Ako vybra┼ą spr├ívny steriliz├ítor kojeneck├Żch flia┼í

vyberomat sk baby bottle sterilizer
vyberomat sk baby bottle sterilizer

R├Żchla vo─żba


vyberomat sk nuk micro express plus
vyberomat sk nuk micro express plus

Najlacnej┼íia mo┼żnos┼ą

vyberomat sk philips avent
vyberomat sk philips avent

Rozumn├í vo─żba

vyberomat sk truelife invio bw double
vyberomat sk truelife invio bw double

Najvyššia kvalita

Rovnako ako ohrieva─Źky detskej stravy, tak aj steriliz├ítory patria medzi v├Żborn├Żch pomocn├şkov v oblasti starostlivosti o die┼ąa. Zaistia steriln├║ ─Źistotu f─ża┼íti─Źiek a potrieb pre b├íb├Ątk├í, ale napr├şklad i jednotliv├Żch s├║─Źast├ş ods├íva─Źky matersk├ęho mlieka. Steriliz├ícia parou je r├Żchla, efekt├şvna a bez pou┼żitia ch├ęmie zab├şja 99,9% bakt├ęri├ş. Najm├Ą pri pravidelnom pou┼ż├şvan├ş detsk├Żch flia┼í u najmen┼í├şch det├ş ocen├şte pomoc steriliz├ítora. Nielen, ┼że si u─żah─Ź├şte pr├ícu a u┼íetr├şte ─Źas, ale aj pre detsk├ę f─ża┼íe je tento variant ┼íetrnej┼í├ş. Okrem toho dne┼ín├ę steriliz├ítory m├┤┼żu ma┼ą aj ─Ćal┼íie ve─żmi u┼żito─Źn├ę funkcie, ktor├ę pote┼íia napr├şklad v kuchyni. Na trhu existuje rad steriliz├ítorov s r├┤znymi funkciami a na u─żah─Źenie vo─żby si rad┼íej sk├║ste najsk├┤r odpoveda┼ą na p├ír z├íkladn├Żch ot├ízok

  • Ako ─Źasto budete steriliz├ítor pou┼ż├şva┼ą?
  • Vyu┼żili by ste okrem be┼żnej steriliz├ície f─ża┼íti─Źiek aj nejak├ę doplnkov├ę funkcie ako napr├şklad varenie v pare?
  • M├íte v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo f─ża┼íti─Źiek, ktor├ę by ste radi sterilizovali z├írove┼ł?
  • Vlastn├şte mikrovlnn├║ r├║ru a preferujete r├Żchlej┼í├ş sp├┤sob steriliz├ície?
  • Ak uprednostn├şte cenu pred kvalitou? Alebo si rad┼íej priplat├şte za viacfunk─Źn├Ż pr├şstroj?
N├ízovKladyZ├íporyOrienta─Źn├í cenaKde k├║pi┼ą?
NUK Micro Express Plus – r├Żchlos┼ą steriliz├ície
– objem
– jednoduch├í obsluha
– len pre mal├ę f─ża┼íe21 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Tomme Tippee C2N – pr├şslu┼íenstvo
– objem
– jednoduch├í obsluha
– v├Ą─Ź┼íie rozmery32 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Philips AVENT  – r├Żchlos┼ą steriliz├ície
– objem
– jednoduch├í obsluha
– v├Ą─Ź┼íie rozmery38 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
LOVI – mno┼żstvo funkci├ş
– dok├í┼że ohrieva┼ą a udr┼żiava┼ą teplotu
– kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou flia┼í
– vy┼í┼íia cena
– iba pre jednu f─ża┼íu
52 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
TrueLife Invio BW Double – adapt├ęr do auta
– m├┤┼żete pou┼żi┼ą 2 f─ża┼íe naraz
– dok├í┼że ohrieva┼ą a udr┼żiava┼ą teplotu
– kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou flia┼í
– vy┼í┼íia cena60 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
vyberomat sk nuk micro express plus

NUK Micro Express Plus

NUK Micro Express Plus je parn├Ż steriliz├ítor doj─Źensk├Żch flia┼í do mikrovlnnej r├║ry. Proces steriliz├ície trv├í 4 min├║ty pri v├Żkone 1000 W. Ku kladom NUKmi patr├ş r├Żchlos┼ą a jednoduch├ę pou┼żitie. Kapacita 4 300 mililitrov├ę f─ża┼íe so ┼íirok├Żm hrdlom.


vyberomat sk tomme tippee cn

Tomme Tippee C2N

Steriliz├ítor do mikrovlnnej r├║ry Tomme Tippee C2N, je ur─Źen├Ż pre 4 f─ża┼íe. Proces steriliz├ície trv├í od 4 do 8 min├║t pod─ża pr├şkonu mikrovlnky. Balenie obsahuje cuml├şk a klie┼íte na cuml├şk. Neobsahuje Bisfenol. Skladn├ę rozmery steriliz├ítora – 27,5 ├Ś 27,8 ├Ś 15,3 cm.


vyberomat sk philips avent

Philips AVENT

Philips AVENT Steriliz├ítor do mikrovlnnej r├║ry dok├í┼że naraz sterilizova┼ą a┼ż 4 f─ża┼íe v priebehu 2 min├║t. Zo zavret├Żm vekom obsah ostane sterilizovan├Ż 24 hod├şn. Prednos┼ąou je jeho r├Żchla steriliz├ícia a jednoduch├í manipul├ícia. Balenie obsahuje odmerku a klie┼íte. Doba steriliz├ície: 2 min├║ty pri 1 100-1 850 W, 4 min├║ty pri 850-1 000 W, 6 min├║t pri 500-800 W. Kapacita vody: 200 ml. Rozmery: 16,6 x 28 x 28 cm. Hmotnos┼ą: 740 g.


vyberomat sk lovi

LOVI

LOVI je digit├ílny ohrieva─Ź doj─Źensk├Żch flia┼í, ktor├Ż disponuje 4 funkciami. Dok├í┼że mlieko zohria┼ą, rozmrazi┼ą, sterilizova┼ą a udr┼ża┼ą teplotu a┼ż 10 hod├şn. Pri dosiahnut├ş stanovenej teploty sa pr├şstroj s├ím automaticky vypne. Ohrieva─Ź je kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou flia┼í. S├║─Źas┼ąou balenia je odmerka.


vyberomat sk truelife invio bw double

TrueLife Invio BW Double

Digit├ílny ohrieva─Ź flia┼í TrueLife Invio BW Double dok├í┼że ohria┼ą dve f─ża┼íe naraz. ─Äal┼íou plusom je funkcia udr┼żiavania teploty a steriliz├ícia. Zvoli┼ą si m├┤┼żete z viac stup┼łov ohrevu. Po dosiahnut├ş po┼żadovanej teploty sa pr├şstroj automaticky vypne. V─Ćaka cirkul├ície ohrevu v pravideln├Żch intervaloch, mlieko ohrieva rovnomerne. Ovl├ída sa prostredn├şctvom dotykov├ęho displeju. Balenie obsahuje: ko┼í├şk na f─ża┼íu, odmerku a veko.

Rozdelenie steriliz├ítorov pod─ża sp├┤sobu fungovania

Mikrovlnn├Ż parn├Ż steriliz├ítor

Tento druh steriliz├ítora je ve─żmi jednoduch├Ż na ├║dr┼żbu a na obsluhu. Ve─żkou prednos┼ąou je n├şzka obstar├ívacia cena. Steriliz├ícia v mikrovlnnej r├║re je naviac oproti steriliz├íciu v elektrickom parnom steriliz├ítore ve─żmi r├Żchla. Prednos┼ąou je tie┼ż n├şzka spotreba vody a to predov┼íetk├Żm v porovnan├ş s klasickou steriliz├íciou v hrnci vo vodnom k├║peli.

Elektrick├Ż parn├Ż steriliz├ítor

Rozdiel oproti mikrovlnn├ęmu pr├şstroju spo─Ź├şva predov┼íetk├Żm v sp├┤sobe zapojenia do elektrickej siete. Jeho pou┼żitie nie je viazan├ę na fungovanie ─Ćal┼íieho zariadenia. Manipul├ícia je jednoduch├í a aj tento sp├┤sob steriliz├ície je pomerne r├Żchly. Nev├Żhodou je vy┼í┼íia n├íkupn├í cena. V├Żhodou je pr├ştomnos┼ą radu doplnkov├Żch funkci├ş.

vyberomat sk baby bottle sterilizer
vyberomat sk baby bottle sterilizer

Pod─ża ─Źoho spr├ívne vybera┼ą

Medzi steriliz├ítory detsk├Żch flia┼í nie s├║ pr├şli┼í ve─żk├ę rozdiely. L├ş┼íia sa hlavne dizajnom, preveden├şm, cenou a potom dodatkov├Żmi funkciami. Steriliz├ítory detsk├Żch flia┼í je vhodn├ę vybera┼ą pr├íve na z├íklade t├Żchto u┼żito─Źn├Żch dodatkov├Żch funkci├ş.

Varenie v pare

Varenie v pare je ve─żmi pr├şjemn├Ż bonus, ktor├Ż samozrejme mikrovlnn├ę steriliz├ítory nepon├║ka. Ide o najzdrav┼í├ş sp├┤sob pr├şpravy stravy. 

Funkcia zachovania sterility f─ża┼íti─Źiek v steriliz├ítore

Niektor├ę steriliz├ítory udr┼żia sterilitu f─ża┼íti─Źiek aj po ukon─Źen├ş procesu steriliz├ície, a to na r├┤zne dlh├║ dobu pod─ża v├Żrobku, pri zachovan├ş neotvoren├ęho steriliz├ítora. T├íto funkcia je ve─żmi u┼żito─Źn├í a zaist├ş f─ża┼íti─Źky pripraven├ę na pou┼żitie.

Bezpe─Źnos┼ą v├Żrobku

Preto┼że sa jedn├í v├Ą─Ź┼íinou o v├Żrobky z plastu a pri steriliz├ícii s├║ tieto zariadenia vystaven├ę vysok├Żm teplot├ím, je viac ne┼ż ┼żiaduce, aby bola vyroben├í z kvalitn├Żch a zdravotne nez├ívadn├Żch materi├ílov bez pr├ştomnosti jedovat├Żch a zdravie ohrozuj├║cich chemik├íli├ş napr. BPA at─Ć.

Ve─żkos┼ą

Ako u┼ż bolo povedan├ę, rozdiely medzi steriliz├ítormi spo─Ź├şvaj├║ predov┼íetk├Żm v doplnkov├Żch funkci├ích, av┼íak by sme mohli n├íjs┼ą e┼íte jeden pomerne nezanedbate─żn├Ż rozdiel a t├Żm je ve─żkos┼ą steriliz├ítora. Existuj├║ steriliz├ítory zlo┼żen├ę z viacer├Żch ─Źast├ş, ktor├ę sa skladaj├║ a rozkladaj├║ pod─ża potreby, a hoci nezaberaj├║ v kuchyni miesto, tak pojm├║ ve─żk├ę mno┼żstvo flia┼í ur─Źen├Żch na steriliz├íciu. Rozdiely vo ve─żkosti sa t├Żkaj├║ predov┼íetk├Żm steriliz├ítorov elektrick├Żch, mikrovlnn├ę s├║ ve─żkostne dos┼ą podobn├ę, preto┼że v├Ą─Ź┼íina je ur─Źen├í pre ┼ítandardn├║ ve─żkos┼ą mikrovlnnej r├║ry. Samozrejme s├║ na trhu aj men┼íie mikrovlnn├ę steriliz├ítory ur─Źen├ę pre men┼íie mikrovlnn├ę r├║ry.

vyberomat sk baby bottle sterilizer
vyberomat sk baby bottle sterilizer

Cena

Pozrime sa teraz na cenu, za ktor├║ m├┤┼żeme steriliz├ítory zaobstara┼ą. Ceny sa l├ş┼íia, najlacnej┼íie steriliz├ítory k├║pime u┼ż za cca 12 eur, naopak najdrah┼íie sa pred├ívaj├║ za takmer 120 eur, v s├║prave s in├Żmi v├Żrobkami starostlivosti o deti dokonca za 160 eur. Najlacnej┼íie s├║ mikrovlnn├ę steriliz├ítory, naopak najdrah┼íie s├║ zna─Źkov├ę elektrick├ę s radom funkci├ş.

Cena do 20 eur

V tejto cenovej rel├ícii n├íjdeme v├Żhradne mikrovlnn├ę steriliz├ítory menej zn├ímych zna─Źiek. Ide o jednoduch├ę steriliz├ítory, av┼íak pre steriliz├íciu ├║plne dosta─Źuj├║ce.

Cena od 20 do 40 eur

Za t├║to cenu k├║pite u┼ż aj mikrovlnn├ę steriliz├ítory drah┼í├şch zna─Źiek. Okrem toho potom tie┼ż najjednoduch┼íie elektrick├ę steriliz├ítory.

Cena od 40 do 60 eur

V tejto cenovej kateg├│rii je rad elektrick├Żch steriliz├ítorov menej zn├ímych zna─Źiek s viacer├Żmi funkciami ako napr. kombinovan├ę zariadenie sp├íjaj├║ce ohrieva─Źky detsk├Żch flia┼í so steriliz├ítormi ─Źi varenie v pare. St├íle n├íjdeme tie┼ż mikrovlnn├ę steriliz├ítory, ktor├ę s├║ v s├║prave s detsk├Żmi f─ża┼íami.

Cena od 60 do 90 eur

Tu sa nach├ídzaj├║ kombinovan├ę pr├şstroje s nastavite─żnou ve─żkos┼ąou, ktor├í umo┼ż┼łuje poja┼ą v├Ą─Ź┼íie mno┼żstvo flia┼í a in├ęho pr├şslu┼íenstva. Zariadenia maj├║ funkciu automatick├ęho vypnutia, ─Ćalej potom v mnoh├Żch pr├şpadoch tie┼ż funkciu uchovania sterility aj po ukon─Źen├ş cyklu pri zachovan├ş uzatvoren├ęho veka.

Cena nad 90 eur

Tieto v├Żrobky s├║ tie┼ż kombinovan├ę, obsahuj├║ viac funkci├ş ako napr. steriliz├ícia a su┼íenie a s├║ pred├ívan├ę v s├║prave s manu├ílnou ods├íva─Źkou matersk├ęho mlieka a radom detsk├Żch f─ża┼íti─Źiek.

Ob─ż├║ben├ę zna─Źky

Philips Avent ÔÇô Philips je tradi─Źn├í zna─Źka venuj├║ca sa starostlivosti o die┼ąa. Jej kvalitn├ę v├Żrobky sa radia medzi ┼ípi─Źku a s├║ na trhu ve─żmi ob─ż├║ben├ę. Steriliz├ítory tejto zna─Źky s├║ kvalitn├ę a pon├║ka v podstate v┼íetko, ─Źo si m├┤┼że n├íro─Źnej┼í├ş z├íkazn├şk pria┼ą. Men┼íou nev├Żhodou je tro┼íku vy┼í┼íia cena, preto┼że zna─Źka nepon├║ka lacnej┼íiu variantu mikrovlnn├Żch steriliz├ítorov.

Bayby ÔÇô t├íto zna─Źka je sk├┤r kompromis, ale pomerne ob─ż├║ben├í, vyr├íba steriliz├ítory mikrovlnn├ę aj elektrick├ę za n├şzke ceny.

Nuk ÔÇô okrem mikrovlnn├Żch tie┼ż elektrick├ę steriliz├ítorov, zauj├şmav├ę vn├║torn├Żm rie┼íen├şm sa syst├ęmom vyberate─żn├Żch ty─Ź├ş a ko┼í├şka.

Babymoov ÔÇô pon├║ka len elektrick├ę steriliz├ítory viacfunk─Źn├ę, cena je vy┼í┼íia, av┼íak pon├║ka doplnkov├ę funkcie typu steriliz├ícia a su┼íenie flia┼í s pr├şslu┼íenstvom.

Suavinex ÔÇô v ponuke mikrovlnn├Ż aj elektrick├Ż steriliz├ítor, ktor├Ż je zauj├şmav├Ż svojou kompaktnos┼ąou – mo┼żno zlo┼żi┼ą a rozlo┼żi┼ą, navy┼íe mo┼żno jednu ─Źas┼ą pou┼żi┼ą aj do mikrovlnnej r├║ry.

Nuvita ÔÇô mikrovlnn├Ż steriliz├ítor ur─Źen├Ż do malej mikrovlnnej r├║ry.

Gorenje ÔÇô na trhu m├í iba jeden v├Żrobok, elektrick├Ż steriliz├ítor, pon├║kaj├║ce funkciu ohrievania flia┼í. Je drah┼íie, ale jedn├í sa o kvalitn├Ż a ob─ż├║ben├Ż v├Żrobok.

B├ęaba ÔÇô v ponuke steriliz├ítor elektrick├Ż i mikrovlnn├Ż, ktor├Ż je zauj├şmav├Ż t├Żm, ┼że pon├║ka mo┼żnos┼ą steriliz├ície ako v mikrovlnnej r├║re, tak za studena pomocou steriliza─Źn├ęho roztoku.

Zauj├şmavosti a tipy

  • Na trhu existuj├║ u┼ż kombinovan├ę zariadenia sp├íjaj├║ce steriliz├ítory flia┼í s ohrieva─Źkami.
  • Po ukon─Źen├ş procesu steriliz├ície je pr├şstroj vriaci a je potrebn├ę dba┼ą na bezpe─Źn├║ manipul├íciu, aby nedo┼ílo k obareniu, tzn. vy─Źka┼ą ─Źas nevyhnutne potrebn├Ż pred otvoren├şm veka pr├şstroja.
Philips AVENT Electric Steriliser
vyberomat sk aussielogo base

Aussie recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk aussie logoZna─Źka Aussie prin├í┼ía kvalitn├ę v├Żrobky, ur─Źen├ę na starostlivos┼ą o ka┼żd├Ż typ vlasov. Zakladate─ż Tom Redmond sa rozhodol vytvori┼ą pr├şpravky in┼ípirovan├ę Austr├ílskou ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk old spice logo x

Old Spice recenzie a sk├║senosti

vyberomat sk old spice logoSvetozn├íma zna─Źka vznikla v Amerike v roku 1937. V s├║─Źasnosti ju pozn├íme ako kozmetiku zameran├║ na p├ínov. Preto v├ís mo┼żno prekvap├ş, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk notebook

Ako pripravi┼ą die┼ąa do ┼íkoly

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk beach

─îo si zbali┼ą na dovolenku

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk girl

Ako zabavi┼ą deti na dovolenke

R├Żchla vo─żbaCen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 cenov├ę mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest