Ako vybra┼ą najlep┼íiu hojdaciu sie┼ą

R├Żchla vo─żba


Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk cattara
vyberomat sk cattara

Najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą

vyberomat sk dimenza maxi
vyberomat sk dimenza maxi

Rozumn├í vo─żba

vyberomat sk ticket to the moon
vyberomat sk ticket to the moon

Najvyššia kvalita

Kto by nemal r├íd le┼ło┼íenie – na chv├ş─żu sa natiahnu┼ą, len tak sa necha┼ą un├í┼ía┼ą my┼ílienkami niekam ─Ćaleko, ─Ź├şta┼ą si kni┼żku alebo len tak pozorova┼ą nebo. V─Ćaka hojdacej sieti posuniete va┼íe chv├şle odpo─Źinku e┼íte o k├║sok bli┼ż┼íie k dokonalosti. V hojdacej sieti sa d├í nielen skvele relaxova┼ą, ale je vhodn├í aj pre cestovate─żov, ktor├ş radi presp├ívaj├║ v pr├şrode.

N├ízovTypKladyZ├íporyOrienta─Źn├í cenaKde k├║pi┼ą?
Cattarapre 1 osobu– dostupn├í cena
– obsahuje vrece na pren├í┼íanie
– nosnos┼ą (120 kg)
– neobsahuje povraz na zavesenie
15 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Spokey Bench Deluxepre 2 osoby– nosnos┼ą (160 kg)
– vyroben├Ż z ekologickej bavlny
– zl├ę rie┼íenie dr┼żania lanka
– neobsahuje povraz na zavesenie
33 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
DIMENZA MAXIpre 2 osoby– nosnos┼ą (200 kg)
– dreven├í v├Żstu┼ż
– plocha na le┼żanie 220 cm
– neobsahuje povraz na zavesenie43 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
La Siesta Colibri 3.0 Singlepre 1 osobu– nosnos┼ą (180 kg)
– vyroben├Ż z pad├íkov├ęho hodv├íbu
– plocha na le┼żanie 270 cm
– vy┼í┼íia cena55 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Ticket To The Moonpre 2 osoby– nosnos┼ą (200 kg)
– odoln├Ż proti roztrhnutiu
– plocha na le┼żanie 320 cm
– vysok├í cena58 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
vyberomat sk cattara

Cattara

Cattara je hojdacia sie┼ą pre jednu osobu. Vyroben├í je z textilu. Nosnos┼ą siete je 120 kg. Rozmery: 100 x 200 cm. Disponuje integrovan├Żm z├ívesn├Żm syst├ęmom. S├║─Źas┼ąou siete je aj obal na pren├í┼íanie. Zvoli┼ą si m├┤┼żete z r├┤znych farebn├Żch kombin├íci├ş.


vyberomat sk spokey bench deluxe

Spokey Bench Deluxe

Hojdacia sie┼ą Spookey Bench Delux je ur─Źen├í pre dve osoby. Nosnos┼ą siete je 160 kg. Vyroben├í je z ekologickej bavlny. Rozmer: 140 x 200 cm. Dreven├í ty─Ź m├í d─║┼żku 130 cm. T├íto hojdacia sie┼ą disponuje integrovan├Żm z├ívesn├Żm syst├ęmom. Zvoli┼ą si m├┤┼żete z r├┤znych farebn├Żch kombin├íci├ş.


vyberomat sk dimenza maxi

DIMENZA MAXI

DIMENZA MAXI je hojdacia sie┼ą pre 2 osoby. Nosnos┼ą tejto siete je 200 kg. Vyroben├í je z textilu. Kladom DIMENZI je dreven├í v├Żstu┼ż. Rozmery: 160 x 220 cm. Disponuje integrovan├Żm z├ívesn├Żm syst├ęmom. Zvoli┼ą si m├┤┼żete z r├┤znych farebn├Żch kombin├íci├ş.


vyberomat sk la siesta colibri single

La Siesta Colibri 3.0 Single

La Siesta Colibri 3.0 Single je hojdacia sie┼ą ur─Źen├í pre jednu osobu. Nosnos┼ą siete je a┼ż 180 kg. Vyroben├í je z pad├íkov├ęho hodv├íbu. Minim├ílna vzdialenos┼ą na zavesenie je 3,2 m. Rozmery: 270 x 170 cm. Disponuje integrovan├Żm z├ívesn├Żm syst├ęmom. Zvoli┼ą si m├┤┼żete z r├┤znych farebn├Żch kombin├íci├ş.


vyberomat sk ticket to the moon

Ticket To The Moon

Hojdacia sie┼ą Ticket To The Moon Original je ur─Źen├í pre dve osoby. Vyroben├í je zo 100% nylonu. Prednos┼ąou siete je lem odoln├Ż proti roztrhnutiu. Rozmery: 200 x 320 cm. Disponuje integrovan├Żm z├ívesn├Żm syst├ęmom. Zvoli┼ą si m├┤┼żete z r├┤znych farebn├Żch kombin├íci├ş.

Hojdacia sie┼ą alebo z├ívesn├ę hojdacie kreslo?

Relaxova┼ą m├┤┼żete nielen v hojdacej sieti (hovor├ş sa jej tie┼ż hamaka), ale aj v hojdacom kresle. Po─Ćme sa pozrie┼ą na hlavn├ę rozdiely.

Hojdacia sie┼ą – na zavesenie hojdacej siete potrebujete dva kotevn├ę body. M├┤┼żete ju tak zavesi┼ą medzi dva stromy, tr├ímy pergoly alebo do ┼ípeci├ílneho stojanu. V hojdacej sieti sa le┼ż├ş, nemo┼żno v nej sedie┼ą.

Z├ívesn├ę kreslo – na uchytenie z├ívesn├ęho hojdacieho kresla v├ím sta─Ź├ş len jeden kotviaci bod. Kreslo m├┤┼żete zavesi┼ą do stropu, na siln├║ vetvu alebo si na zavesenie zaobstara┼ą ┼ípeci├ílny stojan. Kreslo je na rozdiel od siete menej n├íro─Źn├ę na priestor. V kresle m├┤┼żete pohodlne sedie┼ą a d├í sa v ┼łom bez probl├ęmov napr. aj pracova┼ą na notebooku.

Materiál

Naj─Źastej┼íie sa hojdacie siete vyr├íbaj├║ z bavlny, polyesteru alebo nylonu. Stretn├║┼ą sa m├┤┼żete aj s materi├ílmi ako je ─żan, pad├íkov├Ż hodv├íb alebo odolnej┼í├ş materi├íl EIITex, ktor├Ż nie je to─żko n├íchyln├Ż na rozmary po─Źasia. V┼żdy si rozmyslite, kde a ako budete hojdaciu sie┼ą pou┼ż├şva┼ą, a prisp├┤sobte tomu aj v├Żber materi├ílu. Bavlnen├ę siete patria medzi tie najlacnej┼íie na trhu, ale s├║ tie┼ż viac n├íchyln├ę k opotrebovaniu materi├ílu. Je preto vhodn├ę nevystavova┼ą bavlnen├ę siete da┼ż─Ću a mrazu. Polyester a nylon s├║ odolnej┼íie vo─Źi vplyvu po─Źasia, ale zle absorbuj├║ vlhkos┼ą.

Nosnos┼ą a ve─żkos┼ą

Hojdacie siete pre jednu osobu maj├║ v├Ą─Ź┼íinou nosnos┼ą do 120 kg. Pokia─ż chcete le┼ło┼íi┼ą v dvoch, bude pre v├ís vhodnej┼íia sie┼ą s nosnos┼ąou 160 kg. V ponuke s├║ aj rodinn├ę siete. Tie maj├║ ve─żkos┼ą ┼ítandardn├ęho dvojl├┤┼żka (180 ├Ś 200 cm) a nosnos┼ą a┼ż 200 kg. Dosta┼ą mo┼żno aj hojdacie siete vo variante pre deti.

Umiestnenie a upevnenie hojdacej siete

Dobre si premyslite, kde chcete ma┼ą sie┼ą umiestnen├║. Budete ju ma┼ą doma alebo vonku na z├íhrade? Vonku je ide├ílne natiahnu┼ą hojdaciu sie┼ą v polotieni medzi dva stromy vo vzdialenosti pribli┼żne 3 metre od seba, pr├şpadne ju ukotvi┼ą na pergolu.

Ak nem├íte k dispoz├şcii stromy alebo pergolu, budete si musie┼ą na uchytenie hojdacej siete zaobstara┼ą ┼ípeci├ílny stojan. Ten je vhodn├Ż aj na upevnenie siete v interi├ęri. Stojan m├í v├Żhodu, ┼że ho m├┤┼żete pos├║va┼ą, ako sa v├ím zachce. V jednej chv├şli sa m├┤┼żete opa─żova┼ą na slnie─Źku a za okamih sa napr├şklad presun├║┼ą le┼ło┼íi┼ą do tie┼ła. Stojan by mal by┼ą umiestnen├Ż na pevnom, rovnej┼í├şm povrchu, aby bol stabiln├Ż.

Aby sa v sieti pohodlne le┼żalo, nesmie by┼ą napnut├í, ani ve─żmi previsnut├í. Jednoducho tak akur├ít.

Ako spr├ívne le┼ża┼ą v hojdacej sieti

Pokia─ż m├íte hojdaciu sie┼ą bez v├Żstu┼że, je vhodn├ę v nej le┼ża┼ą diagon├ílne. Sie┼ą sa pekne roztvor├ş a budete sa pohupova┼ą nie do bokov, ale dopredu a dozadu. Tak├Ż ┼ít├Żl hojdania je nielen pr├şjemnej┼í├ş, ale aj bezpe─Źnej┼í├ş.

Pokia─ż m├íte hojdaciu sie┼ą s drevenou rozpernou ty─Źou, ktor├í je zvy─Źajne na oboch koncoch siete, m├┤┼żete v nej le┼ża┼ą pozd─║┼żne. ─Żahnite si do jej stredu, nech zo siete nevypadnete.

Pr├şslu┼íenstvo a doplnky

K hojdacej sieti by sa v├ím mohlo hodi┼ą p├ír nasleduj├║cich doplnkov:

Moskyti├ęra – ochr├ínia v├ís pred otravn├Żm hmyzom.

Puzdro na hojdaciu sie┼ą – sl├║┼żi na skladovanie siete. Niektor├ę maj├║ syst├ęm pre pren├í┼íanie napr. na chrbte.

Z├ívesn├í kapsa – v┼íetky nevyhnutnosti, ktor├ę potrebujete ma┼ą po ruke, si m├┤┼żete ulo┼żi┼ą do vrecka, ktor├í sa zavesia na hojdaciu sie┼ą.

Vank├║┼íiky – pre va┼íe v├Ą─Ź┼íie pohodlie pon├║kaj├║ v├Żrobcovia k niektor├Żm hojdac├şm sie┼ąam ┼ípeci├ílne vank├║┼íiky, ktor├ę sa daj├║ k sieti prichyti┼ą.

Kotvenie – pomocou kotvenia mo┼żno sie┼ą nielen zavesi┼ą, ale pomocou laniek na boku siete tie┼ż ukotvi┼ą k zemi a zaisti┼ą tak jej v├Ą─Ź┼íiu stabilitu. Hod├ş sa napr├şklad v pr├şpade, ┼że v sieti presp├ívate a d├ívate prednos┼ą len ve─żmi miernemu pohupovaniu siete.

Cena

V┼íeobecne plat├ş, ┼że ─Ź├şm je hojdacia sie┼ą jednoduch┼íia, t├Żm lacnej┼íie ju k├║pite. Najlacnej┼íie hojdacie siete ─Źi kresla k├║pite u┼ż do 20 eur. Viac si potom priplat├şte za lep┼í├ş materi├íl alebo v├Ą─Ź┼íie rozmery a vy┼í┼íiu nosnos┼ą. Pokia─ż chcete sie┼ą vr├ítane ┼ípeci├ílneho stojanu na zavesenie siete, po─Ź├ştajte s cenou cez 120 eur.

vyberomat sk people
Ur─Źite u┼ż ka┼żd├Ż z v├ís niekedy v ┼żivote za┼żil nejak├║ stresov├║ situ├íciu. Je lek├írsky potvrden├ę, ┼że stres je sp├║┼í┼ąa─Źom mnoh├Żch chor├┤b ako psychick├Żch, tak aj ÔÇŽ
Cel├Ż ─Źl├ínok
vyberomat sk latvia
Obstaranie sauny patr├ş medzi drah┼íie invest├şcie, preto je potrebn├ę pred jej k├║pou premyslie┼ą si ur─Źit├ę body. Odpovede na nasleduj├║ce ot├ízky v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą pri v├Żbere ÔÇŽ
Cel├Ż ─Źl├ínok
vyberomat sk huum rusoexmcu unsplash
Rozm├Ż┼í─żate nad obstaran├şm f├şnskej sauny, ale neviete ktor├║ si vybra┼ą? V s├║─Źasnosti sa na trhu nach├ídza mno┼żstvo typov s r├┤znymi sp├┤sobmi vykurovania. Rozhodovanie by v├ím ÔÇŽ
Cel├Ż ─Źl├ínok
vyberomat sk balance
─îi u┼ż do elektrick├Żch alebo dreven├Żch kachl├ş, je potrebn├ę vybra┼ą spr├ívne kamene. Nie v┼íetky druhy s├║ vhodn├ę do ve─żmi hor├║ceho prostredia ak├Żm je sauna. Niektor├ę ÔÇŽ
Cel├Ż ─Źl├ínok
vyberomat sk sauna
Obstaranie sauny so sebou prin├í┼ía nutnos┼ą dok├║penia ur─Źit├Żch doplnkov. Niektor├ę z nich s├║ nevyhnutn├ę, ostatn├ę zase sl├║┼żia pre zlep┼íenie z├í┼żitku z procesu saunovania. V ─Źl├ínku v├ím prin├í┼íame zoznam ÔÇŽ
Cel├Ż ─Źl├ínok
vyberomat sk pool
Infrasauny funguj├║ prostredn├şctvom ┼ípeci├ílnych ┼żiaroviek, ktor├ę zahrievaj├║ ─żudsk├ę telo. Pri tomto type sauny s├║ teploty ni┼ż┼íie ako u klasickej. V─Ćaka jej vlastnostiam poskytuje odli┼ín├ę benefity ÔÇŽ
Cel├Ż ─Źl├ínok

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest