Tipy na vianočné darčeky pre mužov 2023 (praktické produkty)

Nenapadá vás vhodný darček pre pánov, ktorému by sa naozaj potešili a určite by ho využívali? Nevadí, ste na správnom mieste. V článku nižšie vám ponúkame tipy na praktické darčeky vhodné pre manžela, priateľa, otca alebo brata.

Napríklad pre domáceho kulila je skvelým darčekom Aku vŕtačka alebo sady náradia s množstvom užitočnej výbavy. Pre pánov, ktorí trávia veľa času na cestách môžete vybrať GPS navigáciu alebo kameru do auta.

Pokiaľ hľadáte ďalšie tipy, prečítajte si náš článok: Tipy na vianočné darčeky pre mužov 2021.

vyberomat sk arts and crafts
vyberomat sk arts and crafts

Čo si vybrať?

Ponúkame vám zopár tipov na praktické darčeky pre mužov.

NázovProduktKladyZáporyOrientačná cenaKde kúpiť?
Fieldmann FDG 5003-65Rsada náradia– 65 ks
– kvalita náradia
– praktickosť
– funkčnosť
– nižšia odolnosť kufríka58 €Zobraziť ponuku
NAVITEL E200 TMCnavigácia– odolnosť
– funkčnosť
– pomer výkon – cena
– dotykový displej
– pamäť 8 GB
– slabšia výdrž batérie
– bez pamäťovej karty
73 €Zobraziť ponuku
MIO MiVue A50kamera do auta– malé rozmery
– dostatočne dlhý kábel
– kvalita záberov
– široký zadný dohľad
– bez pamäťovej karty81 €Zobraziť ponuku
Bosch GSB 120-LI 2x 2Ah + sada bitov a vrtákov aku náradie– množstvo pozitívnych recenzií
– 2 režimy výkonu
– multifunkčnosť
– dobrá ergonómia
– dlhá výdrž
– bez indikátoru stavu batérie
– umiestnenie LED svetla
101 €Zobraziť ponuku
Klarstein Tap2Govýčapné zariadenie– 2 v 1
– vhodný na všetky tipy súdkov (5 l)
– LED displej
– jednoduchá obsluha
– vyššia cena147 €Zobraziť ponuku
vyberomat sk fieldmann fdg r

Fieldmann FDG 5003-65R

Sada náradia s 68 ks je veľmi praktickým darčekom pre muža. Nájde si v ňom všetko potrebné. Obsahuje 23 ks zakladacích kľúčov, 2 ks univerzálneho kĺbu, 2 ks nástrčkového kľúču na zapaľovacie sviečky, 2 ks nadstavcov k nástrčkovému kľúču, 2 ks rukovätí s račňou s naklápacou hlavou, 1 spojovací člen, 2 ks skrutkovačov, 20 ks bitov, 1 kliešte s dlhými čeľusťami, 1 kliešte s posuvným kĺbom, 1 diagonálne kliešte, 1 štiepacie kliešte, 5 ks otvoreného stranového kľúču a 1 rukovať na zakladacie kľúče.


vyberomat sk navitel e tmc

NAVITEL E200 TMC

Podarujte svojmu partnerovi, manželovi alebo otcovi či bratovi pomocníka na cesty. S navigáciou už viac nebude problém trafiť na akékoľvek miesto. Navitel E200 s dotykovým displejom má vnútornú pamäť 8 GB. Disponuje funkciou RDS TMC (aktualizovaný prehľad dopravy) a databázou radarov. Ovláda sa prostredníctvom dotykového displeja. Uhlopriečka: 5″ (12,7 cm). Rozlíšenie displeja: 480 x 272 px. Typ pamäťovej karty: MicroSD do max. 32 GB. Rozmery: š. 132 x v. 90 x h. 12 mm.


vyberomat sk mio mivue a

MIO MiVue A50

Ak trávite veľa času na cestách, určite oceníte kameru do auta od značky MIO MiVue. Vďaka kvalitným záberom s rozlíšením Full HD (1920 x 1080) môžete získať potrebný dôkaz v prípade potreby. Snímková frekvencia 30 sn./s. Dokáže zaznamenať obraz v uhle 145 °, čo postačí na snímanie oboch jazdných pruhov a okolia. Napája sa prostredníctvom USB kábla.


vyberomat sk bosch gsb li x ah sada bitov a vrtakov

Bosch GSB 120-LI 2x 2Ah + sada bitov a vrtákov

Každého chlapa potešíte novou kutilskou výbavou. Aku vŕtačka s príklepom od Boschu s dvomi stupňami výkonu mu dobre poslúži pri prácach okolo domu. Príklepová vŕtačka je vhodná na sadrokartón, panel, betón, sklo, drevo, stenu a do železa. Súčasťou balenie je sada 23 kusov bitov a vrtákov. Max. otáčky 1 500 ot./min. Max. krútiaci moment: 30 Nm. Max. rozsah skľučovadla: 10 mm.


vyberomat sk klarstein tapgo

Klarstein Tap2Go

Výčapné zariadenie poslúži nie len ako super darček, ale bude praktickým doplnkom na oslavách a večierkoch. Nielen že dokáže načapovať obľúbené pivo, ale slúži aj ako chladiace zariadenie (do 3 °C). Nechýba mu ani LED displej zobrazujúci aktuálnu teplotu. Zariadenie je kompatibilné so všetkými druhmi 5 litrových súdkov s CO2 prívodom. Rozmery: v. 510 x š. 340 x d. 530 mm. Váha: 6,2 kg.

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest