parfemy-elnino.sk recenzie a skúsenosti

Elnino.sk je jeden z najväčších internetových obchodov s kozmetikou a parfumami, ktorý u nás pôsobí už od roku 2003. Láka na nákup svetoznámych značiek a zaručuje kvalitu originálneho tovaru priamo od výrobcov alebo od osvedčených dodávateľov. Kvalitu potvrdzuje aj množstvo certifikátov a opakované umiestnenie v pätici najlepšie hodnotených e-shopov v súťaži ShopRoku. Okrem Slovenska pôsobí i v Česku, kde súťaž vyhral už piatykrát po sebe.

E-shop, ktorý vám zavonia

Viac než 1 milión produktov. To je množstvo, z ktorého si môžete vyberať. Vďaka prehľadnému systému internetového katalógu sa nestratíte. Jednoducho nájdete to, čo hľadáte. Pri nákupe pritom strávite len toľko času, koľko potrebujete.

V ponuke je pestrý výber parfumov, prípravkov na telo, pleť a vlasy, výber kozmetiky na líčenie, ale i detskej kozmetiky a kozmetiky pre pánov. Váš rituál dennej starostlivosti ľahko obohatíte o rúž, lesk, očné tiene, telové mlieko či vodu po holení. Jednoducho nájdete aj parfum od svetoznámych značiek, akými sú Hugo Boss, Gucci, Lacoste, Calvin Klein, Chanel, Burberry, Versace, Kenzo, Christian Dior, Dermacol a ďalšie. Na Elnino.sk nájdete vône kvetinové, orientálne, citrusové a iné. Rozdelené sú do desiatok kategórií podľa druhu a intenzity voňaviek. Túžite po jedinečnosti? Siahnite po vzácnych niché parfumoch, ktoré sa predávajú v limitovaných kolekciách a jedinečnej kvalite. Ak si predsa neviete vybrať, inšpiráciu načerpáte z hodnotenia zákazníkov či recenzií Adély Bartlovej, ktorá je odborníčkou na parfumy.

Osobný odber v OC CUBICON

Obchod Elnino je orientovaný najmä na internetový predaj. Ak by ste si však želali podrobiť výrobok ešte pred jeho kúpou skúške vlastným nosom, je tu možnosť navštívenia jedinej prevádzky. Nachádza sa v obchodnom dome Cubicon v Bratislave. Výrobok si vyberiete a zakúpite priamo na predajni, alebo si ho vopred objednáte na internete a tu vyzdvihnete za poplatok 0,50 €. O možnosti prevzatia ste informovaný SMS notifikáciou a vaša objednávka vás na predajni čaká až päť pracovných dní.

Doručenie už do 48 hodín s dopravou nad 119 € zdarma

Nakoľko sú všetky výrobky z aktuálneho predaja umiestnené na sklade spoločnosti, vaša objednávka bude doručená bezkonkurenčne rýchlo. V prípade, že objednávku potvrdíte počas pracovného dňa do 15:00, zo skladu je odoslaná ešte v ten istý deň a na druhý deň je vo vašich rukách. Maximálna dodacia lehota objednávok z Elnino.sk je v pracovné dni len 48 hodín.

Okrem osobného odberu na vlastnej prevádzke dostupnej pre Bratislavu a okolie je k dispozícii doručenie kuriérom spoločnosti DHL (poplatok 2,90 €) alebo vyzdvihnutie na niektorej z výdajní Zásielkovne (poplatok 2,20 €), ktoré sú rozmiestnené po celom Slovensku. Vďaka tomu nemusíte čakať na kuriéra a sami sa rozhodnete, kedy si objednávku prevezmete. Na výdajni Zásielkovne vás počká 5 pracovných dní.

Vrátenie tovaru zaslaním na adresu

Pri nákupe na internete je dôležitá záruka možnosti vrátenia tovaru v prípade, že výrobok nesplní naše očakávania. Ak nakupujete na Elnino.sk, zakúpený tovar môžeme vrátiť do 14-tich dní od jeho prevzatia. Z Elnino vám potom vrátia peniaze. Po uplynutí tejto lehoty môžete tovar reklamovať. Ak je reklamácia uznaná, spoločnosť vám dodatočne vynahradí aj minimálny poplatok za poštovné, ktoré ste vynaložili na zaslanie tovaru.

Poukaz na nákup ako výborný darček

Hľadáte darček pre vašich blízkych? Ak je ponuka široká a voľba len jedna, vybrať to pravé môže byť pre vás nesmierne ťažké. Prečo však neponechať výber osobe, ktorej je darček určený? Na Elnino.sk nemusíte vyberať za iných, stačí ak podarujete darčekovú poukážku v niektorej z hodnôt od 20 € do 120 €. Darujete radosť z nákupu a možnosť výberu podľa vlastných preferencií. Platnosť poukážky je 6 mesiacov.

Výpredaje: Výklad plný hviezd a Outlet vôní

Prechodom na zimné či letné obdobie meníme okrem šiat aj kozmetiku a parfumy. Elnino.sk túto zmenu predvída a aby ju uľahčil, na každú sezónu pripravuje výpredaj pod názvom Výklad plný hviezd. Nájdete v nej starostlivo vybrané produkty pre dámy aj pánov v zľavách až do 74 %. Ich ponuka sa pritom neustále aktualizuje.

Ak radi nakupujete v akciách, určite nahliadnite do Outletu vôní. Nájdete tu rôzne parfumy s drobnou chybičkou krásy – škrabanec na flakóne či poškodenie obalovej krabice, ku ktorému došlo počas prepravy. Dané poškodenie je vždy konkretizované pri každom produkte a ceny upravené na najnižšiu možnú výšku. Vďaka tomu nakupujete aj luxusné parfumy za najvýhodnejšie ceny na trhu, bez dokonalého obalu, no s kvalitou, akú ste si vždy želali.

Vernostný program

Akonáhle sa na Elnino.sk zaregistrujete a potvrdíte súhlas s odoberaním newslettra, stávate sa členom vernostného programu. Už pri druhom nákupe môžete využívať výhodu 2 % zľavy na celý sortiment a keď hodnota vašich nákupov prekročí 240 €, vaša zľava sa zvyšuje na 3 %. Vernostná zľava sa nevzťahuje na už zlacnené výrobky.

Záver

Široká ponuka skladom, v ktorej sa ľahko zorientujete, a výhodné ceny sú receptom na úspech internetového obchodu Elnino.sk. Výhodou e-shopu je bohatý výpredaj, rýchle doručenie do 48 hodín a nízke poplatky za dopravu. To dostatočne vyvažuje obmedzené možnosti návštevy jedinej kamennej predajne na Slovensku. V hodnoteniach zákazníkov prevažujú pozitívne skúsenosti, spomedzi negatívnych však môžeme spomenúť nespokojnosť s kuriérskou službou, nedodržanie vopred avizovaného termínu doručenia či pochybnosti o originalite kúpeného parfumu. Za nevýhodu taktiež považujeme nedostatočný popis jednotlivých výrobkov a absenciu ich presného zloženia či aspoň najdôležitejších ingrediencií, ktorými je kozmetický výrobok jedinečný.


Všetky informácie spomenuté vyššie boli platné a aktuálne v čase písania tohto článku, avšak nemusia už byť aktuálne v tejto chvíli. Článok je spojením verejne dostupných informácií alebo hodnotení a osobného názoru autora. Účelom článku je agregovať čo najviac užitočných informácií na jednom mieste a zjednodušiť tak porovnanie a výber predajcu pre potencionálnych zákazníkov. Všetky ceny, služby a podmienky spomenuté v článku majú len informatívny charakter. Každý čitateľ je tak povinný overiť si všetky informácie uvedené v článku u daného predajcu. Jediným aktuálnym zdrojom informácií je vždy oficiálna stránka predajcu, ktorú nájdete na adrese:

https://www.parfemy-elnino.sk/

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest