Ako vybra┼ą spr├ívny ohrieva─Ź kojeneck├Żch flia┼í

vyberomat sk baby bottle warmer
vyberomat sk baby bottle warmer

R├Żchla vo─żba


Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk bayby bbw
vyberomat sk bayby bbw

Najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą

vyberomat sk nuk thermo express plus
vyberomat sk nuk thermo express plus

Rozumn├í vo─żba

vyberomat sk truelife invio bw double
vyberomat sk truelife invio bw double

Najvyššia kvalita

Ohrieva─Źe detskej stravy s├║ dobr├Żm pomocn├şkom pri ohrievan├ş mlieka ─Źi detsk├ęho pr├şkrmu. Umo┼ż┼łuj├║ pripravi┼ą jedlo v po┼żadovanej teplote bez str├í┼żenia a bez starost├ş za kr├ítku dobu a to ako doma, tak aj na cest├ích alebo v aute. Odpad├íva tak staros┼ą o meranie spr├ívnej teploty pri zahrievan├ş ─Źi naopak chladenie pr├şli┼í zahriateho pokrmu. Na trhu existuje nieko─żko druhov ohrieva─Źov s r├┤znymi funkciami a r├┤znym sp├┤sobom fungovania. Pre zjednodu┼íenie vo─żby sme pripravili ich porovnanie.

Ne┼ż ohrieva─Źku k├║pite, sk├║ste si odpoveda┼ą na p├ír ot├ízok.

  • Ako ─Źasto budete ohrieva─Źku pou┼ż├şva┼ą?
  • Chcete ohrieva┼ą len detsk├ę doj─Źensk├ę mlieko / matersk├ę mlieko? Alebo tie┼ż pr├şkrmy?
  • Budete ju vyu┼ż├şva┼ą aj na cest├ích ─Źi v aute?
  • V ak├Żch f─ża┼íiach / poh├íroch budete ohrieva┼ą?
  • Pl├ínujete rozohrieva┼ą zamrazen├ę pokrmy?
N├ízovKladyZ├íporyOrienta─Źn├í cenaKde k├║pi┼ą?
BAYBY BBW 2000 – n├şzka cena
– funkcia steriliz├ície
– kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou flia┼í
– bez ─Ćal┼í├şch funkci├ş
– ch├Żba automatick├ę vypnutie pri dosiahnut├ş ide├ílnej teploty
23 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Philips AVENT SCF355/00 – funkcia rozmrazovania
– vhodn├Ż pre v┼íetky druhy flia┼í
– bez ─Ćal┼í├şch funkci├ş
– ch├Żba automatick├ę vypnutie pri dosiahnut├ş ide├ílnej teploty
36 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
NUK Thermo Express Plus – adapt├ęr do auta
– automatick├ę vypnutie pri dosiahnut├ş ide├ílnej teploty
– kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou flia┼í
– bez ─Ćal┼í├şch funkci├ş45 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
LOVI – automatick├ę vypnutie pri dosiahnut├ş teploty
– mno┼żstvo funkci├ş
– udr┼żiava teplotu a┼ż 10 hod├şn
– kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou flia┼í
– vy┼í┼íia cena
– pri r├Żchlom ohrievan├ş je f─ża┼ía pr├şli┼í hor├║ca
52 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
TrueLife Invio BW Double – adapt├ęr do auta
– m├┤┼żete pou┼żi┼ą 2 f─ża┼íe naraz
– dok├í┼że sterilizova┼ą a udr┼żiava┼ą teplotu
– kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou flia┼í
– vy┼í┼íia cena
– bez rozmrazovania
60 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
vyberomat sk bayby bbw

BAYBY BBW 2000

Ohrieva─Ź flia┼í BAYBY BBW 2000 dok├í┼że mlieko nielen ohria┼ą ale aj sterilizova┼ą. Ohrieva─Ź m├í tri ├║rovne nastavenia teploty a to: – 40 stup┼łov, 70 stup┼łov a 100 stup┼łov. Pri dosiahnut├ş teploty sa pr├şstroj automaticky nevypne, ale zhasne sveteln├í signaliz├ícia. Steriliz├ícia trv├í 5 min.


vyberomat sk philips avent scf

Philips AVENT SCF355/00

Philips AVENT SCF355 patr├ş medzi ob─ż├║ben├ę ohrieva─Źe na kojeneck├ę f─ża┼íe. Obsahuje funkciu rozmrazovania a r├Żchleho ohrevu. Pomocou syst├ęmu tepl├ęho k├║pe─ża ohreje mlieko rovnomerne. Pri tomto ohrieva─Źi mus├şte sledova┼ą teplotu mlieka, ke─Ć┼że mu ch├Żba ─Źasova─Ź aj automatick├ę vypnutie. Objem f─ża┼íe m├í 125 ml.


vyberomat sk nuk thermo express plus

NUK Thermo Express Plus

NUK Thermo Express Plus je elektrick├Ż ohrieva─Ź na kojeneck├ę f─ża┼íe. Medzi jeho prednosti patr├ş adapt├ęr do auta, v─Ćaka ─Źomu je ide├ílny na cestovanie. Ohrieva─Ź je kompatibiln├Ż z v├Ą─Ź┼íinou sklenen├Żch flia┼í. Pri dosiahnut├ş ide├ílnej teploty sa automaticky vypne. Po─Źas cel├ęho procesu ohrievania v├ís o teplote informuje sveteln├í signaliz├ícia. Funguje na z├íklade pary, ─Źo zais┼ąuje r├Żchle, ┼íetrn├ę a rovnomern├ę ohrievanie. Pr├şkon: 500 W. Nap├íjanie: 220 – 240 V. Rozmery: 12,5 x 12,5 x 18 cm. Hmotnos┼ą: 739 g.


vyberomat sk lovi

LOVI

LOVI je digit├ílny ohrieva─Ź doj─Źensk├Żch flia┼í, ktor├Ż disponuje 4 funkciami. Dok├í┼że mlieko zohria┼ą, rozmrazi┼ą, sterilizova┼ą a udr┼ża┼ą teplotu a┼ż 10 hod├şn. Pri dosiahnut├ş stanovenej teploty sa pr├şstroj s├ím automaticky vypne. Ohrieva─Ź je kompatibiln├Ż z v├Ą─Ź┼íinou flia┼í. S├║─Źas┼ąou balenia je odmerka.


vyberomat sk truelife invio bw double

TrueLife Invio BW Double

Digit├ílny ohrieva─Ź flia┼í TrueLife Invio BW Double dok├í┼że ohria┼ą dve f─ża┼íe naraz. ─Äal┼íou plusom je funkcia udr┼żiavania teploty a steriliz├ícia. Zvoli┼ą si m├┤┼żete z viac stup┼łov ohrevu. Po dosiahnut├ş po┼żadovanej teploty sa pr├şstroj automaticky vypne. V─Ćaka cirkul├ície ohrevu v pravideln├Żch intervaloch, mlieko ohrieva rovnomerne. Ovl├ída sa prostredn├şctvom dotykov├ęho displeju. Balenie obsahuje: ko┼í├şk na f─ża┼íu, odmerku a veko.

Rozdelenie ohrieva─Źiek pod─ża sp├┤sobu pou┼żitia

Klasick├ę

Tieto ohrieva─Źky s├║ ur─Źen├ę na ka┼żdodenn├ę fungovanie v dom├ícnosti. Funguj├║ na klasick├ę pripojenie k elektrickej sieti. Tomuto u┼ż├şvaniu s├║ usp├┤soben├ę samozrejme tie┼ż tvarom, ve─żkos┼ąou a vzh─żadom.

Cestovn├ę

Ide o jednoduch├ę ohrieva─Źe, z ktor├Żch niektor├ę pracuj├║ na princ├şpe „elektrick├ęho obalu na f─ża┼íu“. ─Äal┼í├şm druhom s├║ ohrieva─Źky, ktor├ę maj├║ v balen├ş termosku udr┼żuj├║cu vriacu vodu a ktorej obsah sa vleje do ohrievacej n├ídoby.

Kombinovan├ę  

Zariadenie obsahuj├║ okrem klasick├ęho nap├íjania e┼íte adapt├ęr do auta a mo┼żno ich teda pou┼ż├şva┼ą doma, ale aj na cest├ích. Kombinovan├ę ohrieva─Źky s├║ pomerne roz┼í├şren├ę a ve─żmi ob─ż├║ben├ę. Pod─ża druhu nap├íjania sa odv├şja aj ─Źas ohrevu, kedy v dom├ícom re┼żime je doba samozrejme o mnoho krat┼íia ako v aute.

vyberomat sk baby bottle warmer
vyberomat sk baby bottle warmer

Pod─ża ─Źoho spr├ívne vybera┼ą

Na trhu je pomerne pestr├í ponuka ohrieva─Źiek detsk├Żch flia┼í a okrem sp├┤sobu pou┼żitia je vhodn├ę vybera┼ą najm├Ą pod─ża u┼żito─Źn├Żch dodatkov├Żch funkci├ş.

Ukazovate─ż teploty

Ide o d├┤le┼żit├║ funkciu. Princ├şpom fungovania u v├Ą─Ź┼íiny ohrieva─Źiek je ohrievanie vo vodnom k├║peli. Termostat zahreje vodu na po┼żadovan├║ teplotu, ktor├í n├ísledne detsk├║ f─ża┼íu zahreje. Preto je pomerne u┼żito─Źn├í mo┼żnos┼ą ukazovate─ża teploty, u niektor├Żch flia┼í spojen├í s princ├şpom udr┼żania kon┼ítantnej po┼żadovanej teploty po nejak├║ dobu.

Rozmrazovanie

Niektor├ę ohrieva─Źky maj├║ viac funkci├ş v jednom – okrem ohrievania tie┼ż ┼íetrn├ę rozmrazovanie. Postupn├ę rozohrievanie je d├┤le┼żit├ę pre zachovanie vitam├şnu a miner├ílov v mlieku obsiahnut├Żch.

Rovnomern├ę ohrievanie

Ve─żmi u┼żito─Źn├í funkcia, niektor├ę ohrieva─Źky disponuj├║ ┼ípeci├ílnou technol├│giou zamedzuj├║cou prehrievaniu len ur─Źit├Żch ─Źast├ş. V├Ą─Ź┼íinou sa nach├ídza sk├┤r u drah┼í├şch v├Żrobkov.

R├Żchlos┼ą ohrevu

─Äal┼íou funkciou, ktor├║ iste ocen├şte, je r├Żchlos┼ą ohrevu. Niektor├ę ohrieva─Źky s├║ v├Żkonnej┼íie a ohrev je r├Żchly, ale z├írove┼ł aj ┼íetrn├Ż.

Kvalita v├Żrobku

Pri v├Żbere by ste nemali zabudn├║┼ą ani kvalitu v├Żrobkov, v┼íetky ohrieva─Źky s├║ vyr├íban├ę z plastu a nemali by obsahova┼ą ne┼żiad├║ce jedovat├ę chemick├ę l├ítky, napr. BPA. Okrem toho by zariadenia mali by┼ą bezpe─Źn├ę, rad ohrieva─Źiek disponuje ochranou proti prehriatiu a po skon─Źen├ş ohrevu sa automaticky vypn├║.

vyberomat sk baby bottle warmer
vyberomat sk baby bottle warmer

Cena

Na trhu n├íjdeme ohrieva─Źky v cenovom rozp├Ąt├ş od p├ír stoviek a┼ż do p├ír tis├şc kor├║n. Ceny sa l├ş┼íia v z├ívislosti od po─Źtu funkci├ş a zna─Źky v├Żrobku.

Cena do 20 eur

Za t├║to cenu n├íjdeme naozaj jednoduch├ę ohrieva─Źky najzn├ímej┼í├şch zna─Źiek bez ak├Żchko─żvek doplnkov├Żch funkci├ş. ─Äalej tie┼ż jednoduch├ę cestovn├ę ohrieva─Źky. Tieto zariadenia v├Ą─Ź┼íinou nestr├í┼żia teplotu a je potrebn├ę str├í┼żi┼ą, aby nedo┼ílo k pop├íleniu die┼ąa┼ąa.

Cena od 20 do 40 eur

V tejto kateg├│rii je pomerne ve─żk├Ż v├Żber ohrieva─Źiek, a to aj od zn├ímych zna─Źiek, s viacer├Żmi funkciami.

Cena od 40 do 60 eur

V tejto cenovej triede s├║ u┼ż ohrieva─Źky digit├ílne, kvalitn├ę v├Żrobky s viacer├Żmi funkciami.

Cena nad 60 eur

Tu sa nach├ídzaj├║ u┼ż kombinovan├ę ohrieva─Źky a steriliz├ítory, ktor├ę pon├║kaj├║ ve─żmi ┼íetrn├Ż sp├┤sob ohrevu na princ├şpe pary. U t├Żchto zariaden├ş je d├┤raz kladen├Ż na spr├ívnu techniku ohrievania, teda aby nedo┼ílo k pop├íleniu die┼ąa┼ąa, ale naopak k spr├ívnemu ohriatiu pokrmu. ─Äal┼íou v├Żhodou potom je tie┼ż akcent na r├Żchlos┼ą ohrievania.

Ob─ż├║ben├ę zna─Źky

Philips Avent ÔÇô kvalitn├ę a ob─ż├║ben├ę v├Żrobky, trad├şcia v├Żrobkov staraj├║cich sa o deti.

Babymoov ÔÇô ohrieva─Źe ur─Źen├ę pre dom├íce pou┼żitie aj do auta, najm├Ą v├Żrobky do auta s├║ ve─żmi pred├ívan├ę.

Nuvita ÔÇô programovate─żn├ę digit├ílne ohrieva─Źe, ale aj ob─ż├║ben├ę cestovn├ę.

Tommee Tippee ÔÇô najob─ż├║benej┼í├şm v├Żrobkom tejto zna─Źky je cestovn├í ohrieva─Źka a termoska.

Bayby BBW ÔÇô v ponuke m├í zauj├şmav├Ż multifunk─Źn├Ż ohrieva─Ź, kombinuj├║ci okrem ohrevu, steriliz├ície tie┼ż varenie v pare.

Beurer ÔÇô zna─Źka s kompromisnou a ob─ż├║benou ohrieva─Źkou s ukazovate─żom teploty.

Lovi ÔÇô v ponuke viacfunk─Źn├Ż digit├ílnej ohrieva─Ź s m├│dmi pre komfortn├ę ohrievanie.

NUK ÔÇô ob─ż├║ben├ę v├Żrobky, d├┤raz je kladen├Ż na rovnomern├Ż ohrev, bezpe─Źn├ę a pomal├ę rozmrazovanie potravy.

Zauj├şmavosti a tipy

  • Na trhu existuj├║ u┼ż kombinovan├ę zariadenia sp├íjaj├║ce steriliz├ítory flia┼í s ohrieva─Źkou. Tieto zariadenia funguj├║ predov┼íetk├Żm na princ├şpe ohrievania pomocou pary.
  • Okrem v├Żrobkov kombinuj├║cich steriliz├ítorov s ohrieva─Źkou n├íjdeme ─Ćal┼íie kombinovan├ę pr├şstroje, multifunk─Źn├ę hrnce zais┼ąuj├║ce mno┼żstvo d├┤le┼żit├Żch a u┼żito─Źn├Żch funkci├ş ako varenie v pare, ohrievanie a dokonca aj mixovanie.
  • U ohrieva─Źiek nie je tak ├║plne rozhoduj├║ca cena, ale hlavne vy┼í┼íie spom├şnan├ę funkcie. U t├Żch najlacnej┼í├şch neb├Żva s├║─Źas┼ąou ukazovate─ż teploty a preto┼że funguj├║ na princ├şpe ohrievania vody termostatom a ke─Ć┼że neber├║ do ├║vahy mno┼żstvo, charakter ─Źi po─Źiato─Źn├║ teplotu ohrievan├ęho pokrmu, m├┤┼że d├┤js┼ą k ohriatiu na ve─żmi vysok├ę teploty. Pred pou┼żit├şm v┼żdy mlieko ─Źi pr├şkrm ochutnajte, nech ned├┤jde k pop├íleniu die┼ąa┼ąa. ─Äal┼íou z├ísadou pri pou┼ż├şvan├ş je spr├ívne dodr┼żiavanie pokynov v├Żrobcu a pravideln├║ kontrolu stavu vody v ohrieva─Źke.
  • Nie v┼íetky ohrieva─Źky s├║ vhodn├ę pre PE f─ża┼íe ─Źi vrec├║┼íka na matersk├ę mlieko. Pred k├║pou je potrebn├ę vzia┼ą do ├║vahy v┼íetky faktory.
TrueLife Invio BW Double

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest