Ako zabaviť deti na dovolenke

Rýchla voľba

Ceníme si váš čas a tak sme pripravili hneď na úvod 3 cenové možnosti z ktorých si vyberie každý, kto nemá čas čítať detailné informácie a odborné termíny.

vyberomat sk nafukovacia lopta
vyberomat sk nafukovacia lopta

Najlacnejšia možnosť

vyberomat sk imaginarium vodna knizka
vyberomat sk imaginarium vodna knizka

Rozumná voľba

vyberomat sk intex melon
vyberomat sk intex melon

Najvyššia kvalita

Neviete sa dočkať dlho očakávanej dovolenky pri mori, ale máte obavy ako zabavíte svoje deti? V nasledujúcom článku vám prinášame zopár tipov na aktivity, ktorými zaženiete nudu a užijete si dovolenku na plno.

Čo si vybrať?

V tabuľke nižšie sme si pre vás pripravili zopár tipov, ktorými zabavíte svoje dieťa na dovolenke.

NázovKladyZáporyOrientačná cenaKde kúpiť?
Nafukovacia lopta– vhodná od 3 rokov
– odolný materiál
– nenašli sme8 €Výhodná ponuka
Čln Krtek a jeho kamaráti– vhodný od 3 rokov
– dizajn
– prijateľná cena
– nosnosť (27 kg)9 €Výhodná ponuka
Cestovná súprava hier– od 6 rokov
– pre 1-4 hráčov
– 6 hier
– nenašli sme9 €Výhodná ponuka
Imaginarium vodná knižka– vhodná od narodenia
– vhodná do vody
– rozvíja vnímanie a fantáziu
– vyššia cena10 €Výhodná ponuka
Water Gun– vhodný od 3 rokov
– dostatočný zásobník na vodu
– vyššia cena14 €Výhodná ponuka
Intex Potápačská sada Master– ochrana proti UV žiareniu
– unisex
– dobrá cena
– vhodné až od 8 rokov16 €Výhodná ponuka
Intex Melón– nosnosť (200 kg)
– rozmery
– opravná záplata je súčasťou balenia
– vhodné až od 14 rokov23 €Výhodná ponuka
vyberomat sk nafukovacia lopta

Nafukovacia lopta

Lopta do vody si získala svoju obľubu kvôli retro dizajnu. Vytvorená je z odolného materiálu. Využiť ju môže detičky ale aj dospelý. Priemer lopty je 122 cm.


vyberomat sk cln krtek a jeho kamarati

Čln Krtek a jeho kamaráti

Nafukovací čln ocenia všetky detičky aj vďaka dizajnu s krtečkom a jeho kamarátmi. Nosnosť člnu je 27 kg. Odporúča sa pre deti vo veku od 3 do 9 rokov. Rozmery: 100 x 68 cm.


vyberomat sk cestovna suprava hier

Cestovná súprava hier

Súprava hier je vďaka svojim malým rozmerom ideálna na cestovanie za dovolenkou. Škatuľka má rozmery: 13 x 20 x 4 cm. V hre sa nachádza: Človeče, nehnevaj sa, Dáma, Mlyn, Craps, Kocky a Mariášové karty.


vyberomat sk imaginarium vodna knizka

Imaginarium vodná knižka

Knižka je vytvorená z plastového materiálu PEVA bez ftalátov a bisfenolu, vďaka čomu je odolná voči vode. Môžu ju využívať detičky od narodenia. Pomáha rozvíjať vnímanie a fantáziu. Zároveň stimuluje zmysli. Rozmery: 12,5 x 25,5 x 2 cm.


vyberomat sk water gun

Water Gun

Pištoľ na vodu je vyrobená z kvalitného plastu v pestrých farbách. Je vhodná pre detičky už od 3 rokov. Obsahuje dostatočne veľký zásobník na vodu. Vďaka tejto hračke sa dieťa zabaví na dlhé hodiny. Dĺžka pištole je 56 cm.


vyberomat sk intex potapacska sada master

Intex Potápačská sada Master

Sada na potápanie je vhodná pre deti od 8 rokov. Najväčším plusom je ochrana proti Uv žiareniu a zahmlievaniu. Sada obsahuje okuliare, šnorchel a plutvy s veľkosťou EÚ 20 – 24. Vďaka žltej farbe je vhodná pre dievčatá aj chlapcov.


vyberomat sk intex melon

Intex Melón

Nafukovacie ležadlo zaujme chlapcov aj dievčatá vďaka svojmu peknému melónovému dizajnu. Disponuje naozaj veľkou nosnosťou, a to až 200 kg. Nafukovačka je vhodná pre deti od 14 rokov. Rozmery: 183 x 183 x 23 cm.

Čítanie kníh

Pokiaľ cestujete za dovolenkou do vzdialenej krajiny, už len samotná cesta s deťmi môže byť náročná. Hlavne v nižšom veku sa detičky začínajú po chvíľke nudiť a vyžadujú si pozornosť. V prípade, že cestujete lietadlom alebo autobusom dlhšiu dobu, nie je veľa možností ako ich zabaviť. Pomôcť by vám mohlo čítanie. Pribaľte dieťaťu jeho obľúbenú knižku, ktorá dokáže udržať jeho pozornosť. Hodiť by sa vám mohla aj počas večerov alebo pred spaním či počas oddychu pri vode.

Rozprávky

Ďalším skvelým spôsobom ako zabaviť dieťa už po ceste za oddychom, sú obľúbené rozprávky. Stačí pokiaľ ich pustíte na telefóne či tablete, a vaše dieťa bude zaujaté na dlhšiu dobu. V prípade, že nechcete aby trávilo čas s týmito zariadeniami, môžete využiť rôzne nahovorené audio rozprávky. V súčasnosti máte široké spektrum, z ktorého nebude problém si vybrať .

Aktivity

Keď ste sa už úspešne dostali na vaše dovolenkové miesto, je dobré naplánovať program pre vaše detičky. Väčšina kid-friendly hotelov ponúka rôzne aktivity zamerané priamo na deti. Niektoré slúžia na zábavu, iné ich naučia novým zručnostiam. Vďaka týmto aktivitám deti zabavíte, priučíte a vytvoríte im nezabudnuteľný zážitok so spomienkami.

Prechádzky

Ak cestujete na neznáme miesto, bola by škoda neprebádať jeho okolie. Spríjemnite si večer dlhou prechádzkou, na ktorej môžete objaviť nové zaujímavé miesta alebo reštaurácie.

vyberomat sk water
vyberomat sk water

Hračky

Asi prvá vec, ktorá človeka napadne keď rozmýšľa ako zabaviť deti, sú hračky. Avšak, určite so sebou nechcete ťahať zbytočne veľa vecí. Na dovolenke deti najviac ocenia hračky vhodné do vody, ako sú rôzne lopty, striekacie pištoľky alebo nafukovačky. Ich výhodou je, že nie sú ťažké a sfučané nezaberú veľa miesta. Zároveň ich v viete kúpiť priamo na mieste.

Spoločenské hry

Dlhé letné večere si môžete spríjemniť prostredníctvom spoločenských hier. Existujú rôzne cestovné verzie, ktoré vám nezaberú veľa miesta v batožine. Taktiež môžete využiť hry na internete alebo rôzne aplikácie. Vďaka nim strávite príjemný čas s vašou rodinou a upevníte vaše vzťahy.

Spoločnosť

Detičky sa najlepšie zabavia v skupinkách. Preto pokiaľ máte rodinu či známych s detičkami, skúste vašu dovolenku spojiť. Okrem detí, ktoré získajú nových kamarátov, sa zabavíte aj vy, strávite spolu množstvo času, upevníte vzťahy a získate veľa nových spomienok.

vyberomat sk outfit

Inšpirácia na tento týždeň

Zateplená béžová bunda vás účinne zahreje aj počas chladných zimných dní.vyberomat sk outfitvyberomat sk novy projektZimná bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 €Farebné varianty: Hnedá, čierna, …
Read More
vyberomat sk novy projekt

Inšpirácia na tento týždeň

Nesmrteľná kombinácia bielej a čiernej vhodná na každý deň.vyberomat sk novy projektvyberomat sk novy projektZimná bunda Sydney(About You)Cena: 59,90 €Farebné varianty: Čierna, hnedá, červená, …
Read More

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest