Ako vybra┼ą bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í

Sl├║chadl├í s├║ neocenite─żn├Żm doplnkom v┼íetk├Żch, ktor├ş si chc├║ vychutna┼ą hudbu ─Źi film bez toho, aby ich ru┼íilo okolie. S├║─Źasn├Żm trendom s├║ bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í, ktor├ę s├║ v─Ćaka absencii k├íblu omnoho praktickej┼íie a skladnej┼íie. V ponuke je mno┼żstvo r├┤znych druhov t├Żchto sl├║chadiel a m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę sa v nich orientova┼ą. Preto sme si pre v├ís v nasleduj├║cich riadkoch pripravili sprievodcu v├Żberom bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel. Aby ste si vybrali tak├ę sl├║chadl├í, ktor├ę bud├║ ├║plne vyhovova┼ą va┼íim potreb├ím.

Najv├Żhodnej┼íie bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├íTypKladyZ├íporyPriemern├í cenaAktu├ílna ponuka
APPLE AIRPODS 2019do u┼í├ş– kvalita
– vyv├í┼żenos┼ą zvuku
– v├Żdr┼ż
– dizajn
– praktickos┼ą balenia
– r├Żchlos┼ą p├írovania
– r├Żchlos┼ą nab├şjania
– jednoduchos┼ą ovl├ídania
– odolnos┼ą
– ovl├ídanie prostredn├şctvom zvukov├ęho pr├şkazu „hey Siri“
– vysok├í cena
– m├┤┼żu vypad├íva┼ą z p├║zdra
– zlo┼żitos┼ą ─Źistenia
210 ÔéČZobrazi┼ą ponukuNAJLEP┼áIA KVALITA
NICEBOY HIVE PODS 2do u┼í├ş– dobr├í cena
– kvalita
– vyv├í┼żenos┼ą zvuku
– v├Żdr┼ż
– dizajn
– praktickos┼ą balenia
– r├Żchlos┼ą nab├şjania
– jednoduchos┼ą ovl├ídania
– vodotesnos┼ą
– komplikovanos┼ą p├írovania
– ni┼ż┼íia kvalita mikrof├│nu
– sl├║chadl├í sa m├┤┼żu odp├íja┼ą
65 ÔéČZobrazi┼ą ponukuNAJLEP┼á├Ź POMER CENA – KVALITA
BOSE QUIETCOMFORT 35 II na hlavu– kvalita
– vyv├í┼żenos┼ą zvuku
– ─żahkos┼ą
– v├Żdr┼ż
– dizajn
– pohodlnos┼ą
– mo┼żnos┼ą pripoji┼ą 2 zariadenia naraz
– vysok├í cena
– ni┼ż┼íia kvalita n├íu┼ín├şkov
– kr├ítky audio k├íbel
320 ÔéČZobrazi┼ą ponuku 
HYPERX CLOUD STINGER CORE 7.1 WIRELESSna hlavu– vyv├í┼żenos┼ą zvuku
– jednoduchos┼ą ovl├ídania
– ─żahkos┼ą
– odolnos┼ą
– mikrof├│n
– vysok├í citlivos┼ą ovl├ídania hlasitosti
– m├┤┼że zahrieva┼ą u┼íi
– kr├ítky nab├şjac├ş k├íbel
120 ÔéČZobrazi┼ą ponuku 
BEATS POWERBEATS PROza u┼íi– kvalitn├Ż zvuk
– v├Żdr┼ż
– pevne dr┼żia
– r├Żchlos┼ą nab├şjania
– r├Żchlos┼ą p├írovania
– vodotesnos┼ą
– vysok├í cena
– ve─żkos┼ą nab├şjacej krabi─Źky
230 ÔéČZobrazi┼ą ponuku 
JBL ENDURANCE SPRINT za u┼íi– dobr├í cena
– pevne dr┼żia
– r├Żchlos┼ą p├írovania
– v├Żdr┼ż
– pr├şjemn├ę nosenie
– r├Żchlos┼ą nab├şjania
– viacero farebn├Żch variantov
– hor┼íie ovl├ídanie
– vysok├í citlivos┼ą na dotyk
50 ÔéČZobrazi┼ą ponukuNAJLEP┼áIA CENA
vyberomat sk aplle airpods

Apple AirPods 2019

Apple AirPods s├║ zn├íme predov┼íetk├Żm v─Ćaka svojej vysokej kvalite. Tieto sl├║chadl├í s├║ vhodn├ę pre vlastn├şkov iphonov ale aj pre t├Żch, ─Źo uprednost┼łuj├║ android. Perfektne sa hodia ku ka┼żdej ┼íportovej aktivite, ked┼że pevne dr┼żia na u┼íiach a nebud├║ v├ím prek├í┼ża┼ą k├íble ved├║ce zo sl├║chadiel. S├║ mimoriadne odoln├ę, m├┤┼żete jednoducho dotykom prija┼ą hovor alebo prep├şna┼ą skladby.


vyberomat sk niceboy hive pods

Niceboy HIVE Pods 2

Niceboy HIVE pods 2 s├║ bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í, ktor├Żch najv├Ą─Ź┼íou v├Żhodou je v├Żdr┼ż pou┼ż├şvania a to a┼ż 35 h. Sl├║chadl├í, napriek svojej n├şzkej cene, pon├║kaj├║ pr├ęmiov├║ kvalitu, ktor├í sa vyrovn├í drah├Żm zna─Źk├ím. Hodia sa na ka┼żdodenn├ę nosenie, ako aj na ┼íportov├ę aktivity.


vyberomat sk beats power comfort ii

Bose QuietComfort 35 II

Bose QuietComfort 35 II s├║ bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í, vhodn├ę od pou┼ż├şvania na po─Ź├║vanie hudby a┼ż po hranie hier. Kvalitn├Ż zvuk, spolu s jeho vyv├í┼żenos┼ąou a akt├şvnym potla─Źen├şm hluku (ANC), zabezpe─Źia perfektn├Ż z├í┼żitok. Mikrof├│n je integrovan├Ż. Doba v├Żdr┼że je 20 hod├şn. Vybra┼ą si m├┤┼żete z dvoch farebn├Żch preveden├ş.


vyberomat sk hyperx cloud stinger core wireless

HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless

Hern├ę sl├║chadl├í HyperX Cloud Stinger Core 7.1 Wireless, s├║ ur─Źen├ę pre PC a PlayStation 4. Prednos┼ąou sl├║chadiel je kvalitn├Ż, vyv├í┼żen├Ż zvuk, jednoduchos┼ą ovl├ídania a kvalita mikrof├│nu. Mikrof├│n je skl├ípateln├Ż. Hern├ę sl├║chadl├í maj├║ priemern├║ v├Żdr┼ż a to 17 hodin, nab├şjaj├║ sa prostredn├şctvom USB – C.


vyberomat sk beats powerbeats pro

Beats PowerBeats Pro

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Beats PowerBeats Pro pon├║kaj├║ kvalitn├Ż zvuk, s dlhou v├Żdr┼żou a r├Żchlym pripojen├şm. V├Żhodou je absencia k├íblu, ked┼że mikrof├│n je zabudovan├Ż priamo v sl├║chadl├ích. Vybra┼ą si m├┤┼żete z mno┼żstva farebn├Żch variantov. Sl├║chadl├í maj├║ v├Żdr┼ż bat├ęrie a┼ż 24 hod├şn.


vyberomat sk jbl edurance sprint

JBL Endurance Sprint

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í JBL Endurance Sprint s├║ vhodn├ę pre v┼íetky ┼íportov├ę aktivity, v─Ćaka svojmu tvaru, ktor├Ż sa upev┼łuje okolo ucha. Pevne dr┼żia a nespadn├║ ani pri n├íro─Źn├Żch tr├ęningoch. K├íbel okolo krku obsahuje mikrof├│n. Ovl├ídanie je jednoduch├ę, ako aj po─Ź├║vanie hudby ─Źi prij├şmanie hovorov. Vybra┼ą si m├┤┼żete z viacer├Żch farebn├Żch variantov.

├Ü─Źel pou┼żitia 

E┼íte pred t├Żm, ako sa za─Źnete zauj├şma┼ą o podrobnej┼íiu ┼ípecifik├íciu a kvalitu zvuku, je dobr├ę si ujasni┼ą, kde a ako budete sl├║chadl├í vyu┼ż├şva┼ą. Na trhu m├┤┼żete toti┼ż n├íjs┼ą naozaj r├┤znorod├║ ┼ík├ílu bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel pod─ża toho, na ak├Ż ├║─Źel s├║ vyroben├ę. Napr├şklad, pokia─ż chod├şte ─Źasto beha┼ą alebo cvi─Źi┼ą do posil┼łovne, bud├║ sa v├ím ur─Źite hodi┼ą ┼ípeci├ílne ┼íportov├ę sl├║chadl├í. Tie s├║ vysoko odoln├ę a pevne dr┼żia v u┼íiach. Ich bezdr├┤tov├Ż variant je skvel├Ż najm├Ą v tom, ┼że sa v├ím pri cvi─Źen├ş nebud├║ nikde mota┼ą k├íble a vy si u┼żijete skuto─Źn├║ vo─żnos┼ą pohybu.

vyberomat sk bluetooth headphones
vyberomat sk bluetooth headphones

─Äalej sa m├┤┼żete stretn├║┼ą aj so ┼ípeci├ílnymi hern├Żmi bezdr├┤tov├Żmi sl├║chadlami. S├║─Źas┼ąou tak├Żchto sl├║chadiel b├Żva v├Ą─Ź┼íinou aj mikrof├│n, ktor├Ż umo┼ż┼łuje vyu┼ż├şva┼ą mo┼żnos┼ą hlasov├ęho chatu v po─Ź├şta─Źov├Żch hr├ích. Okrem po─Ź├şta─Źov s├║ niektor├ę sl├║chadl├í kompatibiln├ę aj s hern├Żmi konzolami Xbox a PlayStation. V neposlednom rade si m├┤┼żete k├║pi┼ą napr├şklad aj kancel├írske bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í ─Źi profesion├ílne sl├║chadl├í pre DJ. Z├íle┼ż├ş naozaj len na pl├ínovanom vyu┼żit├ş. Pokia─ż v┼íak neh─żad├íte sl├║chadl├í na konkr├ętny ├║─Źel, alebo e┼íte presne neviete ako ich pl├ínujete vyu┼ż├şva┼ą, nez├║fajte. Vyr├íbaj├║ sa aj univerz├ílne bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í.

Typ sl├║chadiel 

─Äal┼í├şm potrebn├Żm krokom pri v├Żbere bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel je zvolenie typu, ktor├Ż v├ím bude najviac vyhovova┼ą. Na v├Żber m├íte z troch mo┼żnost├ş ÔÇô sl├║chadl├í do u┼í├ş (takzvan├ę ┼ítuple), sl├║chadl├í cez hlavu a bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í za u┼íi. Najv├Ą─Ź┼í├şmi v├Żhodami prv├ęho menovan├ęho typu s├║ ur─Źite praktickos┼ą a skladnos┼ą. V─Ćaka svojej malej ve─żkosti a v├íhe sa ─żahko pren├í┼íaj├║ a s├║ tak ide├ílnymi spolo─Źn├şkmi na cesty. Na druhej strane pon├║kaj├║ o nie─Źo hor┼í├ş zvuk ako sl├║chadl├í cez hlavu, preto┼że nedok├í┼żu tak efekt├şvne tlmi┼ą ru┼íiv├Ż hluk z okolia.

Pr├íve lep┼íie potl├í─Źanie ru┼íiv├Żch zvukov z okolia a vysok├í kvalita zvuku patria k najv├Ą─Ź┼í├şm prednostiam bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel cez hlavu. Naopak ich z├íporom s├║ v├Ą─Ź┼íie rozmery a taktie┼ż vy┼í┼íia cena. Posledn├ę spom├şnan├ę sl├║chadl├í za u┼íi s├║ s├şce z tejto trojice najmenej popul├írne, no maj├║ ─Źo pon├║knu┼ą. Ide o mix vysokej kvality zvuku a relat├şvne dobrej skladnosti. Niekoho by v┼íak pri k├║pe mohol odradi┼ą neatrakt├şvny vzh─żad.

vyberomat sk bluetooth headphones
vyberomat sk bluetooth headphones

Vysk├║┼íanie funk─Źnosti 

Mno┼żstvo elektroniky je mo┼żn├ę zak├║pi┼ą aj bez predo┼íl├ęho vysk├║┼íania, ale v pr├şpade bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel to ur─Źite neodpor├║─Źame. Hlavn├ę d├┤vody s├║ hne─Ć dva. Po prv├ę je potrebn├ę si overi┼ą, ─Źi s├║ sl├║chadl├í bez probl├ęmov sp├írovate─żn├ę s va┼í├şm zariaden├şm. Preto sa nehanbite a vysk├║┼íajte si pripojenie bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel k v├í┼ímu smartf├│nu priamo na predajni. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov na ┼żiadny probl├ęm nenaraz├şte, no je dobr├ę tento krok nepodceni┼ą.

Druh├Żm, d├┤le┼żitej┼í├şm d├┤vodom, pre─Źo je dobr├ę pr├şs┼ą si vysk├║┼ía┼ą sl├║chadl├í na predaj┼łu, je pos├║denie kvality zvuku. T├║ inak ako osobn├Żm overen├şm nezist├şte. Pri sk├║┼íobnom po─Ź├║van├ş sa okrem samotnej kvality zvuku zamerajte aj na to, ─Źi sl├║chadl├í pri vy┼í┼íej hlasitosti a silnej┼í├şch bas├ích ne┼íumia alebo nechrap─Źia. To toti┼ż b├Żva jedna z naj─Źastej┼í├şch v├íd.

V├Żdr┼ż bat├ęrie 

Pokia─ż m├íte v pl├íne pou┼ż├şva┼ą bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í viac ako p├ír min├║t denne, je potrebn├ę venova┼ą zv├Ż┼íen├║ pozornos┼ą v├Żdr┼żi ich bat├ęrie. D├┤kladne si teda premyslite, ko─żko hod├şn ich budete chcie┼ą akt├şvne vyu┼ż├şva┼ą. V├Żdr┼ż v├Ą─Ź┼íiny dnes pred├ívan├Żch bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel sa pohybuje medzi 5 ÔÇô 10 hodinami. V├Żnimkou v┼íak nie s├║ ani tie, ktor├ę vydr┼żia na jedno nabitie aj dlh┼íie ako 30 hod├şn. Dlh┼íia doba prehr├ívania sa ka┼żdop├ídne takmer v┼żdy rovn├í vy┼í┼íej cene.

Ak sa v┼íak nechcete v├Żdr┼żou bat├ęrie pr├şli┼í zaobera┼ą, tak sa ur─Źite porozhliadnite po sl├║chadl├ích cez hlavu. Tieto sl├║chadl├í maj├║ v├Ą─Ź┼íinou aj vstup pre k├íbel a zvl├ídaj├║ tak prep├şna┼ą medzi bezdr├┤tov├Żm a k├íblov├Żm pripojen├şm. T├Żm, ┼że ich m├┤┼żete kedyko─żvek pripoji┼ą ku k├íblu, sa vyhnete neust├ílemu kontrolovaniu stavu bat├ęrie. A hlavne t├Żm pred├şdete situ├ícii, kedy by ste kv├┤li slabej bat├ęrii u┼ż nemohli ─Ćalej po─Ź├║va┼ą hudbu.

vyberomat sk bluetooth headphones
vyberomat sk bluetooth headphones

Vybavenie 

Aj ke─Ć sa bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í m├┤┼żu javi┼ą ako jednoduch├ę zariadenia, nie je to ├║plne tak. Tak├ęto sl├║chadl├í m├┤┼żu by┼ą vybaven├ę nespo─Źetn├Żm mno┼żstvom praktick├Żch doplnkov a funkci├ş. Ob─ż├║ben├ę s├║ napr├şklad bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í s mikrof├│nom, ktor├ę sa bud├║ hodi┼ą t├şm, ktor├ş maj├║ v pl├íne so sl├║chadlami ve─ża telefonova┼ą. ─Äalej sa ve─żkej ob─żube te┼íia sl├║chadl├í s akt├şvnym potl├í─Źan├şm hluku. Ich zak├║pen├şm rozhodne ni─Ź nepokaz├şte. V─Ćaka nim si toti┼ż budete m├┤c┼ą neru┼íene vychutna┼ą hudbu alebo ozvu─Źenie ak─Źn├Żch filmov├Żch sc├ęn.

Ke─Ć┼że bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í nem├┤┼żu ma┼ą z pochopite─żn├Żch d├┤vodov tla─Źidl├í na ovl├ídanie hlasitosti umiestnen├ę na k├íbli, musia by┼ą z├íkladn├ę ovl├ídacie prvky zakompovan├ę v jednom zo sl├║chadiel. V├Ą─Ź┼íina bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel je vybaven├í prep├şnac├şmi tla─Źidlami na boku. St├íle popul├írnej┼íie rie┼íenie je v┼íak ovl├ídanie pomocou dotykov├Żch senzorov ÔÇô to maj├║ napr├şklad Apple AirPods. Modernou z├íle┼żitos┼ąou je tie┼ż hlasov├ę ovl├ídanie, pomocou ktor├ęho je mo┼żn├ę ovl├ída┼ą hlasitos┼ą alebo pohodlne prep├şna┼ą pesni─Źky.

Cena 

Cena bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel by mala by┼ą z├ívisl├í od kvality pon├║kan├ęho zvuku, mno┼żstva funkci├ş a tie┼ż toho, ako ─Źasto ich budete pou┼ż├şva┼ą. Pokia─ż budete sl├║chadl├í vyu┼ż├şva┼ą naozaj pravidelne, napr├şklad na dennej b├íze, rozhodne sa nebojte do nich investova┼ą. V┼íeobecne v┼íak m├┤┼żeme poveda┼ą, ┼że v├Ą─Ź┼íinu bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel zo┼żeniete za cenu ni┼ż┼íiu ako 40ÔéČ. Doba ke─Ć boli bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í nepomerne drah┼íie ako k├íblov├ę je u┼ż d├ívno pre─Ź. Medzi naozaj lacn├ę patria takzvan├ę ÔÇ×┼ítupleÔÇť.

Pokia─ż by sme sa mali zmieni┼ą o ─Źiastke, za ktor├║ by ste mali o─Źak├íva┼ą naozajstn├║ kvalitu, bolo by to 120 ÔéČ a viac. V tejto cenovej kateg├│rii u┼ż n├íjdete zauj├şmav├ę k├║sky, ktor├ę pon├║kaj├║ dokonale vyladen├Ż zvuk a ve─ża praktick├Żch funkci├ş. Tak ako u v├Ą─Ź┼íiny elektronick├Żch zariaden├ş sa aj v pr├şpade bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel vyplat├ş vsadi┼ą na overen├Żch v├Żrobcov. Za nich sa ur─Źite daj├║ pova┼żova┼ą Apple, Sennheiser, Beats by Dr, DRe, Sony ─Źi Bose. Rovnako sa zamerajte na n├íkup od autorizovan├ęho predajcu ÔÇô z├şskate t├Żm z├íruku, servis a podporu v├Żrobcu.

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest