Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żba


Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk nalgene otf clear ml fire red white cap
vyberomat sk nalgene otf clear ml fire red white cap

V├Żhodn├í f─ża┼ía na vodu

vyberomat sk karton pp skolsky batoh premium fotbal
vyberomat sk karton pp skolsky batoh premium fotbal

V├Żhodn├í chlap─Źensk├í ┼íkolsk├í ta┼íka

vyberomat sk skolska aktovka zippy panda
vyberomat sk skolska aktovka zippy panda

V├Żhodn├í diev─Źensk├í ┼íkolsk├í ta┼íka

Za chv├ş─żu tu m├íme September, a to znamen├í jedin├ę. Deti sa vracaj├║ nasp├Ą┼ą do ┼ík├┤l. Aby ste na za─Źiatku nemali zbyto─Źn├Ż stres, odpor├║─Źame v├ím za─Źa┼ą s pr├şpravami u┼ż teraz. V ─Źl├ínku v├ím prin├í┼íame rady, ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly.

vyberomat sk kids
vyberomat škola

Z├íkladom je zaobstara┼ą nevyhnutn├ę ┼íkolsk├ę pom├┤cky a pr├şslu┼íenstvo pre v├í┼ího ┼íkol├íka. V├Ą─Ź┼íina ┼ík├┤l poskytne zoznam potrebn├Żch vec├ş v prv├ę dni ┼íkolsk├ęho roka, av┼íak nemus├şte ─Źaka┼ą. Niektor├ę z nich si m├┤┼żete zaobstara┼ą dopredu, ─Ź├şm sa vyhnete preplnen├Żm obchodom ─Źi vypredan├ęmu tovaru.

─îo si vybra┼ą?

Na za─Źiatok sme si pre v├ís pripravili zop├ír tipov na z├íkladn├ę vybavenie pre ┼żiakov.

N├ízovProduktKladyZ├íporyOrienta─Źn├í cenaKde k├║pi┼ą?
LINARTS s├║prava prv├Ż raz do ┼íkoly PE/─Ź├şra – mix 29 obalovobaly na zo┼íity– n├şzka cena
– mix rozmerov
– 29 ks
– transparentn├ę
– neekologickos┼ą2,70 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
CURVER Desiatov├Ż box LUNCH & GO box, zelen├Żdesiatov├Ż box– vn├║torn├ę priehradky
– integrovan├Ż pr├şbor
– vhodn├Ż do um├Żva─Źky riadu a mikrovlnky
– v├Ą─Ź┼íie rozmery6,60 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
┼ákolsk├Ż pera─Źn├şk klasik dve chlopne NASApera─Źn├şk– pevn├Ż materi├íl
– dostupn├í cena
– modern├Ż dizajn
– bez naplnenia7 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Pera─Źn├şk ISHA – My love Petpera─Źn├şk– pevn├Ż materi├íl
– dostupn├í cena
– vr├ítane vybavenia
– iba z├íkladn├í v├Żbava10 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Nalgene OTF Clear 650 ml Fire Red & White Capf─ża┼ía– pevn├Ż materi├íl
– nezatek├í
– skvel├ę zatv├íranie
– jednoduch├í ├║dr┼żba
– bez obsahuje BPA
– vy┼í┼íia cena14 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Karton P+P ┼ákolsk├Ż batoh premium fotbal┼íkolsk├Ż batoh– ┼í├şrka popruhov (7 cm)
– anatomick├Ż tvarovan├Ż chrb├ít
– ve─żk├Ż objem (28 l)
– mno┼żstvo prie─Źinkov
– vy┼í┼íia hmotnos┼ą (1,1 kg)66 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
┼ákolsk├í aktovka Zippy Panda┼íkolsk├Ż batoh– nastavite─żn├ę popruhy
– anatomicky tvarovan├Ż chrb├ít
– pekn├Ż dizajn
– mno┼żstvo prie─Źinkov
– vy┼í┼íia cena
– vy┼í┼íia hmotnos┼ą (1,1 kg)
– men┼í├ş objem (18 l)
77 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
vyberomat sk linarts suprava prvy raz do skoly pecira mix obalov

LINARTS s├║prava prv├Ż raz do ┼íkoly PE/─Ź├şra – mix 29 obalov

Transparentn├ę obaly na zo┼íity s├║ vyroben├ę z PE. V balen├ş n├íjdete 29 ks obalov vhodn├Żch na prv├Ż stupe┼ł ┼ít├║dia.


vyberomat sk curver desiatovy box lunch go box zeleny

CURVER Desiatov├Ż box LUNCH & GO box, zelen├Ż

Desiatov├Ż box ocenia v┼íetky ┼íkolopovinn├ę deti. Vn├║tro obsahuje praktick├ę odde─żovacie priehradky, a integrovan├Ż pr├şbor. Box sa ve─żmi jednoducho udr┼żiava, dokonca ho m├┤┼żete um├Żva┼ą v um├Żva─Źke riadu. Je vyroben├Ż z plastov├ęho materi├ílu, ktor├Ż je vhodn├Ż do mikrovlnky. Objem: 2,1 litra. Rozmery: ┼í. 23 x v. 7 x h. 13 cm.


vyberomat sk skolsky peracnik klasik dve chlopne nasa

┼ákolsk├Ż pera─Źn├şk klasik dve chlopne NASA

Pera─Źn├şk s popul├írnym mot├şvom NASA je ur─Źen├Ż pre chlapcov od 7 rokov. Jeho dlh├║ ┼żivotnos┼ą zaru─Źuje pevn├Ż materi├íl. Pera─Źn├şk je bez vn├║tornej v├Żbavy, tak┼że si ho m├┤┼żete naplni┼ą pod─ża vlastn├Żch predst├ív. Rozmery: ┼í. 15 x v. 20 x d. 3 cm.


vyberomat sk peracnik isha my love pet

Pera─Źn├şk ISHA – My love Pet

Diev─Źensk├Ż pera─Źn├şk je ide├ílnou pom├┤ckou do ┼íkoly pre deti od 6 rokov. Je vytvoren├Ż z pevn├ęho materi├ílu. Pred├íva sa spolu so z├íkladnou v├Żbavou. Rozmery: ┼í. 13,5 x v. 20,5 x d. 4 cm.


vyberomat sk nalgene otf clear ml fire red white cap

Nalgene OTF Clear 650 ml Fire Red & White Cap

F─ża┼íka s objemom 0,65 litra, je vyroben├í z odoln├ęho plastu, ktor├Ż neobsahuje BPA. Navy┼íe sa d├í jednoducho otvori┼ą jednou rukou, tak┼że to zvl├ídnu aj men┼íie deti─Źky. Z├írove┼ł obsahuje dvojit├║ poistku, ktor├í zaru─Źuje bezpe─Źn├ę udr┼żanie tekutiny v ta┼íke. F─ża┼íka sa ve─żmi jednoducho udr┼żiava, preto┼że ju m├┤┼żete um├Żva┼ą v um├Żva─Źke riadu.


vyberomat sk karton pp skolsky batoh premium fotbal

Karton P+P ┼ákolsk├Ż batoh premium fotbal

Batoh je ur─Źen├Ż pre chlapcov u┼ż od 6 mesiacov. V─Ćaka nastavite─żn├Żm popruhom so ┼í├şrkou 7 cm a anatomicky tvarovan├ęmu chrbtu sa v├íha cel├ęho batohu rovnomerne rozlo┼ż├ş. Disponuje objemom 28 litrov, ─Źo vysta─Ź├ş pre v┼íetky u─Źebnice a in├ę ┼íkolsk├ę potreby. V├íha pr├ízdneho batohu je 1,1 kg. Rozmery: v. 35 x ┼í. 31 x d. 18 cm.


vyberomat sk skolska aktovka zippy panda

Školská aktovka Zippy Panda

┼ákolsk├í aktovka s pekn├Żm dizajnom pote┼í├ş v┼íetky ┼íkol├í─Źky od 7 rokov. V─Ćaka nastavite─żn├Żm popruhom a anatomicky tvarovan├ęmu chrbtu bude nosenie jeho v├íhu ani nepoc├ştia. Disponuje mno┼żstvom prie─Źinkov s objemom 18 litrov, ─Źo vysta─Ź├ş na potrebn├ę pr├şslu┼íenstvo do ┼íkoly. Pr├ízdny batoh v├í┼żi 1,1 kg. Rozmery: v. 37 x ┼í. 28 x d. 17 cm.

Školská taška alebo aktovka

Prvou vecou, ktor├║ va┼íe ┼íkolopovinn├ę die┼ąa potrebuje je kvalitn├í ┼íkolsk├í ta┼íka. V s├║─Źasnosti n├íjdete ┼íirok├║ ┼ík├ílu r├┤znych druhov, av┼íak nie v┼íetky s├║ vhodn├ę, a to hlavne pre mlad┼íie deti─Źky. Na ─Źo by ste sa pri v├Żbere mali zamera┼ą?

Ergon├│mia a pevn├Ż chrb├ít

Deti sa r├Żchlo a neust├íle vyv├şjaj├║. Preto by ste sa pri v├Żbere ide├ílnej ta┼íky zamera┼ą na ergonomick├Ż tvar s pevn├Żm chrbtom. Pri nespr├ívne zvolenom batohu alebo ta┼íke, by mohlo d├┤js┼ą k zakriveniu chrbtice ─Źi in├Żm zdravotn├Żm probl├ęmom. Taktie┼ż netreba zab├║da┼ą na nastavite─żn├ę popruhy, ktor├ę by mali ma┼ą ┼í├şrku minim├ílne 4 cm. V─Ćaka nim sa v├íha primerane rozlo┼ż├ş.

Hmotnos┼ą

U─Źebnice a ┼íkolsk├ę potreby maj├║ u┼ż sam├ę o sebe vysok├║ v├íhu. Ide├ílna ┼íkolsk├í ta┼íka, by preto mala ma┼ą ─Źo najni┼ż┼íiu hmotnos┼ą. ┼át├ítna norma STN 79 6506 ur─Źuje maxim├ílnu hmotnos┼ą pr├ízdnej ta┼íky pre ┼żiakov prv├ęho stup┼ła na 1,2 kg a pre ┼żiakov druh├ęho stup┼ła do 1,4 kg.

Vidite─żnos┼ą

V pr├şpade, ┼że je v├í┼í ┼íkol├ík u┼ż samostatn├Ż a cestu do ┼íkoly ─Źi z nej absolvuje s├ím, s├║ v├Żrazn├ę bezpe─Źnostn├ę prvky ├║plnou nevyhnutnos┼ąou. Vidite─żnos┼ą m├┤┼żu zabezpe─Źi┼ą ┼żiariv├ę farby alebo reflexn├ę prvky. Pr├şpadne si m├┤┼żete dok├║pi┼ą blikacie svetlo, ktor├ę pripevn├şte k ta┼íke.

Certifikácia

Aby ste mali istotu, ┼że batoh naozaj sp─║┼ła v┼íetky potrebn├ę krit├ęria, uistite sa ─Źi pre┼íiel nez├ívisl├Żmi testami. V opa─Źnom pr├şpade v├ís m├┤┼że predajca klama┼ą alebo zav├ídza┼ą.

vyberomat sk school supplies
vyberomat sk škola

Miesto a po─Źet prie─Źinkov

─Äal┼íou d├┤le┼żitou vlastnos┼ąou pri v├Żbere je dostato─Źn├Ż priestor a po─Źet prie─Źinkov, pre mno┼żstvo u─Źebn├şc a ┼íkolsk├Żch potrieb. Oceni┼ą by ste mohli oddelen├║ priehradku alebo vrecko na desiatu, ktor├ę zamedzia za┼ípineniu u─Źebn├şc. V├Ą─Ź┼íina ta┼íiek obsahuje bo─Źn├ę vreck├í na f─ża┼íu a mal├ę vn├║torn├ę vrecko, vhodn├ę na cennosti a drobnosti.

Dizajn

─îasto sa st├íva, ┼że sa pri k├║pe rozhodneme pod─ża dizajnu. Av┼íak ide o sez├│nnu z├íle┼żitos┼ą, hlavne u men┼í├şch det├ş. To, ─Źo sa im moment├ílne p├í─Źi, sa m├┤┼że r├Żchlo zmeni┼ą. Tak┼że, aj ke─Ć je vzh─żad ta┼íky podstatn├Ż, zamerajte sa na d├┤le┼żitej┼íie vlastnosti, ktor├ę s├║ spomenut├ę vy┼í┼íie.

Ak chcete vedie┼ą viac, pre─Ź├ştajte si ─Źl├ínok ako vybra┼ą najlep┼íiu ┼íkolsk├║ ta┼íku.

Pera─Źn├şk

V├Żber pera─Źn├şka nie je ┼żiadna veda. Vyu┼ż├şvame ho iba ako ├║lo┼żn├Ż priestor pre p├şsacie potreby. Preto m├┤┼żete s k─żudn├Żm svedom├şm vybera┼ą pod─ża dizajnu, ktor├Żch je nespo─Źetn├ę mno┼żstvo. Ak predsa len chcete nie─Źo dlhodobej┼íie, odpor├║─Źame zvoli┼ą pevn├ę s obl├Żmi hranami, ktor├ę s├║ odolnej┼íie ako m├Ąkk├ę. Pri hladk├Żch potla─Źiach mus├şte po─Ź├şta┼ą s r├Żchlym opotreben├şm, preto┼że sa ─żahko o┼í├║cha. Pri k├║pe sa zamerajte na funk─Źnos┼ą zipsu, ke─Ć┼że tie sa najr├Żchlej┼íie kazia.

Desiatov├Ż box

Pri k├║pe desiatov├ęho boxu, treba svoju pozornos┼ą zamera┼ą na jej ve─żkos┼ą. Box by nemal by┼ą pr├şli┼í ve─żk├Ż, aby nezaberal zbyto─Źn├ę miesto v u┼ż aj tak preplnen├Żch ta┼ík├ích. Z├írove┼ł by nemal by┼ą ani pr├şli┼í mal├Ż, aby sa va┼íe die┼ąa dostato─Źne nadesiatovalo.

Odpor├║─Źame zvoli┼ą box, ktor├Ż obsahuje priehradky. V─Ćaka nim m├┤┼żete prakticky rozdeli┼ą desiatu a pribali┼ą pr├şbor so serv├ştkami.

D├┤le┼żit├Ż je aj sp├┤sob zatv├írania boxu. Mal by by┼ą dostato─Źne siln├Ż, aby nedo┼ílo k rozsypaniu obsahuje do ta┼íky, ale nie pr├şli┼í, aby ho va┼íe die┼ąa dok├ízalo otvori┼ą.

Pri desiatov├Żch boxoch by mal by┼ą ├║plnou samozrejmos┼ąou netoxick├Ż a zdraviu nez├ívadn├Ż materi├íl, ktor├Ż neprep├║┼í┼ąa ┼íkodliviny a jednoducho udr┼żiava.

vyberomat sk element digital oyclyybk unsplash
vyberomat sk škola

F─ża┼ía na vodu

─Äal┼íou nevyhnutnos┼ąou je f─ża┼íka na pitie. Odpor├║─Źame zvoli┼ą f─ża┼íu z tvrden├ęho plastu. S├║ ─żahk├ę, odolnej┼íie a m├┤┼żete ich pou┼ż├şva┼ą dlh┼íiu dobu, ─Źo ocen├ş va┼ía pe┼ła┼żenka a aj pr├şroda. Taktie┼ż, ako v predch├ídzaj├║com pr├şpade plat├ş, ┼że by mala by┼ą vytvoren├í z netoxick├ęho a zdraviu nez├ívadn├ęho materi├ílu, ktor├Ż nevyp├║┼í┼ąa ┼íkodliviny do vody.

Záver

N├ístup do ┼íkoly m├┤┼że by┼ą n├íro─Źn├Ż nielen pre va┼íe die┼ąa, ale aj pre v├ís. D├║fame, ┼że sme v├ís aspo┼ł trochu pomohli s pr├şpravou, aby ste toto obdobie zvl├ídli bez stresu. Pokia─ż m├íte doma bud├║ceho prv├í─Źika, mohol by v├ís zauja┼ą ─Źl├ínok ako vybra┼ą ┼íkolsk├ę pom├┤cky pre prv├íka.

vyberomat sk outfit

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Zateplen├í b├ę┼żov├í bunda v├ís ├║─Źinne zahreje aj po─Źas chladn├Żch zimn├Żch dn├ş.vyberomat sk outfitvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: Hned├í, ─Źierna, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk novy projekt

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Nesmrte─żn├í kombin├ícia bielej a ─Źiernej vhodn├í na ka┼żd├Ż de┼ł.vyberomat sk novy projektvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: ─îierna, hned├í, ─Źerven├í, ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest