Tipy na vianočné darčeky pre ženy 2021 (šperky)

Napriek tomu, že podstatou Vianoc nie sú materiálne veci, všetci máme radi ten pocit, keď môžeme obdarovať tých, na ktorých nám záleží. A ako sa hovorí, šperky sú najlepšími priateľmi žien. Využite tento sviatočný čas, a ukážte svojej polovičke, matke či priateľke, že je pre vás výnimočná. Nemusíte nutne kupovať drahé a luxusné značky. V článku nižšie vám ponúkame zopár tipov na jednoduché a elegantné šperky, ktoré pristanú každej žene.

V prípade, že hľadáte ďalšie nápady na darčeky pre ženy, prečítajte si náš článok: Tipy na vianočné darčeky pre ženy 2021.

vyberomat sk pexels element digital
vyberomat sk pexels element digital

Čo si vybrať?

Ponúkame vám zopár tipov na šperky, z ktorých si vyberie každý.

NázovProduktKladyZáporyOrientačná cenaKde kúpiť?
PANDORA 791881PCZprívesok – striebro– známa značka
– pekný dizajn
– kompatibilita s náramkami Pandora
– dostupná cena
– nutné dokúpiť darčekové balenie29 €Zobraziť ponuku
PANDORA Moments Icons 598816C00-20náramok – striebro– známa značka
– obľúbený produkt
– možnosť dokúpenia príveskov
– nutné dokúpiť darčekové balenie40 €Zobraziť ponuku
PANDORA Timeless 298427C01náušnice – striebro– známa značka
– pekný dizajn
– ľahkosť
– nutné dokúpiť darčekové balenie47 €Zobraziť ponuku
SILVER CAT SSC262263set – striebro, krištáľ– set náušníc a náhrdelníka
– dobré recenzie
– jednoduchý elegantný dizajn
– iba v modrej farbe74 €Zobraziť ponuku
SWAROVSKI Lifelong Bow 5474928prsteň – kov, krištále Swarovski– známa značka
– pevnosť
– elegantný dizajn
– šperk je vyrobený z kovu89 €Zobraziť ponuku
EVOLUTION GROUP 921004.3náušnice – zlato, pravá perla– osadené pravou perlou
– jemný elegantný dizajn
– ľahkosť
– vyššia cena149 €Zobraziť ponuku
Dolcze LaMore 321016náhrdeľník – zlato– osadenie briliantom
– elegantný dizajn
– lesklosť
– vyššia cena307 €Zobraziť ponuku
vyberomat sk pandora pcz

PANDORA 791881PCZ

Na Vianoce netreba zabúdať ani na naše maminy. Potešte tú svoju príveskom od Pandory, s ktorým bude na vás stále myslieť. Vyrobený je zo striebra a zdobí ho ružový krištáľ s nápisom MOM. Taktiež kompatibilný s náramkami od značky PANDORA. Rýdzosť: striebro 925/1000. Hmotnosť: 1,80 g.


vyberomat sk pandora moments icons c

PANDORA Moments Icons 598816C00-20

Obľúbený náramok od PANDORY uchváti vaše okolie. Výborne sa hodí ku každej žene a ku väčšine oblečenia. Na jeho výrobu bolo použité striebro. K náramku môžete dokupovať prívesky. Striebro 925/1000. Hmotnosť: 13,70 g. Veľkosť: 20 cm.


vyberomat sk pandora timeless c

PANDORA Timeless 298427C01

Značka PANDORA si získala obľubu u množstva žien po celom svete, čo zaručuje, že ich krásnymi produktami potešíte aj tú vašu. Strieborné náušnice v tvare srdiečka sa môžu nosiť každý deň. Vďaka nízkej váhe neťahajú, takže ich na ušiach ani neucítite. Sú bez povrchovej úpravy. Rýdzosť: striebro 925/1000. Hmotnosť: 1,30 g.


vyberomat sk silver cat ssc

SILVER CAT SSC262263

Ďalším naším tipom pre vianočný darček, ktorý poteší vašu ženu, je tento set náušníc a náhrdelníka. Jemný elegantný dizajn týchto šperkov je výbornou voľbou pre akúkoľvek príležitosť. Na ich výrobu bolo použité striebro a krištáľ. Rýdzosť: striebro 925/1000. Hmotnosť: náhrdelník 2,76 g a náušnice 1,36 g. Dĺžka: 45 cm.


vyberomat sk swarovski lifelong bow

SWAROVSKI Lifelong Bow 5474928

Napriek tomu, že tento prsteň je vyrobený zo všeobecného kovu, značka SWAROVSKI zaručuje jeho kvalitu a odolnosť. Jeho pekný elegantný dizajn spraví dojem nie len na jednu ženu. Osadený je krištáľmi Swarovski. Hmotnosť: 38 g.


vyberomat sk evolution group

EVOLUTION GROUP 921004.3

Krásne perlové náušnice zaujmú už na prvý pohľad. Na ich výrobu sa použilo žlté zlato a osadené sú pravými perlami. Náušnice sa môžu nosiť každý deň, a to aj vďaka ich nízkej hmotnosti. Rýdzosť: 585/1000. Hmotnosť: 6,80 g. Dĺžka: 0,8 cm.


vyberomat sk dolcze lamore

Dolcze LaMore 321016

Elegantný náhrdelník je precízne spracovaný a vyrobený zo žltého zlata. Vďaka osadeniu briliantom a jeho lesklému povrchu si získa pozornosť okolia. Dodáva sa spolu s certifikátom. Rýdzosť: zlato 585/1000. Hmotnosť: 1,89 g. Dĺžka: 4,5 cm.

Tip na záver

Máte už dosť prikrášlených fotiek a reklám, ktoré sa na nás hrnú z každej strany na sociálnych sieťach? Radi podporíte originálne a netradičné nápady? V tom prípade určite stojí za vašu pozornosť novovytvorená stránka suhajkove.sk. Nájdete u nich lokálne vyrábané ponožky, z ktorých každý jeden pár rozpráva iný príbeh. Vieme, že v súčasnosti je ponuka so zaujímavými ponožkami naozaj široká. Avšak, táto stránka ponúka čosi viac. Už na prvý pohľad uvidíte, že sa nejedná o klasický e-shop. U nich totiž nenájdete perfektne nastajlované fotky, či vyskakujúce reklamy s krásnymi ľuďmi na Facebooku alebo Instagrame. Rozhodli sa, získať si vašu pozornosť a dôveru iným spôsobom, a to prostredníctvom ideológie #NESOCIALNI. Viac sa dozviete na ich stránke www.suhajkove.sk.

vyberomat sk damske plavky

Ako vybrať pánske a dámske plavky

Všetci chceme v plavkách vyzerať čo najlepšie. V dnešnej dobe je výber pánskych a dámskych plaviek naozaj neobmedzený. Nájdete stovky strihov, tvarov, farieb a štýlov …
Read More
vyberomat sk hotdogovac

Ako vybrať najlepší hotdogovač

Občas padne vhod mať poruke rýchly spôsob, ako si pripraviť jedlo. Keď máme veľa povinností, ale musíme doma nakŕmiť hladné krky, určite oceníme pomoc. Pre …
Read More

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest