Ako vybra┼ą GPS lok├ítor pre v├í┼ího psieho kamar├íta

R├Żchla vo─żba


Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk tracker gps tracking
vyberomat sk tracker gps tracking

Najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą

vyberomat sk tractive gps tracking xl
vyberomat sk tractive gps tracking xl

Rozumn├í vo─żba

vyberomat sk trackimo optimum g
vyberomat sk trackimo optimum g

Najvyššia kvalita

Asi nikto nechce za┼żi┼ą ten pocit bezmocnosti, ke─Ć v├ím pes niekam odbehne, dlho sa nevracia a┬ávy neviete kde je. Pokia─ż je v├í┼í pes nenapravite─żn├Ż uteka─Ź alebo len chcete ma┼ą preh─żad kde sa pr├íve nach├ídza, ur─Źite v├ím pom├┤┼że ps├ş GPS lok├ítor. Toto zariadenie dok├í┼że sledova┼ą polohu v├í┼ího psa. GPS lok├ítory sa vyr├íbaj├║ bu─Ć ako samostatn├ę ─Źipy, ktor├ę sa upev┼łuj├║ na obojok, alebo sa pred├ívaj├║ u┼ż pripevnen├ę na obojok. Poslednou variantou s├║ GPS lok├ítory zabudovan├ę priamo v┬áobojku psa.

─îo si vybra┼ą?

Pripravili sme si pre v├ís tipy na v├Żhodn├ę GPS lok├ítory.

Najv├Żhodnej┼íie GPS lok├ítoryKladyZ├íporyPriemern├í cenaAktu├ílna ponuka
TRACTIVE GPS TRACKER XL– v├Żdr┼ż bat├ęrie
– presnos┼ą pri LIVE trackingu
– mo┼żnos┼ą sledova┼ą hist├│riu pohybu psa
– vodotesn├Ż
– mo┼żnos┼ą nastavenia virtu├ílneho plotu
– ve─żkos┼ą
– nevhodn├Ż pre men┼íie zvierat├í
– plastov├í ├║chytka
– poplatky
90 ÔéČZobrazi┼ą ponuku
TRACKIMO OPTIMUM 2G– r├Żchle a jednoduch├ę nastavenie
– prv├Ż rok u┼ż├şvania bez poplatkov
– mo┼żnos┼ą sledovania hist├│rie pohybu a┼ż 5 rokov
– v├íha
– ve─żkos┼ą
– vodotesn├Ż
– slab┼íia v├Żdr┼ż bat├ęrie
– poruchov├Ż
– vysok├í cena
125 ÔéČZobrazi┼ą ponuku
TRACTIVE GPS TRACKER– mo┼żnos┼ą sledova┼ą hist├│riu pohybu psa
– indik├ítor stavu akumul├ítoru
– ve─żkos┼ą
– v├íha
– vodotesn├Ż
– kompaktn├Ż zo v┼íetk├Żmi obojkami
– n├şzka cena
– slab┼íia v├Żdr┼ż bat├ęrie
– pomal├ę reakcie na start LIVE tracking
– poplatky
56 ÔéČZobrazi┼ą ponuku
vyberomat sk tractive gps tracking xl

Tractive GPS Tracker XL

V─Ćaka Tractive GPS Tracker, budete ma┼ą istotu, ┼że je va┼íe zvieratko v bezpe─Ź├ş aj bez va┼íej pr├ştomnosti. GPS pre zvierat├í prin├í┼ía mo┼żnosti ako sledova┼ą hist├│riu pohybu v├í┼ího zviera┼ąa, alebo mo┼żnos┼ą nastavenia bezpe─Źnej z├│ny. Pr├şstroj je ur─Źen├Ż pre psov od 20 kg. V├Żhodou je ve─żmi dlh├í v├Żdr┼ż bat├ęrie.


vyberomat sk trackimo optimum g

TRACKIMO Optimum 2G

S GPS TRACKIMO Optimum 2G, m├┤┼żete sledova┼ą nielen zvieratk├í ale aj osoby, cennosti ─Źi dopravn├ę prostriedky. Oproti ostatn├Żm GPS, je jeho v├Żhodou mo┼żnos┼ą prezerania si z├íznamu z hist├│rie pohybu a┼ż 5 rokov. Prv├Ż rok, poskytuje v├Żrobca slu┼żby v cene.


vyberomat sk tracker gps tracking

Tractive GPS Tracker

Tractive GPS Tracker je vhodn├Ż pre majite─żov dom├ícich mil├í─Źikov, ktor├ş chc├║ ma┼ą istotu, kde sa ich zvieratko po─Źas prech├ídzky nach├ídza. V─Ćaka GPS lok├ítoru a funkci├ş nastavenia bezpe─Źnej z├│ny, budete ma┼ą istotu, ┼że je v poriadku a viete ho v ak├Żchko─żvek podmienkach r├Żchlo n├íjs┼ą. Plusom je, ┼że si viete pozrie┼ą hist├│riu pohybu zviera┼ąa 24 hod├şn dozadu. Lok├ítor je ur─Źen├Ż pre ps├şkov a ma─Źky. Je kompaktn├Ż so v┼íetk├Żmi druhmi obojkov.

GPS lok├ítor ocen├şte pokia─ż:

ÔÇô m├íte ps├şka, ktor├Ż sa r├íd t├║la

ÔÇô chcete zv├Ż┼íi┼ą bezpe─Źnos┼ą v├í┼ího psa

ÔÇô potrebujete ma┼ą psa neust├íle pod kontrolou

ÔÇô pes prech├ídza v├Żcvikom v ter├ęne

Ako GPS lokátor funguje

GPS technol├│gia vysiela majite─żovi inform├íciu o aktu├ílnej polohe ÔÇô t├║ v├ím zobraz├ş z├íkladov├í stanica alebo mobiln├Ż telef├│n. Lok├ítory sa delia pod─ża sp├┤sobu komunik├ície na dve skupiny: lok├ítory s r├ídiov├Żm spojen├şm a lok├ítory s komunik├íciou pomocou GSM siete.

GPS lok├ítory s r├ídiov├Żm spojen├şm

Lok├ítory s r├ídiov├Żm spojen├şm pou┼ż├şvaj├║ k sledovaniu polohy satelitn├ş sign├íl a r├ídiov├Ż prij├şma─Ź. Tieto lok├ítory s├║ naj─Źastej┼íie pou┼ż├şvan├ę profesion├ílnymi kynol├│gmi alebo po─żovn├şkmi.

V├Żhody

 • Presnos┼ą a r├Żchlos┼ą obnovovania poz├şcie psa
 • Funguje aj mimo GSM/GPS sign├ílu
 • Neplat├şte u┼ż ┼żiadne ─Ćal┼íie poplatky

Nev├Żhody

 • Vysok├í k├║pna cena
 • Obmedzen├Ż dosah 10 ÔÇô 15 km
 • Nutnos┼ą nosi┼ą so sebou ovl├ída─Ź

GPS lok├ítory s komunik├íciou prostredn├şctvom GSM

Tieto GPS lok├ítory maj├║ v sebe SIM kartu a komunikuj├║ s u┼ż├şvate─żom prostredn├şctvom siete mobiln├Żch oper├ítorov. Polohu psa m├┤┼żete sledova┼ą cez aplik├íciu v mobile, tablete alebo na po─Ź├şta─Źi

V├Żhody

 • Ni┼ż┼íia k├║pna cena
 • Neobmedzen├Ż dosah
 • Jednoduch├ę ovl├ídanie cez aplik├íciu

Nev├Żhody

 • Nefunguj├║ mimo GSM sie┼ą
 • Zvy─Źajne maj├║ ─Ćal┼íie n├íklady na prev├ídzku
vyberomat sk dog gps
vyberomat sk dog gps

Vlastnosti a funkcie lokátorov

V├Żdr┼ż bat├ęrie

─î├şm je v├Żdr┼ż bat├ęrie dlh┼íia t├Żm lep┼íie. Lok├ítory s viacer├Żmi funkciami maj├║ v├Ą─Ź┼íinou v├Żdr┼ż bat├ęrie krat┼íiu. Bat├ęria by mala v plnej prev├ídzke vydr┼ża┼ą na jedno nabitie minim├ílne jeden de┼ł.

Dosah

Pokia─ż zvol├şte lok├ítor s komunik├íciou cez GSM sie┼ą, budete z├ívisl├Ż na dostupnosti mobilnej siete. Na druhej strane m├┤┼żete ps├şka sledova┼ą v┼íade tam, kde je mobiln├ę pokrytie, bez oh─żadu na to ako ─Ćaleko je od v├ís vzdialen├Ż. Tieto lok├ítory funguj├║ dobre aj vo ve─żkej v├Ą─Ź┼íine ostatn├Żch ┼ít├ítov. Satelitn├ę a r├ídiov├ę lok├ítory maj├║ dosah maxim├ílne 15 km. Funguj├║ v┼íak nez├ívisle od pokrytia mobilnou sie┼ąou.

Vodotesnos┼ą a odolnos┼ą vo─Źi n├írazom

Po─Ź├ştajte s t├Żm, ┼że lok├ítor m├┤┼że dosta┼ą v ter├ęne poriadne zabra┼ą. Pes ob─Źas prebehne nejak├Żm krov├şm, sko─Ź├ş do potoka alebo sa rozhodne vyv├í─ża┼ą sa v blate. Kvalitn├Ż GPS lok├ítor by mal zvl├ídnu┼ą v┼íetky tieto situ├ície.

Sledovanie v re├ílnom ─Źase

Takzvan├Ż live tracking v├ím uk├í┼że pohyb psa v re├ílnom ─Źase. Vy tak uvid├şte, ktor├Żm smerom pes be┼ż├ş a ─Źi sa od v├ís vz─Ća─żuje, alebo sa naopak pribli┼żuje

Virtuálny plot

Virtu├ílny plot je funkcie, ktor├í v├ím umo┼żn├ş ohrani─Źi┼ą na mape ─żubovo─żn├Ż priestor. Jednoducho tak m├┤┼żete nastavi┼ą virtu├ílny plot napr├şklad okolo z├íhrady. Pokia─ż pes tento priestor opust├ş alebo do┼ł vojde, pr├şde v├ím notifik├ícia na telef├│n.

Sledovanie aktivity

V─Ćaka tejto funkcii m├┤┼żete sledova┼ą ─Źi m├í v├í┼í pes dostatok pohybu a nastavova┼ą mu r├┤zne ciele aktivity.

Sledovanie viacer├Żch psov naraz

Pokia─ż m├íte doma viac ps├şch kamar├ítov, bude sa v├ím hodi┼ą mo┼żnos┼ą, sledova┼ą ich v┼íetk├Żch naraz. Samozrejme, ka┼żd├Ż z nich mus├ş ma┼ą vlastn├Ż lok├ítor.

vyberomat sk dog gps
vyberomat sk dog gps

Zvuková a svetelná signalizácia

Sveteln├í a zvukov├í signaliz├ícia sa v├ím bude hodi┼ą, pokia─ż budete ps├şka h─żada┼ą v zhor┼íen├Żch sveteln├Żch podmienkach. Zvuk aj svetlo m├┤┼żete aktivova┼ą na dia─żku.

Vibrácie

Niektor├ę GPS lok├ítory maj├║ funkciu vibr├ície, ktor├í sa d├í aktivova┼ą na dia─żku. Psovi tak m├┤┼żete pomocou vibr├ície da┼ą napr├şklad sign├íl, ┼że sa m├í vr├íti┼ą.

Identifik├ícia ┼ítekania a odpo─Ź├║vanie zvukov z okolia

Niektor├ę lok├ítory v├ím umo┼żnia po─Ź├║va┼ą zvuky z okolia, kde sa pes pr├íve nach├ídza a to, ─Źi ┼ítek├í. U niektor├Żch modelov je mo┼żn├ę da┼ą psovi cez lok├ítor aj slovn├ę povely.

V├íha a ve─żkos┼ą

GPS lok├ítor alebo obojok by ps├şkovi nemal v ┼żiadnom pr├şpade prek├í┼ża┼ą alebo by┼ą pre┼ł moc ┼ąa┼żk├Ż. Preto volte ve─żkos┼ą lok├ítoru v┼żdy s oh─żadom na ve─żkos┼ą samotn├ęho psa.

Hist├│ria pohybu

V├Ą─Ź┼íina GPS lok├ítorov umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą hist├│riu pohybu psa. Aj sp├Ątne tak m├┤┼żete zisti┼ą, kde sa v├í┼í ps├şk v ur─Źitom ─Źase pohyboval.

Ob─ż├║ben├ę zna─Źky GPS lok├ítorov

Tractive GPS tracker

Tieto GPS lok├ítory s├║ jedny z najpred├ívanej┼í├şch na trhu. Pon├║kaj├║ skvel├Ż pomer cena/v├Żkon. Lok├ítor obsahuje integrovan├║ SIM kartu a k ovl├ídaniu sl├║┼żi preh─żadn├í aplik├ícia, ktor├í je dostupn├í pre iOS aj Android. Tractive je vodotesn├Ż a┼ż do h─║bky 1 m a bat├ęria vydr┼ż├ş na jedno nabitie 2 ÔÇô 5 dn├ş plnej prev├ídzky. Bat├ęria sa nabije za 2 hodiny. S prev├ídzkou Tractive GPS trackeru s├║ spojen├ę poplatky za vyu┼żitie mobilnej d├ítovej siete ÔÇô za z├íkladn├║ tarifu pri platbe na dva roky dopredu zaplat├şte okolo 90 ÔéČ. Lok├ítor funguje vo v├Ą─Ź┼íine kraj├şn sveta, kde je pokrytie mobilnou sie┼ąou.

Mishiko

Mishiko je obojok, ktor├Ż dok├í┼że sledova┼ą nielen polohu, ale aj fyzick├║ aktivitu v├í┼ího psieho kamar├íta. Je dod├ívan├Ż s integrovanou SIM kartou, ktor├í m├í neobmedzen├ę d├ítov├ę tarify. To znamen├í, ┼że u┼ż neplat├şte ┼żiadne ─Ćal┼íie poplatky za prev├ídzku. Lok├ítor sa ovl├ída cez aplik├íciu, ktor├í je dostupn├í pre iOS aj Android. Je vodotesn├Ż a funguje skoro po celom svete. S├║─Źas┼ąou balenia je aj obojok, na ktor├Ż sa d├í lok├ítor prichyti┼ą.

Paby GPS Tracker

Tento lok├ítor v├ím pon├║kne nielen sledovanie polohy v├í┼ího psa, ale tie┼ż sledovanie jeho aktivity a po─Źtu krokov. V─Ćaka svojej ve─żkostije vhodn├Ż aj pre mal├ę plemen├í psov alebo ma─Źky. Lok├ítor sa ovl├ída pomocou mobilnej aplik├ície, ktor├í je dostupn├í pre iOS aj Android. Lok├ítor je vodotesn├Ż. Obojok je dod├ívan├Ż spolo─Źne so SIM kartou, za jej prev├ídzku po─Ź├ştajte s n├íkladmi okolo 5 ÔéČ mesa─Źne.

vyberomat sk dog gps
vyberomat sk dog gps

Invoxia GPS Tracker

Tento lok├ítor vyu┼ż├şva na sledovanie polohy sie┼ą Sigfox ( sie┼ą pre Internet vec├ş) a nemus├ş sa do┼ł vklada┼ą SIM karta. Na tri roky m├íte pou┼ż├şvanie siete zadarmo, ─Ćalej za ro─Źn├Ż poplatok cca 9 ÔéČ. Sie┼ą m├í pln├ę pokrytie v ─îeskej Republike a na Slovensku, v ─Ćal┼í├şch krajin├ích sa to l├ş┼íi. Lok├ítor sa ovl├ída cez aplik├íciu v mobilnom telef├│ne. Okrem sledovania polohy pon├║ka aj ┬┤dal┼íie funkcie. Je vodotesn├Ż a na jedno nabitie vydr┼ż├ş 1 ÔÇô 3 mesiace, ─Źo je omnoho viac ako u konkurencie.

Garmin

Garmin sa zameriava predov┼íetk├Żm na profesion├ílne sledovacie obojky, ktor├ę s├║ ur─Źen├ę do n├íro─Źn├Żch ter├ęnov. Obojky Garmin b├Żvaj├║ doplnen├ę aj o v├Żcvikov├ę funkcie. Funguj├║ na princ├şpe r├ídiov├ęho prenosu a maj├║ dosah a┼ż 15 km. Obojok sa ovl├ída pomocou vysiela─Źky. Niektor├ę obojky od Garminu sa m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą aj ako v├Żcvikov├ę.

Dogtra Pathfinder

Tento obojok nesl├║┼żi len ako lokaliza─Źn├Ż, ale tie┼ż ako v├Żcvikov├Ż. Obojok funguje na princ├şpe r├ídiov├ęho spojenia a m├í dosah a┼ż 15 km. Je vodotesn├Ż, lokaliz├ícia je ve─żmi presn├í a v pohotovostnom re┼żime vydr┼ż├ş na jedno nabitie a┼ż 1 mesiac. Obojok ovl├ídate cez mobiln├Ż telef├│n a nevia┼żu sa k nemu ┼żiadne ─Ćal┼íie poplatky za prev├ídzku.

Cena

GPS lok├ítory, ktor├ę komunikuj├║ pomocou mobilnej siete, si m├┤┼żete k├║pi┼ą u┼ż za p├ír desiatok eur. Pri lok├ítoroch s┬ár├ídiov├Żm prij├şma─Źom budete musie┼ą siahnu┼ą do vrecka ove─ża hlb┼íie. GPS lok├ítory komunikuj├║ce cez GSM sie┼ą k├║pite za cca 40 ÔÇô 200 ÔéČ. GPS lok├ítory s┬ár├ídiov├Żm spojen├şm za─Ź├şnaj├║ na cene okolo 530 ÔéČ. Cena sa v┼íak m├┤┼że vy┼íplha┼ą a┼ż do 1┬á130 ÔéČ.

vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest