Tipy na vianočné darčeky pre mužov 2023 (starostlivosť o tvár)

Hľadáte praktický darček pre manžela, priateľa, brata alebo otca, ktorý poteší a zároveň neostane stáť v skrini, kde na neho bude zapadať prach? Vieme, že niekedy môže byť výber naozaj komplikovaný. My vám s tým radi pomôžeme, a preto vám prinášame zopár tipov na vianočné darčeky pre mužov.

Venovanie sa svojmu zovňajšku už dávno nie je len výsadou žien. Aj páni si zaslúžia kvalitnú starostlivosť o svoj vzhľad. Určite nič nepokazíte, pokiaľ mu podarujete napríklad taký zastrihávač chĺpkov, fúzov alebo strojček na vlasy. Zopár vám ich ponúkame nižšie v našom článku.

V prípade, že chcete praktický darček pre svoju partnerku, priateľku alebo matku, pozrite sa na: Tipy na vianočné darčeky pre ženy 2021.

vyberomat sk retro gifts
vyberomat sk retro gifts

Čo si vybrať?

Pripravili sme si pre vás zopár tipov na praktické darčeky pre pánov, z ktorých si vyberie každý.

NázovProduktKladyZáporyOrientačná cenaKde kúpiť?
Beurer HR2000zastrihávač chĺpkov– jednoduché použitie
– vodeodolná konštrukcia
– dizajn
– obsahuje iba jeden nadstavec18 €Zobraziť ponuku
PHILIPS NT5650/16zastrihávač chĺpkov – skladnosť
– jednoduchosť použitia
– príslušenstvo
– vodeodolnosť
– dizajn
– vyššia cena25 €Zobraziť ponuku
Braun MGK 7220 Metallic Silverzastrihávač fúzov– množstvo príslušenstva
– vhodný aj na tvár aj telo
– doba napájania (60 minút)
– výdrž batérie (100 minút)
– vodeodolnosť
– úzka strihacia hlavica54 €Zobraziť ponuku
Philips OneBlade QP2630/30 tvár + telozastrihávač fúzov– množstvo pozitívnych recenzií
– holí skoro dohladka
– výdrž (60 minút)
– vodotesnosť
– vhodný na tvár aj telo
– dlhá doba napájania (4 hodiny)
– malé rozpätie strihania
58 €Zobraziť ponuku
Braun Series 6 7650ccholiaci strojček– kvalita výrobku
– výdrž (50 minút)
– vodeodolnosť
– krátke nabíjanie ( 1 hod.)
– indikátor nabíjania
– bez displeja
– bez tech. Bluetooth
156 €Zobraziť ponuku
Philips Series 7000 S7786/55holiaci strojček– technológia Bluetooth
– čistiaca stanica
– výdrž (60 minút)
– vodeodolnosť
– krátke nabíjanie ( 1 hod.)
– indikátor nabíjania
– bez displeja
– vyššia cena
170 €Zobraziť ponuku
vyberomat sk beurer hr

Beurer HR2000

So zastrihávačom od značky Beurer sa každý muž jednoducho zbaví chĺpkov v nose alebo si upraví obočie do želaného tvaru. Samozrejme ho môžete využiť aj vy. Výhodou je možnosť mokrého použitia, keďže je jeho konštrukcia vyrobená z vodeodolného materiálu. Balenie obsahuje 1 nadstavec. Strojček zvládne min. dĺžku strihu 3 mm, max. 6 mm. Ovláda sa jednoducho, prostredníctvom tlačidiel. Na jeho prevádzku budete potrebovať jednu AA baterku.


vyberomat sk philips nt

PHILIPS NT5650/16

Ďalším tipom na skvelý darček pre pánov je Philips Series 5000 NT5650/16. Je to zastrihávač určený na fúzy, chĺpky v nose a obočie. Balenie obsahuje 4 ks nadstavcov. Čepele sú vytvorené z nerezu. Min. dĺžka strihu sú 3 mm, max. dĺžka 5 mm. Disponuje 3 nastaveniami strihu. Napája sa prostredníctvom tužkovej batérie typu AA. Prístroj je vodeodolný.


vyberomat sk braun mgk metallic silver

Braun MGK 7220 Metallic Silver

Jedným z praktických darčekov pre pánov, ktoré určite využije, je multifunkčný zastrihávač na vlasy a fúzy, s množstvom príslušenstva. Môžete ho využiť na tvár a aj telo. Obsahuje až 9 nerezových nadstavcov, s ktorými môžete zatrihnúť chĺpky v rozpätí od 0,5 mm do 21 mm. Zvoliť si môžete z 13tich strihov. Ovláda sa prostredníctvom tlačidiel. Napája sa pomocou akumulátoru 60 minút. Po plnom nabití vydrží až 100 minút. Prístroj je 100 % vodeodolný, takže môžete využiť aj mokré strihanie. Súčasťou balenie je cestovné puzdro, žiletka a mini planžeta.


vyberomat sk philips oneblade qp tvar telo

Philips OneBlade QP2630/30 tvár + telo

Obľúbený zastrihávač One Blade dokáže oholiť tvár aj telo, skoro až dohladka, čo ocení nejeden muž. Aj vďaka tomu sa stal jedným z najobľúbenejších strojčekov. Môžete ho využiť na suché ale aj mokré holenie. Obsahuje 5 hrebeňové nadstavce, ktoré holia v rozpätí od 1 mm do 5 mm. Prístroj sa používa pomocou tlačidiel. Nabíja sa prostredníctvom akumulátora. Plné nabitie dosiahnete po 4 hodinách. Výdrž zastrihávača je 60 minút. Okrem nadstavcov v balení dostanete ochranný kryt a mäkké cestovné puzdro. Max. spotreba el. energie: 2 W. Automatická voľba napätia: 100 – 240 V.


vyberomat sk braun series cc

Braun Series 6 7650cc

Značka Braun ponúka kvalitné pánske strojčeky. Ani BRAUN Series 6 nie je výnimkou. Používa sa na suché ale aj mokré holenie. Obsahuje užitočné funkcie ako LED indikátor nabíjania a možnosť rýchleho nabitia. Napája sa prostredníctvom akumulátora. Doba chodu: 50 min. Doba nabíjania: 1 hod.


vyberomat sk philips series s

Philips Series 7000 S7786/55

Najvýraznejším plusom oproti konkurenčným produktom je, že tento holiaci strojček disponuje tech. Bluetooth, pomocou ktorej môžete prepojiť zariadenie s aplikáciou GroomTribe. Vďaka nej získate osobný plán holenia ako aj prispôsobené rady ako si poradiť s kožnými problémami a mnoho ďalšieho. K baleniu dostanete aj čistiacu stanicu, vďaka ktorej je čisteniu veľmi účinné a jednoduché. Zároveň dostanete cestovné puzdro a zastrihávací nadstavec. Doba chodu: 60 min. Doba nabíjania: 1 hod.

Tip na záver

Máte už dosť prikrášlených fotiek a reklám, ktoré sa na nás hrnú z každej strany na sociálnych sieťach? Radi podporíte originálne a netradičné nápady? V tom prípade určite stojí za vašu pozornosť novovytvorená stránka suhajkove.sk. Nájdete u nich lokálne vyrábané ponožky, z ktorých každý jeden pár rozpráva iný príbeh. Vieme, že v súčasnosti je ponuka so zaujímavými ponožkami naozaj široká. Avšak, táto stránka ponúka čosi viac. Už na prvý pohľad uvidíte, že sa nejedná o klasický e-shop. U nich totiž nenájdete perfektne nastajlované fotky, či vyskakujúce reklamy s krásnymi ľuďmi na Facebooku alebo Instagrame. Rozhodli sa, získať si vašu pozornosť a dôveru iným spôsobom, a to prostredníctvom ideológie #NESOCIALNI. Viac sa dozviete na ich stránke www.suhajkove.sk.

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest