AndreaShop.sk recenzie a sk├║senosti

Andrea Shop pon├║ka svoje slu┼żby od roku 1993. Zalo┼żen├í bola Franti┼íkom Vangelom ako jedna z prv├Żch distrib├║torsk├Żch spolo─Źnost├ş spotrebnej elektroniky od renomovan├Żch svetov├Żch v├Żrobcov na Slovensku. Od roku 2008 figuruje i ako internetov├Ż predajca ├║spe┼íne ─Źeliaci bohatej konkurencii. Za viac ne┼ż 25 rokov fungovania z├şskala spolo─Źnos┼ą viacero ocenen├ş a certifik├ítov a stala sa v├ş┼ąazom s├║┼ąa┼że kvality slu┼żieb ShopRoku 2018.

Andrea Shop vstupuje do na┼íich dom├ícnost├ş prostredn├şctvom predaja ┼íirokej ponuky elektroniky z kateg├│rie ─Źiernej, bielej a IT techniky. Pon├║ka aj ┼íirok├Ż v├Żber hra─Źiek, ┼íportov├ęho vybavenia, z├íhradnej techniky, chovate─żsk├Żch a kancel├írskych potrieb a drog├ęrie. Na jej str├ínkach a v kamenn├Żch predajniach n├íjdete produkty od overen├Żch v├Żrobcov, ak├Żmi s├║ Sony, Apple, Panasonic, Samsung, Bosch, Siemens, LG, Philips, Electrolux, Whirlpool, Karcher, AEG, Miele, Lenovo, HP, Huawei, Candy, Xiaomi a ─Ćal┼íie.

Dostupnos┼ą n├íkupu pre cel├ę Slovensko za v├Żhodn├ę ceny

Andrea Shop sa zameriava na ┼íirok├║ ponuku kvalitn├ęho tovaru za bezkonkuren─Źne v├Żhodn├ę ceny, aby boli produkty dostupn├ę pre ├║zemie cel├ęho Slovenska a ┼íirok├ę spektrum z├íkazn├şkov. V dobe silnej├║ceho internetov├ęho predaja pon├║ka individu├ílny pr├şstup pri v├Żbere produktov a tvorbu individu├ílnych cenov├Żch pon├║k v pr├şpade, ┼że ako z├íkazn├şk vykon├ívate v├Ą─Ź┼íiu objedn├ívku.

Kamenn├ę predajne Andrea Shop Plus n├íjdete aj v men┼í├şch mest├ích Slovenska, pri─Źom ide ─Źasto o ve─żkoplo┼ín├ę predajne s bohatou ponukou. Aktu├ílne je k dispoz├şcii predaj┼ła v ┼áali, ┼áamor├şne, Dunajskej Strede, Kol├írove a Nov├Żch Z├ímkoch. Odborne vy┼íkolen├Ż person├íl tu poskytuje poradenstvo a slu┼żbu predvedenia tovaru z├íkazn├şkom, ktor├ş preferuj├║ osobn├Ż kontakt pri n├íkupe a mo┼żnos┼ą obzretia tovaru pred jeho k├║pou. Okrem toho vlastn├ş Andrea Shop 3 odbern├ę miesta, z toho 2 s├║ v Bratislave a jedno v Dunajskej Strede. Pre e┼íte ┼íir┼íiu dostupnos┼ą je od roku 2018 mo┼żn├ę objedn├íva┼ą doru─Źenie i do pohrani─Źn├Żch oblast├ş Ma─Ćarska a Rak├║ska.

Garancia r├Żchleho dodania

V ponuke obchodu je viac ne┼ż 70 000 produktov, z toho a┼ż 75 % je na sklade. V─Ćaka tomu vie Andrea Shop garantova┼ą r├Żchle dodanie objedn├ívky. Tovar zo skladu expeduje najnesk├┤r do troch dn├ş. Pri objedn├ívke potvrdenej do 12:00 po─Źas pracovn├ęho d┼ła, b├Żva tovar doru─Źen├Ż u┼ż do 48 hod├şn na celom ├║zem├ş Slovenska.

R├Żchla platba ─Źi reklam├ícia nasn├şman├şm QR k├│du

Platba mobilom? Na Andrea Shop je to mo┼żn├ę v─Ćaka spr├şstupneniu platby cez aplik├íciu VIAMO. Sta─Ź├ş si ju vybra┼ą ako ┼żelan├Ż sp├┤sob platby a objedn├ívku zaplat├şte ihne─Ć nasn├şman├şm QR k├│du na str├ínke, alebo nesk├┤r po obdr┼żan├ş QR k├│du v potvrdzovacom e-maile. Na─Ź├ştan├şm QR k├│du si m├┤┼żete u─żah─Źi┼ą aj podanie reklam├ície a u┼ż nemus├şte pracne vyp─║┼ła┼ą papiere. Sta─Ź├ş jednoducho nasn├şma┼ą QR k├│d na zmluve.

┼áirok├Ż v├Żber miest pre osobn├Ż odber

Osobne prevzia┼ą objedn├ívku m├┤┼żete na troch v├Żdajn├Żch miestach spolo─Źnosti Andrea Shop v Bratislave a Mal├Żch Dvorn├şkoch pri Dunajskej Strede, ktor├ę s├║ otvoren├ę aj v sobotu. Manipula─Źn├Ż poplatok je 1 ÔéČ. Ak nie s├║ pre v├ís tieto miesta poruke, a predsa preferujete prevzatie kedyko─żvek, bez nutnosti ─Źakania na kuri├ęra, s├║ tu aj ─Ćal┼íie mo┼żnosti. Ako v├Żdajn├ę miesto v├ím posl├║┼żi ktor├íko─żvek pobo─Źka Slovenskej Po┼íty alebo niektor├Ż zo 46-tich Bal├şkoBoxov. K dispoz├şcii je i vy┼íe 300 v├Żdajn├ş Z├ísielkovne po celom Slovensku, na ktor├Żch v├ís objedn├ívka po─Źk├í najdlh┼íie, a┼ż 21 dn├ş.

Poplatok za tento typ osobn├ęho odberu je od 1,99 ÔéČ, pod─ża typu v├Żdajne. O mo┼żnosti prevzatia v├ís v┼żdy informuje SMS notifik├ícia.

Bezprobl├ęmov├ę doru─Źenie a┼ż k v├ím domov

Na Andrea Shop si vyber├íte zo ┼íirokej ponuky doru─Źenia k v├ím domov za r├┤zny cenov├Ż poplatok pod─ża rozsahu pripojen├Żch slu┼żieb a v├íhov├Żch atrib├║tov objednan├ęho produktu. K dispoz├şcii je doprava kuri├ęrom Slovenskej Po┼íty, DPD, UPS, Gebr├╝der Weiss alebo vlastnou dopravou spolo─Źnosti Andrea Shop za poplatok od 4,98 ÔéČ, pri tovare s v├íhou nad 30 kg od 16,50 ÔéČ. V z├ívislosti od typu kuri├ęrskej spolo─Źnosti je taktie┼ż mo┼żn├í platba na dobierku v hotovosti alebo kartou po prevzat├ş tovaru. O v┼íetk├Żch mo┼żnostiach ste vopred informovan├Ż u┼ż pri v├Żbere typu dopravy na str├ínke e-shopu.

Extra r├Żchle doru─Źenie

Za poplatok 4,99 ÔéČ je mo┼żn├ę doru─Źenie aj ve─Źer expresn├Żm kuri├ęrom Z├ísielkovne. Slu┼żba sa vz┼ąahuje na objedn├ívky vykonan├ę do 15:00 s v├Żhradne bratislavskou dodacou adresou. Doru─Źenie prebieha v ─Źase od 18:00 do 22:00. Taktie┼ż je mo┼żn├ę doru─Źenie v nede─żu, av┼íak len na vy┼żiadanie a po dohode so spolo─Źnos┼ąou Andrea Shop, ktor├í v├ím t├Żmto krokom rada vyjde v ├║strety.

Vyn├í┼íka a in┼ítal├ícia nov├ęho a odvoz star├ęho spotrebi─Źa

Vynesenie na ktor├ęko─żvek poschodie, in┼ítal├ícia nov├ęho a odvoz star├ęho spotrebi─Źa je samostatne spoplatnen├í slu┼żba. T├║to slu┼żbu pon├║ka Andrea Shop vo viacer├Żch ├║rovniach pod─ża v├íhy a typu objednan├ęho produktu. V pr├şpade vo─żne stojaceho spotrebi─Źa je poplatok za vynesenie a z├íkladn├║ in┼ítal├íciu 19,90 ÔéČ (do 150 kg) alebo 24,99 ÔéČ (objedn├ívka nad 150 kg). Ak si objedn├íte vstavan├Ż spotrebi─Ź, napr. vstavan├║ mikrovlnku ─Źi r├║ru, minim├ílna v├Ż┼íka poplatku je 49,99 ÔéČ. Pre vynesenie a odborn├║ in┼ítal├íciu elektrick├ęho alebo plynov├ęho spor├íku je potrebn├ę zak├║pi┼ą si vyn├í┼íku Platinum za zv├Ż┼íen├Ż poplatok 64,99 ÔéČ.

V─Ćaka tejto slu┼żbe nebudete musie┼ą h─żada┼ą certifikovan├ęho odborn├şka a ─Źaka┼ą na jeho pr├şchod, Andrea Shop zabezpe─Ź├ş jeho s├║─Źinnos┼ą pri in┼ítal├ícii.

Mo┼żnos┼ą n├íkupu na spl├ítky

Aby ste v├Żrobok mohli vyu┼ż├şva┼ą hne─Ć, v spolupr├íci so spolo─Źnos┼ąami Home Credit, Quatro a Ahoj spl├ítky poskytuje Andrea Shop n├íkup na spl├ítky. M├┤┼żete si vybera┼ą a┼ż z troch spl├ítkov├Żch spolo─Źnost├ş a tak si zabezpe─Źi┼ą ─Źo najv├Żhodnej┼íie spl├ítky, a to z pohodlia domova.

Pred─║┼żenie z├íruky a┼ż na 5 rokov

Najm├Ą pri k├║pe elektrick├Żch spotrebi─Źov do dom├ícnosti po─Ź├ştate s ich pou┼ż├şvan├şm viac ne┼ż 2 roky, na ktor├ę sa vz┼ąahuje z├íkonn├í z├íruka. Aby ste sa vyhli obav├ím z poruchy po ich uplynut├ş, k dispoz├şcii je mo┼żnos┼ą pred─║┼żenia z├íruky o 1, 2 alebo 3 roky. Dokopy je mo┼żn├ę pred─║┼żenie z├íruky a┼ż na 5 rokov, s nulovou spolu├║─Źas┼ąou a bez zn├ş┼żenia hodnoty produktu amortiz├íciou (opotrebovanie pou┼ż├şvan├şm). V─Ćaka tomu aj v pr├şpade poruchy do piatich rokov od k├║py ni─Ź nedopl├ícate, spolo─Źnos┼ą Andrea Shop za v├ís uhrad├ş vzniknut├ę n├íklady a┼ż do v├Ż┼íky p├┤vodnej ceny produktu.

Ak nebude oprava mo┼żn├í, poskytne v├ím v├Żber zo spotrebi─Źov porovnate─żnej kvality. Vybran├Ż v├Żrobok v├ím zadarmo doprav├ş a┼ż domov, bez ak├Żchko─żvek dodato─Źn├Żch n├íkladov pre v├ís.

V pr├şpade, ┼że v├Żrobok s pred─║┼żenou z├írukou pred├íte niekomu in├ęmu, poistenie sa jednoducho pren├í┼ía na nov├ęho majite─ża v├Żrobku. To pre v├ís znamen├í zv├Ż┼íen├║ hodnotu pri jeho predaji. V pr├şpade, ┼że o v├Żrobok pr├şdete jeho vr├íten├şm, v├Żmenou alebo zni─Źen├şm e┼íte po─Źas z├íkonnej 2-ro─Źnej z├íruky, Andrea Shop v├ím sumu pred─║┼żen├ęho poistenia vr├íti.

Poistenie n├íhodn├ęho po┼íkodenia a odcudzenia

Z├íkonn├í z├íruka, ktor├í plynie 2 roky od k├║py v├Żrobku, nepokr├Żva n├íhradu finan─Źn├Żch prostriedkov za opravu v├íd sp├┤soben├Żch vlastnou ne┼íikovnos┼ąou alebo nepozornos┼ąou pri odcudzen├ş produktu. Aby ste si zaistili ochranu i vo─Źi t├Żmto neo─Źak├ívan├Żm okolnostiam, k dispoz├şcii je poistenie n├íhodn├ęho po┼íkodenia a odcudzenia, a to na 1 alebo na 2 roky.

Ak poistn├í udalos┼ą nastane, Andrea Shop za v├ís zaplat├ş opravu ─Źi n├íhradu a┼ż do v├Ż┼íky ceny, ktor├║ ste p├┤vodne za v├Żrobok uhradili. Op├Ą┼ą bez oh─żadu na amortiz├íciu v├Żrobku.

V pr├şpade, ┼że o v├Żrobok vr├íten├şm, v├Żmenou alebo ├║pln├Żm zni─Źen├şm pr├şdete e┼íte v ─Źase trvania z├íkonnej z├íruky bez vyu┼żitia poistenia n├íhodn├ęho po┼íkodenia a odcudzenia, Andrea Shop v├ím cenu poistenia vr├íti.

Extra poistenie mobiln├Żch zariaden├ş

Denne pou┼ż├şvan├ę mobiln├ę zariadenia s├║ najcitlivej┼íie. Aby ste sa chr├ínili pred vynakladan├şm neo─Źak├ívan├Żch v├Żdavkov za ich opravu alebo v├Żmenu, je tu pre v├ís dodato─Źn├ę poistenie mobiln├Żch zariaden├ş. Vz┼ąahuje sa na n├íhodn├ę po┼íkodenie, odcudzenie a zneu┼żitie d├ít ─Źi volacieho ─Źasu, rozbitie displeja a dotykov├Żch ─Źast├ş n├ísledkom p├ídu.

V├Żhodou poistenia je n├şzka spolu├║─Źas┼ą a amortiz├ícia. Aj ke─Ć hodnota mobiln├Żch zariaden├ş sa pou┼ż├şvan├şm a opotrebovan├şm v├Żrazne zni┼żuje hne─Ć po n├íkupe, Andrea Shop v├ím v pr├şpade poistnej udalosti vyplat├ş viac ne┼ż polovicu p├┤vodnej hodnoty. A to aj po 2 rokoch pou┼ż├şvania, a pri spolu├║─Źasti iba 10 %.

Taktie┼ż na poistenie mobiln├Żch zariaden├ş sa vz┼ąahuje v├Żhoda vr├ítenia nespotrebovanej ─Źasti poistenia. A to v pr├şpade, ┼że o v├Żrobok vr├íten├şm, v├Żmenou alebo ├║pln├Żm zni─Źen├şm pr├şdete. Ak zak├║pen├ę poistenie  nevyu┼żijete, Andrea Shop v├ím cenu poistenia vr├íti.

Záver

Andrea Shop garantuje kvalitn├ę a r├Żchle slu┼żby a pri tvorbe cien mysl├ş na dostupnos┼ą pre ┼íirok├║ vrstvu z├íkazn├şkov. Pravidelne strieda r├┤zne akcie a s├║┼ąa┼że a t├Żm oslovuje nov├Żch z├íkazn├şkov a zbiera najm├Ą pozit├şvne ohlasy. Tie negat├şvne, ktor├ę n├íjdete na internete, vyslovuj├║ v├Żhrady vo─Źi me┼íkaj├║cemu doru─Źeniu bez vysvetlenia zo strany z├íkazn├şckeho servisu. Niektor├ę spom├şnaj├║ ne├║pln├ę dodanie objedn├ívky, dodanie u┼ż zjavne vopred pou┼żit├ęho tovaru ─Źi nemo┼żnos┼ą dovolania sa na z├íkazn├şcku linku. Ide v┼íak o ve─żmi sporadick├ę hodnotenia, ktor├ę sa str├ícaj├║ medzi kladn├Żmi recenziami spokojn├Żch z├íkazn├şkov.

vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.andreashop.sk/

1 koment├ír k “AndreaShop.sk recenzie a sk├║senosti”

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest