Tipy na vianočné darčeky pre najmenších 2023 (hračky)

Nakupovanie vianočných darčekov môže byť niekedy naozaj stresujúce. Či už ide o prekvapenia pre dospelých, deti alebo pre tých najmenších. Hlavne počas momentálnej situácie, keď je väčšina obchodov pozatváraná a nám neostáva nič iné, iba nakúpiť online. Našťastie je ponuka s vhodnými darčekmi naozaj široká. Rozumieme, že niekedy je problém vybrať ten správny darček, a preto vám v našom článku prinášame zopár tipov na darčeky pre tých najmenších.

V prípade, že hľadáte vianočný darček pre staršie deti, pozrite si náš článok: Tipy na vianočné darčeky pre dievčatá alebo pre chlapcov.

Čo si vybrať?

Ponúkame vám zopár tipov na skvelé vianočné darčeky pre tých najmenších.

NázovProduktKladyZáporyOrientačná cenaKde kúpiť?
Playgro Hryzadlo pohyblivá dážďovkahryzadlo– farebnosť
– rôzne textúry
– vhodné od 6 mesiacov
– nenašli sme 6,80 €Zobraziť ponuku
Fisher – Price Prvá vkladačkavkladačka– bezpečnosť
– dostatočne veľké otvory
– žiarivé farby
– rozvíja motoriku a koordináciu 
– nenašli sme11 €Zobraziť ponuku
Taf Toys Kolotoč na kočík Mesiačikkolotoč– dostupná cena
– dizajn
– žiarivé farby
– bez zvuku15 €Zobraziť ponuku
ZAZU – Ovečka LIZ – šumiace zvieratkouspávačik– multifunkčnosť
– automatické spustenie pri plači
– možnosť nastavenia hlasitosti
– automatické vypnutie
– vyššia cena
– bez bateriek
29 €Zobraziť ponuku
PlayTo hracia deka s melódiou sloníča s hračkouhracia deka– multifunkčnosť
– rozvíja detské zmysli
– žiarivé farby
– vyššia cena
– vyššia hmotnosť
41 €Zobraziť ponuku
vyberomat sk playgro hryzadlo pohybliva dazdovka

Playgro Hryzadlo pohyblivá dážďovka

Hryzadlo okamžite zaujme vaše dieťatko, vďaka výrazným farbám a rôznym textúram. Zároveň mu poskytne úľavu pri nepríjemnom prerezávaní prvých zúbkov. Dieťatku pekne padne do detských ručičiek. Pri zatrasení vydáva príjemný chrastivý zvuk. Je vhodné pre detičky od 6 mesiacov. Samozrejmosťou je bezpečnosť materiálu, takže spĺňa normy EN-71. Dĺžka: 15 cm.


vyberomat sk fisher price prva vkladacka

Fisher – Price Prvá vkladačka

Didaktická hračka od Fisher – Price nielen poteší a zabaví, ale aj rozvíja jemnú motoriku a koordináciu bábätka. Bezpečnosť vkladačky je zaistená oblými tvarmi. Vďaka veľkým dierkam sa s ňou vyhrajú aj tie najmenšie detičky. Vyrobená je z bezpečného plastu. Hračka je vhodná pre deti od 6 mesiacov.


vyberomat sk taf toys kolotoc na kocik mesiacik

Taf Toys Kolotoč na kočík Mesiačik

Potešte svojich najmenších farebným kolotočom na kočík Taf Toys. Veľmi rýchlo si získa pozornosť dieťatka kvôli otáčajúcim sa hračkám. Na kolotoči nájdete mráčik, hviezdičku a mesiačik v žiarivých farbách. Môžete ho pripevniť k postieľke, kočíku či autosedačke. Hračka je vhodná pre deti od narodenia.


vyberomat sk zazu ovecka liz sumiace zvieratko

ZAZU – Ovečka LIZ – šumiace zvieratko

Podarujte pod stromček svojmu dieťatku jeho prvého plyšového kamaráta. Ovečka Liz sa automaticky spustí pri potrasení alebo pri plači. Po 10 minútach sa aj sama automaticky vypne. Prehráva 4 upokojujúce melódie a 2 zvuky. Úroveň hlasitosti si môžete jednoducho nastaviť. Obsahuje pútko a pásik na suchý zips pre jednoduché pripnutie. Napája sa 3 ks AAA batérií.


vyberomat sk playto hracia deka s melodiou slonica s hrackou

PlayTo hracia deka s melódiou sloníča s hračkou

Super tipom na vianočný darček pre najmenších je multifunkčná deka od PlayTo. Deka predstavuje útulný priestor, kde sa môže dieťatko slobodne pohybovať. Obsahuje šuštiace, hracie a pohyblivé časti, ktoré rozvíjajú hmat, sluch a zrak dieťaťa. Nechýbajú jej ani zavesené hračky. Je vhodná pre deti od 3 mesiacov. Priemer: 78 cm. Výška: 48 cm. Materiál: plyš. Hmotnosť: 1 kg.

Lek mer med Baby's First Blocks | Fisher-Price

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest