je spoplatnen├Ż sumou 0,97 ÔéČ pri platbe objedn├ívky vopred. Pri platbe na dobierku je poplatok za osobn├Ż odber 1,97 ÔéČ . Ak objedn├ívka presiahne sumu 15 ÔéČ, osobn├Ż odber m├íte zadarmo.

Doprava nad 39 ÔéČ zadarmo

K ponuke je nieko─żko ─Ćal┼í├şch pohodln├Żch sp├┤sobov prevzatia ─Źi doru─Źenia objedn├ívky. Nez├ívislos┼ą od kuri├ęra v├ím zabezpe─Ź├ş slu┼żba Z├ísielkovne, ktor├í disponuje ve─żk├Żm mno┼żstvom v├Żdajn├ş po celom Slovensku. Dostupn├í je za poplatok 2,27 ÔéČ pri platbe vopred alebo 3,27 ÔéČ pri platbe na dobierku. Podobne si bal├şk prevezmete i na akejko─żvek pobo─Źke Slovenskej po┼íty. ─Äal┼íou mo┼żnos┼ąou je vyu┼żitie Bal├şkoboxu za poplatok 2,47 ÔéČ pri platbe vopred alebo 2,97 ÔéČ na dobierku. Expresn├ę doru─Źenie kuri├ęrom Slovenskej po┼íty v├ím poskytne r├Żchlej┼í├ş pr├şstup k va┼íej objedn├ívke za poplatok 3,59 ÔéČ alebo 4,59 ÔéČ na dobierku. Pri v┼íetk├Żch typoch dopravy plat├ş, ┼że ak va┼ía objedn├ívka presiahne sumu 39 ÔéČ, doprava je zadarmo.

Rie┼íenie reklam├ície zaslan├şm tovaru

Ak je doru─Źen├Ż tovar po┼íkoden├Ż, pr├şpadne v├ím nevyhovuje a chcete ho vr├íti┼ą alebo vymeni┼ą, je mo┼żn├ę tak vykona┼ą zaslan├şm na adresu ur─Źen├║ pre reklam├ície. Vr├ítenie bez udania d├┤vodu je mo┼żn├ę do 14 dn├ş od prevzatia. Tovar v┼íak nesmie by┼ą pou┼ż├şvan├Ż alebo po┼íkoden├Ż a mus├ş by┼ą kompletn├Ż. V pr├şpade relevantnej reklam├ície v├ím obchod Gorila.sk vynahrad├ş po┼ítovn├ę a baln├ę n├íklady na zaslanie.

Najv├Żhodnej┼íie ceny a v├Żrazne z─żavy

Na Gorila.sk je mo┼żn├ę v┼żdy vybera┼ą zo zlacnen├ęho tovaru v r├ímci r├┤znych kampan├ş, ak├Żmi s├║ Z─żava mesiaca alebo Kni┼żn├Ż kompas. V r├ímci Kni┼żn├ęho kompasu je k vybran├Żm zlacnen├Żm titulom pon├║kan├Ż dar─Źek za symbolick├║ cenu. Pote┼í├ş v├ís aj Filmov├í super cena, Goril├ícke prÔéČkvap─Źo, Ve─żk├ę kni┼żn├ę upratovanie, Ve─żk├ę filmov├ę upratovanie, Tour de HUDBA ÔÇô v├Żpredaj najlep┼í├şch albumov a ─Ćal┼íie. V├Żpredaje prebiehaj├║ s├║be┼żne a v┼żdy sa vz┼ąahuj├║ na viac vybran├Żch titulov.

Záver

Nov├Ż majite─ż obchodu Gorila.sk avizoval inov├íciu str├ínky, ktor├í v┼íak zatia─ż neprebehla. T├ş, ktor├ş s├║ zvyknut├ş na bohat┼íie inform├ície k jednotliv├Żm titulom, hodnotenia a kni┼żn├ę tipy, m├┤┼żu Gorile vy─Ź├şta┼ą absenciu inform├íci├ş a komunik├ície so z├íkazn├şkom. Na str├ínke ch├Żbaj├║ inform├ície predpokladan├ęho doru─Źenia, ktor├ę sa objavia a┼ż po potvrden├ş va┼íej objedn├ívky, ─Źi inform├ície o obchode, jeho hist├│ri├ş a z├ív├Ązkoch. Negat├şvne recenzie upozor┼łuj├║ aj na pr├şli┼í dlh├ę ─Źakanie na doru─Źenie a nedostupnos┼ą z├íkazn├şckej linky. Napriek tomu m├í Gorila.sk vybudovan├║ vern├║ klientelu, ktor├í ju ob─żubuje, a to najm├Ą kv├┤li ┼íirokej ponuke noviniek a najv├Żhodnej┼í├şm cen├ím v porovnan├ş s konkurenciou.


V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.gorila.sk/

vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest