sinsay.com – recenzie a skúsenosti

Sinsay patrí do portfólia spoločnosti LPP, ktorého súčasťou je aj Reserved, House, Cropp a Mohito. Vznikol v roku 2013 a svojimi prijateľnými cenami sa stal obľúbeným obchodom pre mladých ľudí. Ponúka širokú škálu oblečenia, kde nechýbajú kúsky podľa najnovšej módy. Momentálne je najrýchlejšie rozvíjajúcou sa značkou LPP. Svedčí o tom aj fakt, že počas roku 2022 sa na Slovenku pripravuje otvorenie ďalších 20 predajní.

vyberomat sk sinsay eshop

Kamenné predajne

V súčasnosti má značka Sinsay po Slovensku 20 kamenných predajní. Nájdete ich v Bratislave (5), v Trnave, v Nitre, v Trenčíne, v Považskej Bystrici, v Banskej Bystrici (3), v Martine (2), v Liptovskom Mikuláši, vo Vysokých Tatrách, v Rožňave, V Prešove (2) a v Michalovciach. V prípade, že nebývate v blízkosti týchto miest, môžete nakúpiť sinsay eshop na stránke sinsay.com.

Sortiment obchodu

Sinsay ponúka oblečenie pre ženy, mužov, deti a bábätka. Navyše v ich ponuke nájdete aj cenovo dostupné doplnky do domácnosti či beauty produkty. Na stránke nájdete všetky druhy oblečenia. Medzi zákazníkmi sú veľmi obľúbené ich lacné basic kúsky, ako sú tričká či tepláky. Samozrejme nájdete aj módne a dizajnové oblečenie. V ponuke nechýbajú aj doplnky každého druhu. Od topánok, cez slnečné okuliare až po župany. V sinsay sa dokážete obliecť od hlavy až po päty.

Eshop má rozdelené kategórie zvlášť pre ženy, mužov, bábätká, deti, home, beauty a novinky. V prípade výpredaju, sú zlacnené produkty v samostatnej kategórií. Detské oblečenie má podrobnejšie rozdelenie podľa rokov a veľkostí. Stránka je veľmi prehľadná a každý sa v nej rýchlo zorientuje. Okrem základného delenia oblečenia nájdete kolónku kolekcie. V nej sinsay eshop ponúka oblečenie spadajúce do určitej témy alebo druhu. V dobe písania tohto článku, to sú napríklad Beach collection, kde nájdete všetko potrebné na pláž, alebo kolekciu Gym Hard, kde je oblečenie určené do fitka a na cvičenie.

Cena produktov

Keďže je značka zameraná predovšetkým na mladých ľudí, prispôsobila im aj svoje ceny. Sinsay si získal obľubu hlavne vďaka svojim prijateľným cenám. Ich oblečenie si môžu dovoliť aj študenti, ktorí nemajú veľký budget. Nie je problém nájsť šaty len za 6,99 € či cyklistické šortky za 3,49 €. Samozrejme za kvalitnejšie a módnejšie kúsky zaplatíte viac.

Eshop často krát poskytuje zľavové kódy či výpredaj. Niekedy ponúkajú dopravu zadarmo alebo % zľavnenie z ceny, pokiaľ nakúpite nad určitú sumu. Pokiaľ im poskytnete svoj email a zaregistrujete sa na odber noviniek, dostanete zľavu 10 % na celý nákup. Táto možnosť vám bude ponúknutá hneď pri príchode na stránku.

Dostupnosť produktov

Všetky zobrazené produkty sú aj na sklade. Po rozkliknutí tovaru sa vám zobrazia dostupné veľkosti. Prípadne si môžete v úvode vyfiltrovať oblečenie podľa veľkosti, po čom sa vám ukážku iba kúsky s dostupnou veľkosťou. Taktiež sa vám zobrazia všetky dostupné farebné varianty daného produktu. Pri každom jednom kuse oblečenia sa vám zobrazí aj tabuľka veľkostí, kde máte prehľadne spracované údaje v cm. V prípade, že je na obrázku oblečenie na modelke, v informáciách nájdete výšku modelky a veľkosť akú ma na sebe.

Objednanie tovaru a doprava

Pri objednávke v sinsay eshope máte na výber z viacerých možností:

 • Osobný odber vo vybranej predajni: táto možnosť je zadarmo. Doručenie na danú predajňu je od 3 do 6 pracovných dní.
 • Doručenie kuriérom: v tomto prípade si zaplatíte poštovné 3,95 €. V prípade že je vaša objednávka nad 29 € máte poštovné zadarmo. Balíček vám bude doručený od 3 do 6 pracovných dní.
 • Zásielkovňa: aj v tomto prípade sa platí poštovné vo výške 2,95 €, no nad 29 € je zadarmo. Pri tejto možnosti je však obmedzenie. Môžete si objednať max. 7 ks oblečenia.
  Stránka upozorňuje, že v prípade výpredaju alebo zvýšeného počtu objednávok sa môže dodacia lehota predĺžiť o 2 pracovné dni.

Spôsob platby

Zaplatiť môžete nasledujúcimi spôsobmi:

 • Platba kartou: vyberiete možnosť zaplatiť debetnou alebo kreditnou kartou. Potom zadáte číslo karty, dátum vypršania platnosti a kód CCV. Následne stlačíte možnosť platba a suma vám bude odrátaná z vašej karty.
 • Dobierka: zaplatíte priamo pri dodaní tovaru. Pri doručení kuriérom je možnosť zaplatiť kartou.
 • PayU: zaplatíte vopred online. Najskôr si zvolíte online platobnú metódu, po ktorej budete presmerovaný na stránku, kde zadáte potrebné údaje.
 • PayPal: musíte mať zaregistrovaný váš účet pripojený k Vašej kreditnej karte alebo bankovému účtu.
 • Google Pay: najrýchlejší spôsob platenia. Údaje z vašej platobnej karty sa uložia a prepoja s vašim Google účtom. Potom sa budú denerovať automaticky, pri platení.

Vrátenie tovaru

Po obdržaní balíka máte 30 dní na vrátenie tovaru. Vrátený tovar musí byť nenosený a musí mať pôvodné visačky. Vrátenie je zadarmo, prostredníctvom kuriéra.

Tovar zakúpený v eshope môžete vrátiť v kamennej predajni. Stačí doniesť tovar a faktúru, vytlačenú alebo v elektronickej forme.

Reklamovať tovar môžete do 2 rokov od kúpi.

Môžete využiť službu kuriéra, ktorá je zadarmo. Na stránke sinsay.com vyplníte e-formulár reklamácie. Zabalíte reklamovaný produkt a do balíčka priložíte faktúru. Kuriér vám po príchode nalepí na balíček prepravný štítok so spätnou adresou doručenia. Ak vraciate tovar v originálnom obale, odstráňte z neho starý lístok s adresou.

Zrušenie a upravovanie objednávky

Zrušiť alebo upraviť vašu objednávku môžete do 15 minút od jej vytvorenia. V sekcií MOJE ONBJEDNÁVKY budete mať kolónku na zrušenie. Po uplynutí 15 min. nebude táto možnosť viditeľná a vašu objednávku nemôže zrušiť ani zákaznícky servis. V takomto prípade môžete:

 • Neprebrať tovar.
 • Vrátiť tovar do 30 dní.
 • Ak ste si dali doručenie do konkrétnej predajne, po obdržaní SMS s výzvou na obdržanie, kontaktuje zákaznícky servis.

Výhody a nevýhody

VýhodyNevýhody
– široká ponuka tovarov
– oblečenie pre každú vekovú kategóriu
– nízke ceny
– detské oblečenie môžete filtrovať podľa veku a veľkosti
– jednoduché nakupovanie
– prehľadnosť eshopu
– rýchle dodanie
– možnosť vrátenia tovaru do 30 dní
– jednoduché platenie
– časté výpredaje a akcie
– špeciálne kolekcie
– nižšia kvalita oblečenia
– možnosť zrušenia objednávky iba do 15 minút
– počas výpredaju môže byť dodacia lehota dlhšia

Zhrnutie

Na eshope značky Sinsay nájdete naozaj širokú škálu oblečenia, a to pre každého. Človek sa okamžite zorientuje a jednoducho nakupuje. Síce neponúka produkty vysokej kvality, ale ich ceny sú naozaj nízke. Okrem oblečenia môžete nakúpiť doplnky do domácnosti alebo beauty produkty. Za zmienku stoja aj špeciálne kolekcie, pod ktorými nájdete všetko oblečenie hodiace sa k danej téme. So svojimi nízkymi cenami je skvelý predovšetkým pre mladých


Všetky informácie spomenuté vyššie boli platné a aktuálne v čase písania tohto článku, avšak nemusia už byť aktuálne v tejto chvíli. Článok je spojením verejne dostupných informácií alebo hodnotení a osobného názoru autora. Účelom článku je agregovať čo najviac užitočných informácií na jednom mieste a zjednodušiť tak porovnanie a výber predajcu pre potencionálnych zákazníkov. Všetky ceny, služby a podmienky spomenuté v článku majú len informatívny charakter. Každý čitateľ je tak povinný overiť si všetky informácie uvedené v článku u daného predajcu. Jediným aktuálnym zdrojom informácií je vždy oficiálna stránka predajcu, vzhľadom na potencionálnu neserioznosť obchodu však priamy odkaz neuvádzame.

1 komentár k “sinsay.com – recenzie a skúsenosti”

 1. Veľké sklamanie,tovar už mesiac vraj uväznený v Zboxe a aj po viacerých mailoch a šiestich telefonátoch a sľuboch ,že ihneď posielajú peniaze späť,nie je možné sa k peniazom ani tovaru dopracovať.

  Odpovedať

Vložiť komentár

Pin It on Pinterest