Tipy na vianočné darčeky pre ženy 2023 (šperky)

Napriek tomu, že podstatou Vianoc nie sú materiálne veci, všetci máme radi ten pocit, keď môžeme obdarovať tých, na ktorých nám záleží. A ako sa hovorí, šperky sú najlepšími priateľmi žien. Využite tento sviatočný čas, a ukážte svojej polovičke, matke či priateľke, že je pre vás výnimočná. Nemusíte nutne kupovať drahé a luxusné značky. V článku nižšie vám ponúkame zopár tipov na jednoduché a elegantné šperky, ktoré pristanú každej žene.

V prípade, že hľadáte ďalšie nápady na darčeky pre ženy, prečítajte si náš článok: Tipy na vianočné darčeky pre ženy 2021.

vyberomat sk pexels element digital
vyberomat sk pexels element digital

Čo si vybrať?

Ponúkame vám zopár tipov na šperky, z ktorých si vyberie každý.

NázovProduktKladyZáporyOrientačná cenaKde kúpiť?
PANDORA 791881PCZprívesok – striebro– známa značka
– pekný dizajn
– kompatibilita s náramkami Pandora
– dostupná cena
– nutné dokúpiť darčekové balenie29 €Zobraziť ponuku
PANDORA Moments Icons 598816C00-20náramok – striebro– známa značka
– obľúbený produkt
– možnosť dokúpenia príveskov
– nutné dokúpiť darčekové balenie40 €Zobraziť ponuku
PANDORA Timeless 298427C01náušnice – striebro– známa značka
– pekný dizajn
– ľahkosť
– nutné dokúpiť darčekové balenie47 €Zobraziť ponuku
SILVER CAT SSC262263set – striebro, krištáľ– set náušníc a náhrdelníka
– dobré recenzie
– jednoduchý elegantný dizajn
– iba v modrej farbe74 €Zobraziť ponuku
SWAROVSKI Lifelong Bow 5474928prsteň – kov, krištále Swarovski– známa značka
– pevnosť
– elegantný dizajn
– šperk je vyrobený z kovu89 €Zobraziť ponuku
EVOLUTION GROUP 921004.3náušnice – zlato, pravá perla– osadené pravou perlou
– jemný elegantný dizajn
– ľahkosť
– vyššia cena149 €Zobraziť ponuku
Dolcze LaMore 321016náhrdeľník – zlato– osadenie briliantom
– elegantný dizajn
– lesklosť
– vyššia cena307 €Zobraziť ponuku
vyberomat sk pandora pcz

PANDORA 791881PCZ

Na Vianoce netreba zabúdať ani na naše maminy. Potešte tú svoju príveskom od Pandory, s ktorým bude na vás stále myslieť. Vyrobený je zo striebra a zdobí ho ružový krištáľ s nápisom MOM. Taktiež kompatibilný s náramkami od značky PANDORA. Rýdzosť: striebro 925/1000. Hmotnosť: 1,80 g.


vyberomat sk pandora moments icons c

PANDORA Moments Icons 598816C00-20

Obľúbený náramok od PANDORY uchváti vaše okolie. Výborne sa hodí ku každej žene a ku väčšine oblečenia. Na jeho výrobu bolo použité striebro. K náramku môžete dokupovať prívesky. Striebro 925/1000. Hmotnosť: 13,70 g. Veľkosť: 20 cm.


vyberomat sk pandora timeless c

PANDORA Timeless 298427C01

Značka PANDORA si získala obľubu u množstva žien po celom svete, čo zaručuje, že ich krásnymi produktami potešíte aj tú vašu. Strieborné náušnice v tvare srdiečka sa môžu nosiť každý deň. Vďaka nízkej váhe neťahajú, takže ich na ušiach ani neucítite. Sú bez povrchovej úpravy. Rýdzosť: striebro 925/1000. Hmotnosť: 1,30 g.


vyberomat sk silver cat ssc

SILVER CAT SSC262263

Ďalším naším tipom pre vianočný darček, ktorý poteší vašu ženu, je tento set náušníc a náhrdelníka. Jemný elegantný dizajn týchto šperkov je výbornou voľbou pre akúkoľvek príležitosť. Na ich výrobu bolo použité striebro a krištáľ. Rýdzosť: striebro 925/1000. Hmotnosť: náhrdelník 2,76 g a náušnice 1,36 g. Dĺžka: 45 cm.


vyberomat sk swarovski lifelong bow

SWAROVSKI Lifelong Bow 5474928

Napriek tomu, že tento prsteň je vyrobený zo všeobecného kovu, značka SWAROVSKI zaručuje jeho kvalitu a odolnosť. Jeho pekný elegantný dizajn spraví dojem nie len na jednu ženu. Osadený je krištáľmi Swarovski. Hmotnosť: 38 g.


vyberomat sk evolution group

EVOLUTION GROUP 921004.3

Krásne perlové náušnice zaujmú už na prvý pohľad. Na ich výrobu sa použilo žlté zlato a osadené sú pravými perlami. Náušnice sa môžu nosiť každý deň, a to aj vďaka ich nízkej hmotnosti. Rýdzosť: 585/1000. Hmotnosť: 6,80 g. Dĺžka: 0,8 cm.


vyberomat sk dolcze lamore

Dolcze LaMore 321016

Elegantný náhrdelník je precízne spracovaný a vyrobený zo žltého zlata. Vďaka osadeniu briliantom a jeho lesklému povrchu si získa pozornosť okolia. Dodáva sa spolu s certifikátom. Rýdzosť: zlato 585/1000. Hmotnosť: 1,89 g. Dĺžka: 4,5 cm.

Tip na záver

Máte už dosť prikrášlených fotiek a reklám, ktoré sa na nás hrnú z každej strany na sociálnych sieťach? Radi podporíte originálne a netradičné nápady? V tom prípade určite stojí za vašu pozornosť novovytvorená stránka suhajkove.sk. Nájdete u nich lokálne vyrábané ponožky, z ktorých každý jeden pár rozpráva iný príbeh. Vieme, že v súčasnosti je ponuka so zaujímavými ponožkami naozaj široká. Avšak, táto stránka ponúka čosi viac. Už na prvý pohľad uvidíte, že sa nejedná o klasický e-shop. U nich totiž nenájdete perfektne nastajlované fotky, či vyskakujúce reklamy s krásnymi ľuďmi na Facebooku alebo Instagrame. Rozhodli sa, získať si vašu pozornosť a dôveru iným spôsobom, a to prostredníctvom ideológie #NESOCIALNI. Viac sa dozviete na ich stránke www.suhajkove.sk.

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest