Ako vybra┼ą Wifi Extender

R├Żchla vo─żba

Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk xiaomi mi wi fi range extender pro
vyberomat sk xiaomi mi wi fi range extender pro

Najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą

vyberomat sk tp link deco m pack
vyberomat sk tp link deco m pack

Rozumn├í vo─żba

vyberomat sk tp link deco e pack
vyberomat sk tp link deco e pack

Najvyššia kvalita

M├íte doma v pr├íci ─Źi na chate slab├Ż wifi sign├íl? Na┼í┼ąastie existuje jednoduch├ę rie┼íenie v podobe Wifi zosil┼łova─Źa zvan├ęho aj extender. Je to zariadenie, ktor├ę umiestnite zhruba do stredu priestoru medzi v├í┼í teraj┼í├ş wifi router a miesto kde m├íte slab├Ż sign├íl. Wifi extender n├ísledne bude zosil┼łova┼ą wifi sign├íl a pokryje tak aj miesta, kde ste e┼íte ned├ívno nespustili plynule video z Youtube, pripadne ani nena─Ź├ştali email.

Ur─Źite to v┼íetci verne pozn├íte. M├íte terasu, gar├í┼ż, alebo z├íhradu hne─Ć pri dome a internet nefunguje aj ke─Ć ste e┼íte pripojen├Ż na svoju dom├ícu sie┼ą. Probl├ęm je slab├Ż sign├íl. Po─Ćme sa pozrie┼ą na mo┼żn├ę rie┼íenia.

Pre─Źo m├ím slab├Ż wifi sign├íl?

Wifi je bezdr├┤tov├Ż prenos sign├ílu, t├í magick├í vec na pripojenie na internet. Jedn├í sa o zlo┼żit├║ technick├║ z├íle┼żitos┼ą, ale nepotrebujete by┼ą vedec, alebo IT-─Źk├ír, aby ste mohli ma┼ą doma kvalitn├║ a siln├║ wifi sie┼ą. Aj ke─Ć sa sign├íl pren├í┼ía bezdr├┤tovo, existuj├║ prek├í┼żky, ktor├ę nedok├í┼że prekona┼ą.

vyberomat sk wifi extender
vyberomat sk wifi extender

Pre Wifi sign├íl je neprekonate─żn├í prek├í┼żka v┼íetko, ─Źo obsahuje vodu, ─Źi┼że ve─żk├ę rastliny, zvierat├í aj ─żudia. Probl├ęm v┼íak sp├┤sob├ş aj hrub├í stena, alebo ve─żk├ę plechov├ę plochy, ako s├║ napr├şklad r├┤zne dom├íce spotrebi─Źe. V neposlednom rade pre wifi znamenaj├║ spo─żahliv├ę ru┼íenie aj elektrick├ę a in├ę k├íble v bl├şzkosti wifi routeru a predov┼íetk├Żm jeho ant├ęn.

Preto sa v┼żdy zamyslite, ─Źi m├┤┼żete v├í┼í aktu├ílny wifi router premiestni┼ą niekde odkia─ż budete ma┼ą prirodzene lep┼í├ş sign├íl na miestach, kde moment├ílne v├í┼í internet ide r├Żchlos┼ąou slim├íka.

Ako spr├ívne umiestni┼ą router

Router mus├ş by┼ą samozrejme umiestnen├Ż bl├şzko zdroju internetu. ─îi u┼ż sa jedn├í o sie┼ąov├Ż k├íbel, k├íblovku, alebo telef├│nnu linku. Z t├Żm ni─Ź nesprav├şte, m├┤┼żete v┼íak zabezpe─Źi┼ą, aby wifi sign├íl z v├í┼ího routeru nebol ni─Ź├şm ru┼íen├Ż a tak dostihnete maxim├ílnu silu sign├ílu a pokrytie, ktor├ę dok├í┼że v├í┼í teraj┼í├ş router zabezpe─Źi┼ą. Router rozhodne nepatr├ş do skrinky, ani do z├ísuvky spolu s ostatn├Żmi zariadeniami a k├íblami. To je zaru─Źen├Ż n├ívod na probl├ęmy so stabilitou a r├Żchlos┼ąou va┼íeho bezdr├┤tov├ęho internetu.

Router umiestnite ide├ílne najvy┼í┼íie ako to je mo┼żn├ę. Ide├ílne miesto je na poli─Źke alebo na skrini, kde dok├í┼żete elegantne skryt aj kabel├í┼ż, ktor├í je pre router nevyhnutn├í. Tak isto je d┼»le┼żit├ę aby boli okolo routeru ─Źo najmenej in├Żch veci, ako s├║ kvety, fotky v r├ímoch, kovov├ę ozdoby a podobne.

vyberomat sk wifi extender
vyberomat sk wifi extender

V neposlednom rade sa uistite, ┼że ant├ęny smeruj├║ k stropu a s├║ za┼íroubovan├ę napevno v pr├şpade, ┼że v├í┼í router m├í odpojite─żn├ę ant├ęny.

Ak v┼íetko toto sp─║┼łate a st├íle m├íte probl├ęm so silou, alebo kvalitou sign├ílu, je ─Źas na n├íkup nov├ęho zariadenia, ktor├ę tento probl├ęm vyrie┼íi. Najjednoduch┼íou mo┼żnos┼ąou je Wifi Extender.

Zosil┼łova─Ź wifi/Zosilova─Ź wifi, wifi opakova─Ź, wifi repeater, wifi extender.

To─żko mo┼żnost├ş, tak ktor├Ż si vybra┼ą ? Aj ke─Ć sa zd├í, ┼że sa jedn├í o nieko─żko r├┤znych zariaden├ş, pravdou je, ┼że s├║ to r├┤zne n├ízvy pre jedno a to ist├ę zariadenie. Podstatou je skuto─Źnos┼ą, ┼że pridan├şm nov├ęho zariadenia dok├í┼żete pred─║┼żi┼ą dosah wifi siete na miesta, kde m├íte moment├ílne slab├Ż signal. Bez oh─żadu na to ako toto zariadenie nazvete, poslanie zost├íva rovnak├ę. Ktor├Ż n├ízov sa najviac p├í─Źi v├ím?

Ako vybra┼ą Wifi Extender ?

V ─Źase p├şsania tohto n├ívodu je na na┼íom trhu viac ne┼ż stovka r├┤znych Wifi extenderov z ktor├Żch si m├┤┼żete vybra┼ą. Pre be┼żn├ęho pou┼ż├şvate─ża je toto mno┼żstvo absol├║tne m├Ąt├║ce a nepreh─żadn├ę. Ako si teda vybra┼ą? Nechajte si poradi┼ą, radi v├ím pom├┤┼żeme.

N├ízovV├ŻhodyNev├ŻhodyOrienta─Źn├í cenaKde k├║pi┼ą?
Xiaomi Mi WiFi Range Extender Pro – Lacn├í vo─żba – Ni┼ż┼íie r├Żchlosti ako drah┼íie mo┼żnosti15 EurV├Żhodn├í ponuka
TP-LINK Deco E4 (2-pack) – Ekonomick├í vo─żba
– Dostato─Źn├ę r├Żchlosti
– Len 100Mbit/s LAN porty65 EurV├Żhodn├í ponuka
TP-LINK Deco M5 (3-pack) – Rozumn├Ż pomer cena-v├Żkon
– Vysok├ę r├Żchlosti
– Vy┼í┼íie zahrievanie150 EurV├Żhodn├í ponuka
TP-LINK Deco M9 Plus – Jednoduch├ę nastavenie
– V├Żborn├ę pokrytie
– Vysok├ę r├Żchlosti
– Drah├í vo─żba289 EurV├Żhodn├í ponuka
TP-Link Deco X60 (3-pack) – Top produkt
– Vysok├Ż v├Żkon
– Najvy┼í┼íie r├Żchlosti
– Extr├ęmne drah├ę545 EurV├Żhodn├í ponuka
How to Extend Wi-Fi Range on the CHEAP

1 koment├ír k “Ako vybra┼ą Wifi Extender”

 1. Dobr├Ż de┼ł,
  m├ím z├íujem k├║pi┼ą extender do z├íhrady s dosahom cca 70 m
  k routeru typu FLY BOX MR 200

  pros├şm V├ís o mo┼żnosti – ponuky zariaden├ş

  ─Äakujem

  Odpoveda┼ą

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest