Ako vybra┼ą spr├ívne telov├ę mlieko

R├Żchla vo─żba


Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk dermacol aroma ritual body lotion fresh watermelon ml
vyberomat sk dermacol aroma ritual body lotion fresh watermelon ml

Najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą

vyberomat sk neutrogena deep moisture body lotion ml
vyberomat sk neutrogena deep moisture body lotion ml

Rozumn├í vo─żba

vyberomat sk dermacol solar intense accelerator ml
vyberomat sk dermacol solar intense accelerator ml

Najvyššia kvalita

─Żudsk├í poko┼żka vy┼żaduje ka┼żdodenn├║ starostlivos┼ą. V┼íetky potrebn├ę v├Ż┼żivn├ę l├ítky jej dod├í telov├ę mlieko, ktor├ę by nemalo ch├Żba┼ą v ┼żiadnej k├║pe─żni. Telov├ę mlieko sa ─żahko nan├í┼ía a roztiera, nie je ve─żmi mastn├ę a preto v├Żborne sa vp├şja do poko┼żky. Zanech├íva ju vl├í─Źnu, dod├íva jej potrebn├║ hydrat├íciu, pru┼żnos┼ą a zabra┼łuje jej vysychaniu.

Telov├ę mlieka sa l├ş┼íia svojimi vlastnos┼ąami aj ├║─Źinkom. Pri ich v├Żbere vezmite do ├║vahy najm├Ą typ va┼íej poko┼żky. Okrem toho je dobr├ę porovna┼ą zlo┼żenie a ┼ípecifick├ę ├║─Źinky pr├şpravku. Pre spr├ívnu starostlivos┼ą o poko┼żku v├ím na z├íver ─Źl├ínku porad├şme, ako spr├ívne pou┼ż├şva┼ą telov├ę mlieko a ak├Żm l├ítkam sa vyhn├║┼ą v jeho zlo┼żen├ş.

vyberomat sk body milk
vyberomat sk body milk

V├Żber pod─ża typu poko┼żky

Najd├┤le┼żitej┼í├şm krit├ęriom v├Żberu telov├ęho mlieka je typ va┼íej poko┼żky. Jednotliv├ę typy poko┼żky sa od seba odli┼íuj├║ svojimi vlastnos┼ąami. Vy┼żaduj├║ preto odli┼ín├║ starostlivos┼ą.

Telov├ę mlieko pre such├║ poko┼żku

Such├í poko┼żka je napnut├í a tvoria sa na nej ┼íupinky. Jej vys├║┼íanie ─Źasto sprev├ídza svrbenie. Pocit napnutej ko┼że je cite─żn├Ż najm├Ą po sprchovan├ş alebo k├║peli. Pre starostlivos┼ą o such├║ poko┼żku s├║ najvhodnej┼íie regenera─Źn├ę a hydrata─Źn├ę telov├ę mlieka. Ka┼żdodennou starostlivos┼ąou jej tak dod├íte v┼íetky v├Ż┼żivn├ę l├ítky.

Citliv├í poko┼żka

Citliv├í poko┼żka ─Źasto reaguje na r├┤zne vonkaj┼íie vplyvy. B├Żva podr├í┼żden├í a doch├ídza k za─Źervenaniu. Najlep┼íou vo─żbou s├║ hypoalerg├ęnne a v├Ż┼żivn├ę telov├ę mlieka. Pre citliv├║ poko┼żku je obzvl├í┼í┼ą vhodn├í aj biokozmetika.

Norm├ílna poko┼żka

Aj norm├ílna poko┼żka potrebuje va┼íu starostlivos┼ą. Vhodn├ę s├║ ─żahk├ę telov├ę mlieka obohaten├ę o v├Ż┼żivn├ę l├ítky a hydrata─Źn├ę telov├ę mlieka. M├┤┼żete si dopria┼ą tie┼ż relaxa─Źn├ę a zvl├í─Ź┼łuj├║ce pr├şpravky.

Zrel├í poko┼żka

Zrel├í poko┼żka nesie prv├ę pr├şznaky starnutia, str├íca svoju pru┼żnos┼ą a hydrat├íciu. Pre jej osvie┼żenie pou┼ż├şvajte hydrata─Źn├ę pr├şpravky. Na spevnenie a obnovenie poko┼żky s├║ ur─Źen├ę obnovuj├║ce a spev┼łuj├║ce telov├ę mlieka.

Zlo┼żenie telov├ęho mlieka

Zlo┼żenie telov├ęho mlieka n├íjdete na jeho zadnej etikete. Uv├ídzaj├║ sa tu v┼íetky l├ítky, ktor├ę obsahuje. Ak chcete doda┼ą svojej poko┼żke dokonal├║ starostlivos┼ą, h─żadajte telov├ę mlieka s obsahom kokosov├ęho, mand─żov├ęho alebo arg├ínov├ęho oleja, bambuck├ęho alebo kakaov├ęho masla a in├Żch pr├şrodn├Żch v├Ż┼ąa┼żkov.

V├┤┼ła telov├ęho mlieka by mala by┼ą a┼ż na druhom mieste. Aj ke─Ć je, pravda┼że, d├┤le┼żit├ę, aby ste sa po nanesen├ş pr├şpravku c├ştili pr├şjemne. Vo v┼íeobecnosti v┼íak plat├ş, ┼że ─Ź├şm intenz├şvnej┼íia v├┤┼ła je, t├Żm viac chemick├Żch l├ítok telov├ę mlieko obsahuje. Ak sa chcete vyhn├║┼ą tak├Żmto produktom ├║plne, vyberajte pr├şrodn├ę telov├ę mlieka.

vyberomat sk body milk
vyberomat sk body milk

Telov├ę mlieka pod─ża ├║─Źinku

Telov├ę mlieka m├┤┼żete vybera┼ą aj pod─ża ├║─Źinku. Pod─ża tohto krit├ęria ich del├şme na:

Hydrata─Źn├ę telov├ę mlieka

─Żudsk├ę telo tvor├ş zo 40 ÔÇô 70 % voda. A vodu obsahuje aj na┼ía poko┼żka. Ka┼żd├Ż typ poko┼żky preto potrebuje ├║─Źinn├║ hydrat├íciu zvonka aj zvn├║tra. Ak va┼ía poko┼żka nie je dostato─Źne hydratovan├í, b├Żva napnut├í a podr├í┼żden├í. Hydrata─Źn├ę telov├ę mlieka obsahuj├║ zlo┼żky, ktor├ę v poko┼żke via┼żu a zadr┼żiavaj├║ vodu.

V├Ż┼żivn├ę telov├ę mlieka

Vy┼żivuj├║ce telov├ę mlieka dodaj├║ poko┼żke hydrat├íciu. Okrem toho obsahuj├║ vitam├şny a miner├íly pre jej h─║bkov├ę vy┼żivenie. N├íjdete v nich zlo┼żky ako bambuck├ę a kakaov├ę maslo, pr├şrodn├ę oleje a esenci├ílne mastn├ę kyseliny s obsahom prirodzen├Żch vitam├şnov. V├Ż┼żivn├ę telov├ę mlieko vr├íti poko┼żke jej vitalitu a pru┼żnos┼ą.

Telov├ę mlieka proti celulit├şde

Telov├ę mlieka proti celulit├şde obsahuj├║ l├ítky na rozp├║┼í┼ąanie tukov a spevnenie poko┼żky. Pri pravidelnom pou┼ż├şvan├ş sa poko┼żka vyhladzuje a spev┼łuje. Niektor├ę telov├ę mlieka proti celulit├şde obsahuj├║ tie┼ż l├ítky, ktor├ę stimuluj├║ tvorbu kolag├ęnu a elast├şnu.

Telov├ę mlieka proti stri├ím

Tento typ telov├Żch mliek o┼íetruje, obnovuje a spev┼łuje vn├║torn├║ ┼ítrukt├║ru poko┼żky. V jednotliv├Żch produktoch m├┤┼żete n├íjs┼ą r├┤zne vitam├şny, omega 3 mastn├ę kyseliny, pr├şrodn├ę oleje a antioxidanty.

Telov├ę mlieka do sprchy

┼ápeci├ílnou kateg├│riu s├║ telov├ę mlieka do sprchy. Tento produkt je ur─Źen├Ż pre v┼íetky ┼żeny, ktor├ę telov├ę mlieko nerady pou┼ż├şvaj├║. Telov├ę mlieko do sprchy sa pou┼ż├şva ve─żmi jednoducho. Najsk├┤r sa osprchujete tak, ako ste zvyknut├í, a potom nanesiete telov├ę mlieko. Pr├şpravok sa kontaktom s vodou aktivuje. Jeho vstrebanie je r├Żchle, tak┼że sa po sprchovan├ş m├┤┼żete pokojne vysu┼íi┼ą.

V├Żhodou tohto pr├şpravku je jeho r├Żchla aplik├ícia a vstrebanie. Telov├ę mlieko do sprchy okrem toho pote┼í├ş v┼íetk├Żch, ktor├ş nemaj├║ radi lepkav├Ż ─Źi mastn├Ż pocit pri nan├í┼ían├ş ostatn├Żch typov mliek.

vyberomat sk body milk
vyberomat sk body milk

Ak├Żm l├ítkam sa vyhn├║┼ą

Tak ako v ostatn├Żch kozmetick├Żch pr├şpravkoch, aj v telov├Żch mliekach sa m├┤┼żete stretn├║┼ą s l├ítkami, ktor├ę pre ─żudsk├ę telo nie s├║ prospe┼ín├ę. Mali by ste sa im preto vyh├Żba┼ą. S├║ to:

DMDM hydanton├şn

DMDM hydanton├şn je ─Źasto pou┼ż├şvan├Żm konzerv├ítorom, pou┼ż├şvan├Żm v kozmetike. T├íto l├ítka v┼íak m├┤┼że sp├┤sobova┼ą ko┼żn├ę alergie a je potenci├ílne karciog├ęnna. Povolen├í koncentr├ícia v kozmetike je len 0,6 %.

Parab├ęny

Parab├ęny s├║ konzerva─Źn├ę l├ítky, ktor├ę predl┼żuj├║ ┼żivotnos┼ą kozmetiky. M├┤┼żu sp├┤sobi┼ą alergie a naru┼íi┼ą hormon├ílne funkcie. Niektor├ş vedci pova┼żuj├║ parab├ęny za potenci├ílne karciog├ęny.

AHA kyseliny

AHA kyseliny zbavia poko┼żku vrchnej vrstvy. Pom├íhaj├║ ─Źisti┼ą upchat├ę p├│ry, vyhladzuj├║ jemn├ę vr├ísky a zlep┼íuj├║ t├│n pleti. Po pou┼żit├ş AHA kyseliny by sa v┼íak poko┼żka nemala nieko─żko t├Ż┼żd┼łov vystavi┼ą slne─Źn├ęmu ┼żiareniu. Odpor├║─Źan├ę percento v telovom kr├ęme je do 12 %.

Silik├│nov├ę oleje

Silik├│nov├ę oleje zjem┼łuj├║ a vyhladia poko┼żku. Silik├│ny v┼íak zan├í┼íaj├║ p├│ry a nar├║┼íaj├║ hormon├ílny syst├ęm.

N├ízovKladyZ├íporyOrienta─Źn├í cenaKde k├║pi┼ą?
DERMACOL Aroma Ritual Body Lotion Fresh Watermelon 200 ml– dobr├í cena
– intenz├şvna v├┤┼ła
– hydrat├ícia
– ─żahk├ę rozotieranie
– neposkytuje siln├║ hydrat├íciu3,10 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
LACTOVIT Lactooil Intenz├şvna starostlivos┼ą 400 ml– dobre sa rozotiera
– nezanech├íva mastn├Ż film a r├Żchlo sa vstreb├íva
– neutr├ílne PH
– neobsahuje parab├ęny
– jemn├í v├┤┼ła
– pri doch├ídzan├ş kr├ęmu, kv├┤li pumpi─Źke nedostane z v├Żrobku zbytok kr├ęmu5 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
NEUTROGENA Deep Moisture Body Lotion 400 ml– uzamyk├í vlhkos┼ą v poko┼żke
– vhodn├Ż pre citliv├║ poko┼żku
– r├Żchlo sa vstreb├íva bez pocitu mastnoty
– jemn├í v├┤┼ła
– pri doch├ídzan├ş kr├ęmu, kv├┤li pumpi─Źke nedostane z v├Żrobku zbytok kr├ęmu6,60 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
NIVEA Firming + Bronze G10 Body Lotion 400 ml– spev┼łuje
– dod├íva jemn├Ż n├ídych op├ílenia
– hydratuje
– ─żahko sa rozotiera
– jemne vonia
– pri nerovnomernom nanesen├ş m├┤┼żu vznikn├║┼ą ┼íkvrny9 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
DERMACOL Solar Intense Accelerator 200 ml– ur├Żch─żuje proces tvorby pigmentu
– predl┼żuje op├ílenie
– zabra┼łuje pred─Źasn├ęmu starnutiu
– r├Żchlo a ─żahko sa vstreb├íva
– v├┤┼ła
– vy┼í┼íia cena – men┼íie balenie10,20 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
vyberomat sk dermacol aroma ritual body lotion fresh watermelon ml

DERMACOL Aroma Ritual Body Lotion Fresh Watermelon 200 ml

Rad telov├Żch mliek pon├║ka v├Żnimo─Źn├ę intenz├şvne v├┤ne, ktor├ę v├ís dok├í┼żu vytrhn├║┼ą z ka┼żdodenn├ęho stereotypu. Na v├Żber m├íte z mel├│novej, hroznovo-limetkovej a pomaran─Źovo-─Źokol├ídovej v├┤ne. V─Ćaka svojmu zlo┼żeniu je ve─żmi dobre rozotierate─żn├ę a r├Żchlo vstrebate─żn├ę. Poskytuje z├íkladn├║ hydrat├íciu, av┼íak pokia─ż m├íte ve─żmi such├║ poko┼żku siahnite rad┼íej po inom v├Żrobku.


vyberomat sk lactovit lactooil intenzivna starostlivost ml

LACTOVIT Lactooil Intenz├şvna starostlivos┼ą 400 ml

Zna─Źka LACTOVIT pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu telov├Żch mliek zalo┼żen├Żch na ├║─Źinkoch mlie─Źnych mikrokaps├║l. Lactooil intenz├şvna starostlivos┼ą neobsahuje parab├ęny a m├í neutr├ílne PH. V─Ćaka zlo┼żeniu dok├í┼że poko┼żku tela hydratova┼ą, vy┼żivi┼ą dokonca aj spevni┼ą. Pokia─ż nie ste z├ístanca pr├şli┼í parfumovan├Żch telov├Żch mliek, tento produkt je pre v├ís to spr├ívne. Jeho v├┤┼ła je ve─żmi jemn├í a nevtierav├í. Navy┼íe sa ─żahko rozotiera. Vstreb├íva sa naozaj r├Żchlo. Nezanech├íva pocit mastnej poko┼żky. D├ívkovanie je jednoduch├ę v─Ćaka pumpi─Źke.


vyberomat sk neutrogena deep moisture body lotion ml

NEUTROGENA Deep Moisture Body Lotion 400 ml

Toto telov├ę mlieko poskytuje h─║bkov├║ hydrat├íciu, dod├íva poko┼żke svie┼żi vzh─żad a hebkos┼ą. V─Ćaka ├║─Źinn├Żm l├ítkam dok├í┼że uzamkn├║┼ą vlhkos┼ą v poko┼żke. Je vhodn├Ż pre v┼íetky typy poko┼żky, a to aj pre citliv├║ ─Źi podr├í┼żden├║ ko┼żu so sklonom k svrbeniu. ─Äal┼í├şm kladom telov├ęho mlieka je jeho ─żahk├í aplik├ícia v─Ćaka pumpi─Źke. Taktie┼ż sa ─żahko rozotiera a r├Żchlo vstreb├íva. Mlieko je jemne parfumovan├ę. Zna─Źka Neutrogena pon├║ka ┼íirok├║ ┼ík├ílu telov├Żch mliek r├┤znych druhov.


vyberomat sk nivea firming bronze g body lotion ml

NIVEA Firming + Bronze G10 Body Lotion 400 ml

NIVEA pon├║ka kombinovan├ę telov├ę mlieko, ktor├ę spev┼łuje v─Ćaka koenz├Żmom Q10 a z├írove┼ł dod├íva jemn├Ż n├ídych op├ílenia. Obsahuje vitam├şn E a kyselinu citr├│nov├║. Telov├ę mlieko sa dobre rozotiera. R├Żchlo sa vstrebe. Dajte si z├íle┼ża┼ą na rovnomernom rozotret├ş, aby ste zabr├ínili vzniku ┼íkv┼Ľn. Disponuje jemnou nevtieravou v├┤┼łou.


vyberomat sk dermacol solar intense accelerator ml

DERMACOL Solar Intense Accelerator 200 ml

Telov├ę mlieko patr├ş medzi overen├ę v├Żrobky s dobr├Żmi recenziami. Mlieko je svojim zlo┼żen├şm zameran├ę predov┼íetk├Żm na ur├Żchlen├ę z├şskanie op├ílenia, a z├írove┼ł na dlh┼íie udr┼żanie u┼ż existuj├║ceho op├ílenia. Popri tom zabra┼łuje pred─Źasn├ęmu st├írnutiu poko┼żky. V─Ćaka vitam├şnu E, makadamiov├Żm a avok├ídov├Żm olejom zvl├í─Źni, upokoj├ş a zregeneruje poko┼żku. Telov├ę mlieko m├í intenz├şvnu pomaran─Źovo ─Źokol├ídov├║ v├┤┼łu.

Ako pou┼ż├şva┼ą telov├ę mlieko

Poko┼żka dospel├ęho ─Źloveka m├í celkov├ę rozmery a┼ż 2 m2. Ak si dobre pln├ş svoju funkciu, zabra┼łuje prieniku ┼íkodliv├Żch l├ítok do organizmu. Pom├íha tie┼ż regulova┼ą optim├ílnu teplotu n├í┼ího tela a z├║─Źast┼łuje sa l├ítkovej v├Żmeny.

Zdrav├í poko┼żka potrebuje spr├ívnu starostlivos┼ą a to nie len v lete, kedy je vystaven├í vplyvom slne─Źn├Żch l├║─Źov. Poko┼żka potrebuje by┼ą vy┼żivovan├í aj v zime. Nie len vietor a mr├íz ale aj oble─Źenie ju toti┼ż zna─Źne vys├║┼íaj├║.

Ka┼żdodenn├í starostlivos┼ą o poko┼żku jej dod├í potrebn├║ hydrat├íciu a v├Ż┼żivu. Poko┼żka tak zost├íva pru┼żn├í a jemn├í. Telov├ę mlieko je potrebn├ę pou┼ż├şva┼ą po ka┼żdom k├║peli. Naneste ho rovnomerne na cel├ę telo a nechajte vsiaknu┼ą.

Záver

Zdrav├í poko┼żka pom├íha udr┼żiava┼ą optim├ílnu teplotu ─żudsk├ęho tela a chr├íni ho pred prienikom ┼íkodliv├Żch l├ítok. Zdrav├í poko┼żka je navy┼íe hebk├í a pru┼żn├í. Aby dobre plnila svoju funkciu, mali by ste sa o ┼łu ka┼żd├Ż de┼ł stara┼ą. Vhodn├ę telov├ę mlieka vyberiete pod─ża typu va┼íej poko┼żky a ich ├║─Źinku. Na trhu tie┼ż n├íjdete telov├ę mlieka pre ┼żeny, mu┼żov a deti. Telov├ę mlieka pre mu┼żov a ┼żeny sa odli┼íuj├║ najm├Ą svojou v├┤┼łou. Zlo┼żenie produktov pre deti odr├í┼ża potreby jemnej detskej poko┼żky.

Pri k├║pe telov├ęho mlieka skontrolujte jeho zlo┼żenie. Vyhnite sa l├ítkam, ktor├ę nie s├║ pre ─żudsk├Ż organizmus prospe┼ín├ę. Ak sa chcete celkom vyhn├║┼ą chemick├Żm l├ítkam, najlep┼íiu vo─żbou bud├║ bio telov├ę mlieka. Jemnej┼íie k poko┼żke s├║ tie┼ż hypoalerg├ęnne pr├şpravky.

Krit├ęriom v├Żberu m├┤┼że by┼ą aj objem balenia telov├ęho mlieka. Najm├Ą vtedy, ak ─Źasto cestujete. Cestovn├ę balenie si m├┤┼żete zak├║pi┼ą u┼ż v objeme 50 ml. Telov├ę mlieka pre be┼żn├ę pou┼żitie maj├║ od 150 do 500 ml.

vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest