Materi├íly v├şriviek

Pred k├║pou v├şrivky by ste mali pozna┼ą materi├íly, z ktor├Żch sa vyr├íbaj├║, aby ste predi┼íli k├║pe nekvalitn├ęho produktu. Kvalitu v├Żrobku viete rozpozna┼ą aj pod─ża ceny, to v┼íak nezaru─Źuje, ┼że drah┼íia v├şrivka bude skuto─Źne aj kvalitn├í. V tomto ─Źl├ínku n├íjdete u┼żito─Źn├ę rady, v─Ćaka ktor├Żm rozpozn├íte kvalitu jednotliv├Żch materi├ílov.

vyberomat sk welldo cz virivky a zdravie ako spolu suvisia
vyberomat sk welldo cz virivky a zdravie ako spolu suvisia

Pevn├ę v├şrivky

Akryl

Na v├Żrobu pevn├Żch v├şriviek sa vyu┼ż├şva akrylov├Ż materi├íl, z ktor├ęho sa vytv├íra akryl├ítov├í ┼íkrupina. Tento typ materi├ílu je cenovo n├íro─Źnej┼í├ş. Vy┼í┼íia cena odr├í┼ża vysok├║ kvalitu. Patr├ş medzi ve─żmi odoln├ę materi├íly. Zaru─Źuje dlh├║ ┼żivotnos┼ą a vysok├║ odolnos┼ą vo─Źi po┼íkrabaniu alebo mechanick├ęmu po┼íkodeniu.

Pri k├║pe d├ívajte pozor odkia─ż v├şrivka poch├ídza a ─Źi ju kupujete od overen├Żch predajcov. Na trhu sa pred├ívaj├║ aj akrylov├ę v├şrivky, ktor├ę poch├ídzaj├║ z ─î├şny. ─î├şnsky akryl je s├şce lacnej┼í├ş, av┼íak aj ni┼ż┼íej kvality. Pokia─ż d├┤jde k po┼íkodeniu akrylov├ęho materi├ílu, cel├í v├şrivky sa znehodnot├ş. Preto odpor├║─Źame siahnu┼ą po akrylu vyroben├ęho v Amerike, ktor├Ż pon├║ka vysok├║ kvalitu.

Nafukovacie v├şrivky

Rhino Tech

Nafukovacie v├şrivky m├┤┼żu by┼ą vytvoren├ę z tzv. Rhino Tech materi├ílu. Je odoln├Ż vo─Źi UV ┼żiareniu, ale aj vo─Źi mrazom. Z├írove┼ł chr├íni pred po┼íkriaban├şm. Napriek jeho dobr├Żm vlastnostiam patr├ş medzi cenovo dostupn├ę materi├íly. Pou┼ż├şva sa pri lacnej┼í├şch, ale aj drah┼í├şch modeloch. V├Ą─Ź┼íinou ho m├┤┼żete n├íjs┼ą pod pojmom PVC premium. Sklad├í sa zo 6 vrstiev.

  • Ochrann├í vrstva proti UV ┼żiareniu, mrazu a po┼írabaniu,
  • PVC,
  • v├Żstu┼ż,
  • lamin├ítov├í tkanina,
  • v├Żstu┼ż,
  • a nakoniec ─Ćal┼íia vrstva PVC.

Lamin├ítov├ę PVC

─Äal┼í├şm materi├ílom vyu┼ż├şvan├Żm pri v├Żrobe nafukovac├şch v├şriviek je Lamin├ítov├ę PVC. V novodobej┼í├şch v├şrivk├ích obsahuje pridan├║ zlo┼żku, v─Ćaka ktorej je odoln├Ż vo─Źi UV ┼żiareniu. Sklad├í sa z troch vrstiev.

– ┼Ąa┼żk├ę, odoln├ę PVC,

– odoln├í sie┼ąovina,

– nakoniec ─Ćal┼íia vrstva ┼ąa┼żk├ęho odoln├ęho PVC.

vyberomat sk welldo cz ak budete vyberu virivky venovat pozornost nebudete lutovat
vyberomat sk welldo cz ak budete vyberu virivky venovat pozornost nebudete lutovat

Zhrnutie

Napriek tomu, ┼że v├Ż┼íka ceny zvy─Źajne reflektuje kvalitu v├Żrobku, nemus├ş to v┼żdy plati┼ą. Ak ste si u┼ż v├şrivku vybrali, odpor├║─Źame prediskutova┼ą pou┼żit├ę materi├íly so samotn├Żm predajcom. Pokia─ż v├ím bude vedie┼ą zodpoveda┼ą v┼íetky va┼íe ot├ízky, pravdepodobne p├┤jde o spo─żahliv├Ż obchod. ─Äal┼í├şm dobr├Żm sp├┤sobom overenia predajcu, je sledovanie recenzi├ş od z├íkazn├şkov. Pokia─ż v├ís t├ęma v├şriviek zauj├şma, pozrite si n├í┼í ─Źl├ínok typy v├şriviek.

Vlo┼żi┼ą koment├ír

Pin It on Pinterest