Tipy na vianočné darčeky pre mužov 2021 (starostlivosť o tvár)

Hľadáte praktický darček pre manžela, priateľa, brata alebo otca, ktorý poteší a zároveň neostane stáť v skrini, kde na neho bude zapadať prach? Vieme, že niekedy môže byť výber naozaj komplikovaný. My vám s tým radi pomôžeme, a preto vám prinášame zopár tipov na vianočné darčeky pre mužov.

Venovanie sa svojmu zovňajšku už dávno nie je len výsadou žien. Aj páni si zaslúžia kvalitnú starostlivosť o svoj vzhľad. Určite nič nepokazíte, pokiaľ mu podarujete napríklad taký zastrihávač chĺpkov, fúzov alebo strojček na vlasy. Zopár vám ich ponúkame nižšie v našom článku.

V prípade, že chcete praktický darček pre svoju partnerku, priateľku alebo matku, pozrite sa na: Tipy na vianočné darčeky pre ženy 2021.

vyberomat sk retro gifts
vyberomat sk retro gifts

Čo si vybrať?

Pripravili sme si pre vás zopár tipov na praktické darčeky pre pánov, z ktorých si vyberie každý.

NázovProduktKladyZáporyOrientačná cenaKde kúpiť?
Beurer HR2000zastrihávač chĺpkov– jednoduché použitie
– vodeodolná konštrukcia
– dizajn
– obsahuje iba jeden nadstavec18 €Zobraziť ponuku
PHILIPS NT5650/16zastrihávač chĺpkov – skladnosť
– jednoduchosť použitia
– príslušenstvo
– vodeodolnosť
– dizajn
– vyššia cena25 €Zobraziť ponuku
Braun MGK 7220 Metallic Silverzastrihávač fúzov– množstvo príslušenstva
– vhodný aj na tvár aj telo
– doba napájania (60 minút)
– výdrž batérie (100 minút)
– vodeodolnosť
– úzka strihacia hlavica54 €Zobraziť ponuku
Philips OneBlade QP2630/30 tvár + telozastrihávač fúzov– množstvo pozitívnych recenzií
– holí skoro dohladka
– výdrž (60 minút)
– vodotesnosť
– vhodný na tvár aj telo
– dlhá doba napájania (4 hodiny)
– malé rozpätie strihania
58 €Zobraziť ponuku
Braun Series 6 7650ccholiaci strojček– kvalita výrobku
– výdrž (50 minút)
– vodeodolnosť
– krátke nabíjanie ( 1 hod.)
– indikátor nabíjania
– bez displeja
– bez tech. Bluetooth
156 €Zobraziť ponuku
Philips Series 7000 S7786/55holiaci strojček– technológia Bluetooth
– čistiaca stanica
– výdrž (60 minút)
– vodeodolnosť
– krátke nabíjanie ( 1 hod.)
– indikátor nabíjania
– bez displeja
– vyššia cena
170 €Zobraziť ponuku
vyberomat sk beurer hr

Beurer HR2000

So zastrihávačom od značky Beurer sa každý muž jednoducho zbaví chĺpkov v nose alebo si upraví obočie do želaného tvaru. Samozrejme ho môžete využiť aj vy. Výhodou je možnosť mokrého použitia, keďže je jeho konštrukcia vyrobená z vodeodolného materiálu. Balenie obsahuje 1 nadstavec. Strojček zvládne min. dĺžku strihu 3 mm, max. 6 mm. Ovláda sa jednoducho, prostredníctvom tlačidiel. Na jeho prevádzku budete potrebovať jednu AA baterku.


vyberomat sk philips nt

PHILIPS NT5650/16

Ďalším tipom na skvelý darček pre pánov je Philips Series 5000 NT5650/16. Je to zastrihávač určený na fúzy, chĺpky v nose a obočie. Balenie obsahuje 4 ks nadstavcov. Čepele sú vytvorené z nerezu. Min. dĺžka strihu sú 3 mm, max. dĺžka 5 mm. Disponuje 3 nastaveniami strihu. Napája sa prostredníctvom tužkovej batérie typu AA. Prístroj je vodeodolný.


vyberomat sk braun mgk metallic silver

Braun MGK 7220 Metallic Silver

Jedným z praktických darčekov pre pánov, ktoré určite využije, je multifunkčný zastrihávač na vlasy a fúzy, s množstvom príslušenstva. Môžete ho využiť na tvár a aj telo. Obsahuje až 9 nerezových nadstavcov, s ktorými môžete zatrihnúť chĺpky v rozpätí od 0,5 mm do 21 mm. Zvoliť si môžete z 13tich strihov. Ovláda sa prostredníctvom tlačidiel. Napája sa pomocou akumulátoru 60 minút. Po plnom nabití vydrží až 100 minút. Prístroj je 100 % vodeodolný, takže môžete využiť aj mokré strihanie. Súčasťou balenie je cestovné puzdro, žiletka a mini planžeta.


vyberomat sk philips oneblade qp tvar telo

Philips OneBlade QP2630/30 tvár + telo

Obľúbený zastrihávač One Blade dokáže oholiť tvár aj telo, skoro až dohladka, čo ocení nejeden muž. Aj vďaka tomu sa stal jedným z najobľúbenejších strojčekov. Môžete ho využiť na suché ale aj mokré holenie. Obsahuje 5 hrebeňové nadstavce, ktoré holia v rozpätí od 1 mm do 5 mm. Prístroj sa používa pomocou tlačidiel. Nabíja sa prostredníctvom akumulátora. Plné nabitie dosiahnete po 4 hodinách. Výdrž zastrihávača je 60 minút. Okrem nadstavcov v balení dostanete ochranný kryt a mäkké cestovné puzdro. Max. spotreba el. energie: 2 W. Automatická voľba napätia: 100 – 240 V.


vyberomat sk braun series cc

Braun Series 6 7650cc

Značka Braun ponúka kvalitné pánske strojčeky. Ani BRAUN Series 6 nie je výnimkou. Používa sa na suché ale aj mokré holenie. Obsahuje užitočné funkcie ako LED indikátor nabíjania a možnosť rýchleho nabitia. Napája sa prostredníctvom akumulátora. Doba chodu: 50 min. Doba nabíjania: 1 hod.


vyberomat sk philips series s

Philips Series 7000 S7786/55

Najvýraznejším plusom oproti konkurenčným produktom je, že tento holiaci strojček disponuje tech. Bluetooth, pomocou ktorej môžete prepojiť zariadenie s aplikáciou GroomTribe. Vďaka nej získate osobný plán holenia ako aj prispôsobené rady ako si poradiť s kožnými problémami a mnoho ďalšieho. K baleniu dostanete aj čistiacu stanicu, vďaka ktorej je čisteniu veľmi účinné a jednoduché. Zároveň dostanete cestovné puzdro a zastrihávací nadstavec. Doba chodu: 60 min. Doba nabíjania: 1 hod.

Tip na záver

Máte už dosť prikrášlených fotiek a reklám, ktoré sa na nás hrnú z každej strany na sociálnych sieťach? Radi podporíte originálne a netradičné nápady? V tom prípade určite stojí za vašu pozornosť novovytvorená stránka suhajkove.sk. Nájdete u nich lokálne vyrábané ponožky, z ktorých každý jeden pár rozpráva iný príbeh. Vieme, že v súčasnosti je ponuka so zaujímavými ponožkami naozaj široká. Avšak, táto stránka ponúka čosi viac. Už na prvý pohľad uvidíte, že sa nejedná o klasický e-shop. U nich totiž nenájdete perfektne nastajlované fotky, či vyskakujúce reklamy s krásnymi ľuďmi na Facebooku alebo Instagrame. Rozhodli sa, získať si vašu pozornosť a dôveru iným spôsobom, a to prostredníctvom ideológie #NESOCIALNI. Viac sa dozviete na ich stránke www.suhajkove.sk.

vyberomat sk damske plavky

Ako vybrať pánske a dámske plavky

Všetci chceme v plavkách vyzerať čo najlepšie. V dnešnej dobe je výber pánskych a dámskych plaviek naozaj neobmedzený. Nájdete stovky strihov, tvarov, farieb a štýlov …
Read More
vyberomat sk hotdogovac

Ako vybrať najlepší hotdogovač

Občas padne vhod mať poruke rýchly spôsob, ako si pripraviť jedlo. Keď máme veľa povinností, ale musíme doma nakŕmiť hladné krky, určite oceníme pomoc. Pre …
Read More

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest