drmax.sk recenzie a sk├║senosti

Sie┼ą lek├írn├ş Dr. Max je od svojho vzniku v roku 2006 l├şdrom na slovenskom trhu lek├írn├ş, no ─Źoraz silnej┼íie postavenie z├şskava i na ─Źeskom ─Źi po─żskom trhu. ─Äal┼íie pobo─Źky otv├íra v Srbsku, Rumunsku a Taliansku, ─Ź├şm sa pomaly st├íva spolo─Źnos┼ąou s celoeur├│pskou p├┤sobnos┼ąou. Jej prev├ídzkovate─żom je siln├í investi─Źn├í skupina Penta Investments.

V internetovom obchode Dr. Max m├┤┼żete nakupova┼ą od roku 2014, kedy bol port├íl spusten├Ż. Odvtedy z├şskal ved├║ce miesto v rebr├ş─Źku predaja internetov├Żch lek├írn├ş na Slovensku, s jedn├Żm z najsilnej┼í├şch vernostn├Żch programov v strednej Eur├│pe. Dosved─Źuje to ocenenie v troch kateg├│ri├ích s├║┼ąa┼że Loyalty Magazine Awards, ktor├ę spolo─Źnos┼ą z├şskala v roku 2015 za najlep┼í├ş vernostn├Ż program roku v├┤bec.

─îo najbli┼ż┼íie k v├ím

Dr. Max dnes disponuje a┼ż 309 kamenn├Żmi prev├ídzkami po celom Slovensku. S cie─żom ma┼ą k ─żu─Ćom ─Źo najbli┼ż┼íie otv├íra pobo─Źky v r├┤znych lokalit├ích, vo v├Ą─Ź┼í├şch mest├ích, ale i mal├Żch obciach. L├íka preh─żadn├Żm usporiadan├şm roz┼í├şren├ęho sortimentu ─Źi ponukou doplnkov├Żch slu┼żieb, ak├Żmi s├║ bezplatn├ę meranie krvn├ęho tlaku a dermoporadenstvo. Okrem toho pravidelne usporad├║va eduka─Źn├ę kampane zameran├ę na podporu prevencie a zdrav├ęho ┼żivotn├ęho ┼ít├Żlu. Bezplatn├ę odborn├ę poradenstvo lek├írnikov je bonusom, ktor├Ż je v sieti Dr. Max samozrejmos┼ąou.

┼áirok├Ż v├Żber sortimentu 

od liekov a┼ż po drobn├║ elektroniku ─Źi ko─Ź├şky

V ponuke sortimentu na DrMax.sk n├íjdete vo─żnopredajn├ę lieky, doplnky stravy, v├Ż┼żivu pre deti, ale i hra─Źky a v┼íetko, ─Źo matka s die┼ąa┼ąom potrebuje. K├║pite tu aj zdravotn├şcke potreby, pom├┤cky ─Źi kozmetick├ę v├Żrobky, produkty pre dent├ílnu hygienu a drobn├║ elektroniku. Pritom viac ne┼ż 270 produktov sa pred├íva pod vlastnou zna─Źkou Dr. Max. T├Żm sa mnoh├ę lieky, v├Ż┼żivov├ę doplnky a zdravotn├ę pom├┤cky st├ívaj├║ dostupnej┼í├şmi, nako─żko s├║ v ponuke za f├ęrov├║ cenu. Vyr├íba ich sestersk├í spolo─Źnos┼ą Dr. Max Pharma a k├║pite ich v├Żhradne v lek├ír┼łach Dr. Max. Rovnako exkluz├şvne len na adrese Dr. Max k├║pite napr├şklad aj dermakozmetiku franc├║zskej zna─Źky Uriage.

H─żad├íte tabletky Wobenzym, pastilky na hrdlo Dorithricin, Stoptusin, Guajacuran, kapsuly Endiex, tehotensk├Ż test ─Źi vitam├şny s obsahom magn├ęzia? Na DrMax.sk ich dostanete v┼íetky a za akciov├ę ceny.

Jednoduch├Ż a r├Żchly n├íkup liekov 

aj na internete

Ak potrebujete liek na predpis od lek├íra, je nutn├ę nav┼ít├şvi┼ą kamenn├║ prev├ídzku lek├írne, nako─żko slovensk├í legislat├şva neumo┼ż┼łuje predaj predp├şsan├Żch liekov cez internet. V┼íetok ostatn├Ż sortiment je v┼íak dostupn├Ż. K├║pite ho jednoducho a r├Żchlo na str├ínke Dr.Max.sk, ktor├í je pre u┼ż├şvate─ża maxim├ílne preh─żadn├í a intuit├şvna. Plati┼ą m├┤┼żete kartou, online platobnou br├ínou, bankov├Żm prevodom, mobilom cez aplik├íciu Viamo alebo na dobierku pri vyzdvihnut├ş tovaru. Platba na dobierku je spoplatnen├í sumou 0,99 ÔéČ a mo┼żn├í len pri objedn├ívke do 1 000 ÔéČ. Ak v├ím objedn├ívku doru─Ź├ş kuri├ęr spolo─Źnosti UPS, zaplati┼ą m├┤┼żete kartou alebo v hotovosti, v pr├şpade Expres kuri├ęra Slovenskej po┼íty len v hotovosti.

Osobn├Ż odber na niektorej z prev├ídzok Dr. Max

Pri objedn├ívan├ş na DrMax.sk m├íte na v├Żber viacero sp├┤sobov doru─Źenia. Najv├Żhodnej┼íie je prevzatie objedn├ívky priamo na tej prev├ídzke Dr. Max, ktor├í je k v├ím najbli┼ż┼íie. Osobn├Ż odber je zadarmo a va┼ía objedn├ívka je pripraven├í na prevzatie u┼ż do 1 d┼ła, nanajv├Ż┼í do 2 pracovn├Żch dn├ş od expedovania zo skladu. O mo┼żnosti prevzatia ste informovan├Ż SMS a e-mailovou notifik├íciou. Tovar je nutn├ę prevzia┼ą do 7 pracovn├Żch dn├ş od prijatia tejto spr├ívy. Slu┼żba osobn├ęho odberu nie je dostupn├í pre rozmern├Ż tovar, ak├Żm s├║ ko─Ź├şky, postie─żky, autoseda─Źky a pod.

Pri osobnom odbere internetovej objedn├ívky nie je mo┼żn├ę plati┼ą na prev├ídzke, objedn├ívku mus├şte zaplati┼ą u┼ż pri n├íkupe na internete. Ak je v┼íak tovar na danej predajni dostupn├Ż, m├┤┼żete si ho jednoducho na str├ínke DrMax.sk rezervova┼ą. Po─Źk├íte na SMS potvrdenie o mo┼żnosti vyzdvihnutia a za n├íkup zaplat├şte a┼ż priamo v lek├írni.

Doru─Źenie k v├ím domov 

nad 9,90 ÔéČ zadarmo

Ak si ┼żel├íte doru─Źenie objedn├ívky k v├ím domov, k dispoz├şcii je doru─Źenie kuri├ęrom UPS za poplatok 2,99 ÔéČ alebo Expres kuri├ęrom Slovenskej po┼íty za poplatok 3,50 ÔéČ, ktor├Ż objedn├ívku doru─Ź├ş na va┼íu adresu alebo adresu po┼íty. Doru─Źenie prebieha u┼ż nasleduj├║ci pracovn├Ż de┼ł, po expedovan├ş tovaru zo skladu. O stave objedn├ívky ste priebe┼żne informovan├Ż emailom a SMS spr├ívou a pomocou z├ísielkov├ęho ─Ź├şsla ju sledujete aj na str├ínke prepravcu. Pri objedn├ívke nad 9,90 ÔéČ je doprava zadarmo.

Objedn├ívku z DrMax.sk je mo┼żn├ę doru─Źi┼ą aj do susedn├ęho ─îeska alebo inej krajiny v r├ímci E├Ü, a to v├Żhradne kuri├ęrskou spolo─Źnos┼ąou UPS. Doru─Źenie do ─îeska a Ma─Ćarska trv├í 2 dni a vy┼żaduje poplatok 6,99 ÔéČ. V pr├şpade ─Ćal┼í├şch kraj├şn sa poplatok zvy┼íuje na 15 ÔéČ a doru─Źenie m├┤┼że trva┼ą 3 a┼ż 7 dn├ş.

Expresn├ę doru─Źenie 

u┼ż do 1 d┼ła v Bratislave

Objedn├ívate si s doru─Źen├şm v r├ímci Bratislavy a objedn├ívku potrebujete expresne r├Żchlo? Odpove─Ćou je doru─Źenie za poplatok 4,99 ÔéČ kuri├ęrskou spolo─Źnos┼ąou Go4. Objedn├ívku potvrden├║ do 12:00 dostanete u┼ż za p├ír hod├şn e┼íte v ten ist├Ż de┼ł.

Vernostn├Ż program Dr. Max CLUB

─îlensk├í karta Dr.Max CLUB v├ím zabezpe─Ź├ş mno┼żstvo v├Żhod jedn├ęho z najoce┼łovanej┼í├şch vernostn├Żch programov. Nakupujete za ni┼ż┼íie ceny, pri v├Żbere lieku na recept z├şskavate z─żavu 0,50 ÔéČ a┼ż 1 ÔéČ z doplatku a pri ka┼żdom n├íkupe vo─żnopredajn├ęho sortimentu zbierate body, ktor├ę nesk├┤r vymen├şte za z─żavy na ─Ćal┼íie n├íkupy. Okrem toho v├ís prekvapia z─żavov├ę kup├│ny a k├│dy ┼íit├ę na mieru, ktor├ę z├şskavate po registr├ícii prostredn├şctvom e-mailu, let├íkov ─Źi SMS. K va┼íim narodenin├ím a menin├ím tak dostanete z─żavov├Ż k├│d a┼ż do 30 %.

Zatia─ż ─Źo body z n├íkupu zbierate na pobo─Źke aj na internetovej str├ínke pri ka┼żdej va┼íej objedn├ívke, vyu┼żi┼ą ich m├┤┼żete len pri n├íkupe na kamennej predajni. Bod na kartu z├şskavate za ka┼żd├ę minut├ę euro a pod─ża po─Źtu nazbieran├Żch bodov m├┤┼żete z├şska┼ą z─żavu od 5 do 20 %. Z─żavu je mo┼żn├ę kombinova┼ą aj so zlacnen├Żm tovarom, no vz┼ąahuje sa len na sumu do 100 ÔéČ.

M├íte u┼ż pln├║ pe┼ła┼żenku kariet? Kartu Dr. Max CLUB nemus├şte nosi┼ą so sebou, m├┤┼żete ju ma┼ą v mobile. Sta─Ź├ş si stiahnu┼ą aplik├íciu Dr. Max a vyu┼ż├şva┼ą v├Żhody, ktor├ę v├ím poskytuje. V sekcii M├┤j doktor Max n├íjdete v┼íetky aktu├ílne prebiehaj├║ce akcie a v sekcii Moje lieky si nastav├şte pripomienku, aby ste nezabudli vzia┼ą predp├şsan├║ tabletku.

Bezplatn├ę poradenstvo od odborn├şkov 

aj meranie krvn├ęho tlaku ─Źi v├Ż┼íky telesn├ęho tuku

V lek├írni Dr. Max v├ím bezplatne zmeraj├║ krvn├Ż tlak ─Źi v├Ż┼íku telesn├ęho tuku. Vo vybran├Żch prev├ídzkach je dostupn├ę dokonca i dermoporadenstvo od odborn├şka (kvalifikovan├Ż dermaporadca). Ten v├ím ochotne zodpovie ak├ęko─żvek ot├ízky o va┼íej pleti, usmern├ş v├ís v starostlivosti o poko┼żku a porad├ş, ak trp├şte dermatologick├Żm ochoren├şm. Navy┼íe z├şskate kup├│n so z─żavou 20 % na ─Ćal┼í├ş n├íkup kozmetick├Żch zna─Źiek.

─îo je dermokozmetika?

Dermokozmetika je kozmetika s ├║─Źinnej┼íou formou a obsahom patentovan├Żch l├ítok z├şskan├Żch z v├Żskumov v laborat├│ri├ích. Je efekt├şvnej┼íia pri rie┼íen├ş ko┼żn├Żch probl├ęmov a probl├ęmov akn├│znej pleti, pigmentov├Żch ┼íkv┼Ľn ─Źi jemn├Żch vr├ísok.

Nakupujte lieky s najni┼ż┼í├şm doplatkom

Predp├şsal v├ím doktor drah├ę lie─Źivo? V lek├írni Dr. Max v├ím radi poradia liek s lacnej┼í├şm doplatkom, pri─Źom sa nemus├şte b├í┼ą, ─Źi bude ├║─Źinn├Ż. N├íhradn├Ż liek toti┼ż obsahuje rovnako ├║─Źinn├║ l├ítku ako origin├ílne lie─Źivo, no je vyroben├Ż in├Żm v├Żrobcom po skon─Źen├ş patentovej ochrany origin├ílu. Jeho cena u┼ż nezah┼Ľ┼ła n├íklady na v├Żskum a v├Żvoj lie─Źiva, preto je plnohodnotnou a ─Źasto aj cenovo v├Żhodnou alternat├şvou k origin├ílnemu lieku.

Kampane 

pre spolo─Źensk├║ zodpovednos┼ą a podporu vzdel├ívania

Spolo─Źnos┼ą prev├ídzkuj├║ca sie┼ą lek├írn├ş Dr. Max sa z├║─Źast┼łuje, pr├şpadne finan─Źne a materi├ílovo podporuje viacer├ę kampane prospe┼ín├ę pre verejnos┼ą. Pr├şkladom je partnerstvo so Slovensk├Żm spolkom ┼ítudentov farm├ície, ktor├ş svojimi aktivitami ┼í├şria povedomie o poslan├ş farmaceuta.

Dr. Max poskytuje ┼ítudentom farm├ície mo┼żnos┼ą odbornej praxe a v r├ímci toho spolupracuje so stredn├Żmi zdravotn├şckymi ┼íkolami, ─Ź├şm sa podie─ża na podpore vzdel├ívania. Podobn├ę poslanie m├í tie┼ż unik├ítny projekt Detsk├í lek├íre┼ł, v ktorej si e┼íte mal├ę deti sk├║┼íaj├║, ak├í je pr├íca farmaceuta. Projekt je realizovan├Ż v Detskom meste povolan├ş v bratislavskom n├íkupnom centre Bory Mall a v banskobystrickom parku s n├ízvom Club Caf├ę Family.

Aj v─Ćaka finan─Źnej podpore lek├írn├ş Dr. Max, mohli deti nieko─żk├Żch z├íkladn├Żch ┼ík├┤l absolvova┼ą ┼áportov├║ akad├ęmiu Mateja T├│tha. Akad├ęmia motivuje k pohybu z├íbavnou formou a pracuje s vlastn├Żmi ┼ípeci├ílnymi postupmi a vy┼íkolen├Żmi tr├ęnermi.

Materi├ílnu ─Źi finan─Źn├║ pomoc lek├írn├ş Dr. Max z├şskali i viacer├ę neziskov├ę organiz├ície konaj├║ce dobro: ob─Źianske zdru┼żenie ┼átvorl├şstok de┼ąom, ktor├ę organizuje detsk├ę t├íbory pre deti z chudobn├Żch rod├şn, siroty, polosiroty a t├Żran├ę deti, Rodinn├Ż detsk├Ż domov v Kocuriciach ─Źi projekt Biela pastelka.

U┼ż├şvate lieky rozumne?

To je z├íkladn├í ot├ízka kampane Lieky s rozumom, ktor├║ vedie Asoci├ícia na ochranu pr├ív pacientov SR a ktorej je Dr. Max partnerom. Projekt usiluje o zv├Ż┼íenie povedomia verejnosti o spr├ívnom u┼ż├şvan├ş liekov, kontraindik├íci├ích s vo─żnopredajn├Żmi liekmi, ale i o mo┼żnostiach v├Żberu lacnej┼íej alternat├şvy k predp├şsan├ęmu lieku.

Star├ę lie─Źiv├í

odovzdáte na prevádzkach Dr. Max

Aby lieky nekon─Źili na skl├ídkach a nest├ívali sa nebezpe─Źn├Żm odpadom, ob─Źianske zdru┼żenie EKOrast vyvinulo aplik├íciu Green Bin na podporu odpadov├ęho hospod├írstva. Aplik├ícia informuje o spr├ívnom trieden├ş r├┤zneho odpadu, nielen liekov. A pr├íve pre odovzdanie u┼ż nepou┼ż├şvan├Żch liekov alebo liekov po exspir├ícii v├ís nasmeruje do najbli┼ż┼íej prev├ídzky Dr. Max, kde m├┤┼żete star├ę lieky odovzda┼ą.

─îasopis MAXimum 

a ─Ćal┼íie u┼żito─Źn├ę rady pre va┼íe zdravie

S├║─Źas┼ąou nad┼ítandardn├Żch slu┼żieb lek├írn├ş Dr. Max je bezplatn├ę poradenstvo, ktor├ę v├ím poskytn├║ priamo na pobo─Źke, no v bohatom mno┼żstve je pr├şstupn├ę i na str├ínke DrMax.sk. Katal├│g sortimentu lek├írne v├ís pomocou filtrov ─żahko nasmeruje k rie┼íeniu v├í┼ího probl├ęmu, ale i k ─Ćal┼í├şm u┼żito─Źn├Żm inform├íci├ím spojen├Żm s lie─Źbou choroby ─Źi prevenciou. Roz┼í├şren├şm t├Żchto inform├íci├ş a zauj├şmavost├ş z oblasti zdravotnej starostlivosti je ─Źasopis MAXimum, ktor├Ż n├íjdete v ka┼żdej lek├írni Dr. Max. A to zadarmo.

Záver a zhrnutie

Sie┼ą lek├írni Dr. Max si z├şskala ob─żubu z├íkazn├şkov ve─żmi r├Żchlo, u┼ż po otvoren├ş prv├Żch prev├ídzok a spusten├ş predaja. A to i napriek medializovan├Żm inform├íci├ím t├Żkaj├║cich sa prev├ídzkuj├║cej spolo─Źnosti Penta Investments a domnel├ęho pozadia ├║pravy legislat├şvy, ktor├í umo┼żnila otvorenie ├║spe┼ínej siete lek├írn├ş.

Aktu├ílny po─Źet prev├ídzok Dr. Max zais┼ąuje, ┼że niektor├║ z nich m├íte nabl├şzku, nech ste v ktoromko─żvek k├║te Slovenska. Podobne ÔÇ×dostupn├ŻÔÇť, teda u┼ż├şvate─żsky jednoduch├Ż, je i internetov├Ż obchod. V├Żhodou spolo─Źnosti je ur─Źite pr├ş┼ąa┼żliv├Ż vernostn├Ż program, cenovo v├Żhodn├Ż sortiment pred├ívan├Ż pod vlastnou zna─Źkou, doprava zdarma u┼ż od 9,90 ÔéČ, r├Żchle doru─Źenie, neust├íle z─żavy a nad┼ítandardn├ę slu┼żby poradenstva, ktor├ę lek├írne poskytuj├║.

Sporadicky komunikovan├Żm nedostatkom, ktor├Ż z├íkazn├şci spolo─Źnosti vy─Ź├ştaj├║, je dlh├ę trvanie doru─Źenia tovaru. Z na┼íej stany m├┤┼żeme doplni┼ą taktie┼ż absenciu inform├íci├ş o presnom zlo┼żen├ş jednotliv├Żch produktov, najm├Ą kozmetiky.


V┼íetky inform├ície spomenut├ę vy┼í┼íie boli platn├ę a aktu├ílne v ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku, av┼íak nemusia u┼ż by┼ą aktu├ílne v tejto chv├şli. ─îl├ínok je spojen├şm verejne dostupn├Żch inform├íci├ş alebo hodnoten├ş a osobn├ęho n├ízoru autora. ├Ü─Źelom ─Źl├ínku je agregova┼ą ─Źo najviac u┼żito─Źn├Żch inform├íci├ş na jednom mieste a zjednodu┼íi┼ą tak porovnanie a v├Żber predajcu pre potencion├ílnych z├íkazn├şkov. V┼íetky ceny, slu┼żby a podmienky spomenut├ę v ─Źl├ínku maj├║ len informat├şvny charakter. Ka┼żd├Ż ─Źitate─ż je tak povinn├Ż overi┼ą si v┼íetky inform├ície uveden├ę v ─Źl├ínku u dan├ęho predajcu. Jedin├Żm aktu├ílnym zdrojom inform├íci├ş je v┼żdy ofici├ílna str├ínka predajcu, ktor├║ n├íjdete na adrese:

https://www.drmax.sk/

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest