Tipy na vianočné darčeky pre dievčatá 2023 (zimné športy)

V súčasnej dobe je nedostatok fyzickej aktivity veľkým problémom, a to predovšetkým u detí. Každodenné sedenie v škole a následne vysedávanie doma, sa môžu podpísať na zdravý vášho dieťaťa. Našťastie existujú aj zábavné spôsoby, ktorými ich môžete viesť k pohybu. Skvelou príležitosťou sú na to práve Vianoce.

Pre menšie dievčatká môžete zvoliť sánky, boby alebo klzáky, ktorým sa zaručene poteší každé dieťa. Nezabúdame ani na tie staršie, pre ktoré sú dobrým tipom korčule na ľad či lyže. Pre tie odvážne môžete vyskúšať napríklad taký snowboard. Vďaka týmto darčekom bude mať dieťa dostatok pohybu na čerstvom vzduchu a zároveň s ním môžete stráviť príjemné rodinné chvíle, na ktoré nezabudne.

V prípade, že hľadáte inšpiráciu na darčeky pre chlapcov, pozriete si náš článok: Tipy na vianočné darčeky pre chlapcov 2021 (zimné športy).

vyberomat sk skiing
vyberomat sk skiing

Čo si vybrať?

Ponúkame vám zopár tipov na vianočné darčeky pre dievčatá, s ktorými si môžu užívať zimné športy.

NázovProduktKladyZáporyOrientačná cenaKde kúpiť?
Sulov TANIER NA SNEHklzák– nízka cena
– pozitívne recenzie
– nosnosť
– držadlá
– obrázok sa môže zošúpať8 €Zobraziť ponuku
Plastkon Sánky Firecomsánky– dostupná cena
– nosnosť
– nízka váha
– držadlo
– bez sedačky
– bez bŕzd
– vhodné až od 3 rokov
16 €Zobraziť ponuku
Sulov FLORAkorčule na ľad– dostupná cena
– dobré recenzie
– certifikácia TÜV
– zateplené
– jazyk sa môže po čase začať párať40 €Zobraziť ponuku
TRANS CU JUNIOR GIRL FULLROCKERsnowboard– odolnosť
– kvalita jadra
– UV finish
– dizajn
– vyššia cena140 €Zobraziť ponuku
ATOMIC VANTAGE GIRL X 100 – 120 + C5 GW lyže– optimálna stabilita
– tlmené vibrácie
– kvalita viazania
– dobrá ovládateľnosť
– vyššia cena
– len na rekreačné lyžovanie
158 €Zobraziť ponuku
vyberomat sk sulov tanier na sneh

Sulov TANIER NA SNEH

Detský snežný klzák je skvelý pre zimné radovánky, a to aj v prípade že snehová nádielka nebola príliš veľká. Značka Sulov ponúka plastový tanier s dvomi postrannými držadlami, ktorými môže dieťa udávať smer jazdy. Nosnosť klzáku je 50 kg. Rozmery: 60 x 60 x 7,5 cm.


vyberomat sk plastkon sanky firecom

Plastkon Sánky Firecom

Sánky sú skvelým darčekom pre každé dieťa. Tieto sú vybavené pohodlným sedadlom s držadlami. Odolný plastový materiál a vysoká nosnosť (70 kg) sa postarajú o jazdu pre dve detičky. Sánky sú vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery: 92,5 x 44 x 22 cm. Hmotnosť: 1,55 kg.


vyberomat sk sulov flora

Sulov FLORA

Dievčenské korčule na ľad sú našim ďalším tipom na darček pod stromček. Tieto vďaka modernej technológií boli prispôsobené pre maximálne eliminovanie a vznik otlakov na nohách. Zároveň sú vystlané kožúškom aby bolo vaše dieťa stále v teple. Obsahujú nerezový nôž s certifikáciou TÜV. Zapínajú sa prostredníctvom robustného šnurovania.


vyberomat sk trans cu junior girl fullrocker

TRANS CU JUNIOR GIRL FULLROCKER

Máte doma milovníčku adrenalínových športov? V tom prípade je pre ňu tento snowboard správnym darčekom. Na jeho výrobu bolo použitý drevený materiál aby doska vydržala aj drsnejšie podmienky. Ďalšou skvelou vlastnosťou je snowboardu je UV finish. Navyše s jeho pekným dizajnom určite zaujmete na každom svahu.


vyberomat sk atomic vantage girl x c gw

ATOMIC VANTAGE GIRL X 100 – 120 + C5 GW

Vďaka lyžiam od Atomic si môžete užiť jazdu po zasnežených zjazdovkách aj s vašimi deťmi. Sú vhodné pre dievčatá od 5 do 8 rokov. Jadro Densolite Core zaisťuje optimálnu stabilitu a tlmí vibrácie. Nechýba im ani technológia Ben-X a Junior Trak S, ktoré slúžia na lepšiu ovládateľnosť lyží. Disponujú viazaním C 5 GW. Sú vhodné na krátky oblúk a rekreačné lyžovanie. Odporúčaná výška jazdca: 120 – 140 cm. Dĺžka: 120 cm. Hmotnosť: 1,4 kg.

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest