Ako vybra┼ą najlep┼í├ş automatick├Ż k├ívovar

R├Żchla vo─żba


Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk de┬┤longhi magnifica s ecam b
vyberomat sk de┬┤longhi magnifica s ecam b

Najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą

vyberomat sk krups ea evidence
vyberomat sk krups ea evidence

Rozumn├í vo─żba

vyberomat sk jura ena nordic
vyberomat sk jura ena nordic

Najvyššia kvalita

Automatick├Ż k├ívovar v├ím priprav├ş ob─ż├║ben├║ k├ívu jednoduch├Żm stla─Źen├şm jedn├ęho tla─Źidla. Do k├ívovaru nasypete zrnkov├║ k├ívu, nalejete vodu, pr├şpadne mlieko, a navol├şte si po┼żadovan├Ż druh a ve─żkos┼ą n├ípoja. Pr├şstroj u┼ż zvy┼íok sprav├ş za v├ís – namelie k├ívu, ohreje vodu a priprav├ş n├ípoj. Ak si radi vychutn├íte ┼í├ílku dobrej k├ívy, ale z├írove┼ł nechcete s pr├şpravou str├íca┼ą ─Źas, je automatick├Ż k├ívovar to prav├ę rie┼íenie pre v├ís.

N├ízovKladyZ├íporyOrienta─Źn├í cenaKde k├║pi┼ą?
De┬┤Longhi Magnifica S ECAM 22. 110 B – r├Żchla pr├şprava
– jednoduch├í obsluha a ├║dr┼żba
– pomer ceny a v├Żkonu
– hlu─Źnos┼ą
– vy┼í┼íia spotreba vody kv├┤li samo─Źisteniu
310 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Nivona Caferomantica 520 – dostupn├í cena
– intuit├şvna obsluha
– kvalita mlyn─Źeka
– neobsahuje automatick├ę ─Źistenie427 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Krups EA891110 Evidence  – bohat├í v├Żbava
– jednoduch├ę ovl├ídanie a ├║dr┼żba
– objem n├ídr┼żky na vodu
– dotykov├Ż panel zanech├íva otla─Źky447 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
De┬┤Longhi Dinamica ECAM 350.55 B – spo─żahlivos┼ą
– bohat├í v├Żbava
– r├Żchla pr├şprava
– jednoduch├ę ovl├ídanie a ├║dr┼żba
– hlu─Źnos┼ą
– mrie┼żka pod ┼í├ílky je n├íchyln├í na po┼íkriabanie
656 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
JURA ENA 8 – smart technol├│gie
– bohat├ę pr├şslu┼íenstvo
– mno┼żstvo funkci├ş
– jednoduch├í ├║dr┼żba
– vysok├í cena990 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
vyberomat sk de┬┤longhi magnifica s ecam b

De┬┤Longhi Magnifica S ECAM 22. 110 B

Automatick├Ż k├ívovar De┬┤Longhi Magnifica S ECAM 22. 110 B dosahuje tlak 15 bar. Pr├şkon pr├şstroja je 1 450 W. S├║─Źas┼ąou k├ívovaru je n├ídr┼żka na vodu s objemom 1,8 l. Obsahuje mlyn─Źek na k├ívu, ktor├Ż m├í objem 250 g. Stupne hrubosti mletia – 13. Disponuje mno┼żstvom funkci├ş a programov, ako je parn├í d├Żza, mo┼żnos┼ą nastavi┼ą mno┼żstvo vody a k├ívy alebo ar├│ma syst├ęm. M├┤┼żete si pripravi┼ą dve ┼í├ílky k├ívy naraz. Medzi z├íkladn├ę funkcie patr├ş pr├şprava cappucinna a latte. Rozmery: 43 x 23,8 x 35,1 cm. V├íha: 9 kg. Maxim├ílna v├Ż┼íka priestoru na ┼í├ílku: 14,2 cm.


vyberomat sk nivona caferomantica

Nivona Caferomantica 520

Nivona Caferomantica 520 je automatick├Ż k├ívovar s tlakom 15 bar. Pr├şkon k├ívovaru: 1 455 W. Obsahuje n├ídr┼żku na vodu s objemom 2,2 l. S├║─Źas┼ąou pr├şstroja je mlyn─Źek, ktor├Ż funguje prostredn├şctvom k├│nick├Żch kame┼łov. Ve─żkos┼ą z├ísobn├şka mlyn─Źeka je 250 g. Stupne hrubosti mletia – 3. K├ívovar pon├║ka funkciu displeja, parn├║ d├Żzu, mo┼żnos┼ą nastavi┼ą mno┼żstvo vody, odkvapk├ívac├ş a odv├íp┼łovac├ş syst├ęm a re┼żim ├║spory energie. M├┤┼żete pripravi┼ą 2 ┼í├ílky k├ívy naraz. Rozmery: 46 x 24 x 34 cm. Hmotnos┼ą: 10 kg. Maxim├ílna v├Ż┼íka priestoru na ┼í├ílku: 14 cm.


vyberomat sk krups ea evidence

Krups EA891110 Evidence

Krups EA891110 Evidence je automatick├Ż k├ívovar s tlakom 15 bar. Pr├şkon k├ívovaru je 1 450 W. Obsahuje n├ídr┼żku na vodu s objemom 2,3 l. Dok├í┼że pripravi┼ą a┼ż 15 druhov n├ípojov. Disponuje mlyn─Źekom, ktor├Ż funguje na z├íklade k├│nick├Żch kame┼łov. Ve─żkos┼ą z├ísobn├şka pre mlyn─Źek m├í 260 g. Stupne hrubosti mletia – 3. Disponuje bohat├Żm mno┼żstvom programov a funkci├ş. Patr├ş medzi nich mlie─Źny syst├ęm, displej, nastavenie mno┼żstva vody a k├ívy, odkvapk├ívac├ş a odv├íp┼łovac├ş syst├ęm, samo─Źistiaci syst├ęm, automatick├ę vypnutie a re┼żim ├║spory. Dok├í┼że pripravi┼ą 2 ┼í├ílky naraz. Rozmery: 36,3 x 24 x 37,2 cm. Hmotnos┼ą: 8,4 kg. Maxim├ílna v├Ż┼íka priestoru na ┼í├ílku 15,8 cm.


vyberomat sk de┬┤longhi dinamica ecam b

De┬┤Longhi Dinamica ECAM 350.55 B

Automatick├Ż k├ívovar De┬┤Longhi Dinamica ECAM 350.55 B, dosahuje tlak 15 bar. Pr├şkon pr├şstroja je 1 450 W. Obsahuje n├ídr┼żku na vodu s objemom 1,8 l. Tento k├ívovar dok├í┼że pripravi┼ą 11 druhov n├ípojov. S├║─Źas┼ąou je aj mlyn─Źek na k├ívu. Funguje na z├íklade k├│nick├Żch kame┼łov. Ve─żkos┼ą z├ísobn├şka mlyn─Źeka je 300 g. Stupe┼ł hrubosti mletia – 13. De┬┤Longhi Dinamica disponuje bohat├Żmi funkciami, ako je mlie─Źny syst├ęm, displej, parn├í d├Żza, nastavenie mno┼żstva k├ívy alebo vody, odkvapk├ívac├ş syst├ęm, samo─Źistiaci syst├ęm automatick├ę vypnutie a re┼żim ├║spory energie. Dok├í┼że pripravi┼ą dve ┼í├ílky naraz. Taktie┼ż obsahuje ┼í─żaha─Ź mlieka. Rozmery: 42,9 x 23,6 x 34,8 cm. V├íha: 9,5 kg. Maxim├ílna v├Ż┼íku priestoru na ┼í├ílka 13,5 cm.


vyberomat sk jura ena nordic

JURA ENA 8

URA ENA 8, je automatick├Ż k├ívovar s tlakom 15 bar. Pr├şstroj m├í pr├şkon 1 450 W. Obsahuje odn├şmate─żn├║ n├ídr┼żku na vodu s objemom 2,4 l. S├║─Źas┼ąou k├ívovaru je mlyn─Źek s ve─żkos┼ąou z├ísobn├şka pre 125 g k├ívy. V├Żhodou oproti ostatn├Żm automatick├Żm k├ívovarom, JURA ENA 8 m├┤┼żete ovl├ída┼ą prostredn├şctvom smart technol├│gi├ş. Dok├í┼że sa pripoji┼ą prostredn├şctvom Bluetoothu, smart Connectoru alebo m├┤┼żete vyu┼żi┼ą aplik├íciu JURA Coffe App. Pr├şstroj pon├║ka ve─żk├ę mno┼żstvo funkci├ş ako je displej, funkcia hor├║cej vody, parn├í d├Żza, mo┼żnos┼ą nastavi┼ą mno┼żstvo k├ívy a vody, odkvapk├ívac├ş syst├ęm, ─Źasova─Ź, odv├íp┼łovac├ş syst├ęm, samo─Źistiaci syst├ęm, automatick├ę vypnutie a re┼żim ├║spory energie. Taktie┼ż dok├í┼że pripravi┼ą dve ┼í├ílky k├ívy naraz. Rozmery: 44,5 x 27,1 x 32,3 cm. Hmotnos┼ą: 9,4 kg. Maxim├ílna v├Ż┼íka priestoru na ┼í├ílku: 13,8 cm.

V├Żhody

 • Jednoduch├í a r├Żchla pr├şprava k├ívy
 • Pr├şprava z ─Źerstvo namletej k├ívy
 • N├şzka cena za ┼í├ílku k├ívy

Nev├Żhody

 • Vy┼í┼íia obstar├ívacia cena
 • V├Ą─Ź┼íie rozmery pr├şstroja
 • Z├ísobn├şk na k├ívu je umiestnen├Ż v tele pr├şstroja a vystaven├Ż ne┼żiaducemu p├┤sobeniu tepla

D├┤le┼żit├ę parametre

Tlak

Na pr├şpravu kvalitnej k├ívy je d├┤le┼żit├Ż dostato─Źne siln├Ż tlak. ─î├şm vy┼í┼í├ş tlak, t├Żm lep┼íie. Je vhodn├ę, aby tlak dosahoval aspo┼ł 9 barov, lep┼íie pr├şstroje dosahuj├║ 15 barov a tie ┼ípi─Źkov├ę 19 barov. Na trhu s├║ aj pr├şstroje napr. s 2 alebo 4 barmi, ale t├Żm je lep┼íie sa vyhn├║┼ą.

Pr├şkon

U mal├Żch spotrebi─Źov je spotreba elektrickej energie takmer zanedbate─żn├í. Pokia─ż chcete pri pr├şprave k├ívy u┼íetri┼ą trochu ─Źasu, siahnite po pr├şstroji s vy┼í┼í├şm pr├şkonom. Vy┼í┼í├ş pr├şkon zaist├ş r├Żchlej┼í├ş ohrev vody a t├Żm aj krat┼íiu pr├şpravu k├ívy.

Ve─żkos┼ą n├ídoby na vodu

Objem n├ídr┼żky na vodu by sa mal odv├şja┼ą od predpokladanej dennej spotreby k├ívy. Ak si pripravujete 1-2 ┼í├ílky k├ívy denne, bohato si vysta─Ź├şte s objemom 1,5 l. Pre v├Ą─Ź┼íiu dom├ícnos┼ą zvo─żte k├ívovar s objemom n├ídr┼żky okolo 2 l.

Ve─żkos┼ą z├ísobn├şka na k├ívu

Naj─Źastej┼íie sa stretnete so z├ísobn├şkom s ve─żkos┼ąou 300 ml. T├íto hodnota je absol├║tne posta─Źuj├║ca pre be┼żn├║ dom├ícnos┼ą. Kvalitn├ę pr├şstroje maj├║ z├ísobn├şky opatren├ę tesnen├şm, ale aj napriek tomu sa neodpor├║─Źa nech├íva┼ą k├ívu v z├ísobn├şku nieko─żko t├Ż┼żd┼łov. Str├íca potom svoje ar├│mu i kvalitu.

Funkcie a pr├şslu┼íenstvo

 • Mlyn─Źek – automatick├ę k├ívovary v sebe maj├║ spravidla zabudovan├Ż mlyn─Źek. Pre dosiahnutie ide├ílneho v├Żsledku by mlyn─Źek mal by┼ą vybaven├Ż funkciou nastavenia hrubosti mletia. Viac o tom, ako vybra┼ą vhodn├Ż mlyn─Źek, si pre─Ź├ştajte v ─Źl├ínku Ako vybra┼ą mlyn─Źek na k├ívu.
 • Funkcia hor├║cej vody – mo┼żnos┼ą pusti┼ą hor├║cu vodu z trysky na hor├║cu paru, vhodn├ę napr. na pr├şpravu ─Źaju.
 • Nahrievanie ┼í├ílok – teplota samotnej ┼í├ílky zna─Źne ovplyv┼łuje kvalitu v├Żsledn├ęho n├ípoja. K├íva v nahriatej ┼í├ílke si dlh┼íie uchov├í spr├ívnu teplotu a chu┼ą.
 • Pr├şprava dvoch ┼í├ílok naraz – ur├Żchli pr├şpravu k├ívy, napr. v pr├şpade n├ív┼ítevy.
 • Parn├í d├Żza – sl├║┼żi na nahriatie a na┼í─żahanie mlieka.
 • Automatick├ę napenenie mlieka – na rozdiel od parnej trysky, ktor├í sa pou┼ż├şva pre ru─Źn├ę napenenie mlieka, funkcia automatick├ęho napenenie mlieka urob├ş v┼íetko za v├ís. Z n├ídr┼żky na mlieko si vezme presne to─żko mlieka, ko─żko na n├ípoj potrebuje, zahreje mlieko na po┼żadovan├║ teplotu, na┼í─żah├í ho a priprav├ş do ┼í├ílky.
 • ─îasova─Ź – mo┼żno nastavi┼ą na po┼żadovan├║ dobu, kedy sa k├ívovar zapne a priprav├ş n├ípoj.
 • Nastavite─żn├í v├Ż┼íka v├Żpuste – praktick├ę pre r├┤zne ve─żkosti ┼í├ílok.
 • Bluetooth – k├ívovar m├┤┼żete ovl├ída┼ą na dia─żku pomocou aplik├ície v telef├│ne alebo tablete.
 • Automatick├ę vypnutie – po ur─Źitej dobe ne─Źinnosti k├ívovar prejde do stand-by re┼żimu alebo sa vypne.
 • Automatick├ę odv├ípnenie – pr├şstroj v├ís vyzve na spustenie programu na odstr├ínenie vodn├ęho kame┼ła.

├Üdr┼żba automatick├ęho k├ívovaru

K├ívovar je potrebn├ę pravidelne ─Źisti┼ą, aby sa v ┼łom netvorili usadeniny alebo plese┼ł. V├Ą─Ź┼íina automatick├Żch k├ívovarov je vybaven├í samo─Źistiacim syst├ęmom, ktor├Ż v├ím ve─ża u─żah─Ź├ş pr├ícu. Vhodn├ę tie┼ż je vybra┼ą k├ívovar s funkciou automatick├ęho odv├ípnenia.

Cena

Obstaranie automatick├ęho k├ívovaru v├ís vyjde na nieko─żko tis├şc kor├║n. Pod─ża ceny sme k├ívovary rozdelili do troch cenov├Żch skup├şn.

Cena do 400 eur

Z├íkladn├ę modely automatick├Żch k├ívovarov. Priprav├şte s nimi dobr├ę espresso, ale ne─Źakajte ┼żiadne pokro─Źil├ę funkcie.

Cena od 400 do 800 eur

V├Ą─Ź┼íina spotrebite─żov si vyberie k├ívovar z tejto cenovej kateg├│rie. K├ívovary s├║ vybaven├ę doplnkov├Żmi funkciami, pomocou ktor├Żch z├şskate ve─żmi slu┼ín├Ż v├Żber k├ívov├Żch vari├íci├ş.

Cena nad 800 eur

┼ápi─Źkov├ę k├ívovary s pestrou ponukou funkci├ş a zvy─Źajne s ve─żk├Żm objemom n├ídr┼żky na vodu.

Ob─ż├║ben├ę zna─Źky

Medzi najob─ż├║benej┼í├şch v├Żrobcov automatick├Żch k├ívovarov patr├ş napr. DeLonghi, Krups, Philips, Jura, Nivona.

Tip na záver

 • Ak t├║┼żite po automatickom k├ívovare, ale m├íte na kuchynskej linke m├ílo miesta, sk├║ste sa zamera┼ą na vstavan├ę k├ívovary.
JURA ENA 8 video predstavenie
vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest