vigoshop.sk – recenzie a sk├║senosti

Vigoshop p├┤sob├ş na slovenskom trhu od roku 2017. Z jeho ponuky si m├┤┼żu vybera┼ą aj z├íkazn├şci v ─Ćal┼í├şch 14tich krajin├ích Eur├│py. Eshop sa zameriava na predaj produktov z ─î├şny. V jeho sortimente n├íjdete produkty pre zdravie a kr├ísu, drobn├║ elektroniku, produkty na starostlivos┼ą o auto ako aj zaru─Źen├Żch pomocn├şkov pri pr├íci.

Nakupovanie bez kateg├│ri├ş

V obchode Vigoshop je v┼íetok tovar zobrazen├Ż na hlavnej str├ínke. Pri n├íkupe ako prv├ę bije do o─Ź├ş absencia rozdelenia do kateg├│ri├ş. Vzh─żadom na n├şzky po─Źet druhov pon├║kan├ęho tovaru v┼íak v├Ą─Ź┼íine z├íkazn├şkov nebude ch├Żba┼ą.

To, ─Źo v├ím bude ch├Żba┼ą na hlavnej str├ínke eshopu, nahradia produktov├ę str├ínky. Okrem preva┼żne pozit├şvneho hodnotenia z├íkazn├şkov tu n├íjdete inform├íciu, ┼że o produkt je ve─żk├Ż z├íujem. Tento reklamn├Ż ┼ąah m├í pravdepodobne za ├║lohu ur├Żchli┼ą objedn├ívku.

Pri ka┼żdom tovare n├íjdete podrobn├║ ┼ípecifik├íciu, mno┼żstvo obr├ízkov a videon├ívod na pou┼żitie. Napriek tomu, ┼że ide o tovar poch├ídzaj├║ci z ─î├şny, v popise v├Żrobkov sa opakuj├║ slov├í ako mimoriadne kvalitn├Ż a podobne.

V├Żhodn├ę ceny?

V┼íetok tovar je v akcii za zaru─Źene v├Żhodn├ę ceny. To, ┼że t├íto inform├ícia je zav├ídzaj├║ca, zist├şte, ak si podobn├Ż (alebo rovnak├Ż) tovar vyh─żad├íte v ponuke zn├ímeho AliExpressu. AliExpress pon├║ka rovnak├Ż alebo porovnate─żn├Ż tovar za polovicu alebo e┼íte lacnej┼íie aj bez deklarovanej z─żavy. Ot├ízne preto je, ako sa odv├í┼żi┼ą nakupova┼ą vo Vigoshop, ke─Ć u┼ż prv├ę inform├ície o produkte zjavne nie s├║ pravdiv├ę.

Bez záruky kvality

V obchodn├Żch podmienkach obchodu n├íjdete nasledovn├ę:

ÔÇ×Sna┼ż├şme sa v├Żrobky op├şsa┼ą a prostredn├şctvom obr├ízkov zobrazi┼ą ─Źo najpodrobnej┼íie a najspr├ívnej┼íie. Napriek tomu v┼íak nem├┤┼żeme zaru─Źi┼ą ├║pln├║ presnos┼ą v┼íetk├Żch uveden├Żch ├║dajov a obr├ízkov v├Żrobkov. V pr├şpade nejasnost├ş si overte presnos┼ą inform├íci├ş pri predajcovi.ÔÇť

Tak├ęto ┼íalam├║nske obh├íjenie nekvality je pod─ża n├í┼ího n├ízoru jasn├Żm varovan├şm, aby z├íkazn├şk zo str├ínky r├Żchlo odi┼íiel. Probl├ęmom je, ┼że obchodn├ę podmienky eshopov si ─Ź├şta naozaj m├ílokto. Z uveden├ęho v┼íak vypl├Żva, ┼że ak tu k├║pite ┼ímejd, ktor├Ż nezodpoved├í uveden├ęmu popisu ani zobrazeniu, obchod za to vlastne v├┤bec nem├┤┼że.

Z├íkazn├şcka linka

Pozit├şvom obchodu je r├Żchlos┼ą komunik├ície so z├íkazn├şkmi. V pracovn├Żch d┼łoch od 8:00 do 16:00 m├┤┼żete vyu┼żi┼ą chat na spodku str├ínky. Obchod garantuje aj mo┼żnos┼ą telefonick├ęho kontaktovania a komunik├ície pomocou Whats App. Chat na str├ínke sme pri n├ív┼íteve obchodu vysk├║┼íali. Odpove─Ć na na┼íe ot├ízky sme dostali do nieko─żk├Żch sek├║nd.

Vysk├║┼íali sme tie┼ż mo┼żnos┼ą kontaktovania prostredn├şctvom telef├│nu, so ┼żiv├Żm oper├ítorom sme v┼íak neboli spojen├ş ani na druh├Ż pokus. Namiesto toho sme si museli dva kr├ít vypo─Źu┼ą automat. Nakoniec sme zistili, ┼że obchod je mo┼żn├ę kontaktova┼ą len vtedy, ak nie─Źo objedn├ívate. V takom pr├şpade v├ím zo z├íkazn├şckej linky volaj├║ ihne─Ć nasp├Ą┼ą. V pr├şpade reklam├ície si v┼íak vypo─Źujete len inform├ície, ktor├ę n├íjdete aj na internetovej str├ínke.

Sp├┤soby dopravy a doprava zadarmo

Doru─Źenie Standard m├íte na Vigoshop v┼żdy zadarmo. Pod─ża inform├íci├ş na str├ínke bude va┼ía objedn├ívka u v├ís doma do 10 dn├ş. Ak chcete dodanie objedn├ívky ur├Żchli┼ą, m├┤┼żete si vybra┼ą doru─Źenie Expres za 1,99 ÔéČ. V tomto pr├şpade v├ím v├í┼í n├íkup bude doru─Źen├Ż u┼ż do 5 dn├ş od objednania. V├Ą─Ź┼íina recenzi├ş z├íkazn├şkov ale hovor├ş o nedodr┼żan├ş t├Żchto leh├┤t.

Pri n├íkupe je mo┼żnos┼ą poistenia bal├şka za 1,29 ÔéČ. Z popisu nie je jasn├ę, ─Źi sa jedn├í o poistenie po┼ítovn├ęho alebo poistenie mo┼żnosti vr├ítenia tovaru, bez ktor├ęho nie je vr├ítenie tovaru mo┼żn├ę. T├íto mo┼żnos┼ą je do va┼íej objedn├ívky zahrnut├í automaticky. Ak ju nechcete vyu┼żi┼ą, je potrebn├ę ju z objedn├ívky vyradi┼ą.

Pozor na ÔÇ×dar─Źek k objedn├ívkeÔÇť

Na str├ínke objedn├ívky odpor├║─Źame da┼ą pozor e┼íte na jednu vec. Ku ka┼żdej objedn├ívke syst├ęm automaticky prid├íva dar─Źek ako prekvapenie v hodnote 3,90 ÔéČ. Vopred v┼íak nie je v├┤bec jasn├ę, ak├Ż dar─Źek si vlastne kupujete. Ot├ízne je tie┼ż to, pre─Źo dar─Źek nie je zadarmo. Ak za┼ł zaplat├şte, u┼ż to vlastne nie je dar─Źek ale tovar, ktor├Ż ste si museli zak├║pi┼ą.

Ke─Ć zrolujete ni┼ż┼íie, zist├şte e┼íte jednu nezrovnalos┼ą. Za┼íkrt├ívacie pol├ş─Źko pri dar─Źeku toti┼ż funguje naopak. Ak ho za┼íkrtnete, malo by to pod─ża be┼żn├Żch sk├║senost├ş ka┼żd├ęho z├íkazn├şka znamena┼ą, ┼że si dar─Źek objedn├ívate. V zhrnut├ş objedn├ívky ho v┼íak nen├íjdete. Ak za┼íkrt├ívacie pol├ş─Źko pri dar─Źeku zostane pr├ízdne, pravdepodobne budete ─Źaka┼ą, ┼że si ho neobjedn├ívate. Opak je v┼íak pravdou. Ak si v snahe neobjedna┼ą zbyto─Źn├Ż dar─Źek t├║to mo┼żnos┼ą nezvol├şte, aj tak sa vo va┼íej objedn├ívke objav├ş. Odpor├║─Źame v├ím preto d├┤kladne skontrolova┼ą zhrnutie ka┼żdej objedn├ívky. Inak zaplat├şte aj za to, ─Źo ste si v├┤bec nechceli objedna┼ą.

Sp├┤soby platby

Pri n├íkupe m├íte na v├Żber z troch sp├┤sobov platby. Objedn├ívku m├┤┼żete uhradi┼ą platobnou kartou alebo cez PayPal. Tieto sp├┤soby platby s├║ zadarmo. Ak si vyberiete platbu na dobierku, zaplat├şte 1,99 ÔéČ.

V├Żmena a vr├ítenie tovaru

Obchod garantuje mo┼żnos┼ą vr├ítenia alebo v├Żmeny tovaru do 14 dn├ş od jeho doru─Źenia. Pre vr├ítenie tovaru je potrebn├ę informova┼ą eshop p├şsomne na adresu jeho s├şdla alebo prostredn├şctvom emailu. V┼íetky inform├ície oh─żadom vr├ítenia s├║ v├ím k dispoz├şcii na str├ínke obchodu. Okrem zaslania tovaru na adresu obchodu nezabudnite na riadne vyplnenie formul├íra pre vr├ítenie tovaru. N├íjdete ho na str├ínke s inform├íciami o postupe vr├ítenia.

Reklamácia

Vigoshop garantuje mo┼żnos┼ą reklam├ície zak├║pen├ęho tovaru v ┼ítandardnej dobe z├íruky do 24 mesiacov od jeho zak├║penia. Reklam├ícia nebude uznan├í na be┼żn├ę opotrebenie, fyzick├ę po┼íkodenie alebo poruchy sp├┤soben├ę neprimeran├Żm pou┼ż├şvan├şm. Pri reklam├ícii je potrebn├ę vyplni┼ą formul├ír pre v├Żmenu produktu, ktor├Ż je k dispoz├şcii na str├ínke eshopu. Bez vyplnen├ęho formul├íra bude ┼żiados┼ą o reklam├íciu zamietnut├í. Na vybavenie reklam├ície m├í obchod 30 dn├ş. V pr├şpade, ┼że oprava trv├í viac ako 45 dn├ş, obchod garantuje v├Żmenu v├Żrobku za nov├Ż alebo vr├ítenie pe┼łaz├ş.

V┼íadepr├ştomn├í reklama

Ak nem├íte radi reklamy, v eshope Vigoshop sa budete musie┼ą pripravi┼ą na jej z├íplavu na ka┼żdej str├ínke. Od hlavnej str├ínky, cez produktov├ę a┼ż po str├ínku objedn├ívky v├ís obchod neust├íle nah├í┼ła k r├Żchlemu objednaniu, preto┼że o v├Żrobky je ve─żk├Ż z├íujem a iste sa r├Żchlo min├║. 

V├Żhody

 • r├Żchla komunik├ícia s obchodom prostredn├şctvom chatu pri n├íkupe a objedn├ívan├ş

Nev├Żhody

 • nejasn├ę polo┼żky na str├ínke objedn├ívky
 • predra┼żen├Ż lacn├Ż tovar z ─î├şny
 • napriek tomu, ┼że obchod deklaruje, ┼że pred├íva len kvalitn├ę v├Żrobky, z├íkazn├şci ud├ívaj├║ ich nefunk─Źnos┼ą
 • ve─żmi n├şzka kvalita tovaru
 • v├Żrobky nezodpovedaj├║ popisu na str├ínke
 • doru─Źenie objedn├ívok bez dokladu o k├║pe
 • me┼íkanie dodania tovaru viac ako o nieko─żko dn├ş
 • me┼íkanie vr├ítenia pe┼łaz├ş za zru┼íen├ę objedn├ívky aj za vr├íten├Ż tovar
 • pri vr├íten├ş tovaru obchod nekomunikuje
 • na z├íkazn├şckej linke s vami hovor├ş len automat
 • doru─Źovanie po┼íkoden├Żch v├Żrobkov v po┼íkoden├Żch obaloch
 • nedodr┼żiavanie zmluvn├Żch podmienok
 • niektor├ş z├íkazn├şci ud├ívaj├║, ┼że im tovar v├┤bec nepri┼íiel a peniaze neboli vr├íten├ę
 • na facebookovej str├ínke obchodu nen├íjdete ┼żiadne negat├şvne n├ízory z├íkazn├şkov ÔÇö po bli┼ż┼íom p├ítran├ş zist├şte, ┼że obchod odpovede filtruje

Zhrnutie a v├Żstraha

Na str├ínke eshopu Vigoshop v├ís priv├şta ponuka s garantovan├Żmi v├Żhodn├Żmi cenami. Ka┼żd├Ż produkt je podrobne op├şsan├Ż mno┼żstvom reklamn├Żch popisov a obr├ízkov. Nech├Żba ani videon├ívod na pou┼ż├şvanie. Mnoho z├íkazn├şkov v┼íak vysk├║┼íalo n├íkup na Vigoshop s negat├şvnym v├Żsledkom.

Pri na┼íej prehliadke sme na┼íli jedno pozit├şvum, ktor├Żm je ochota pracovn├şkov online chatu, ak nie─Źo nakupujete. Ak chcete v├Żrobok vr├íti┼ą alebo reklamova┼ą, m├íte smolu. Odpovede obchodu s├║ v┼íeobecn├ę a┬ávyhov├íraj├║ sa na mno┼żstvo objedn├ívok a┬ám├ílo ─Źasu. V┬árecenzi├ích eshopu n├íjdete negat├şvne hodnotenia na kvalitu, dobu dodania aj inform├ície o┬ám├írnom ─Źakan├ş na vr├ítenie pe┼łaz├ş. Opakuj├║ sa tu varovania pred podvodn├Żm eshopom s┬álacn├Żm tovarom z┬á─î├şny. Pozit├şvnych hodnoten├ş ┼í┼ąastn├Żch z├íkazn├şkov, ktor├Żm sa n├íhodou u┼íiel kvalitn├Ż kus, je minimum.

vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, vzh─żadom na potencion├ílnu neserioznos┼ą obchodu v┼íak priamy odkaz neuv├ídzame.

20 koment├írov k “vigoshop.sk – recenzie a sk├║senosti”

  • presne tak ,ja som si objednal tovar aj som ho zaplatil, a nem├ím ani tovar ani peniaze , vyhovorili sa tam ┼że oni to poslali na po┼ítu a na po┼ítu ani z├ísielka po preveren├ş nedorazila .Klam├║ ,,,, NEODPORU─îAM !!!!!

   Odpoveda┼ą
 1. K├║pite si produkt, ktor├Ż v├┤bec ale v├┤bec nefunguje. Peniaze v├ím nevr├ítia v r├ímci z├íkona. Poru┼íuj├║ z├íkon. Ni─Ź nekupovat a od├şs┼ą zo str├ínky.

  Odpoveda┼ą
 2. Dobr├Ż de┼ł nakupil som odtia─ż tovar a ked teraz ┼żiadam vr├íti┼ą peniaze za tovar tak sa vyhov├íraj├║ a asi u┼ż tento obchod by ozaj mali zru┼íi┼ą.
  Lebo klam├║ a zav├ídzaj├║ z├íkazn├şkov.

  Odpoveda┼ą
 3. Mam tie┼ż zle sk├║senosti s t├Żmto obchodn├şkom oh─żadom reklam├ície. To sa naozaj ned├í nejak├Żm sp├┤sobom uplatni┼ą svoje pr├íva spotrebite─ża vo─Źi tomuto predajcovi?

  Odpoveda┼ą
 4. Pros├şm v├ís o radu objednal som kameru namiesto nej mi poslali ┼żehli─Źky na vlasy chcem to vr├íti┼ą ale neviem ─Źi mi vr├ítia peniaze ─Ćakujem za odpovede

  Odpoveda┼ą
 5. ─î*aci za*an├ş
  Objednala som si hodinky a oni mi poslali nejakou pi*vinu elektronicku na cistenie usi.kaslat na to ze su to cinske veci ale nevratit prniaze za to co im na svoje naklady poslem sp├Ąt to je uz moc.

  Odpoveda┼ą
  • Ja som si objednala e┼íte minul├Ż rok polygel o kvalite pomoci co ma viac ┼ítve je ze tovar som vr├ítila a nikto sa viac neozval teda raz mi pri┼íla odpove─Ć z reklamacii ze nie je uzavret├í reklam├ícia. V kone─Źnom d├┤sledku nem├ím ani tovar ani peniaze to bolo prv├Ż a posledn├Ż kr├ít co som od nich nie─Źo objednala.

   Odpoveda┼ą
  • Objednala som 2.1.2021 tie┼ż hodinky a pri┼íli mi sl├║chadla. Tovar bol uhraden├Ż vopred. Nap├şsala som reklam├íciu, ┼że tla─Źiva vr├ítenie pe┼łaz├ş za tovar nem├┤┼żem posla┼ą ke─Ć┼że mi pri┼íiel in├Ż tovar a v├Żmenu tovaru takisto preto┼że na fakt├║re je in├Ż tovar, ako tovar ktor├Ż mi poslali.
   Po┼żiadali odo m┼ła odfoti┼ą obdr┼żan├Ż tovar a ─Źak├ím. Som v ┼ít├ídiu rie┼íenia. Ale ako tu ─Ź├ştam, nebude z toho ni─Ź.
   Neodpor├║─Źam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Odpoveda┼ą
 6. Pozor, zlodeji … kumuluj├║ samostatn├ę objedn├ívky a nedodaj├║ kompletne objednan├Ż a ZAPLATEN├Ł tovar … reklam├ície telefonicky zamietaj├║

  Odpoveda┼ą
 7. Ve─żmi zl├í sk├║senos┼ą. Dodan├Ż tovar v├┤bec nezodpoved├í popisu, pritom na fakt├║re, ktor├║ poslali emailom, je mnou po┼żadovan├Ż tovar, no poslali ├║plne in├║ nekvalitn├║ ─Ź├şnsku blbos┼ą. S├║ to podvodn├şci, zlodeji, poru┼íuj├║ z├íkon.

  Odpoveda┼ą
 8. V zmysle z├íkona ku ka┼żd├ęmu tovaru zo zahrani─Źia b ml by┼ą n├ívod na pou┼ż├şvanie v slovenskom jazyku.M├┤j tovar nem├í n├ívod, a neviem sa dop├ítra┼ą ┼że ako sa m├í pou┼ż├şva┼ą.Jedn├í sa o tlmo─Źn├şk LINGO.Vie niekto poradi┼ą?┬┤─Äakujem

  Odpoveda┼ą
 9. ─îist├í katastrofa… Tovar nefunguje ako m├í, resp.ako bolo uv├ídzan├ę v reklame. A s─ż├║ben├Ż spom├şnan├Ż „dar─Źek“ v hodnote nad cca19ÔéČ pri┼íiel… No mo┼żno v hodnote5ÔéČ… Tak┼że super­čĹî­čĆ╝
  N├íkup ur─Źite neodpor├║─Źam…

  Odpoveda┼ą
 10. Katastrofa objednal som bicykel 26ÔÇŁ prisiel 20ÔÇŁ- telefonujem na ich linku -nik nedviha pisem sms a mail nik neodpoveda neostava ine len oslovit soi

  Odpoveda┼ą

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest