Ako vybra┼ą spr├ívnu detsk├║ pest├║nku

vyberomat sk baby monitor
vyberomat sk baby monitor

R├Żchly v├Żber


Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk vtech bm
vyberomat sk vtech bm

Najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą

vyberomat sk philips avent scd
vyberomat sk philips avent scd

Rozumn├í vo─żba

vyberomat sk truelife nannycam r
vyberomat sk truelife nannycam r

Najlepšia kvalita

Detsk├ę pest├║nky s├║ druhom monitora, ktor├Żm doch├ídza k prenosu zvuku ─Źi obrazu na krat┼íie alebo v├Ą─Ź┼íie vzdialenosti. Ich pomocou m├┤┼żete kontrolova┼ą die┼ąa nach├ídzaj├║ce sa v inej miestnosti ako ste vy. S n├ístupom modern├Żch technol├│gi├ş do┼ílo k ohromn├ęmu rozvoju tejto oblasti a pre lep┼íiu orient├íciu v├ím prin├í┼íame toto porovnanie. Ne┼ż si pest├║nku zaobstar├íte, sk├║ste si polo┼żi┼ą nasleduj├║ce ot├ízky.

  • Na ─Źo budete pest├║nku vyu┼ż├şva┼ą? Budete potrebova┼ą iba audio prenos alebo by ste radi zaobstarali aj video?
  • Na akej vzdialenosti a kde budete pest├║nku pou┼ż├şva┼ą? Potrebujete ju do interi├ęru alebo tie┼ż do exteri├ęru?
  • Ako ─Źasto ju budete potrebova┼ą? Ka┼żd├Ż de┼ł alebo len pr├şle┼żitostne?
  • ─îo od nej o─Źak├ívate? Preferujete jednoduch├ę ovl├ídanie? Ak├ę s├║ va┼íe po┼żiadavky na bezpe─Źnos┼ą? Ak├ę s├║ va┼íe po┼żiadavky na ┼ípeci├ílne dodatkov├ę funkcie pr├şpadne nap├íjanie?
N├ízovTypKladyZ├íporyOrienta─Źn├í cenaAktu├ílna ponuka
VTech BM1000bez kamery – dostupn├í cena
– ─Ćalek├Ż dosah
– men┼íie mno┼żstvo funkci├ş
– detsk├í jednotka sa nap├íja iba zo siete
32 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
BAYBY BBM 7000bez kamery – dostupn├í cena
– ─Ćalek├Ż dosah
– ─Źistota zvuku
– men┼íie mno┼żstvo funkci├ş
– detsk├í jednotka sa nap├íja iba zo siete
40 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Philips AVENT SCD503/26bez kamery – ─Ćalek├Ż dosah
– ─Źistota zvuku
– sveteln├í signaliz├ícia pri aktivite die┼ąa┼ąa
– bez mo┼żnosti obojstrannej komunik├ície
– detsk├í jednotka sa nap├íja iba zo siete
54 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
TrueLife NannyCam H32s kamerou – ─Ćalek├Ż dosah
– no─Źn├Ż re┼żim
– kvalita obrazu
– obojstrann├í komunik├ícia
– hlasn├ę usp├ívanky aj pri najni┼ż┼íej ├║rovni hlasitosti
– vysok├í citlivos┼ą na okolit├ę zvuky
100 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
TrueLife NannyCam R360s kamerou – ─Ćalek├Ż dosah
– mno┼żstvo funkci├ş
– kvalita obrazu a zvuku
– obojstrann├í komunik├ícia
– hlasn├ę usp├ívanky aj pri najni┼ż┼íej ├║rovni hlasitosti
– vysok├í cena
145 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
vyberomat sk vtech bm

VTech BM1000

Detsk├í pest├║nka VTech BM1000 dok├í┼że pren├í┼ía┼ą sign├íl na 300 m. Napriek dostupnej cene pon├║ka funkcie ako je technol├│gia DECT, indik├ítor nap├íjania, 5 stup┼łov├Ż LED indik├ítor zvuku a ovl├ídanie hlasitosti. Rodi─Źovsk├í jednotka sa nap├íja prostredn├şctvom 2 ks bat├ęri├ş Ni – MH AAA. Detsk├í jednotka sa nap├íja zo siete (230 V). V├Żdr┼ż bat├ęrie je 14 hod├şn.


vyberomat sk bayby bbm

BAYBY BBM 7000

BAYBY BBM 7000 je cenovo dostupn├í detsk├í pest├║nka s dosahom 300 m. Pon├║ka technol├│giu DECT, ktor├í zabezpe─Ź├ş ─Źist├Ż zvuk. S├║─Źas┼ąou pr├şstroja je sveteln├í signaliz├ícia mimo dosahu a ECO MODE, ktor├Ż ┼íetr├ş bat├ęriu. Zvoli┼ą si m├┤┼żete z 5 stup┼łov hlasitosti. Rodi─Źovsk├í jednotka sa nap├íja prostredn├şctvom siete alebo bat├ęri├ş Ni – MH AAA. Detsk├í jednotka sa nap├íja iba cez sie┼ą.


vyberomat sk philips avent scd

Philips AVENT SCD503/26

Philips AVENT SCD503/26 je ob─ż├║ben├í detsk├í pest├║nka s dosahom 330 m. Prenos zvuku prebieha digit├ílne. Medzi prednosti tohto zariadenia patr├ş technol├│gia DECT, sveteln├í signaliz├ícia pri aktivite die┼ąa┼ąa, mo┼żnos┼ą zapn├║┼ą upokoj├║ce no─Źn├ę svetlo a ├║sporn├Ż re┼żim Smart ECO. Taktie┼ż pon├║ka mo┼żnos┼ą regulova┼ą hlasitos┼ą. Rodi─Źovsk├║ jednotku m├┤┼żete nap├íja┼ą zo siete (230 V) alebo m├┤┼żete vyu┼żi┼ą 2 jednorazov├ę ─Źi dob├şjacie alkalick├ę bat├ęrie R6 AA. Detsk├í jednotka sa d├í napoji┼ą iba prostredn├şctvom siete (230 V). Doba prev├ídzky bat├ęrie je 24 hod├şn.


vyberomat sk truelife nannycam h

TrueLife NannyCam H32

Detsk├í pest├║nka TrueLife NannyCam H32 patr├ş medzi ob─ż├║ben├ę pest├║nky s dobr├Żmi recenziami. Dok├í┼że pren├í┼ía┼ą sign├íl na vzdialenos┼ą 300 m. Kladom zariadenia je mo┼żnos┼ą obojstrannej komunik├ície, VOX funkcia, usp├ívac├ş a no─Źn├Ż re┼żim, taktie┼ż mo┼żnos┼ą regulova┼ą hlasitos┼ą. S├║─Źas┼ąou detskej pest├║nky je aj teplomer. Zariadenie m├┤┼żete napoji┼ą z USB zdroja. Balenie obsahuje rodi─Źovsk├║ jednotku s displejom + sie┼ąov├Ż adapt├ęr (230 V), detsk├║ jednotku (kamera) + sie┼ąov├Ż adapt├ęr (230 V) a n├ívod na pou┼żitie.


vyberomat sk truelife nannycam r

TrueLife NannyCam R360

TrueLife NannyCam R360 je detsk├í pest├║nka, ktor├í dok├í┼że prenies┼ą sign├íl a obraz na 300 m. Pest├║nka pon├║ka mno┼żstvo funkci├ş, ako je senzor teploty, obojstrann├Ż prenos, optick├í indik├ícia ├║rovne hluku, regul├ícia hlasitosti, signaliz├ícia mimo dosahu, indik├ícia slabej bat├ęrie, VOX funkcia, no─Źn├ę videnie a usp├ívac├ş re┼żim. Rodi─Źovsk├í jednotka sa nap├íja prostredn├şctvom siete (230 V) alebo bat├ęrie. Detsk├í ─Źas┼ą sa nap├íja cez sie┼ą (230 V).

Rozdelenie pest├║nok pod─ża sp├┤sobu prenosu

Najjednoduch┼íie rozdelenie je pod─ża sp├┤sobu prenosu zvuku.

Anal├│gov├ę pest├║nky

Maj├║ lep┼í├ş dosah, pracuj├║ na ni┼ż┼í├şch frekvenci├ích a v men┼íom po─Źte kan├ílov. S├║ citlivej┼íie na ru┼íenie in├Żmi zariadeniami. Vhodn├ę najm├Ą do rodinn├Żch domov.

Digitálne pestúnky

Pracuj├║ na vy┼í┼í├şch frekvenci├ích a vy┼í┼íom po─Źte kan├ílov. V miestach s prek├í┼żkou maj├║ men┼í├ş dosah. Vhodn├ę predov┼íetk├Żm do bytov v panelov├Żch domoch ─Źi bytovk├ích. 

Wifi ÔÇô smart modely

Video a zvuk sa pren├í┼ía cez internet do aplik├ície v telef├│ne alebo tablete. V├Żhodou je mo┼żnos┼ą sledova┼ą die┼ąa takmer odkia─żko─żvek. Nev├Żhodou je potrebn├ę dobr├ę a stabiln├ę internetov├ę pripojenie.

Monitory dychu

┼ápeci├ílny druh pest├║nok. Pracuj├║ na b├íze senzorick├Żch dosiek, ktor├ę sleduj├║ dych die┼ąa┼ąa. M├┤┼żu by┼ą samostatne, v niektor├Żch pr├şpadoch spojen├ę s pest├║nkou. Existuj├║ aj ┼ípeci├ílne typy a to s├║ ru─Źn├ę ultrazvuky na po─Ź├║vanie srdcov├Żch oziev plodu.

Kombinovan├ę modely

Tieto pr├şstroje kombinuj├║ klasick├║ pest├║nku s monitorovan├şm dychu b├íb├Ątka.

vyberomat sk baby monitor
vyberomat sk baby monitor

Rozdelenie pest├║nok pod─ża druhu prenosu

Okrem sp├┤sobu prenosu, teda ak├Żm sp├┤sobom prebieha sa zamerajme na druh prenosu, respekt├şve ─Źo pest├║nka pren├í┼ía.

Klasická audio pestúnka

Pren├í┼ía len zvuk a nie obraz. Hlavnou v├Żhodou je jednoduchos┼ą, skladnos┼ą a men┼íia finan─Źn├í n├íro─Źnos┼ą.

Video pest├║nka

Pren├í┼ía zvuk i obraz. Men┼íou nev├Żhodou je potrebn├ę spr├ívne nastavenie detskej jednotky, aby die┼ąa spr├ívne sn├şmala.

Pod─ża ─Źoho spr├ívne vybera┼ą

Detsk├ę pest├║nky je vhodn├ę vybera┼ą pod─ża u┼żito─Źn├Żch dodatkov├Żch funkci├ş.

Obojstranná prevádzka

Sl├║┼żi v podstate ako vysiela─Źka, m├┤┼żete s die┼ąa┼ąom komunikova┼ą.

Senzor teploty

Rodi─Źovsk├í jednotka ukazuje teplotu sn├şman├║ na detskej jednotke. U niektor├Żch pest├║nok je dokonca mo┼żn├ę nastavi┼ą minim├ílnu ─Źi maxim├ílnu teplotu, ktor├ę rodi─Źa upozornia.

VOX funkcia

Prenos sign├ílu je aktivovan├Ż a┼ż hlasom die┼ąa┼ąa, nepracuje neust├íle a ┼íetr├ş bat├ęriu.

No─Źn├ę svetlo

Detsk├í jednotka obsahuje jemn├ę tlmen├ę svetlo upokojuj├║ce b├íb├Ątko.

Technol├│gia DECT

Digital Enhanced Cordless Communications, ─Źi┼że vylep┼íen├í digit├ílna bezdr├┤tov├í komunik├ícia, ktorej prenos je ┼íifrovan├Ż a teda neru┼íen├Ż ostatn├Żmi zariadeniami.

vyberomat sk baby monitor
vyberomat sk baby monitor

Cena

Cenov├ę rozp├Ątie detsk├Żch monitorovac├şch a monitorov dychu je ve─żk├ę. Cena sa l├ş┼íi pod─ża zna─Źky, pod─ża funkci├ş, ale hlavne pod─ża typu. U┼ż v najni┼ż┼íej kateg├│rii n├íjdeme kvalitn├ę v├Żrobky.

Cena do 40 eur

V tejto kateg├│rii n├íjdeme pomerne ve─żk├Ż v├Żber audio pest├║nok anal├│gov├Żch i digit├ílnych, ale tie┼ż jednoduch┼íie video pest├║nky. Ide sk├┤r o menej zn├íme zna─Źky. Pest├║nky zn├ímej┼í├şch zna─Źiek s├║ s men┼í├şm dosahom.

Cena od 40 do 80 eur

Tu u┼ż n├íjdeme tie┼ż jednoduch┼íie smart modely. Toto cenov├ę rozp├Ątie pon├║ka ┼íirok├Ż v├Żber ve─żmi kvalitn├Żch pest├║nok od zn├ímych zna─Źiek s dobr├Żm dosahom a mno┼żstvom ┼żiadan├Żch funkci├ş.

Cena od 80 do 150 eur

Za t├║to cenu zo┼żenieme pest├║nky v top kvalite, pr├ęmiovej rady zn├ímych zna─Źiek, monitory dychu, kvalitn├ę kamery. Pest├║nky maj├║ ve─żk├Ż dosah, rad v├Żborn├Żch a u┼żito─Źn├Żch funkci├ş ako napr. kvalitn├Ż displej at─Ć.

Cena nad 150 eur

Tu n├íjdeme pest├║nky pre n├íro─Źn├Żch, digit├ílne kamery s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm, pest├║nky kombinovan├ę s monitorom dychu b├íb├Ątiek, monitory vo vysokej kvalite. Cena ucelen├ęho monitoringu die┼ąa┼ąa dosahuje a┼ż takmer 400 eur a okrem video pest├║nky a monitoru dychu vo forme klipu na plienku umo┼ż┼łuje zachytenie audia i videa na pam├Ą┼ąov├║ kartu.

vyberomat.sk electronic nanny
vyberomat.sk electronic nanny

Ob─ż├║ben├ę zna─Źky

TrueLife ÔÇô ve─żmi kvalitn├í zna─Źka poskytuj├║ca vysok├Ż ┼ítandard v r├┤znych cenov├Żch kateg├│ri├ích.

Jablotron ÔÇô najob─ż├║benej┼íia zna─Źka medzi monitormi dychu.

Smarton ÔÇô ob─ż├║benec predov┼íetk├Żm medzi najlacnej┼í├şmi pest├║nkami.

Philips Avent

Bravo B

Zauj├şmavosti a tipy

  • Pri v├Żbere nepodce┼łte sp├┤sob nap├íjania, ktor├ę m├┤┼że by┼ą ako na bat├ęrie, tak sie┼ąov├ę alebo v kombin├ícii. Zv├í┼żte, ktor├║ zaobstara┼ą, zvl├í┼í┼ą ke─Ć pl├ínujete umiestni┼ą pest├║nku napr. do ko─Ź├şka alebo na miesto, kde nie je pripojenie k sieti mo┼żn├ę.
  • Dosah prenosu b├Żva uv├ídzan├Ż vo vo─żnom priestore za ide├ílnych podmienok. Teda re├ílny dosah b├Żva ni┼ż┼í├ş ako uv├ídzan├Ż v├Żrobcom. Plat├ş ├║mera ─Ź├şm vy┼í┼í├ş po─Źet prek├í┼żok medzi jednotkami, t├Żm ni┼ż┼í├ş dosah.
TrueLife NannyCamR360 | Oto─Źn├í video ch┼»vi─Źka
vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest