Ako vybra┼ą vitam├şny pre zvierat├í

R├Żchla vo─żba


Cen├şme si v├í┼í ─Źas a tak sme pripravili hne─Ć na ├║vod 3 mo┼żnosti z ktor├Żch si vyberie ka┼żd├Ż, kto nem├í ─Źas ─Ź├şta┼ą detailn├ę inform├ície a odborn├ę term├şny.

vyberomat sk canvit fish oil ml
vyberomat sk canvit fish oil ml

Najlep┼íie vitam├şny pre zdrav├║ srs┼ą

vyberomat sk canvit probio pre psov
vyberomat sk canvit probio pre psov

Najlep┼íie vitam├şny pre spr├ívne tr├ívenie

vyberomat sk vitar veterinae artivit sirup
vyberomat sk vitar veterinae artivit sirup

Najlep┼íie vitam├şny pre zdrav├ę k─║by

Napriek tomu, ┼że sa o svojho mil├í─Źika pr├şkladne star├íte, doprajete mu dostato─Źn├Ż pohyb a starostlivo vyber├íte kvalitn├ę krmivo, m├┤┼że trpie┼ą nepr├şjemnos┼ąami ─Źi u┼ż vroden├Żmi alebo z├şskan├Żmi po─Źas ┼żivota. Na┼í┼ąastie aj pre nich existuj├║ vitam├şny a r├┤zne doplnky stravy, prostredn├şctvom ktor├Żch ich m├┤┼żete zlep┼íi┼ą alebo ├║plne eliminova┼ą. Taktie┼ż s├║ skvel├Żm prostriedkom prevencie pred chorobami. Ako vybra┼ą tie spr├ívne pod─ża potrieb v├í┼ího zvieratka?

vyberomat sk kishore ragav ganesh kumar ibnfhnfkpa unsplash
vyberomat sk kishore ragav ganesh kumar ibnfhnfkpa unsplash

Pr├şznaky, ┼że nie─Źo nie je v poriadku

Pokia─ż ste spozorovali niektor├ę z nasleduj├║cich pr├şznakov, je mo┼żn├ę, ┼że va┼íe zvieratko trp├ş nejak├Żm zdravotn├Żm probl├ęmom.

  • Chvenie, nepokoj,
  • dlhotrvaj├║ce k┼łu─Źanie, mrau─Źanie,
  • zr├Żchlen├Ż dych,
  • slintanie,
  • ukr├Żvanie sa,
  • odmietanie jedla, zvracanie,
  • ne─Źakan├ę kalenie, mo─Źenie v byte,
  • zmeny na ko┼żi,
  • zmeny na srsti.

Nervová sústava

Zvieratk├í dok├í┼żu c├şti┼ą rovnak├ę pocity ako ─żudia. Rados┼ą, nad┼íenie, ale aj sm├║tok, strach ─Źi nervozitu. Dlhodob├Ż stres m├┤┼że sp├┤sobi┼ą v├í┼żne zdravotn├ę probl├ęmy. Preto je d├┤le┼żit├ę stara┼ą sa o ich psychick├║ pohodu. Z├íkladom je, ─Źo najsk├┤r spozorova┼ą ─Źo stres sp├┤sobuje. N├ísledne sk├║ste spoji┼ą p├┤vodne stresov├║ situ├íciu s pr├şjemn├Żm z├í┼żitkom. Spr├ívne doplnky stravy m├┤┼żu tejto pohode dopom├┤c┼ą.

Vitalita

Kvalitn├ę krmiv├í obsahuj├║ dostato─Źn├ę mno┼żstvo vitam├şnov a miner├ílov, ktor├ę dok├í┼żu udr┼ża┼ą zvieratko vit├ílne. Probl├ęm nast├íva, pokia─ż kupujete lacnej┼íie varianty alebo m├í va┼íe zvieratko ve─ża rokov. V takomto pr├şpade je vhodn├ę doplni┼ą be┼żn├║ stravu o doplnky podporuj├║ce vitalitu. Obsahuj├║ l├ítky prospe┼ín├ę pre cievny syst├ęm, srdcov├║ ─Źinnos┼ą a udr┼żanie zdrav├Żch k─║bov.

Zdrav├ę k─║by

Pre zdrav├ę k─║by je d├┤le┼żit├í prevencia, a to aj pri ml├í─Ćat├ích. Zvieratk├í s├║ akt├şvne, st├íle pobehuj├║ alebo sk├í─Źu a pri tom ve─żmi nam├íhaj├║ svoje k─║by. Pokia─ż m├í zvieratko probl├ęmy s nadv├íhou, potrebuje tieto vitam├şny o to viac. Vysok├í v├íha predstavuje ve─żk├║ z├í┼ąa┼ż pre pohybov├Ż apar├ít.

Trávenie

Patr├ş medzi naj─Źastej┼íie probl├ęmy. Objavuj├║ sa v obdob├ş choroby, oslabenej imunity alebo pri rekonvalescencie po chorobe ─Źi ├║raze. Tak, ako u ─żud├ş aj u zvieratiek je spr├ívne fungovanie ┼żal├║dka z├íkladom zdravia. Vitam├şny alebo doplnky zdravia zameran├ę na tr├ívenie pom├íhaj├║ lep┼íiemu vstreb├ívaniu potrebn├Żch l├ítok, zvy┼íova┼ą chu┼ą do jedla a u─żah─Źuj├║ tr├ívenie.

Zuby

Hlavne pri psoch ide o ─Źast├Ż jav. Potrava, ktor├í ost├íva zaseknut├í v zuboch sp├┤sobuje mno┼żenie bakt├ęri├ş, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą v├í┼żne zdravotn├ę probl├ęmy. Existuj├║ r├┤zne sp├┤soby, ak├Żmi m├┤┼żete pom├┤c┼ą v├í┼ímu zvieratku ku zdrav├Żm zubom. Naj─Źastej┼íie s├║ r├┤zne ty─Źinky alebo ┼żuva─Źky.

Srs┼ą

V pr├şpade, ┼że ste spozorovali nadmern├ę vypad├ívanie srsti, ─Źast├ę ┼íkrabanie ─Źi zvl├í┼ítny z├ípach, je namieste nasadi┼ą zvieratku vitam├şny zameran├ę na zdrav├║ srs┼ą. Pokia─ż ide o parazity, pom├┤┼że v├ím ─Źast├ę k├║panie s pr├şpravkami zameran├Żmi na tento probl├ęm. So srs┼ąou sa sp├íjaj├║ aj klie┼íte. Hlavne po─Źas jari a leta ─Ź├şhaj├║ na ka┼żdom kroku. Na┼í┼ąastie existuje mno┼żstvo sp├┤sobov ako im pred├şs┼ą. Na trhu s├║ r├┤zne obojky ─Źi ┼íamp├│ny odpudzuj├║ce klie┼íte.

─îo si vybra┼ą?

V tabu─żke ni┼ż┼íie v├ím pon├║kame zop├ír tipov pre v├Żber spr├ívnych vitam├şnov pre zvieratk├í. Rozdelili sme ich pod─ża ├║─Źinku.

N├ízov├Ü─ŹinokKladyZ├íporyOrienta─Źn├í cenaKde k├║pi┼ą?
Canvit Fish oil 250 mlsrs┼ą – pre v┼íetky plemen├í
– funk─Źnos┼ą
– zvieratk├ím chut├ş
– ├║─Źinnos┼ą aj na nervov├║ s├║stavu a pam├Ą┼ą
– rybac├ş z├ípach6,50 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Vitar Veterinae DentOn 100 gzuby – pre v┼íetky plemen├í
– funk─Źnos┼ą
– dobr├ę recenzie
– nena┼íli sme11 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Canvit Probio pre psovtr├ívenie/ probiotik├í – pre v┼íetky plemen├í
– funk─Źnos┼ą
– siln├í ar├│ma12 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Alavis Calming 30 tbl.nervov├í s├║stava – pre v┼íetky plemen├í
– funk─Źnos┼ą
– zvieratk├ím chut├ş
– nena┼íli sme12 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Alavis Sanicellimunita – pre v┼íetky plemen├í
– multifunk─Źnos┼ą
– zvieratk├ím chut├ş
– v├Ą─Ź┼íie balenie
– vy┼í┼íia cena25 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
Vitar Veterinae Artivit – Sirupklbov├í v├Ż┼żiva – pre v┼íetky plemen├í
– funk─Źnos┼ą
– pr├şslu┼íenstvo
– ve─żk├ę balenie
– vy┼í┼íia cena33 ÔéČV├Żhodn├í ponuka
vyberomat sk canvit fish oil ml

Canvit Fish oil 250 ml

Olej je ur─Źen├Ż pre ma─Źky a psi. Po pravidelnom u┼ż├şvan├ş bude ma┼ą zvieratko zdrav├║, leskl├║ a hust├║ srs┼ą. Okrem srsti blahodarne p├┤sob├ş na funkciu imunitn├ęho a nervov├ęho syst├ęmu, u─Źenie a pam├Ą┼ą. Ryb├ş olej sa pod├íva priamo do krmiva. Balenie obsahuje 250 ml.


vyberomat sk vitar veterinae denton g

Vitar Veterinae DentOn 100 g

Pr├í┼íok je vhodn├Ż pre v┼íetky plemen├í psov a ma─Źiek. P├┤sob├ş priamo v za┼ż├şvacom trakte zvieratka, odkia─ż putuje cez krv do sl├şn. Ovplyv┼łuje schopnos┼ą zachyt├íva┼ą bakt├ęrie, v─Ćaka ─Źomu s├║ zuby s ─Ćasnami zdrav├ę a bez z├ípachu. Redukuje zubn├Ż povlak. Balenie obsahuje 100 g pr├í┼íku.


vyberomat sk canvit probio pre psov

Canvit Probio pre psov

Pr├í┼íok je vhodn├Ż pre v┼íetky plemen├í psov. Je zameran├Ż pre spr├ívne fungovanie ┼żal├║dka, r├Żchlej┼íie tr├ívenie a posil┼łuje imunitu. Zabra┼łuje rozmno┼żovaniu ne┼żiad├║cich mikroorganizmov. Vyu┼żijete ho pri lie─Źbe hna─Źkov├Żch ochoren├ş. Balenie obsahuje 100 g pr├í┼íku.


vyberomat sk alavis calming tbl

Alavis Calming 30 tbl.

Uk─żud┼łuj├║ce tabletky s pr├şchu┼ąou kurac├şch pe─Źienok, s├║ ur─Źen├ę pre ma─Źky a psov. V─Ćaka svojmu zlo┼żeniu uk─żud┼łuj├║, zni┼żuj├║ stres a ├║zkos┼ą. Napriek vysokej ├║─Źinnosti nemaj├║ vplyv na osobnos┼ą alebo aktivitu zvieratka. M├┤┼żete ich vyu┼żi┼ą po─Źas silvestrovskej noci, po oper├íci├ş ─Źi inom traumatizuj├║com z├í┼żitku. Balenie obsahuje 30 tabliet.


vyberomat sk alavis sanicell

Alavis Sanicell

Doplnok stravy je ur─Źen├Ż pre psov a ma─Źky v┼íetk├Żch plemien. Multifunk─Źn├ę tablety s├║ zameran├ę na dobr├ę tr├ívenie, podporu ─Źrevnej mikrofl├│ry, zlep┼íenie imunity a na obli─Źky ─Źi mo─Źov├ę cesty. Z├írove┼ł je siln├Żm antioxidantom, podporuje z├ínik rakovinotvorn├Żch buniek a potl├í─Źa z├ípal. Balenie obsahuje 60 tabliet.


vyberomat sk vitar veterinae artivit sirup

Vitar Veterinae Artivit – Sirup

K─║bov├í v├Ż┼żiva je ur─Źen├í pre ma─Źky a psi a pre v┼íetky druhy plemien. V├Ż┼żiva podporuje regener├íciu k─║bov├Żch chrupaviek, u─żavuje od bolesti a tlm├ş z├ípal. Dobre p├┤sob├ş na regener├íciu a relax├íciu svalov. Balenie obsahuje 1 000 ml k─║bovej v├Ż┼żivy, DentOn vitam├şny na redukciu zubn├ęho povlaku a kame┼ła a reflexn├Ż batoh na chrb├ít.

Záver

Vlastni┼ą zvieratko so sebou prin├í┼ía nielen rados┼ą, ale aj ur─Źit├║ zodpovednos┼ą. Mus├şme sa o nich stara┼ą, o to viac, pokia─ż maj├║ zdravotn├Ż probl├ęm. V ka┼żdom pr├şpade odpor├║─Źame nav┼ít├şvi┼ą veterin├íra, s ktor├Żm prekonzultujete nasadenie spr├ívnych vitam├şnov alebo doplnkov stravy, aby ste v├í┼ímu mil├í─Źikovi nechcene neubl├ş┼żili e┼íte viac.

Televizn├ş reklamn├ş spot ArtiVit
vyberomat sk outfit

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Zateplen├í b├ę┼żov├í bunda v├ís ├║─Źinne zahreje aj po─Źas chladn├Żch zimn├Żch dn├ş.vyberomat sk outfitvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: Hned├í, ─Źierna, ÔÇŽ
Read More
vyberomat sk novy projekt

In┼ípir├ícia na tento t├Ż┼żde┼ł

Nesmrte─żn├í kombin├ícia bielej a ─Źiernej vhodn├í na ka┼żd├Ż de┼ł.vyberomat sk novy projektvyberomat sk novy projektZimn├í bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 ÔéČFarebn├ę varianty: ─îierna, hned├í, ─Źerven├í, ÔÇŽ
Read More

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest